Otopay - İdeal PaykasaOtopay - İdeal Paykasa

Otopay, çevrimiçi ortamda gerçekleştirmeniz gereken ödemeleri çok daha güvenli ve basit bir hâle getiren ödeme sistemidir. Otopay, ön ödemeli kart teknolojisiyle çalışmakta olup, yalnızca kartınıza yüklemiş olduğunuz bakiye çerçevesinde kullanım sağlanabilmektedir. Bu nedenle yapmış olduğunuz alışverişler sırasında acaba kartım kopyalandı mı, kişisel bilgilerim kötü niyetle kullanılır mı gibi soruları aklınızdan çıkarabilirsiniz. İhtiyacınız olan bakiyeye eşdeğer kart satın alarak, paranızı riske atmanıza gerek kalmaz. Bu sayede kötü niyetli kişilerce kart bilgileriniz ele geçirilemeyecek olup, geçirilse dahi içerisinde bir bakiye olmayacağı için bir sorun teşkil etmeyecektir. Otopay kartları kullan at şeklinde çalışmaktadır ve içerisinde yer alan bakiye bittiği takdirde kullanılamaz olacaktır.

Otopay Güvenilir Mi?

Otopay, çevrimiçi ödeme sistemleri arasında en güvenilir sistemlerden bir tanesidir. Kendi içerisinde yer alan mühendisleri ve geliştirici ekibi sayesinde ileri seviye bir şifreleme yöntemiyle korunan ve kart numarası oluşturulan Otopay kartlar, hiçbir kişisel bilgi yer almaksızın tamamen bağımsız şekilde üretilmektedir. Ayrıca Otopay ile yapacağınız ödemelerde herhangi bir isim, telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur. Yalnızca kart numaranızı girerek saniyeler içerisinde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki, Otopay güvenilir mi?Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız kısaca yanıtımız şu şekilde olacaktır; Otopay tamamen güvenilir bir sistemdir. Kişisel bilgilerinizin yanı sıra paranızı da güvence altına alan sistem, yalnızca yapmak istediğiniz ödeme miktarı kadar bakiye almanızı sağlayan sistemi sayesinde fazla harcama yapılmasının önüne geçiyor. Tüm güvenlik önlemleri Otopay tarafından alınıyor olup size yalnızca zevkli bir alışveriş yapmak kalıyor.

Otopay Fiyatları

Ön ödemeli kart alt yapısıyla çalışma sağlayan Otopay kartlarının herhangi bir sabit ücreti bulunmamaktadır. Euro bakiyeleri ile çalışma sağlayan kart, güncel Euro kuruna göre ve satın almak istediğiniz bakiye miktarına göre fiyatlandırması değişmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız olan miktarı belirleyerek (10, 20, 50 vs. Euro) bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp ya da direkt sitemizde yer alan canlı destek butonu aracılığıyla bağlantı kurabilir ve güncel fiyatlandırma hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Resmi bayi olmanın ayrıcalığıyla sizlere minimum komisyon oranlarını sunuyor, en uygun otopay fiyatları sayesinde sizleri fazla ücret ödemekten kurtarıyoruz. Dünya genelinde oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olmayı başaran sistem ülkemizde de hızla yaygınlaşmaktadır.

Ucuz Otopay

Türkiye’nin en ucuz otopay satış noktalarından birisi olmaktan gurur duyuyoruz. 7/24 sizler için aktif bir şekilde hizmet sunan ekibimiz, resmi bayilik avantajı, güvenilir alışveriş gerçekleştirmenize yardımcı SSL sertifikası ve kurumsal kimliğiyle hizmet veriyor. %100 güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz Otopay kart satın alma işlemleriniz için bizimle irtibat kurabilir ve yardım alabilirsiniz.

Neden Otopay Kullanmalıyım?

İnternet üzerinden yapılan ödeme işlemlerinde gerçek bilgilerinizi kullanmanız büyük bir sorun çıkarmaktadır. Otopay card ile anlaşması bulunan binlerce site içerisinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

İçerisinde tek kullanımlık bakiyeler olması ve kişisel bilgilerinizi kullanmadan işlem yapmanız nedeniyle sorun yaşama olasılığınız olmamaktadır.

Diğer kartlardan farkı içerisinde olan bakiyeyi sitenizin min yükleme miktarını göz önüne alıp, belli miktarlar halinde kullanabilmenizdir.

ÖDEME KARTLARI NASIL SATIN ALINIR?

Bizimle 4 farklı şekilde iletişime geçip paykasa kart satın alabilirsiniz.
Hemen aşağıda size uygun olan iletişim aracını kullanıp bizle iletişime geçip paykasa alabilirsiniz.

Skype

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

Whatsapp

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

Telefon

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

Canlı Destek

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.