Paykasa ile Ödeme Yöntemi

Paykasa ile Ödeme Yöntemi

Türkiye’de birçok şirketin şahsen kullanmış olduğu özellikle de internet sistemleri üzerinden e-Ticaret alışverişi yaparak internet ödemesinin yapıldığı bu ödemeler içinde seçenek sunabilen karttır Paykasa. Bu kartın çıkarıldığı günden beri tek amacı internet ortamları içerisinde e-Ticaret kullanıcılarına hiçbir sorun yaşamdan sıkıntısız bir ödeme deneyimi sağlamaktır. Paykasa’nın asıl merkezi İngiltere’de bulunan Ceresline Voucher Limited şirketi tarafından kontrol edilen bir online ödeme şirketidir, Türkiye’de bir nevi elektronik para hizmeti de görüyor diyebiliriz. Paykasa aslında kredi kartı kullanımına karşı olan yada kart kopyalama işlemlerinden çekindiği için bilgilerini internet ortamına vermeyen kişiler için yaratılmış kesinlikle sonsuz güvenlikli bir sistemdir.

Paykasa Kart internet ortamın da Elektronik para olarak adlandırılabilen 16 haneden oluşan sanal bir karttır. Bu kart sayesinde istediğiniz siteden istediğiniz uygulamayı ya da ürünü satın alarak kredi kartı bilgilerinizi vermeden alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Piyasa üzerinde 5 yıllık deneyimiyle bir çok kişinin yapmış olduğu alışverişlerde köprü görevinde olan Paykasa kesintisiz hizmetini de uzun yıllar sürdürebilecekmiş gibi göstermektedir.

Paykasa tek kullanımlık ödeme kartı ise istediğiniz şekilde ister telefonlarınızdan isterseniz de internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ihtiyacınız olan ekstra güvenliliği sağlarken, tek kullanımlık konumunda olmasından dolayı da ilk kullanımınızdan sonra devre dışı kalarak geçerliliğini kaybettiğinden kart bilgilerinin kopyalanma riski ortadan kalkmaktadır.

paykasa ile ilgili görsel sonucu

Paykasa sistemi üzerinden alınmış olan 16 haneli kart numarası ile ödeme ekranında Paykasa seçeneğini seçerek güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Paykasa kartınızı satın alırken isterseniz nakit ödeyebilir isterseniz de Mobil ve Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanarak kesintisiz ve güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa sistemi üzerinden alabileceğiniz kart değerli sırasıyla şu şekildedir; €10, €15, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500 ve €1000 seçenekleriyle belirtilen rakamları istediğiniz gibi ödeme seçenekleriyle Paykasa resmi bayilerinden satın alabilir bakiyeniz bitene kadar istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Paykasa kart sahip olduğunuz andan itibaren her iki kart seçeneği olan “VİSA” ve “Mastercard” logosuna sahip olabileceğiniz gibi arzu etmiş olduğunuz internet siteleri üzerinden alışverişinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirerek ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Yapılacak olan işlemler kesinlikle Paykasa güvenliğinde ve kontrolünde olduğundan ötürü hiçbir sıkıntı yaşanmayacağına şirket olarak garanti vermektedirler. Üstelik 5 yıllık e-Ticaret deneyimlerinde de gösterilen hiçbir sorun olmaması ve bir çok şirketin, bireysel kullanıcının gönül rahatlığıyla kullanması Paykasanın güvenli olduğunun kanıtı olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir