Home / paykasa / İngilizlerin Dahi Buluş ‘Paykasa’

İngilizlerin Dahi Buluş ‘Paykasa’

Paykasa, diğer adıyla epin kredi kartına oldukça benzeyen fakat işlevsel anlamda kredi kartından çok farklı bir sistem. Güvenlik açısından çok önemli bir sistemdir.

Bir kere paykasa çıkartmak için ne bir maaş bordrosu ne de ev tapusu gerekiyor. Hatta kefil, senet, sayfalarca kâğıda atılan imzalar bile yer almıyor bu sistemde. Paykasa kart bizlerin ne finansal durumunu, ne de aile bilgisini ya da kişisel bilgilerini istemiyor. Çünkü bu sistem yalnızca kullanıcı odaklı! Kullanıcıların en avantajlı kart kullanabilmesi için olumsuz hiçbir durumu barındırmıyor. Paykasa güvenilirdir.

Paykasa kart sisteminde ödemelerinize ek hiçbir ücret ödemezsiniz. Kulağa biraz tuhaf geldi değil mi? Bu sistemde faiz denen bir şey yok. Kullanıcı odaklı demiştik ya! Hızlı aktif bir biçimde sitemiz üzerinden alım yapabilirsiniz.

Paykasa kredi kartları gibi ekstre sunmaz demiştik. Çünkü paykasa kart sisteminde kredi kartları gibi ay sonu bakiyesi yok. Ya da asgari ödeme tutarı! Çünkü paykasa kart alırken zaten bakiyeli şekilde alıyoruz. Nasıl mı?

About admin

Check Also

Paykasa Kart Satın Almanın Yolları

Paykasa kart dünya genelinde kullanılan bir ödeme yöntemi olduğu için artık ulaşılması o kadar da zor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir