PAYKASA NEDİR ?

Paykasa 19 haneden oluşan 10 Euro ile 1000 Euro arası değerlere sahip olan sanal bir pin kodundan ibarettir.İnternet ortamında en güvenli ödeme yöntemi olduğu için tercih ediliyor.

PAYKASA NERELERDE KULLANILIR ?

Paykasa Kart, Dünya çapında 20 binden fazla internet mağazasında geçerlidir. Eğlence, giyim, online oyunlar ve daha bir çok kategoride internet firması Paykasa ödeme yöntemini mağazalarına entegre etmiştir.Paykasa ile yabancı alışveriş mağazalarında da alışverişlerinizde ödeme yapabilirsiniz.

 PAYKASA PİN NE KADAR SÜRE GEÇERLİDİR ?

Paykasa Pin oluşturulduğu tarihten itibaren 1 Yıl süre ile geçerlidir.Paykasa kartları kullan at şeklindedir. Siz 3. şahıs birine vermediğiniz sürece 1 Yıl boyunca paykasa pin kodu değerini korur.Paykasa kartlarını kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

PAYKASA KODUNU NASIL TESLİM ALACAĞIM ?

Paykasa sanal bir kod olduğu için satın alma işlemlerinden sonra sizlere tercih ettiğiniz bir yol ile ulaştırılacaktır. İstediğiniz şekilde sizlere iletebiliriz.” SMS, E-Mail, Canlı Destek veya Whatsapp ” üzerinden sizlere teslim edilebilir.

NEDEN PAYKASA KULLANMALIYIM ?

Çünkü Paykasa %100 güvenli ödeme yöntemlerinden biridir. Herhangi bir kişisel veya finansal size özel bilgi içermez ve bilgi hırsızlığının önüne geçmektedir.Sanal ortamdaki en güvenilir ödeme yöntemidir.

PAYKASA KODUNU KAÇ KEZ KULLANABİLİRİM ?

Paykasa kodu ” Tek Kullanımlık Değildir. ” Paykasa kodunun bakiyesi kadar hepsini kullanabildiğiniz gibi parça parça da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Tamamen size kalmış bir durumdur.