Çağa Ayak Uydurun, Dijital Cüzdan Bulundurun!

Çağa Ayak Uydurun, Dijital Cüzdan Bulundurun!

Teknoloji gün geçtikçe hızla gelişiyor. Beraberinde faydalarla birlikte bize kendine uyum sağlama gerekliliği getiriyor. Mesela alışveriş. Artık bir tıkla her şeye yaklaştığımız bir dünyada yaşıyoruz. Ve bu çağda bazen cebinizde ki cüzdan yeterli olmayabiliyor. Peki ne yapmalı? Bu duruma bir çare bulduğumuzu söylesem ne derdiniz? Sıkı durun size muhteşem bir haberim var! İnternet üzerinden alış veriş yapmanın yeni devri, Paykasa! Daha önce duymuş muydunuz? Hayır mı? O zaman şimdi internet çağının bu yeni yıldızına merhaba demeye hazır olun. Paykasa kart! Sanal kart!

Paykasa, İnternetteki Sanal Cüzdanınız

Paykasa, internet kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini kullanmadan alışveriş yapabildiği ön ödemeli kartlı bir sistemdir. Paykasa kart şahsa açılmayan ve içerisinde bakiye bulunmayan, alacağınız bakiye kadar kullanabileceğiniz bir kartıdır. Bu kartı kullanıcı yükleme yaptıktan kullanabilmektedir. Kullanıcı eğer ki kendi bilgilerini paylaşmak istemiyorsa Paykasa ile bu sorunun üstesinden geliyor. Paykasa kartınız kredi kartı gibi 16 haneli bir numaraya, ayrıca bir güvenlik kodu ile son kullanma tarihine sahip olmaktadır. Kredi kartından farklı olarak ise ön ödemeli olması ve herhangi bir faiz ödemesi söz konusu olmamasıdır. Vaktin nakde dönüşmesini sağlayan bu Paykasa ile hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir alışverişi keyifle deneyimleyin!

Siz Hiç Yorulmayın, Paykasa halleder!

Paykasa seçeneği ile artık kalkıp alışveriş yapmak için evinizden çıkmanıza gerek kalmıyor. Yapmanız gereken tek şey Paykasa kartına sahip olmak. Sonrasında ise internete girip sipariş yağdırmak! Paykasa seçeneği sayesinde alışveriş yapacağınız her yeri ayağınıza getirmiş bulunuyoruz. Yapmanız gereken ise Paykasa kart satın almak, tıklamak, sipariş vermek! Arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlayın, siparişiniz yolda!

Peki Paykasa’yı Nasıl Kullanırım?

Alışveriş zamanı! İnternete girdik, ürünlere bakıyoruz. İşte buldunuz! Sepete  fırlatıver, şimdi ise ödeme zamanı. “Aman tanrım Paykasa!” dediğinizi duyar gibiyim. Evet, tıklayın ona, şimdi ne mi yapmalıyız? Size söyleyeyim, kartınızın 16 haneli kodunuzu giriyorsunuz, hızlı oldu değil mi? Şimdi onaylayın. Evet! Yüzünüzde bir tebessüm oluştuğunu görüyorum, haklısınız bende olsam bende tebessüm ederdim. Sonuçta Paykasa kartınız ile hızlı ve güvenli bir alışveriş yaptınız, daha ne olsun!

Paykasa Kartını Nasıl Elde Edebilirim?

Nakdinizi sanal paraya dönüştürmeye karar verdiniz demek ki? Paykasa kartına sahip olmak için firmanızla iletişime geçmeniz yeterli. Firmanız sizlere Euro bazında bakiye seçenekleri sunacak ve ihtiyacınız olan bakiyeyi seçmeniz yeterli olacaktır. Firmanız ile telefon veya çevrim içi görüşmelerinizi 7/24 kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. E hadi o zaman elleri çalıştıralım!

İyi Güzelde Ya Kartın İçinde Kalan Tutar?

Beklenen soruya geldik sanırım. Merak etmeyin bununda bir çözümü var. Firmamız size Paykasa kartınızın içinde kalan bakiyeyi bozdurma seçeneği de sunuyor. Böylece temin ettiğiniz kartın içinde kalan parayı çöpe atmamış oluyorsunuz. Sanırım karlı çıkmanızı isteyecek başka bir firma yoktur değil mi? Bizde öyle düşünmüştük. Firmamız Paykasa kartınızı içinde kalan bakiyeyi komisyon almadan, o günün döviz kuruna göre dönüştürüp paranızı hesabınıza tekrar iade ediyor. Hizmette kalite cepte rahatlık! Hem hızlı ve güvenilir alışveriş, hem de karlı bir kart, Paykasa kart! Deneyin seveceksiniz!

Paykasa Kartım İle Neler Yapabilirim?

Paykasa kartınız size sonsuz seçenekler sunuyor. 7’den 70’e herkesin alışveriş yapabildiği bu kart ile sosyal medyada veya oyunlarda da alışveriş yapabiliyorsunuz!  Dijital çağa ayak uydurmak artık çok kolay! Paykasa kartını al internet üzerinde hızlı ve güvenli alışverişin keyfine var!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir