Cashixir - İdeal PaykasaCashixir - İdeal Paykasa

Ön ödemeli olarak tüketicilere hizmet veren sanal kartlar sayesinde internet alışverişleri gerçekleştirmek oldukça güvenilir bir hâl almış durumda. Cashixir Kart, çevrimiçi platformlarda gerçekleştireceğiniz ödeme ve para transferlerinizin çok daha güvenli ve hızlı gerçekleşmesini sağlayan, üst düzey güvenlik önlemlerinin yer aldığı bir ödeme sistemidir. Kartlarınız toplamda 16 haneden oluşan ve rastgele yüksek güvenliğe sahip şifreleme sistemleri tarafından oluşturulmaktadır. Yalnızca size özel olarak üretimi gerçekleştirilen kartlar sayesinde, kullanımınız sonrasında kartınızın kopyalandığı veya kartta yer alan paranızın çalındığı gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Birçok alışveriş sitesinde güvenle alışveriş yapabilir, yalnızca kart numaranızı girerek satın alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Cashixir Güvenilir Mi?

İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapmanın yollarını ararken bulmuş olduğunuz Cashixir Kart’ın ne kadar güvenli olduğu konusunda kafanızı kurcalayan ve merak ettiğiniz sorular olduğunun farkındayız. Cashixir Kart sistemi arkasında alanında uzman ve yıllardır üzerinde çalışılarak faaliyete geçirilmiş bir şifreleme sistemi bulunmaktadır. Bu şifreleme sistemi sayesinde oluşturulan kart numaralarınız içerisinde herhangi bir kişisel bilgi veya sizin tarafınızdan isteyerek belirleyebileceğiniz bir numara yer almamaktadır. Her şeyden bağımsız olarak oluşturulan ve çoğunlukla tek kullanımlık olarak hizmet göstermesi planlanan kartlar oluşturulmaktadır.

Cashixir ile gerçekleştireceğiniz internet alışverişleriniz sırasında normal bir banka ya da kredi kartıyla ödeme yaparken ihtiyacınız olan kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmamaktadır. Yalnızca kart numaranızı paylaşarak ödemenizi gerçekleştirebilir ve hizmet satın alabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ödeme sırasında Cashixir destekleyen hiçbir ödeme platformu sormayacaktır. Bunun yanı sıra kart bilgilerinizin kopyalanma riskini ortadan kaldıran ön ödemeli kart sistemi sayesinde kartınız içerisinde ihtiyacınız olduğu kadar bakiye bulunacak ve ödeme sonrasında kart kullanılamaz hâle gelecektir. Bu nedenle kötü niyetli kullanıcılar, dolandırıcılar ve hırsızlar gibi risklerin önüne geçmeyi başarabilirsiniz.

Cashixir Fiyatları

Cashixir fiyatları güncel Euro kuruna göre devamlı değişiklik göstermektedir. Bu nedenle harcama yapmak istediğiniz adreste ücreti netleştirmeniz ardından canlı destek ekibimizle bağlantıya geçerek güncel kur üzerinden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. HızlıPaykasa ekibi olarak Cashixir ile gerçekleştirmiş olduğumuz bayilik anlaşması çerçevesinde sizlere en uygun fiyata kart satışı gerçekleştirebiliyoruz. Birçok satıcıya göre daha uygun olan fiyatlarımız hakkında bilgi alabilmek için bize yazabilirsiniz.

Cashixir kuponları için belirlenmiş sabit bir ücret Türk Lirası değeri bakımından bulunmamaktadır. Euro’nun dünya piyasasında yer alan durumuna göre sürekli değişen kur değerlerinden kaynaklı olarak fiyat sürekli değişmektedir. Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz Cashixir kart ürünleri Euro kuruna sahip bakiyelere sahip olmakla birlikte harcamalarınız Euro üzerinden gerçekleşecektir. 10, 20, 50, 100, 150, 200, 250 ve 500 Euro değerlerine sahip kartlar bulunmaktadır.

Ucuz Cashixir

En uygun fiyat güvencesiyle sizlere sunmuş olduğumuz ucuz Cashixir kuponları sayesinde internet alışverişlerinizi düşük komisyonlar ödeyerek güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en düşük komisyon oranlarına sahip olan HızlıPaykasa sizlere anında teslimat güvencesiyle 24 saat boyunca aralıksız hizmet sunmaktadır. Whatsapp veya canlı destek bağlantılarımız üzerinden bizimle bağlantıya geçebilir ve ihtiyacınız olan kupon miktarının güncel Türk Lirası satış tutarını öğrenebilirsiniz.

Neden Cashixir Kullanmalıyım?

İnternet üzerinden yapılan ödeme işlemlerinde gerçek bilgilerinizi kullanmanız büyük bir sorun çıkarmaktadır. Cashixir card ile anlaşması bulunan binlerce site içerisinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

İçerisinde tek kullanımlık bakiyeler olması ve kişisel bilgilerinizi kullanmadan işlem yapmanız nedeniyle sorun yaşama olasılığınız olmamaktadır.

Diğer kartlardan farkı içerisinde olan bakiyeyi sitenizin min yükleme miktarını göz önüne alıp, belli miktarlar halinde kullanabilmenizdir.

ÖDEME KARTLARI NASIL SATIN ALINIR?

Bizimle 4 farklı şekilde iletişime geçip paykasa kart satın alabilirsiniz.
Hemen aşağıda size uygun olan iletişim aracını kullanıp bizle iletişime geçip paykasa alabilirsiniz.

Skype

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

Whatsapp

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

Telefon

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

Canlı Destek

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.