Paykasa Tutarları

Paykasa Tutarları

Paykasa ile internet güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde birçok promosyondan avantajı bir şekilde ürün ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu yazımızda en çok satın alınan paykasa tutarlarını sizinle paylaşacağız. Bu tutarlarla birçok ürün ve hizmetten faydalanabilirsiniz. Faydalandığınız ürün ve hizmetler sadece tutar olarak kazanç sağlamazsınız aynı zamanda promosyonlardan yararlanarak daha avantajı bir şekilde sahip olursunuz çünkü paykasa ile anlaşmalı birçok firma sizlere bu harcamalarınız için promosyon sağlar. Paykasa kullanıcılarının düşünür onların alırken kazanmasını sağlar. Kısaca kazan kazan politikası güttüklerini söylebiliriz.

20€ Paykasa

20€ İdeal paykasa satışımız en çok tercih edilen satışlardandır. 190TL ödeyerek sahip olacağınız bu tutar ile online ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız sanal oyunlar, canlı sanal oyunlar ve yurt dışı, yurt içi alışveriş sitelerinin ürün ve hizmetlerinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu tutar size alırken kazandıran tutarlardır yine paykasa ile anlaşmalı birçok siteden promosyon kazanmanızı sağlar.

25€ Paykasa

25€ satın alma işlemi için yaklaşık olarak 235TL ödersiniz. Bu tutarla Almanya, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere pek çok ülkeden satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok ülke paykasa ödemeleri için sizlere çeşitli avantajlar sunar ve nakliye konusunda hızlı bir şekilde yardımcı olurlar. Kimlik korumanızı sağlayarak yapacağınız alışverişin güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sadece ürün için değil alacağınız hizmetler içinde oldukça fazla promosyon vardır. Tek yapmanız gereken alışveriş yapacağınız sitenin paykasa için sunduğu avantajlara bakmak olacaktır bu sayede daha detaylı daha ayrıntılı bir şekilde ürün hakkında bilgi edinebilir ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

100€ Paykasa

100€ satın alma işlemi için 860 TL’lik bir tutarı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu sizin paykasa hakkında bilgi sahibi olduğunuzu ve yapacağınız alışverişin hangi siteye olduğunuzu bildiğinizi gösterir. Bu yüzden herhangi bir öneri ve sağladığı avantajlardan bahsetmemizin gereksiz olduğunu düşünüyoruz. Alacağınız ürün ve hizmetten umarım maksimum yarar sağlarsınız. Bizler ideal paykasa ekibi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermekle yükümlüyüz. Bu yüzden 7 gün 24 saat paykasa kartı ve kodları sağlıyoruz. Yaptığımız her tutardaki alışverişe büyük önem veriyoruz ve alınan hizmetten iki tarafında yarar sağlamasını amaç ediniyor en iyi şekilde yararlanılmasını temenni ediyoruz. Bizimle yapacağınız alışverişler tamamen güvencemiz altınadır. Referanslarımız hakkında bilgi edinebilir ve dilediğiniz kadar hakkımızda soru sorabilirsiniz. Yanıtlatmaktan büyük memnuniyet duyarız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir