Home / Paykasa Bozum

Paykasa Bozum

Paykasa Bozdurma

Paykasa kartı, internet ortamı üzerinden satın alacağınız ürünler ya da hizmetler dahil olmak üzere, sitelere para yatırmak ya da diğer ödemelerinizi yapmak adına kullanılabilen güvenli bir sanal karttır. Paykasa kartları tercih sebeplerinden biri güvenliktir.Kartın işlevi hiçbir banka bilginizi ya da kredi kartı detaylarınızı barındırmamasıdır. Tek kullanımlık olan Paykasa kartını, bir zaman sonra bozdurmak isteyebilirsiniz. Eğer ki Paykasa bozdumişlemini uygulamak son derece kolaydır ve bünyemizde bunu zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. İdeal paykasa olarak bozum işlemleri yüksek kurdan yapmaktayız.

Paykasa kartınız var ve içerisinde toplamda 50€ bakiye kaldığını varsayalım. Siz eğer ki bu parayı, internet üzerindeki sitelerde ödemeler için kullanmak istemiyor ve nakde çevirmek istiyorsanız, bunun için bozum işlemi yapılmalıdır.Paykasa Bozum işlemi ilgili miktarı kendi banka hesabınıza aktarılmasını sağlamaktır. Fakat bu işlem yapılırken, Euro’nun TL karşısındaki güncel kur fiyatları takip edilir ve buna göre bir fiyat çıkartılmaktadır. Bu sayede ilgili tutar, müşterinin banka hesabına aktarılarak, Paykasa kartının içerisindeki para nakde çevrilmiş olmaktadır. Bizde sizler için bu adımı en doğru bir şekilde tamamlayarak, kartınızın içerisindeki parayı banka hesabınızda görmenizi ve dilediğiniz zaman ATM üzerinden ya da şubelerden çekebilmenizi sağlıyoruz. Güvenle paykasa bozdurmak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Her zaman için en basit yol, sitemiz üzerinden işlem yapmak ve bize talepte bulunmaktır. Müşteri Temsilcilerimiz her zaman sizinle irtibat kurmaktan memnun olacaklardır. İlgili müşteri hizmetlerimize Paykasa kart bozdurma işlemi yapmak istediğinizi ve bu husus ile alakalı adım atmak istediğinizi aktarın. Bunun hemen sonrasında, sizden Paykasa kartınıza ait kart bilgileri ve diğer geçerli CVV kodu ve son kullanma tarihi detayları alınacaktır. Alınan bilgiler, ekiplerimiz tarafından kontrol edilir ve içerisinde ne kadar para bakiyesi olduğuna bakılır. Bunun ardından ise Paykasa kartının güncel kur fiyatı üzerinden hesaplanması yapılarak, sizden istenilen banka hesap no’ya para aktarımı sağlanmaktadır. İşte bu kadar basit bir şekilde Paykasa kartınızın bozdurulma işlemini tamamlayabilirsiniz. Sitemiz idealpaykasa.com üzerinden yüksek kurdan bozum işlemi gerçekleştirilir.