Güncel Paykasa Kart Fiyatları

Güncel Paykasa Kart Fiyatları

Dünyada çok hızlı bir şekilde gelişen teknoloji ülkemizde de çok fazla kullanılmakta olup internet üzerinden her türlü hizmetleri en uygun paykasa kart fiyatları ile sahip olmak mümkün.

Paykasa Nedir?

Paykasa kart fiyatları kullanıcıların isteğine göre değişmektedir. Bu kart en güvenli şekilde internet üzerinden yapılan online ödeme sistemidir. Teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ile hemen hemen çok sayıda insan interneti kullanmaktadır. Özellikle rahatı seven ve her şeyin kolayını tercih edenler internet üzerinden alış veriş, oyun ya da e- ticaret sitelerini kullanmaktadır. Bu durumda ödemeleri en güvenli şekilde yapmak isterler. Bunun için kredi kartı bilgilerini hiç kimseyle paylaşmak istemezler. Paykasa kart her türlü bilgilerinizin saklı olduğu ve sadece sizin bildiğiniz 16 haneli pin kodu bulunan son derece güvenli bir karttır. Bu kartın diğer bir adı da Elektronik para demek çok doğru olur.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda teknolojinin çok fazla geliştiği günümüzde internet girmeyen hiçbir yer olmaması nedeni ile her türlü alış veriş, e- ticaret ya da online sitelerinden hizmet alan pek çok kişi bulunmaktadır. Ancak genel olarak tüm ödeme yöntemlerinin çok güvenli olduğunu söylemek çok doğru olmaz. Büyük bir kesimin tercih ettiği internet ortamının en fazla güvenli olan ön ödemeli kart paykasa kart demek çok doğru olacaktır. Bu kart ile internet üzerinden yapmış olduğunuz alış veriş, oyun gibi hizmetler sonrasında en güvenli şekilde ödemeler yapabilirsiniz.

Paykasa Kartın Özellikleri Nelerdir?

İnterneti kullanan pek çok kişinin tercih ettiği paykasa kart fiyatları çok daha uygun olması kullanan kişilerin çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Bu kartın en önemli özelliği son derece güvenli olması ve satın aldığınız kartın çalınması ya da kaybolma gibi bir riski bulunmamasıdır. Kullanmak istediğiniz kart tüm websitelerinde çok yaygın bir şekilde kullanılırken her yerde geçerlidir.

Ayrıca aldığınız hizmetlerin karşılığını çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunların dışında en çok dikkat çeken özelliği ise diğer ön ödemeli kartların içinde en düşük komisyon miktarlarına sahip olan online ödemeli karttır ve tek kuruşunuz bitene kadar kullanabilirsiniz. Paykasa kısacası ön ödemeli bir kredi kartı olup diğer kartlardan ayıran en önemli özelliği peşin ödeme yapılarak satın alınan bir karttır.

Paykasa Nasıl Yüklenir?

İnternette online harcamalar için özel üretilen paykasa kart internet ortamında Elektronik para olarak bilinir. Bu karta 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 70, 100, 150, 200, 250, 500 ya da 1000 Euro olarak yükselen limitler şekilde yüklenebilir ve harcamaların bu kartla yapıldığı ön ödeme kartıdır. 16 haneli pin koduna sahip olan kart Euro kuruna paralel olduğundan dolayı paykasa fiyatları arttığında siteye yatırılan para oranı da ona göre artmaktadır.

Paykasa Fiyatları Nelerdir?

Güncel uygun fiyatlar ile birlikte istediğiniz miktarda paykasa kartı almanız mümkün olmaktadır. Paykasa kart için uygun bir miktar talep etmeniz durumunda çok kısa bir süre içinde kartınıza yüklenmektedir. Paykasa kart fiyatları genel olarak her gün güncel kur ile sunulmaktadır. 10 Euro paykasa kart 48 lira, 15 Euro 70 lira, 20 Euro 90 lira, 25 Euro 110 lira olup en yüksek 500 Euro paykasa kart fiyatları 2070 lira olarak belirlenmektedir. Çok daha güvenli olması nedeni ile online ön ödemelerinde paykasa kart kullanımı her yönü ile en ideal kart olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir