Neden Paykasa Tercih Etmeliyim?

Neden Paykasa Tercih Etmeliyim?

Tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan paykasanın ne olduğunu bu yazımızda sizlere aktaracağız. İngiltere’de ortaya çıkan ve üretilen paykasanın bir diğer adı da epin. Epin ismi İngilizce electronic personal identification number kelime öbeğinin kısaltması olarak karşımıza çıkıyor. Bunun Türkçe çevirisini yapacak olursak elektronik kişisel kimlik numarası şeklinde yapabiliriz. Buradan yola çıkılınca paykasanın kişisel bir sistem olduğu anlaşılıyor.

Siz de kendinize kişisel bir kart çıkarmak istiyorsanız paykasa tam da tercih edilmesi uygun bir kart sistemi. İnternette sık sık zaman harcıyorum. İnternetten alışveriş yapmayı çok seviyorum. Kredi kartlarına ve bankalara güvenim pek yok. Kredi kartı ya da banka kartı kullanmak istemiyorum. Şeklinde cümleler mi kuruyorsunuz? O zaman tam da yerine denk geldiniz. Bu yazı sizler için biçilmiş kaftan olacak.

Paykasa elektronik sistemde internet üzerinden satış yapan firmalardan dilediğiniz ürünü satın alabilmeniz için son derece uygun bir sistem. Görüntü olarak kredi kartına benzese de kredi kartıyla alakası yok. Kredi kartıyla paykasayı ayıran en büyük özelliği duymaya hazır mısınız? O zaman gözlerinizi iyice açarak okuyun! Paykasada faiz yok! Evet, elf gözlerim neler görüyor deseniz de bu doğru. Herkesin canını sıkan, birçok insanın hayatını tüketen faiz paykasada bulunmuyor. Bu da paykasayı tercih edilir kılan sebeplerin başında geliyor. Paykasa kullanan onlarca insana sorduğumuzda çoğunluk faizsiz olması cevabını vermekte. İşte size harika bir fırsat sunuluyor. Yanınıza bir fincan kahve alın ve bilgisayar ya da cep telefonunuzdan internete bağlanarak dilediğiniz ürünü satın alın.

Paykasa Nasıl Bir Sistem?

Paykasa görüntü itibariyle kredi kartına benzer. Tıpkı kredi kartı gibi üzerinde on altı hane bulunur. Fakat kredi kartından farklı olarak bu haneler içerisinde yalnızca sayılar bulunmaz, harflerde yer alır. Örnek vermek gerekirse şu şekilde 5S6F- G596- 621H- 49W8 olabilir. Yine kredi kartları gibi bir güvenlik kodu bulunur. Bu da başka insanların paykasanızı kullanmaması için bir güvenlik önlemidir. Paykasanız size özeldir. Kesinlikle kişisel ve güvenilir bir sistemdir. Ayrıca bu sistemi 7’den 70’e tüm bireyler kullanabilir. Paykasada yaş sınırı yoktur.

Paykasa sisteminde dilediğiniz bakiyede kart alabilirsiniz. Avantajlardan biri de sınırlı tüketim yapabiliyor olmanız. Tabii ki bu sınırı müşteri olarak siz belirliyorsunuz. Böylece fazladan alışveriş yapmayarak kendinize bir fayda sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca paykasa yurtdışı odaklı olduğu da düşünülürse Türk Lirası üzerinden çalışmıyor. Paykasa sistemi Euro cinsinden hesaplanıyor. Paykasada dilediğiniz bakiyeyi belirleyip aldıktan sonra alışveriş yaptınız ve paykasa sisteminizde bakiye kaldı diye varsayalım. Bu bakiye ne olacak diye endişe etmenize kesinlikle gerek yok. Paykasada kalan bakiye o günün döviz hesabına göre hesaplanarak yeniden Türk Lirasına çevriliyor ve size nakit olarak iade ediliyor. Böylelikle kaybınız olmuyor hatta kazanca geçiyorsunuz.

Paykasayı Ne Şekilde Elde Edebilirim?

Paykasa almaya karar verdiniz fakat bunu nasıl yapacağım diye düşünüyorsunuz. İşte bu konuda çok da düşünmeye gerek yok. Rahat olabilirsiniz! Paykasa sistemiyle ilgilenen birçok firma var. Bu firmalar sizlere yardımcı olacak ve paykasanızın elinize ulaşmasını sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek. Paykasa için yardımcı olan firmalarla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bu firmalar internet üzerinden çevrimiçi destek sağlıyor. Ayrıca müşterilerine güvenilir hizmet sunuyor. Kişisel bilgilerinizi koruyarak dilediğiniz bakiyede paykasa seçmenize yardımcı olmak onların görevi. Yardımcı olma aşamasından sonra da paykasanızı sizlere gönderiyorlar. Böylece sizin için geriye istediğiniz ürünü seçerek e-ticaret yoluyla satın almak kalıyor. Biz de bu durumda keyifli alışverişler diliyoruz!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir