Paykasa Hakkında Sürekli Sorulan Sorular

Paykasa Hakkında Sürekli Sorulan Sorular

Paykasa Ne İşe Yarar?

Paykasa, oyun ve alışveriş sitelerinde güvenilir bir şekilde ödeme imkanı sunan, ön ödemeli ve tek kullanımlık bir sanal karttır.  10 Euro ile 500 Euro arasında ihtiyacınız olan tutar ve miktar da Paykasa ön ödemeli kart satın alabilir, alışverişlerinizde kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirisiniz.

Paykasa’dan kimler faydalanabilir?

18 Yaş üzerinde olup internetten alışveriş yapmak isteyen, oyun ödemeleri için karta ihtiyaç duyan, her önüne gelen site de kişisel bilgilerini ve kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen, ödemeleri için ek ücret ödemekten bıkan herkes faydalanabilir.

Paykasa’ya Neden Güveneyim?

Paykasa sizden hiçbir şekilde kişisel bilgi istemez. İhtiyacınız olan tutar da ödeme yaparsınız ve size karşılığında yüksek güvenlikli Paykasa Ön Ödemeli kart bilgileriniz anında gönderilir. Siz güvenle ve hızlıca alışverişinizi tamamlarsınız.  Evrak yok, bekleme yok, ek ücret, hizmet bedeli ya da aidat yok.

Paykasa Satın Almak İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Paykasa için hiçbir kişisel bilgiye ihtiyaç olmadığı için her hangi bir belge göstermenize, form doldurmanıza gerek yoktur. Kişisel bilgileriniz siz de daha güvenli. Paykasa bu sebeple var…

Paykasa’yı Nasıl Satın Alabilirim?

Paykasa satışı yapan SSL sertifikalı resmi web sitelerinden havale ya da EFT ile para göndererek satın alabilirsiniz. Paykasa Ön Ödemeli Kartlar Euro üzerinden satışa sunulmaktadır. Satın alırken esnasında o günkü döviz kuruna göre hesaplanır ve TL olarak ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Kart Aldım. Peki, Nasıl Kullanacağım?

Paykasa Ön Ödemeli kartlar size 16 haneli pin kodu, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi bilgilerini içeren E-posta ya da Sms ile ulaştırılır. Paykasa Ön Ödemeli Kartlar kişiye özel değildir.  O yüzden bu bilgileri lütfen bir başkası ile paylaşmayınız. Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme seçenekleri arasında Paykasa ile ödeme yöntemini seçiniz.  Paykasa Ön Ödemeli kart için size gönderilen pin kodu, güvenlik kodu ve son kullanma tarihini giriniz ve saniyeler içerisinde alışverişinizi tamamlayınız.

Unutmayınız! Paykasa Ön Ödemeli kartlar tek kullanımlık olduğu için aynı pin kodu ile tekrar alışveriş yapmanız mümkün değildir. Yeniden alışveriş yapmak istiyorsanız lütfen yeni bir kart alınız.

Paykasa’yı Nerelerde kullanabilirim?

Paykasa Ön Ödemeli Kart,  Dünya da binlerce alışveriş sitesinde, oyun sitelerinde ve bahis sitelerinde kullanılabilmektedir.  Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme seçeneklerini kontrol ederek Paykasa ile ödeme yöntemini sunup sunmadığını görebilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Kart  çoğunlukla ; Skype, Dark Orbit, Adventure Quest, Rebtel, Voip Buster,  Facebook, Metin2, Knight Online,  Silkroad Online, GameForge,  Bonbom, Aurora siteleri ile Bitcoin, Erherium, Ripple, Lite coin, Epin  satın alımları için tercih edilmektedir.

Paykasa Kartıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

Paykasa Ön Ödemeli Kartınıza maalesef bakiye yüklemesi yapamazsınız. Çünkü Paykasa Ön Ödemeli Kartlar güvenlik nedeniyle tek kullanıp tasarlanıp kullan-at formatında üretilmiştir.

Paykasa Ön Ödemeli Kartı satın alırsınız, alışverişinizi yaparsınız ve alışveriş sonrasında kart geçerliliğini yitirir.

Paykasa Ön Ödemeli Kartımda Bakiye Kaldı. O Ne Olacak?

Paykasa Ön Ödemeli Kartınız ile alışveriş yaptıktan sonra içerisinde bakiye kaldı ise Paykasa resmi satış sitesi ile iletişime geçerek kartınızın bozdurulmasını talep edebilirsiniz. Sizin talebiniz üzerine kartınızdaki bakiye o günkü döviz kuruna göre hesaplanarak banka hesabınıza çok kısa bir süre içerisinde yatırılacaktır.

Ödeme almak için Paykasa Kartı Kullanabilirmiyim?

Elbette ki kullanabilirsiniz. Size ödeme yapacak olan kişiye Paykasa Ön Ödemeli Kart satın alarak bu kart ile size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir