21. Yüzyıl Geleneği İnternet Alışverişi Paykasa

21. Yüzyıl Geleneği İnternet Alışverişi Paykasa

Mağaza mağaza gezmek için yeterli vaktim yok, internetten alışveriş yapmak istiyorum ama kredi kartı kullanma taraftarı değilim diyenlerden misiniz? Herkes size kredi kartın olmadan internetten alışveriş yapamazsın mı diyor? İşte onlara hayır demenin tam vakti! Paykasa tam da burada devreye girerek sizi kurtarıyor. İyi de bu paykasa nedir dediğinizi duyuyorum! Bu yazımızda size paykasanın ne olduğunu ve nasıl bir sistemi olduğunu aktaracağız. Böylelikle yeni bir e-ticaret ufkunuz açılacak, kredi kartı olmadan internette nasıl alışveriş yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Nedir Bu Paykasa?

Öncelikle paykasa denilen kart sistemini bilmiyorsanız kendinizi suçlamayın. Çünkü paykasa zaten ülkemizde yeni gelişen bir sistem. İngiltere’de oluşturulan paykasaya epin de deniliyor.  Paykasa; e-ticaret yapmak isteyip kredi kartı kullananlar için bulunmaz Hint kumaşı desek uygun bir deyim olacak.  Paykasa görünüş olarak tıpkı bir kredi kartına ya da banka kartına benzer. Fakat uygulaması ve işlevi çok farklıdır. Örneğin; kredi kartlarında başımızı yakan faiz sistemi paykasada yoktur. Evet, yanlış okumadınız! Yazılanları tekrar tekrar kontrol etmenize hiç gerek yok! Paykasa içerisinde faiz sistemi mevcut değil. Bu da zaten bu sistemi tercih edilebilir ve avantajlı kılan en büyük seçeneklerden biri.

Paykasa kredi kartları gibi bir güvenlik koduna sahip. Bu şekilde paykasanız size özel ve güvenilir oluyor. Güvenlik kodunu bilmeyen hiç kimse paykasanız ile alışveriş yapamıyor.

Paykasa Almak İstiyorum, Nasıl Temin Ederim?

Gıdadan giyime, elektronikten oyuna dilediğiniz her şeyi paykasa ile satın alabilirsiniz. Görünüş olarak tıpkı kredi kartına benzeyen paykasayı almak için bu işi yapan bir firmayla iletişime geçmeniz yeterli. Tercih edeceğiniz firmaya paykasa kullanmak istediğinizi söyleyin ve paykasanızın size gelmesini bekleyin.  Firma paykasa için sizlere çeşitli seçenekler sunacak. Bu seçenekler de TL değil Euro kurundan olacak. Size düşen yalnızca dilediğiniz kart bakiyesini seçmek. Bu tarz paykasa firmalarıyla internet üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Görüşmeleriniz dilediğiniz gün ve saatte olabilir. Paykasa firmaları müşterilerine çevrimiçi ve güvenli destek sağlar.

Paykasanızda ister 10 lira isterseniz 1000 liralık bakiye açabilirsiniz. Hatta size bir müjde daha vereyim! Diyelim ki; istediğiniz tutarı kullandıktan sonra paykasanızda bakiye kaldı. Bu bakiyeye ne olacak diye düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü paykasanın içinde kalan bakiyeyi anlaşmalı firmanız o günün kuruna göre döviz hesabından Euro’yu Türk Lirasına çevirerek size iade ediyor. Görüldüğü üzere paykasa nakit parayı sanal paraya çevirmek, sanal parayı da tekrar nakit paraya dönüştürebilmek için son derece kullanışlı bir sistem.

Paykasa Kullanma Sınırı Var Mı?

Yaşım çok genç ya da yaşım çok ileri diye düşünmenize gerek yok! Paykasa kartını en küçük yaşlardan en büyük yaşlara kadar herkes kullanabilir. Tek yapmanız gereken istediğiniz bakiyeyi belirterek kartınızı sipariş etmek. Sonrasında da kartınızı elinize almak için sabırsızlanarak beklemek.

Paykasa ile cinsiyet, yaş, meslek grubu ayırmaksızın herkes e-ticaret sistemini kullanabilir. İstediğiniz hangi ürün varsa sadece sepetinize atın! Sonrasında paykasa ile ödeme seçeneğini tıklayın ve ödemenizi size özel güvenilir paykasa kartınız ile yapın. Tüm ürünler kredi kartına, banka kartına, masrafa gerek duymadan tek tıkla kapınıza gelsin. İşte paykasanın diğer tüm ödeme sistemlerinden farkı burada! Faizsiz, senetsiz, kefilsiz ödeme yapmak için daha uygun ne olabilir ki? Çok yakında tüm dünyayı hâkimiyeti altına alacak paykasa. Tüm kişisel verilerinizi gizleyerek sizlere güvenilir alışveriş keyfi sunması için bırakın paykasa size hizmet etsin, siz de dilediğiniz her şeyi satın alın!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir