Paykasa ile Yeni Nesil Alışveriş

Paykasa ile Yeni Nesil Alışveriş

Paykasa ile alışveriş; yapmak rahatça ve güvenilir şekilde olduğundan siz değerli kullanıcıların beğenisini kazanan bir yöntemdir. Gün geçtikçe çoğalan paykasa kullanıcıları ödeme seçeneğinin her platformda kolaylıkla yapılmasından dolayı bu sistemi fazlaca tercih edilmekte. İnternet üzerinde bulunan milyonlarca internet sitesi ve kullanıcıları bu sistemi E-ticaret sitelerinde kullandıkları ve kolayca ödeme yaptıkları için oldukça mutlu. Tüm kullanıcıların hızlıca alışveriş yapmak bu konuda önem arz ediyor. Paykasa ile alışveriş yapmak milyonlarca internet sitesi üzerinden artık çok daha kolay. Dünyaca ünlü ve güvenilirliği onaylanmış tüm E-ticaret siteleri bu ödeme seçeneğini kabullenmiş ve uygun ödeme seçeneği olarak insanlara sunmuşlardır. Ödeme seçeneği tek ve hızlı olduğundan sonrasında ekstra ödeme ve fatura şoku yaşamazsınız. Paykasa sayesinde güven eksikliği yaşadığınız ve yapamadığınız alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Sadece kartınızda bulunan bakiye ile alışveriş yapmak olası bir, kredi kartı borcu ve yüksek gelen kart ekstresine karşı durarak cebiniz içinde oldukça hesaplı bir sistemdir. Bütçenizi olumsuz yönde etkilemeyen ve cep dostu olan paykasa ile alışveriş, piyasaya ve dövize göre şekillenmesi ile daha rahat bir sistemdir. Elektronik, alışveriş, kişisel eşya vb. birçok alanda uygulama yapmakta olan E-ticaret siteleri ödeme şekli olarak paykasa tercih etmiştir. Ödeme yapmak istediğiniz zaman yapacağınız şey aslında oldukça basit. Kart numaranızı ve size verilen şifreyi girmek. Ekstra bir bilgi girmek gerekmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa ile alışveriş zamanınızdan çalmadan ve güvenilir bir şekilde işlerinizi halledip alışveriş yapmanıza yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden yapılan oyun ve sosyal medya gibi tüm tehlikeli sayılabilecek ve havale ve EFT yapmanın riskli olduğu tüm ödemeler için rahatlıkla paykasa kullanabilirsiniz.

PAYKASA KART

Paykasa kart; alışveriş yaparken kullanabilmeniz için size verilmiş kişisel ve tek kullanımlık bir karttır. 16 haneli kart numarası içermektedir. Bu numarayı alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Verilen şifreyi kullanarak tek seferlik alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kart tek kullanımlıktır. Ve döviz kuruna bağlı olarak Euro dalında nakit içerir. Özel bir para birimi içermez ve 10€-20€-50€ gibi belirlenmiş nakitlerin olduğu hesaplardan satın alabilirsiniz. Paykasa Kart satın alırken güvenilir bayilerden almaya çalışın. Gerçek olmayan kartlardan uzak durunuz. Paykasa logosu olan yerler güvenilir satış noktalarıdır. Kart bilgileri, İsim Soy isim, son kullanma tarihi, hesap numarası, ccv, gibi içerikler içermediği için daha güvenilirdir. Kart 1 yıl kullanıma açık kalır. Bu süre zarfında kullanılmayan hesap bloke edilir. Alışveriş sırasında 3 kez yanlış girilen şifre hesabın kapanmasına sebep olmaktadır. Paykasa kart her adımı ile sizin güvenliğiniz için tasarlanmıştır.

PAYKASA İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Paykasa ile güvenli alışveriş yapmak artık çok kolay. E-ticaretin gelişmesi ile birlikte artan dolandırıcılık ve özel bilgilerin gizlenememesi sorunu ile birlikte birçok kullanıcı daha güvenilir bir yöntem aramaya koyuldu. Paykasa’nın yaratılmasında en büyük sebep ise gerçekten güvenilir bir alışveriş ve nakit kullanma ihtiyacının olmasıdır. Alışveriş yaparken tüm özel bilgilerinizi girmek sizin içinde sorun oluşturuyor ve paylaşmak istemeyebilirsiniz. Alışveriş yapma isteğinizi ortadan kaldıran bu sorunları aşarak Paykasa ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Milyonlarca ticaret sitesinin güvenilir olarak kabullendiği sistemi ile sizde alışverişlerinizi hızlı ve kesintisiz şekilde halledebilir. Tek kullanımlık olan paykasa kartı kullanarak sonrasında kredi kartı ekstresi ve fazla harcama sorunlarından uzak durabilirsiniz. Ödeme yaparken hiçbir özel bilgi istemeyerek bir ilke imza atan sistemimiz için sadece 16 hanelik kart numaranız ve şifre kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa ile güvenli alışveriş bir kart kadar yakınınızda.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir