Paykasa ile Alışveriş Çılgınlığı Kontrol Altında

Paykasa ile Alışveriş Çılgınlığı Kontrol Altında

Tüketimin had safhada olduğu bir çağın getirisi olan alışveriş çılgınlığı, özellikle internetten alışveriş yapmayı mümkün kılan sitelerin açılmasıyla, cezbedici kampanyalar sonrasında önlenemez bir hal almıştır. İndirimler ve dört bir koldan gelen reklam, mesaj gibi uyarıcılar insanları bu sitelerde vakit geçirmeye itmektedir. Oturduğunuz yerden dilediğinizi, dilediğiniz kadar almanızı mümkün kılan sanal alışveriş ortamları, birtakım güvenlik önlemlerine dikkat etmeyi ve kendini frenlemeyi bilmeyi de zorunlu kılmaktadır. Tehlikelerin başında kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin kötü emelli kişilerin eline geçmesi bulunmaktadır.

Anonimlik Sağlar

Haber bültenlerinde bile artık gündemi meşgul eden dolandırıcılık vakaları, güvenli olmayan online mecralara kart bilgilerini ve kişisel bilgileri verme neticesinde artış kazanmıştır. Bugün internetten düşük miktarda bir alışveriş yaparken bile kart bilgilerinizi girmeniz zorunludur. Ancak sanal ödeme yöntemlerinden olan Paykasa, sizi bu zorunluluktan kurtarır. Dilediğiniz kadar para yatırdığınız ve bu paradan fazlasını harcayamadığınız bir kart sistemi olduğu için hem sizi tüketim çılgınlığından uzaklaştırır hem de güvenli alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Sanal ödeme yapmaya yarayan sanal kartlar arasında en çok tercih edilenlerden olması da bu sebepledir. Belli bir miktar karşılığında edindiğiniz Paykasanın içinde ne kadar para olacağına siz karar verirsiniz. Sonrasında ek bir para yatırmanız gerekmez. Bu miktarı tek seferde kullanabileceğiniz gibi azar azar da kullanabilirsiniz. Kredi kartınıza ihtiyaç duymadan, Paykasa kartınızın numarasıyla yapacağınız alışveriş, sanal ortamda anonim birisi gibi, kimliğinizi gizleyerek gezinmenizi sağlar. Böylece havale ve eft derdinden de kurtulursunuz.

Üçüncü Kişilere İhtiyaç Duymazsınız

Kredi kartları, öte yandan elle tutulur, somut bir para çıkışı olmadığı için ne kadar harcadığınızı anlamanızı da zorlaştırır. Ay sonunda büyük bir borcun altına girmenize neden olabilir. Özellikle alışveriş çılgınlığından vazgeçemeyenler için bu gibi tehlikeler taşıyan kredi kartlarına karşın Paykasa kontrolü elinize almanızı sağlar. İçinde sınırlı bir para olduğu için fazlasını harcamanız zaten mümkün değildir. Online ödeme sistemine sahip olan her türlü sitede kullanılabilen Paykasa kartlar ile artık alışveriş yaparken üçüncü bir kişiye ihtiyaç duymazsınız. Kişisel bilgilerinizi bir bankaya vermek zorunda da kalmazsınız. Bu hızlı, güvenilir ödeme sistemi, alışveriş siteleri dışında bahis sitelerinde, e-ticaret sitelerinde kullanılabilir. Kartı alırken Paykasa’nın sizden istediği kısa bilgiler, kesinlikle kimseyle paylaşılmaz. Paykasa bu konuda müşterilerine yüzde yüz güven verir. Kullanması kadar alması da kolay olan Paykasa ile hayat kolaylaşır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir