Paykasa Alınabilecek Bankalar

Paykasa Alınabilecek Bankalar

Birçok şirketin e-Ticaret kısmında kendi şirket içi ticaretlerden önemli kolaylıklar sağlayan Paykasa 5 yıldan itibaren bir çok kişinin kullanımda olarak bir çok kişiye kolaylıklar sağlamaktadır. Müşteri ve şirtket ilişkilerinde sağlanan her türlü güvenlik açığını en aza indirmek için kullanılan bu uygulama ile birlikte yapılan işlemler güvenlikli ve hiçbir kişisel bilgi vermeden sağlanabilmektedir. Paykasa ile sağlanabilen ticaret işlemleri Paykasa şirketi tarafından yasal hakları saklı tutularak görülebilen tüm işlemler de yasal yollar çerçevesinde yapılmaktadır. 5 yıldan bu yana bir çok şirketin e-Ticaret konumunda ki işlemlerin köprü odağı olan Paykasa bir çok şirketin yanı sıra bireysel kullanıcılarında ilgi odağı olmaktadır.

Paykasa kullanıcılarının tek amacı aslında basite indirgenirse şu şekildedir. Paykasa kullanıcıları aslında yapılan işlemlerde bilgi vermeden, kestirmeden kolay yoldan ödemelerini gerçekleştirerek olası bir bilgi çalınma yöntemine karşı savunma yapmak amacıyla çıkarılan bir uygulamadır. Yapılan işlemler ile birlikte en güvenilir bir ticaret sağlanabilen Paykasa da birçok kullanıcı kredi kartı, banka kartı gibi kartlarını kullanmadığından ya da hiç bulundurmadığından Paykasayı tercih ederek ticaret işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Paykasa sistemini kullanılan şirketler zaten bireysel olarak kullanmadığından ötürü her türlü işlemi yaparken yasal yollar çerçevesinde işlem gördüğünden ötürü yapılacak olan işlemler çerçevesinde Paykasa kullanılabilen bankalar tarafından uzun süreli sözleşmeler imzalanarak her iki tarafı da güvence altına alabilecek işlemler yapılmaktadır.

paykasa ile ilgili görsel sonucu

Paykasa Kart Satın Alabilme İşlemleri

Türkiye’de kullanılan Paykasa sisteminin resmi sitesi üzerinden anlaşmalı olunan bankalar ile birlikte sizlerin de çalışabilme imkanlarınız ile her ki tarafı da sözleşmeli bir şekilde güvence altına alarak çalışma sistemlerinizi geliştirebilmektesiniz. Şu an da bulunan Paykasa anlaşmalı bankalarında daha da artması gündemde çünkü Paykasa artık öyle bir global haline geldi ki anlaşma imzalamadığı hiçbir bankanın bulunmasını istememekte olduğu gelen bilgiler arasında.

Elektronik yollardan alınabilecek Paykasa durumlarında Garanti Bankasına ait kartlar ile yapacağınız alışverişlerinizde bankasal problemlerden dolayı izin sağlanmamaktadır. Bu sorunun dışından bir problem bulunmamak ile birlikte Paykasa sistemine benzer sitelerden de hiçbir şekilde alışveriş gerçekleştirmemeniz bu durum içerisinde dolandırıcı firmalarınızın olması ciddi bir şekilde sizlere sorun çıkartabilmektedir. Sizler bankaların mesai saatleri içerisinde belirtilen diğer banka hesaplarına Havale ya da EFT işlemleri gerçekleştirerek ya bu işlemlerin yanı sıra herhangi br banka ATM’sine giderek de 7/24 Kartsız bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa sisteminin çalışmış olduğu bankalar şu şekildedir;

  • YapıKredi
  • Garanti
  • TEB
  • AKBANK
  • Türkiye İş Bankası
  • Finansbank
  • Vakıfbank
  • PTT
  • Paypal
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir