Paykasa ile Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Paykasa ile Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Paykasa, birçok şirketin ve bireysel müşterilerin güvenlik amacıyla kullanmış olduğu ve kart bilgilerinin verilmeksizin 16 haneli bir sanal kart olmaktadır. Türkiye’de İnternet kullanıcılarının E-ticaret ve diğer siteler içerisinde ödeme yapılabileceği bir sanal karttır. Paykasa şirketi piyasaya girmiş olduğu günden beri tek amacı kullanıcılarının e-Ticaret işlemlerinin gerçekleştireceği sırada müşterilerine sorunsuz bir ödeme hizmeti ve hiçbir güvenlik açığı oluşturmadan internet üzerinden ödeme yapmasını sağlamaktır. İnternet ortamlarından istediğiniz ürünleri (oyunlar, giysiler, teknolojik ürünler) gibi bir çok şeyi kredi kartı kullanmadan ve satın alma işlemlerinizin gerçekleştiği yere hiçbir kart bilgisi vermeden sadece Paykasa bilgileriniz ile satışınızı gerçekleştirebilmenizi sağlayabilen bir sistem olmaktadır.

İnternet ortamları içerisinde online olarak yapılacak ödemelerde kullanabilmeye yarayan Paykasa kart alışveriş yapacağınız yer ile ödeme yapacağınız bankanız arasında aracı olan Paykasa yöntemiyle isterseniz Havale isterseniz de kredi kartı ile ödeme seçeneklerinde yararlanabilir almış olduğunuz Paykasa kart sayesinde de orijinal paranızı Müşteri temsilcileriniz ile irtibata geçerek banka hesap numaralarınızdan herhangi biri içerisine Paykasa kodu tutarı ile gönderildiğinde sizde de “paykasa kart” sahibi olabilerek istediğiniz işlemleri yerine getirebilmektesiniz.

Paykasa firmasına ödeme yapıldıktan sonra sizlere teslim edildikten sonra sizlerin sahip olduğu 16 haneli Paykasa kodu geçen siteler içerisinde güvenli bir şekilde Paykasa kartınız ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa alma işlemlerini isterseniz Paykasa internet adreslerinden isterseniz de Müşteri Temsilcileriyle yapılacak olan görüşmeler ile sahip olabilmektesiniz.

paykasa ile ilgili görsel sonucu

Paykasa ile Para Çekme Nasıl Yapılabilir?

Paykasa müşterileri hizmet almış oldukları ödeme sistemleri sırasında herhangi bir ödeme seçeneklerinden birini kullanıyor ise para çekme işlemlerini de paykasa ile yaparak para çekim işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Para çekim işlemleri şu şekilde yerine getirilmelidir;

  • Paykasa para yükleme sonrasında Bakiyenizin olduğu siteden Paykasa olarak bakiye isteme işlemini gerçekleştireceksiniz.
  • Bu işleminizden sonra kasanızın içeriğinde olan bakiyeniz kadar sizlerde € değerinde Paykasa kart verilerek Paykasa’ya sahip olabileceksiniz.
  • Paykasa olarak almış olduğunuz bakiyenizi TL’ye Paykasa firması üzerinden isterseniz “Paykasa bozdurma” bölümünden isterseniz de Müşteri Temsilcileri ile görüşerek sahip olduğunuz Paykasa kartı anında paraya çevirebilmektesiniz.

Yukarıda anlatılan Paykasa bakiyenizi nakite çevirebilme durumu bile aslında 5 senedir oluşturulan bu sistemin ne kadar doğru bir şekilde kullanıldığında birçok müşteriye ve bireysel olarak hizmet almak isteyen kişilere yardımcı olabileceğinin göstergesi olmaktadır. Yapılacak olan işlemlerin hepsinin de yasal güvence altında gerçekleştiği bildirilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir