Paykasa İle Alış Veriş Keyfi

Paykasa İle Alış Veriş Keyfi

alış verişin ihtiyaçtan ziyade keyfe dönüşmesinde büyük katkı sağlayan online alışverişlerin risklerini ortadan kaldıran kart: Paykasa
Online alış veriş her gün biraz daha çeşitlenmekte, tercih edilmekte ve imkânlar sunmakta iken; sakıncaları nedeni ile bu imkânlardan faydalanmaktan imtina edenler için müjde mahiyetinde Paykasa ön ödemeli sanal kart çıktı. Bilindiği gibi teknoloji her zaman imkânlarının yanında sakıncaları ile hayatımıza girmektedir. Sanal alış veriş de parmaklarımızın ucuna kadar alış veriş merkezlerini sermekte, hem de uygun fiyat ve kampanyaları ile cezp etmekte iken; dolandırılma, kart bilgilerinin üçüncü kişilerce çalınması, kişisel bilgilerin ele geçirilmesi gibi birçok korkuyu da beraberinde getirmektedir. Haklı olarak pek çok kişi de bu sakınca ve korkular nedeni ile bu imkanlardan uzak durmaktadır. İşte tüm bu korku ve sakıncaları gideren yeni bir ödeme aracı var: Paykasa

Paykasa Nedir?

Paykasa; ön ödemeli, sanal alış verişlerde ödeme yapılmasına imkân tanıyan sanal karttır. Hiçbir kişisel veri barındırmaz. Yalnızca; kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu gibi sayısal verilerden oluşur. Üçüncü kişilerce, çok zor da olsa, kullanımı durumunda dahi ön ödemeli olduğundan kişileri borçlandırma gibi riskleri de yoktur.

Paykasa Kart Güvenli Mi?

#Yukarıda da denildiği gibi hiçbir kişisel veri içermez. Yani kullanıcı adı, kredi limiti gibi bilgiler üçüncü kişilerin eline geçmez.
#Kaybedilme riski sıfıra yakındır. Fiziken var olmayan, sanal bir karttır.
#Bir şekilde bu bilgiler üçüncü kişilerin eline geçse dahi, yalnızca kart içerisine önceden yüklenilmiş tutar kadar alışveriş imkanı sunacağından, zarar yine de minimuma inecektir.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Şimdilik online ödeme aracı olan Paykasa kart ile hemen hemen bütün online alışverişler korku ve endişeden uzak bir biçimde gerçekleştirilebilir. Dijital oyun, bilgisayar veya telefon programı, şarkı, albüm satın alımı, hatta kontör yükleme gibi sanal varlıkların alımının yanında giyim, tuhafiye, elektronik, teknoloji gibi mal ve eşya alımlarının bir çoğu bu kart ile yapılabilir. Bunun için gerekli olan koşul; karta sahip olunması ve alış veriş yapılacak internet sitesinde Paykasa kart ödeme seçeneğinin mevcut olmasıdır. Paykasa kart kullanımı ve ödeme seçeneklerine ekleyen site sayısı sunduğu imkanlar nedeni ile sürekli ve hızlı bir biçimde artmaktadır.
Bu sayede, alış veriş keyfinin vazgeçilmez parçası haline gelen Paykasa ile alış veriş yapma, keyfe dönüşmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir