Paykasa Kart Nedir? Ne İşe Yaramaktadır ?

Paykasa Kart Nedir? Ne İşe Yaramaktadır ?

Paykasa kart satın alarak güvenli ödeme yapabilirsiniz. Sizlere güvenli Paykasa satin al seçeceği ile istediğiniz limitte Paykasa satın alabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Paykasa kartı daha önceden duymuş ancak bir kredi kartı markası sanmış ya da ne olduğunu anlamamış olabilirsiniz. Paykasa kartın ne olduğunu merak eden ziyaretçilerimiz için Paykasa kart kısaca online ödeme yaparken tek bir kez kullanabileceğiniz, hesabınızın ve kişisel verilerinizin maksimum ölçüde korunmasını sağlayan, belirli limitlerle üretilen ve kullanıcılara sunulan kartlardır. Paykasa kart ile güvenli alışveriş yapmak istiyorsanız sizlere güvenli Paykasa satin al seçeneği sunan platformumuzdan alışveriş yapabilirsiniz.

Peki, Paykasa kart ne işe yarar?

 1. Tek kullanımlık kartlar olduğu için bilgilerinizi, verilerinizi ve hesaplarınızdaki paranızı en iyi şekilde koruma altına almanızı sağlar. Çünkü Paykasa kart sadece bir kez kullanılabilir sonra kart geçersiz hale geleceği için saldırganların kart bilgileriniz ile çekim yapması ve kişisel bilgilerinize ulaşması imkansızdır.
 2. Dizaynı son derecede basit olan Paykasa kart kredi kartı ve banka kartı gibi bir tasarıma sahiptir. Böylelikle kart ile ödeme yaparken kartı nasıl kullanacağınız konusunda telaşlanmanız gerekmez.
 3. Hızlı alışveriş imkanı sunan kart ile istediğiniz gün ve saat internet üzerinden alışveriş yapma imkanını elde edersiniz.
 4. İstediğiniz limitte seçeceğimiz Paykasa kartı ile bu limitte istediğiniz alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Size sunduğumuz ekonomik fiyatlarla ucuz Paykasa kart satın alarak internet alışverişinizi ekonomik fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Bir Karttır?

Paykasa kart söylediğimiz gibi banka kartı ve kredi kartı gibi bir tasarıma sahiptir. Paykasa kartın böyle bir tasarıma sahip olmasındaki neden kolay kullanım imkanı vermesi ve kartı satın alan kişilerin işlemleri gerçekleştirirken kafasının karışmasını önlemektir. Sizlere sunduğumuz Paykasa Kartın üzerinde yer alan bilgiler şu şekildedir:

 1. Kart Numarası: 16 haneli olan Paykasa kart numarasını alışveriş yaparken kart numarası bölümüne girmeniz gerekir.
 2. Son Kullanma Tarihi: Paykasa kartların da normal kartlar gibi bir son kullanma tarihi mevcuttur. Bu tarihe kadar istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
 3. Güvenlik Kodu: Kartın 3 haneli güvenlik kodudur.

Paykasa Kart İle Nasıl Alışveriş Yapılır?

Paykasa kart ile alışveriş yapmak istiyorsanız Paykasa ödeme yöntemini seçmeniz, kart üzerinde yer alan sizinle paylaştığımız bu 3 bilgiyi istenen bölmelere girmeniz ve daha sonra ödemeyi onaylamanız gereklidir. Bu 3 aşama ile işleminizi son derecede kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykasa kart satın almak istiyorsanız öncelikle platformumuzdaki Paykasa kart fiyatları bakımından limitlerini incelemenizi öneririz. Bu limitleri incelediğinizde istediğiniz limite sahip Paykasa kartı satın alarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Fiyatları Nelerdir?

Paykasa kart fiyatları kartı satın aldığınız günün döviz kuruna ve seçtiğiniz Paykasa kart limitine göre değişim gösteren fiyatlardan oluşmaktadır. Size sunduğumuz Paykasa kartları inceleyerek arasından alışveriş limitinize uygun olan kartı size sunduğumuz güvenilir ödeme yöntemleri ile satın alarak Paykasa kartınızı hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Paykasa kart satın almaya mı karar verdiniz? Bizim ile iletişime geçerek Paykasa kart ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve ürünlerimizin fiyatları, ödeme seçeneklerimiz hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sizlere güvenilir ödeme yöntemleri sizlere sunduğumuz güvenilir Paykasa satin al seçeneğimiz ve ucuz Paykasa kart fiyatları ile hizmet veren platformumuzun hizmetinden faydalanmak için daha fazla beklemeyin. Bizimle iletişime geçin!

Paykasa Nasıl Bir Karttır?

Paykasa Nasıl Bir Karttır?

Günümüz teknolojisinin çok fazla gelişmesi ile pek çok kişi internet kullanmakta ve son zamanlarda büyük bir kesim paykasa satışları konusunda ilgilenmektedir.

Paykasa Ne Demektir?

Dünya da ve ülkemizde pek çok kişinin kullandığı paykasa satışları çok fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlemesi ile internet kullanımı da çok daha fazla bir şekilde artmıştır. Çoğalan internet kullanımı nedeni ile her geçen gün internet üzerinden alış veriş yapan kişi sayısı çok daha fazla bir şekilde çoğalmıştır. Bu tarz alış veriş sırasında hiç yorulmadan oturduğunuz yerden istediğiniz ürünü alma imkanı bulacak ve zahmetsiz bir şekilde satın aldığınız ürünler adresinize teslim olmaktadır. Bu imkanlar internet alış verişini daha çok cazip kılmaktadır.

Paykasa kart internet üzerinden ön ödemeli kredi kartına denilmektedir. Ancak bu kartın diğer banka kartlarından ayıran en önemli özelliği peşin ödeme yaparak satın alınan karttır. Diğer bir deyişle paykasa internet ortamındaki adına epin denilmektedir. Epin; Elektronik Personel İdentification Numbee denilen bir ödeme yöntemidir. Bu kart ile internet kullanıcılarının E- ticaret ya da diğer sitelerde alış veriş yaptıkları sırasında ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Paykasa Kartın Amaçları

Genel olarak son zamanlarda büyük bir kesimin internet üzerinden daha rahat alış veriş yapmak için büyük kolaylıklar sağlayan yöntemleri tercih ederler. Paykasa kartın amacı internet ortamını kullanan kişilerin hiçbir şekilde sorun yaşamadan ödeme seçeneği sağlamaktır. Paykasa İngiltereli Ceresline Voucher Limited tarafından icat edilen gerçek anlamda online ödeme yapmada ve elektronik para hizmetinde kullanılan ön ödemeli nakit aracıdır.

Paykasa kartı genel olarak kredi kartı kullanmayı sevmeyen ve gerekli özel bilgilerini internet üzerinde paylaşmayı sevmeyenlerin kullandığı bir kart çeşididir. Bu kart yani Elektronik Para özellikle 16 haneli olup internette alış veriş, e- ticaret ve oyun gibi sitelerde kişisel kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek olmadığından dolayı sizin tam olarak güvende olmanızı sağlamaktadır. İçinde yer alan 16 hane kartın pin kodu olup bu bilgi sadece kart sahibine aittir.

Paykasa kart sayesinde pek çok online oyun ve e- ticaret sitelerinde aldığınız hizmet ya da alış veriş konusunda ödeme kolaylığı sağlamaktadır.  Bu kart ile her türlü ödemelerinizi 3 aşamada yapmanız mümkün olmaktadır. Aldığınız 16 haneli pin kodu ile ekranda çıkan paykasa yazısını seçerek ödemeleri yapabilirsiniz. Pin kodunu sadece siz bildiğiniz için son derece güvenli ve garantili olan bu kart ile internet üzerinden hizmet almak çok daha kolay olmaktadır.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Aslında paykasa kart kullanımı teknolojiyi yakından takip edenler için son derce güvenli olup çok memnun kalacağınız bir ödeme yöntemidir. Paykasa kart satın alma işlemleri çok basit olduğundan dolayı herkes rahatça alacaktır. İlk olarak  paykasa fiyatları hakkında bilgi toplamalısınız. Ardından bu kartın resmi reselleri müşteri temsilcileri ile irtibata geçin ve istediğiniz tutarda yer alan paykasa kartını satın alma butonuna basın.

Daha sonra yapmanız gereken kredi kartı ya da havale ile ödeme seçeneğini seçmelisiniz. Bu işlemle ödeme seçeneğinizi belirtmiş olacaksınız. Ayrıca bu aşamaların hiçbirini yapmadan otomatik bir şekilde kodunuzu almak adına hemen al butonunu tıklama şansına sahipsiniz. Paykasa satışları yapan ülkemizde pek çok firmalar bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasında iyi bir araştırma sonrası en güvenilir kart satışı yapan firmayı bulabilir ve sorunsuz çok daha kolay bir şekilde online ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Hızlı Şekilde Paykasa Satın Al

Hızlı Şekilde Paykasa Satın Al

Özellikle online ortamda alışveriş yaparken güvenli ödeme yapmak isteyenler için paykasa kart kullanımı günümüzde oldukça yaygındır.

Kredi kartı ya da banka kartı kullanmaya gerek kalmadan ödeme işlemi yapmak isteyenler hızlı paykasa satın al seçeneği ile ihtiyaç duydukları her durumda rahatlıkla kullanabilecekleri kart bilgilerine sahip olabilirler. Kişisel bilgilere gerek olmadan ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Güvenli şekilde gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri sırasında özellikle harcama miktarına göre işlem yapılabiliyor. Ön ödemeli koşulu nedeniyle kullanıcıların ihtiyaç duydukları her durumda sanal kart ile ödeme işlemini güvenli bir şekilde yapabilmesi için yeterli bakiyeye sahip olması gerekmektedir. Gerekli olması halinde yeniden para aktarımı yaparak kartta bulunan bakiye ile belirlenmiş olan siteler üzerinden ödeme işlemleri yapılabilir.

Paykasa Kart Nedir?

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan paykasa kart nedir? Özellikle kullanmak isteyenlerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Ön ödemeli koşulu sayesinde yapılacak olan ödemeleri güvenli hale getirmektedir. 16 haneli koduyla kullanılmakta olan kart aynı zamanda gönderilen şifre ile ödemenin sorunsuz olarak yapılmasını sağlamaktadır.

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı sevenler özellikle yapacakları ödeme sırasında sorun yaşamamak için sanal kart kullanabilirler. Tamamen güvenli şekilde ödeme işlemi yapılmasını sağlayacak olan sanal kart kullanımında özellikle paykasa tercih edilmesi halinde satın alma işlemi yapılarak ödenecek olan miktara göre işlem yapılabilir. Kart ile yapılacak olan ödeme işlemlerinde ön ödemeli koşulu katta bulunan miktara göre ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Günümüzde özellikle online ortamda yapılan alışverişler sırasında güvenlik problemi yaşanması söz konusu olabilir. Bu nedenle ödemeleri güvenli hale getirmek isteyenler için kredi veya banka kartı kullanımının dışında sanal kart kullanımı tercih edilmektedir. Satın alma işlemlerinin ardından gönderilecek olan kart bilgileri ile ödeme işlemini sorunsuz şekilde yapılabilir.

Kullanıcılar özellikle anlaşmalı olan sitelerde yapacakları alışverişleri güvenli hale getirmek ve kişisel bilgilerini kullanmadan ödeme yapabilmek için kartı tercih edebilirler. Ödeme sırasında banka veya kredi kartını kullanmaya gerek kalmadan yalnızca sanal kart bilgileri ile yapılacak olan işlemler kartta bulunan bakiye göre ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Paykasa Kart Güvenli Mi?

Sanal ortamda alışveriş yaparken güvenliği sağlamak amacıyla tercih edilecek olan paykasa kart güvenli mi? Özellikle kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer alan ödeme işlemleri sırasında kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan işlem yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle ödemenin güvenli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

16 haneli kart numarası, cvv kodu ve şifresi ile kullanılacak olan kart için satın alma işlemlerinin ardından kısa sürede gönderilecek olan bilgiler kullanılmaktadır. Kartı üzerinden ödeme işlemi yapmak isteyenler yeterli bakiyeye sahip olmak için en uygun miktar belirleyebilirler. Özellikle yapılan ödemelerin ardından kartta bakiye azalacağı veya tamamen biteceği için daha sonrasında ortaya çıkabilecek problemlerin önlenmesini sağlamaktadır.

Paykasa Kart Fiyatları

Kartı ödeme işlemlerinde kullanmak isteyenler güvenli şekilde gerçekleştirecekleri satın alma işlemleri sırasında Euro üzerinden belirlenmiş olan fiyatları inceleyerek en uygun fiyat seçeneklere ulaşım sağlayabilirler. İhtiyaç duyacağınız miktara göre belirlenmiş olan fiyat seçenekleri ile satış yapılmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar yapacakları incelemeler sırasında yeterli bakiye sahip olabilmek için en uygun miktarı belirleyebilirler.

Kısa sürede tamamlanacak olan işlemler için hızlı paykasa satın al seçeneğini kullanarak yapacağınız tercihler doğrultusunda ön ödemeli koşuluyla kullanabileceğiniz kart bilgilerine sahip olabilirsiniz. Yapılan satın alma işlemlerinin ardından kart bilgileri kullanıcılara ulaştırmaktadır. Bu sayede alınan bilgiler üzerinden güvenli şekilde ödeme işlemi yapılabilir.

Güvenli ve Ucuz Paykasa Kart Satış Hizmetleri

Güvenli ve Ucuz Paykasa Kart Satış Hizmetleri

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz en uygun fiyatlı Paykasa internet sitemizde bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan Paykasa ile kredi kartı ya da kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan işlem yapabilmeniz sağlanabilmektedir. Özellikle son dönemlerde internet dolandırıcılığının çok arttığı düşünülecek olursa bu şekilde kullanılacak olan yöntem sayesinde istenmeyen durumların oluşması da engellenebilecektir. Satın alacağını Paykasa bakiyeniz kadar alışveriş yapabilecek ve bu limitiniz bittikten sonra ortada kullanılacak bir şey kalmayacaktır. Bütün bu özellikleri ile Paykasa alışverişlerde kullanılan en önemli araç olarak yerini almaktadır.

Paykasa Nedir?

Kısaca E-Ticaret ve diğer sitelerde kullanılabilecek ödeme yöntemidir. Kişisel bilgilerinizi ya da kredi kartınızın bilgilerini paylaşmanıza gerek kalmadan size verilecek olan 16 haneli pin ile kullanabileceğiniz Paykasa sayesinde yapacağınız işlemlerde sadece bu şifre yeterli olacaktır. Bu sayede internet dolandırıcılığına maruz kalma ihtimaliniz de en düşük seviyelere inecektir. Oldukça güvenli olan bu yöntem sayesinde alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz. Belirli limitlerde hazırlanmış olan Paykasa kartlarından istediğiniz miktarı satın alarak kullanabileceğiniz 16 haneli pin numarasına sahip oluyorsunuz. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de bu numaraları kullanarak bakiyeniz kadar kullanabilmenize imkan sağlanmaktadır. Genel olarak kredi kartı bulunmayan ya da kişisel bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyenlerin kullandıkları bu yöntem ilerleyen dönemlerde tek seçenek olarak kullanılacağa benziyor.

Ucuz Paykasa

Ne kadar limitleri belirli olmuş olsa da diğer satın alma yöntemlerine göre daha indirimli fiyatlardan Paykasayı internet sitemizden satın alabilirsiniz. Yapılacak olan işlemlerin güvenlikleri nedeniyle genel olarak tercih edilen bu yöntem sayesinde dolandırıcılardan kurtulabileceksiniz. Siz de Ucuz Paykasa sahibi olmak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paykasa Limitleri

Kullanılan Paykasa kartlarının limitleri belirlenmiş karlar şekilde satışa sunulmaktadır. 10, 15, 20, 25 ve 30 Euro limitli olan Paykasa kartları ile bütçenize en uygun karta sahip olabilirsiniz. Kur hareketliliğinden dolayı ücretleri sürekli olarak değişiklik gösteriyor olsa da en uygun fiyatlı Paykasalara internet sitemizden sahip olabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz alışverişleri internetten doyasıya yapabilirsiniz. Üstelik dolandırılma ya da kişisel bilgilerinizin çalınması endişesini taşımanıza da gerek kalmayacaktır.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa satın almak için yapacağınız işlem oldukça kolaydır.

 • Öncelikli olarak internet sitemiz üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçin.
 • Ancak öncesinde güncel Paykasa fiyatlarını kontrol etmeniz sizin için oldukça mantıklı olacaktır.
 • Hangi tutarda Paykasa satın almak istiyorsanız buna tıklayın.
 • Daha sonra ödeme yöntemini belirleyin. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi banka havalesi ile de Paykasa ödemesi yapabileceksiniz.

İnternet üzerinden Paykasa satışı yapan birçok farklı internet sitesine rastlayabilirsiniz. Ancak buradaki en dikkat etmeniz gereken şey resmi olarak bu işleme yetkili olunup olunmadığı olmalıdır. Resmi satış siteleri üzerinden işlem yaparsanız hem ödediğiniz ücretlerde hem de satış sonrası destek konularında istediğiniz yardımı sorun yaşamadan alabileceksiniz. Ancak diğer internet siteleri ile işlem yapmanız durumunda istenmeyen sorunlarla karşılaşabileceksiniz. Bu sorunların çözümü noktasında gerekli destek aldığınız bu yerlerde ya gerektiği zaman yapılamayacak ya da hiç yapılmayacaktır. Bu nedenle kesinlikle yapacağınız işlemlerin resmi internet siteleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Vermiş olduğumuz Paykasa hizmetleri ile birçok memnun müşteri edinmiş durumdayız. Hem satış ve sonrasında müşterilerinize verdiğimiz destekler hem de sürekli olarak ulaşılabilir ve destek alınabilir durumda olmamızdan dolayı sürekli olarak internet sitemizden işlem yapılabilmektedir. Siz de Paykasa satın almak istiyorsanız mutlaka internet sitemizi ziyaret etmeli ve bu konuda bilgi almalısınız.

Güvenli Paykasa Nereden Bulabilirim?

Güvenli Paykasa Nereden Bulabilirim?

Paykasa, e- pin olarak da bilinen bir uygulamadır ve Türkiye’de internet kullanıcılarının yaygın tercihlerinden biri olan bu kod sistemi büyük artılar sağlamaktadır.

Paykasa Nerede Çıktı?

Paykasa kart, İngiltere merkezlidir ve online ödemelerde kullanılan bir ön ödemeli karttır. Bu elektronik para hizmeti, çok sayıda kişinin ideal tercihleri arasında bulunmaktadır. Online Paykasa platformumuz da satış ve kod alma ile bilgilendirme işlemlerinde güvenli paykasa nereden bulabilirim sorusunun detaylarına yanıt verecektir.   Uygulamanın temel çıkış noktası, internet üzerinden kişisel bilgilerin alınma riski olması ve de güvenli şekilde tek seferlik alışveriş yapma isteğidir.   16 haneli elektronik para, sizin ön ödeme ile bir kod almanız ve bu kodu kullanarak işlem yapmanızı sağlar. Bu esnada kullanılacak sitede olası hack durumlarının engellenmesi mümkün hale gelir. Sanal ortamda bu kartın ve kodun geçtiği yerler ise e ticaret sitelerinden bazıları oyun ve alışveriş siteleridir. Her sitede geçmediği için öncesinde paykasa anlaşması olup olmadığına bakılması tavsiye edilir. Yani ödeme anlaşması paykasa ile yapılan yerlerde bu kod geçmektedir.

Kod Özellikleri Neler?

Kod özelliklerine bakılırsa, harf ve rakamlardan oluştuğu fark edilecektir.   Bu kodun kullanımı sanal ve tek kullanımlık olması, beraberinde güvenli paykasa nereden bulabilirim sorusunu da getirmektedir. Yani güvenli alışveriş yapmak için öncesinde bunu yapacağınız yerin de güvenilir olması gerekmektedir. Firmamız bu açıdan size garanti vermekte ve ideal bir zemin yaratmaktadır. Eğer kullanacağınız siteden çok emin değilseniz özellikle bu karta talepte bulunabilirsiniz. Aksi halde zaten güvendiğiniz site için ek kod almanıza gerek kalmayabilir. Bu noktada bazı kişilerin paykasa dolandırıcılığı yaptığını da bilmek gerekmektedir. Örneğin tatil bileti, otel rezervasyonu gibi bahanelerle firma adı verilerek ve hesaba ödeme yaptırarak kod alımı olabilmektedir. Ancak bu gibi işlemlerle sitemizin ve firmamızın kesinlikle bir bağlantısı yoktur. Bu nedenle sizlere telefondan ulaşıp kod isteyenlere hiçbir şekilde itibar etmemelisiniz.

Kopya Sitelere Dikkat Etmek Gerekiyor

İnternet ortamı üzerinde orijinal siteler paykasa satışı yapmakla beraber bazı sitelerde kopya görüntüler oluşturularak dolandırıcılık yapılabilmektedir. Aynı görüntüdeki bu siteler arasında karar verirken öncelikle iyi bir araştırma yapılması gerekir. Yani benzer iki farklı site bulursanız bu sitelerden hangisinin orijinal olduğuna yönelik telefon, canlı destek ya da genel bir internet araştırması gibi yöntemlere başvuru yapabilirsiniz.  Sitemizde de göreceğiniz güvenlik sertifikası bu açıdan bir ayırt edici detay olarak söylenebilir. Siz de benzer siteleri gördüğünüzde güvenlik sertifikalarına bakabilirsiniz.

Sahte bir sitede belirgin olan bir durum, sadece ana sayfanın kopyalanması, diğer sabit sayfaların da doğru biçimde açılmamasıdır.  Ayrıca size verilen kodu, müşteri hizmetleri dahil hiç kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Sitemizde kullanıcıların güvenliği için gereken bütün detaylar düşünülmüştür ve özel bir sistemle saklı tutulmaktadır. Ayrıca sms gönderilmeden önce özel koruma noktalarından geçmekte ve sonrasında telefonlara iletilmektedir. Verilen kodlar anında sistemimizden silindiği için sonra tekrar kullanılması gibi durum da söz konusu değildir.

Paykasa Kuponlarını Alma İşlemi 

Paykasa kuponlarını alma işlemi çok basit bir uygulamadır. Sitemiz üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek süreci başlatabilirsiniz. Ancak bu durumun da öncesinde  fiyatlara bakmanızı önermekteyiz. Karar verdikten sonra paykasa satın alma işlemlerinde adım adım devam edebilirsiniz. Butonlar sizi yönlendirecektir. Ödeme seçeneğinizi belirleyip işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Alabileceğiniz Kart Miktarları

Paykasa kart tutarları €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500,  olarak devam etmektedir.   Taleplerinizi harcamalarınıza göre yapabilir, kalan miktarları bozdurabilirsiniz.

Paykasa Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Paykasa Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

İnsanların internet üzerinden alışveriş yaparken güvenli şekilde ödeme yapmalarını sağlayan paykasa hizmeti sunan firmaların sayısı giderek artmaktadır.

Günümüzde neredeyse her iki alış verişten biri internet üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple dolandırıcıların ana hedefi insanların kredi kartı bilgilerini elde ederek onları maddi anlamda büyük zararlara uğratmaktır. Binlerce insan bu sebeple çok büyük maddi kayıplar yaşamışlardır. Ön ödemeli online alış veriş sistemleri bu anlamda oldukça ön plana çıkmaya başlamıştır. Bu sistemler arasında dünyanın tüm kaliteli, güvenilir olanların başında ise paykasa gelmektedir.

Şirketimiz paykasa kart sayışı ve pin bozdurma anlamında ülkemizin en saygın ve en güvenilir şirketleri arasında yer almaktadır. Özellikle en uygun fiyat ve oranlarımız ile birlikte 2 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile bu alanda herkesin en güvendiği şirket konumundadır. Paykasa kullanımının artması ile bu alanda da büyük sahtekârlıklar görülmeye başlanmıştır.

Özellikle herhangi bir pin vermende ya da kullanılmış pinleri vererek yüzlerce kişi mağdur edilmektedir. Firmamız bu anlamda en iyi paykasa şirketleri arasında yer almaktadır. Şirketimiz bünyesinde kalite ve güven her zaman en üst düzeyde olmuştur. Bunu internet üzerinden yapılabilecek ufak bir araştırma ile de rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Sunduğumuz tüm paykasa hizmetleri dünya standardında ve en iyi şartlarda olmaktadır.

Profesyonel Paykasa Şirketlerinin Özellikleri

Ülkemizde her sektörde olduğu gibi paykasa sistemlerinin popüler hale gelmesi ve ülkemizde insanların çok büyük bir bölümünün internet üzerinden alışveriş yaparken paykasa ile ödeme yapmasından sonra bu alanda hizmet sunan birçok şirket kurulmuştur. Fakat kalite ve tecrübe anlamında çok azı dünya kalite standartlarını yakalayabilmişlerdir. İnsanların kaliteli ve güvenir paykasa şirketlerini seçmeleri için bazı hususlara oldukça dikkat etmeleri gerekmektedir.

İlk olarak kesintisiz hizmet anlayışı olmalıdır. Tatil ya da mesai saatleri kavramı paykasa hizmetini aksatmaktadır. Şirketimiz bu anlamda 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile ihtiyacınız olduğu her an pin satışı ve pin bozdurma hizmeti sunmaktadır. Profesyonel bir paykasa şirketi komisyon almamalıdır. Piyasada birçok şirket bu anlamda özellikle insanların acil ihtiyaçlarında çok yüksek komisyon oranları alarak insanları mağdur etmektedirler. Şirketimiz bu anlamda pin bozdurma işlemlerinden sıfır komisyon almaktadır.

Ayrıca gerek paykasa pin alımlarında gerekse pin bozdurma işlemleri en kısa sürede gerçekleşmelidir. Birçok firmam yine mesai saatlerini öne sürerek özellikle pin bozdurma işlemlerinde paraların hesaba geç yatırılmaktadır. Firmamız en geç 20 dakika içerisinde tüm pin alış ve pin bozdurma işlemlerini sonlandırmaktadır. Ayrıca en güncel kur oranları da oldukça önemlidir. Şirketimiz bünyesinde en güncel kur oranları ve en uygun fiyatlarla paykasa hizmeti sunulmaktadır.

En iyi paykasa şirketleri arasında yer alan şirketimiz sizlere paykasa kullanmanın avantajlarını ve kalitesini en iyi şekilde yaşatmaktadır. Özellikle günümüzde paykasa kart kullanımı ile birlikte yaşanan dolandırıcılık vakalarında çok büyük bir azalma olmuştur. Çünkü bu sistemde herhangi bir kart bilgisi kesinlikle kullanılmamaktadır. Burada tek önemli nokta 16 haneli pin kodunun kullanılmadan önce herhangi 3. Şahıslarla paylaşılmamasıdır. Bu pin kodu alışverişte kullanılana kadar aktifti. Kullanıldıktan sonra ise artık herhangi bir işe yaramamaktadır.

Sağladığı güvenilir ve hızlı alış veriş imkanı ile dünyanın en popüler ve en çok satış yapan sitelerinin ödeme seçenekleri arasında yer alan paykasa bu anlamda önümüzdeki yıllarda internet üzerindeki yapılan alışveriş işlemlerin ilk opsiyon haline gelecektir. Paykasa sistemleri firmamız ile en güvenilir en iyi olanaklarda sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Paykasa Kart İle Nasıl Alışveriş Yapılır?

Paykasa Kart İle Nasıl Alışveriş Yapılır?

Sitemiz üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayacak uygun fiyatlı Paykasa kart paketlerine ulaşabilirsiniz.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa kart tek kullanımlık olan, internet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak isteyen kişilere en güvenilir ve dolandırıcılığın yapılmasını imkansız hale getirecek şekilde alışveriş yapma imkanı sunan bir karttır.

Paykasa Kart Neden Popüler Oldu?

Günümüzde teknolojik ilerlemelerin bir sonucu olarak internet alışverişi vazgeçemediğimiz bir alışveriş yöntemi haline geldi. Mağazalardan alacağınız ürünleri neredeyse yarı fiyatına ve daha ucuza satın alabileceğiniz internet sitelerinin olması internet alışverişlerine olan rağbetin artmasını sağladı. Ancak internet alışverişlerine olan ilginin yükselmesi ile birlikte internet üzerinden yapılan dolandırıcılıklar da hat safhaya ulaştı. Bazen internet platformlarındaki güvenlik açıklarından ve bazen de internet platformu sahipleri nedeniyle kart bilgilerinin kaydedilmesi ve karttan alışverişten sonra çekim yapılması durumları ortaya çıktı. Hal böyle olunca güvenilir alışveriş sunmak için pek çok platform 3D security sistemi ile hizmet vermeye başladı. Ancak güvenlik ağı arttıkça dolandırıcılar da yöntem değiştirmeye başladı. Eğer internetten güvenilir bir şekilde, kartınızdan çekim yapılmasını imkansız hale getirerek alışveriş yapmak istiyorsanız Paykasa kartlar size bu imkanı sağlıyor.

Paykasa Kartın Özellikleri Nelerdir?

Paykasa kart özellikleri şu şekildedir.

 • Paykasa kart normal banka ve kredi kartları gibi 16 haneli bir karttır.
 • Paykasa kartın normal banka ve kredi kartları gibi bir son kullanma tarihi vardır.
 • Paykasa kartın son olarak normal banka ve kredi kartları gibi güvenlik kodu vardır.

Bu 3 özelliği ile Paykasa kart genel olarak banka ve kredi kartı gibi kullanılabilen bir karttır. Peki, Paykasa kartın normal banka ve kredi kartlarından farkları nelerdir?

 1. Öncelikle Paykasa kart belirli limitlerle üretilmektedir.
 2. Paykasa kart kredi ve banka kartları gibi pek çok kez kullanabileceğiniz bir kart değildir. Tek kullanımlıktır. Alışverişinizin ardından geçersiz hale gelir.
 3. Karttan bir kez çekim yapılabildiği için kart bilgileri kullanarak karttan fazla çekim yapılması imkansız hale gelir.
 4. En güvenilir ve hızlı ödeme yöntemidir. Haftanın her günü ve saati paykasa kart kullanarak alışveriş yapma imkanınız vardır.

Paykasa kart ile alışveriş yapmak istiyorsanız öncelikle ödeme yöntemini Paykasa kart ödeme olarak seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra kartınızın bilgilerini girdikten sonra kolayca internetten istediğiniz ürünü alarak, özgürce, güvenilir ve kolay bir şekilde internet alışveriş yapabilirsiniz. Unutmayın, alışveriş ile birlikte kartınız geçersiz hale geleceğinden kartınızın limitini alışveriş tutarına göre belirlemeniz gerekecektir. Kart limitinizi belirleyerek platformumuz üzerinden kolayca ve hızlı bir şekilde satın alabilir ve internet alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Ülkemizde güvenilir Paykasa kart satışı yapan sayılı platformlardan birisi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Paykasa kart satın alabileceğiniz güvenilir bir platform arıyorsanız platformumuz üzerinden Paykasa kartı uygun paketlerle satın alabilirsiniz. Paykasa kartların fiyatı kartın limitine ve o zamanki döviz kuruna göre değişeceği için kart fiyatlarını bunları göz önünde bulundurarak hesaplamanızda ve ona göre satın almanızı öneririz.

Güvenilir Alışverişin Keyfini Çıkarın

Paykasa kart satın al işlemini gerçekleştirerek internet üzerinden e – ticaret, alışveriş ve oyun sitelerinde istediğiniz alışverişi yapabilir ve kişisel kart bilgilerinizin paylaşılmasının ve çalınmasının önüne geçerek bilgilerini güvence altına alabilirsiniz. Eğer kredi kartı kullanmak istemiyorsanız ya da bilgilerinizin güvence altına alınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve size sunduğumuz Paykasa kartlardan istediğinizi seçerek güvenilir alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ucuz Paykasa Firması İdeal Paykasa

Ucuz Paykasa Firması İdeal Paykasa

Ülkemizde artan paykasa kullanımı ile birlikte paykasa kod satışı yapan sitelerin sayısında çok büyük bir artık görülmektedir.

Sağladığı güven ve hız sayesinde günümüzde yapılan internet alışverişlerinde en çok tercih edilmeye başlayan ödeme yöntemlerinin başında paykasa gelmektedir. Özellikle hem dünya genelinde hem de ülkemizde internet üzerinde yapılan alışverişlerde görülen bilgi hırsızlığı sonucunda çok sayıda kişi çok yüksek oranlarda mağdur edilmiştir. Paykasa yöntemi bu anlamda dünyanın en güvenilir alış veriş yöntemleri arasında yer almaktadır.

Dünyanın en popüler alış veriş siteleri olmak üzere artık birçok internet sitesinde paykasa ödeme yöntemi yer almaktadır. Bu ödeme yönteminde herhangi bir hizmet bedeli talep edilmemesi, kişisel bilgi güvenliği sağlaması, istediğiniz an istediğiniz miktarda alış veriş yapma imkânı sağlaması gibi nedenlerde gün geçtikçe daha çok kişinin tercih ettiği bir ödeme yöntemi olmakta ve bu doğrultuda kredi kartı kullanımının yerini almaktadır. Hal böyle olunca da paykasa kart satışı yapan şirket sayısında çok büyük bir artış olmuştur.

Bu doğrultuda hangi paykasa kart satışı yapan firmanın tercih edileceği büyük bir soru işareti halini almıştır. Bu anlamda bazı firmalar çok yüksek komisyon oranları almakta kimileri ise hizmet ve fiyat anlamında son derece güvensiz olmaktadır. Hatta bazı şirketlerin insanları dolandırma amacıyla kurulduğu bir olmaktadır. Bu doğrultuda ucuz Paykasa şirketleri tercih edilmesi gerekmekte fakat kalite ve hizmet anlamında kesinlikle yüksek nitelikte olması gerekmektedir. Bu doğrultuda firmamız en uygun fiyatları, en kaliteli ve güvenilir paykasa kart hizmetini sunmaktadır.

En Uygun Paykasa Fiyatları

Geçmiş ile kıyaslandığında internet üzerinden yapılan alış veriş sayısı ve niteliği oldukça artmakta ve bu artış düzenli olarak devam etmektedir. Günümüzde fiziksel alım satım işlemlerini yerin neredeyse internet üzerinden yapılan alışverişlere bırakmıştır. Geniş seçme imkânı ve uygun fiyatlar insanların internet üzerinden alışveriş yapmalarının en temel nedenleri arasında yer almaktadır. Tüketiciler istedikleri ürünü en uygun fiyatlarla ve en önemlisi en uygun ödeme seçenekleri ile ödeme imkânına sahip olmaktadırlar.

Bu artışlar neticesinde internet üzerinde satış yapan çok sayıda E-Ticaret sitesi kurulmuştur. Bu doğrultuda insanların internet üzerinden gerçekleştirdikleri alışveriş imkânlarında güvenli alış veriş en önemli husus olarak kendini göstermektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı kullanımı oldukça yaygınlaşmışken günümüzde insanların güvenli alışverişe daha çok önem vermesi ile bu oran giderek azalmaktadır.

Çünkü günümüzde siber dolandırıcılar siz alışveriş yaparken kart bilgilerinize ulaşmakta ve kişilerin adına onlardan habersiz alış veriş yaparak çok büyük bir maddi zarara yol açmaktadırlar. Paykasa sistemi sayesinde alışverişlerde kredi kartı kullanmadan hızlı ve güvenilir alışveriş yapma imkanınsa sahip olunmaktadır. Paykasa günümüzün en güvenilir ödeme sistemdir. İnternet sitemiz bu anlamda sizlere en uygun fiyatlarla ve komisyonsuz bir hizmet sunmaktadır. Özellikle bazı firmaların komisyon almadığını iddia etmesine rağmen fiyatlardaki yüksekliklerden dolayı kişiler zarara uğramaktaydı. Firmamız bu anlamda en uygun fiyatlı paykasa kod hizmeti sunmaktadır.

Komisyonsuz Paykasa Hizmetleri

Paykasa hizmeti tüm dünyada en çok kabul gören bir sistem haline gelmiştir. Artık her gün milyonlarca insan internet üzerinden alışveriş yapmaktadır. Bu anlamda hem 16 hanelik paykasa kod alımı hem de kişilerin ellerindeki kodların bozdurulması işlemi çok yoğun bir şekilde yapılmaktadır. İnternet sitemiz sizlerden bu bozdurma işlemlerinde hiçbir komisyon almamakta ve en güncel kur oranlarında ellerinizdeki kodların bozdurulmasını sağlamaktadır. İnternet sitemiz ucuz paykasa şirketleri arasında kalite, profesyonellik ve güven anlamında en üst seviyede hizmet sunmaktadır.

En İyi Paykasa Kur Fiyatları

En İyi Paykasa Kur Fiyatları

Günümüzün internet üzerinden alış veriş, e- ticaret ya da oyun sitelerinde ön ödemelerin yapıldığı paykasa kur fiyatları son derece uygundur.

Paykasa Hakkında Her Şey

Teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlediği ülkemizde paykasa kur fiyatları sayesinde pek çok kişi bu kart üzerinden ödemelerini yapmayı tercih etmektedir. Çoğalan internet kullanımı nedeni ile her geçen gün internet üzerinden alış veriş yapan kişi sayısı çok daha fazla bir şekilde çoğalmıştır. Özellikle rahatı seven ve her şeyin kolayını tercih edenler internet üzerinden alış veriş, oyun ya da e- ticaret sitelerini kullanmaktadır. Bu durumda ödemeleri en güvenli şekilde yapmak isterler.

Büyük bir kesimin tercih ettiği internet ortamının en fazla güvenli olan ön ödemeli kart paykasa kart demek çok doğru olacaktır. Bunun için kredi kartı bilgilerini hiç kimseyle paylaşmak istemezler. Paykasa kart her türlü bilgilerinizin saklı olduğu ve sadece sizin bildiğiniz 16 haneli pin kodu bulunan son derece güvenli bir karttır. Bu kartın diğer bir adı da Elektronik para demek çok doğru olur.

Paykasa Kartın Amacı ve Özellikleri

Ülkemizde çok kısa bir süre içinde kullanan kişi sayısının arttığı paykasa kartın bir diğer adı da Elektronik Para olarak bilinmektedir. Paykasa kartın en önemli özelliği 16 haneli olması ve internette alış veriş, e- ticaret ve oyun gibi sitelerde kişisel kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek olmadığından dolayı sizin tam olarak güvende olmanızı sağlamaktadır. İçinde yer alan 16 hane kartın pin kodu olup bu bilgi sadece kart sahibine aittir.

Ayrıca aldığınız hizmetlerin karşılığını çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunların dışında en çok dikkat çeken özelliği ise diğer ön ödemeli kartların içinde en düşük komisyon miktarlarına sahip olan online ödemeli karttır ve son kuruşuna kadar kullanabilirsiniz. Paykasa kart ile internette yapmış olduğunuz alış veriş, e- ticaret ya da oyun sitelerinde ön ödemeleriniz son derece güvenli olmaktadır.

Paykasa Kartın Kur Fiyatları Hakkında

Paykasa kart fiyatları konusunda çok kafanızın karışmasına gerek yoktur. Çünkü bu kart genel olarak fiyatları güncel kur üzerinden işlem görmektedir. Son derece avantajlı olan ve kullanımı her geçen gün çok daha fazla yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Ayrıca bu kartı kullanmadan miktarı belirlediğiniz için kart aidatı, dolandırılma ya da borç gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmazsınız.

Paykasa karta sahip olmak için 10, 15, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 100, 250, 500 ya da 1000 Euro’ya kadar miktarı satın alma işlemleri yapabiliriniz ve son kuruşuna kadar harcama yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman bu kartı bozdurabilirsiniz. Paykasa kartı bozdurma işlemi için gerekli olan o gün olan kur üzerinden değerlendirilmesi yapılmalı ve bu şekilde kartı bozdurabilirsiniz. Genel olarak en ucuz ve en uygun fiyatı bulunan paykasa kart günlük kur üzerinden değerlendirmeli ve buna göre yapılmalıdır. Son zamanlarda çok hızlı bir şekilde kullanan kişilerin arttığı paykasa kart satış fiyatları güncel fiyatlar üzerinden yapılması gerekmektedir.

Pek çok özellikleri bulunan kart son derece ekonomik, güvenli ve bol ön ödemeli olan en uygun internet harcamalarında kullanılan karttır. Paykasa kur fiyatları karta sahip olmak istediğiniz zaman ya da bozdurmak istediğiniz zaman o gün yer alan kur üzerinden yapılmaktadır. Güncel kur ne kadar ise o kur üzerinden işlem yapılması gerekir. İnternet ortamında kullanımı son derece güvenli olan lider konumdadır.

7/24 Paykasa Bozdurma İşlemi

7/24 Paykasa Bozdurma İşlemi

Resmi satış bayimiz üzerinde sizde 7/24 bozdurma işleminde hemen yararlanabilirsiniz. İşlem öncesinde canlı destek üzerinden bizlerle görüşerek güncel kur üzerinden kolayca bilgi alabilirsiniz.

Paykasa bozdurma uygulamaları sitemiz üzerinden online olarak yapılmaktadır. Kart numarası sanal bayiye iletebilir ve paranın yatırılacağı hesap numarasını öğrenebilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemi sonrasında bakiye, kullanıcı hesaplarına hemen aktarılmaktadır.

Ekonomik oranlar üzerinde satışa çıkarılan kartın bozdurumu da ekonomik olarak yapılmaktadır. İnternet alışverişi için özel dizayn edilmiş olan sanal kart sistemi, hızlı ve kolay kullanım özellikleri içerisinde bulundurmaktadır.

Paykasa Kart Satın Alma

Paykasa konusunda istediğiniz miktarlarda kart satın alabilirsiniz. Sanal kart sistemi ön ödemeli özelliklere sahip olmasından dolayı istenilen tutarda, ihtiyaca göre satın alınmaktadır. Farklı tutarlarda satışa sunulan kart modellerimize hemen ulaşabilirsiniz.

Seçilen karta basarak, satın al butonundan yararlanabilirsiniz. Ödeme konusunda kredi kartları ya da banka havalesi seçenekleri kullanılmaktadır. Kart satın alma işlemi sayesinde kartın numarası ve dijital pin kodu kullanıcılara iletilmektedir. İstenilen platform üzerinde kart numarası kullanılacak olan satın alma ve para gönderme işlemi yapılmaktadır.

Paykasa Kart Kullanımı

Satın alma ve Paykasa bozdurma uygulamalarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Oyun ve bahis adresleri üzerinde kullanımları konusunda üye girişi yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden paykasa konusunda tüm detaylara buradan kolayca erişebilirsiniz. Yatırım seçenekleri üzerinden Paykasa seçilir ve yatırım tutarına kart üzerinde yer alan miktar girilir. Ödeme ağı bölümünde ise 16 haneli kart numarası girilerek para yatırma işlemi yapılmaktadır.

E-ticaret sistemleri üzerinde, sanal mağazalarda, sosyal medya platformlarından satış gerçekleştiren adreslerde kolayca kullanabilirsiniz. Alışveriş sistemleri içerisinde satın al sekmesi yer almaktadır. Seçilen ürünün ödeme işlemi yapabilmek için kart numarası istenmektedir. Satın alma uygulamasının tamamlanması adına kullanıcılara iletilen 4 haneli dijital pin kodu girişi yapılmaktadır. Son kullanım tarihleri olmasından dolayı belirlenen sürede kullanılması gereklidir.

Paykasa Kart Özellikleri

Ön ödemeli dijital kart internet üzerinde alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır. Güvenli ödeme ağı ve sistemi olarak üretilen bu kart sistemleri Euro bazlı yer almaktadır. Tek kullanımlık ve ön ödemeli şekilde tasarlanan bu kartlar sizlere güvenilir alışveriş deneyimi sunmaktadır. 16 haneli rakamlardan bir araya gelen kart numarası hemen aktif olmaktadır. Online olarak kart bozdurma işlemi yapılmaktadır.

Uygun Hizmet

Firmamız online kart hizmeti vermek için hizmet vermektedir. Kart konusunda sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Kart konusunda sahip olduğumuz bilgi birikim ile tecrübeli bir şekilde hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz profesyonel ekibimiz sizlere en doğru hizmeti vermektedir. Firmamız her türde online kart satışı gerçekleştirmektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz online sayesinde dilediğiniz internet adresi üzerinde alışveriş deneyimini hemen yaşayabilirsiniz. Sitemizin web siteleri SSL sertifikası ve diğer güvenlik sertifikalarını içerisinde bulundurmaktadır. Bununla beraber hukuki ve kanunen tüm kurallar doğrultusunda sizler için vergi mükellefi olarak hizmet ulaştırıyoruz. Bizlerle çalışan pek çok kişi mutlu bir şekilde ayrılmaktadır. Sizde paykasa bozum işlemlerini güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin resmi bozdurma kuruluşu olarak yer almaktadır. Paykasa kullanıcıları konusunda şirketimiz her zaman en yüksek kur misyonu ile hareket etmektedir. Paykasa konusunda firmamız sizlere kurumsal olarak bozum hizmeti ulaştırmaktadır. Sizlere bozum konusunda her zaman en detaylı hizmetleri kolayca ulaştırabiliyoruz. Bozdurma konusunda online olarak siz değerli müşterilerimize en doğru faaliyetleri sunabiliyoruz. Sizler için firmamız her zaman en doğru bozdurma hizmetlerini vermektedir. Sizde detaylar için merak ettiklerinizi hemen bizlere iletebilirsiniz. Tüm sorularınızın cevapları burada yer almaktadır.

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Gerçekleşir ?

Paykasa Bozdurma İşlemi Nasıl Gerçekleşir ?

Daha kolay alışveriş imkanı sağlaması nedeniyle online ortamda yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında paykasa kart ödeme için kullanılabilir.

Sanal kart kullanıcıları için paykasa bozdurma işlemi nasıl olur? Merak edilebilecek konular arasında yer almaktadır. Özellikle para çekme işlemi için sanal ortamda oyun veya bahis oynayanlar tarafından da yaygın olarak kullanımı söz konusu olduğunda yapılacak bozdurma işlemleri kartta bulunan parayı banka hesabına aktarma imkanı sağlamaktadır.

Özellikle sanal ortamdan para aktarırken banka bilgilerinin ya da kişisel bilgilerini vermek istemeyenler tarafından tercih edilmektedir. Yapılan işlemlerin tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda pratik kullanımı nedeniyle günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paykasa Bozdurma

Paykasa kartta bulunan bakiyenin banka hesabına ya da kredi kartı hesabına aktarılabilmesi için paykasa bozdurma işlemi yapılmaktadır. Bozdurma işlemini yapmak isteyenler sahip oldukları kullanıcı bilgileri ile kart için güvenli giriş yaparak daha sonrasında gerekli işlemleri sorunsuz olarak tamamlayabilirler. Bahis ya da oyun siteleri üzerinden para kazananlar için yapılacak olan para aktarma işlemleri sırasında karşılaşılabilecek her türlü probleme karşı güvenli ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

İhtiyaç duyulduğu her durumda aynı şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler doğrultusunda kartta bulunan bakiye istenilen hesabı aktarılabilir. Güvenli şekilde yapılacak olan işlemler kullanıcıların herhangi bir problem ile karşılaşmadan sanal kart aktarmış oldukları parayı bozdurarak banka hesabına aktarmalarını sağlamaktadır.

Paykasa Kart Nedir?

Son yıllarda yaygın olarak kullanılmakta olan paykasa kart nedir ve ne şekilde kullanılır? Diye düşünenler özellikle sanal kart kullanımı konusunda site üzerinden yapacakları incelemeler sayesinde detaylı bilgi alabilirler. Ödeme işlemlerinin ya da para çekme işlemlerini güvenli hale getirmek amacıyla hazırlanmış olan sanal kartlardan biridir. Ön ödemeli koşulu ile ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Para çekmek isteyenler özellikle sanal ortamda yapacakları işlemlerin ardından banka hesabına aktarmak yerine sanal kart aktararak kişisel bilgilerini kullanmak zorunda kalmadan tamamen güvenli bir şekilde para çekme işlemini yapabilirler. 16 haneli kart numarası ve güvenlik kodu ile kullanılmaktadır. Satın alma işlemlerinin ardından gönderilecek olan şifreyle ödeme işlemleri güvenli şekilde yapılabilir.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Banka ya da kredi kartı kullanımı sırasında özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenlik konusunda problem yaşanması söz konusu olabilir. Dolandırıcılık gibi pek çok farklı duruma karşı önlem almak isteyenler sanal kart kullanımı ile yaşanabilecek sorunların önüne geçebilirler. Özellikle günümüzde giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle sanal kart kullanıcıları tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Paykasa kullanmak isteyenler gönderilecek olan bilgiler üzerinden kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan işlem yapabilirler. Ön ödemeli koşulu nedeniyle kullanıcılar kartta bulunan bakiye göre ödeme yapabilirler. Sanal siteler üzerinden para çekmek isteyenler tarafından da kullanılabilir.

Paykasa Kart Fiyatları

Kart satın almak isteyenler Euro üzerinden belirlenmiş olan fiyat seçenekleri konusunda site üzerinden inceleme yapabilirler. Harcama bakiyenize göre karta aktarım yaparak sorunsuz şekilde kullanım olanağı elde edebilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile kullanmak isteyenler belirleyecekleri miktara göre değişen fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapabilirler.

Ödeme yerini özellikle para çekme işlemi yapmak isteyenler için paykasa bozdurma işlemi nasıl olur? Bilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Kartta bulunan parayı banka hesabınıza aktarmak istediğinizde özellikle yapacağınız bozdurma işlemleri kısa sürede istenilen miktarın aktarılmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar site üzerinden oluşturacakları hesaplar sayesinde kart bilgilerine ihtiyaç duydukları her durumda oluşturmuş oldukları kullanıcı bilgileri ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Güvenilir Paykasa için İdeal Paykasa

Güvenilir Paykasa için İdeal Paykasa

İnternet üzerinden alışveriş yapmak tedirgin edici olabilir, bu nedenle farklı alternatifler bulmak isteyebilirsiniz. Paykasa kullanımı bilgi vermeden alışveriş sağlar.

Güvenilir Paykasa Sitesi Bulmak

Güvenilir paykasa hangi sitedir sorusunu birçok kişi merak etmektedir. Çünkü sanal ortamda artık birçok kişi, özellikle de sürekli online alışveriş yapan kişiler bilgilerinin güvenliğinden şüphe ettikleri için sanal ve güvenli yöntemlerden biri olan Paykasa kullanımına yönelmektedir. Ancak Paykasa almadan önce siteyi de doğru biçimde seçmek gerekir. Popüler olan ürünlerde yaygın şekilde işi suiistimal eden ek siteler ve hesaplar da görülebilir. Bu açıdan öncelikle bazı site detaylarına önem verebilirsiniz. Sitemiz bu şartlar açısından sizlere ideal bir çözüm sunan yapıdadır. Alt yapı ve hizmet sürecinde en iyi sonucu almanızı hedeflemekteyiz. Güvenilir paykasa hangi sitedir diyerek site seçimi yaparken şu detaylar kritik bir konudur:

 • Sitede iletişime geçtiğiniz zaman size doğrudan yanıt veren ve ilgilenen bir görevli olmalıdır.
 • Soru sorduğunuz zaman net şekilde beklediğiniz yanıtı almanız ve cevaplardan tatmin olmanız gerekir.
 • Site içerisinde Paykasa sisteminin nasıl çalıştığına dair detaylı bilgi olmalı ve tutarlılık arz etmelidir. Yani verilen bilgiler ve uygulamada fark olmamalıdır.
 • Paykasa kartlarının ya da kodlarının doğru kurdan çevrilmesi gerekir. Bu yüzden kendiniz de güncel kuru takip edebilir, ne gibi bir kur fiyat politikası benimsendiği bulunmalıdır.

Paykasa Artıları Neler?

Paykasa satın almak ve kullanmak kişisel bilgilerinizi riske atmadan, ön ödemeli şekilde kart sahibi olmanızı sağlar. Yani bir kod alarak, ederi kadar alışverişi güvenli şekilde yapabilirsiniz. Yani bu da hacker riskini ortadan kaldıracaktır.  Tek seferde ödeme yapılmış ve sonrasında her defasında aynı kişisel bilgileri girmemiş olursunuz. Bunun dışında Paykasa içerisinde harcama yapacağınız kadar kullanım olur ve sonra dilerseniz kalan miktarı güncel kura göre bozdurma şansı olacaktır. Hem art niyetli kişileri engellemiş olursunuz hem de yeniden nakit kullanma şansınız olur. Ayrıca ön ödemeli kullanım nedeniyle, sitelerden alışveriş yaparken fazla çekilme riski olmaz. Kontör hesabı gibi ne kadar alırsanız o kadarlık kullanabilirsiniz.

Paykasa Kodu Nerede Geçerli Nasıl Kullanılıyor

Paykasa kullanımı kod üzerinden gerçekleşmektedir ve bu kod tek sefere mahsus kullanılmaktadır. Bu nedenle tam harcanacak miktarda almanız sonrasında daha büyük kolaylık sağlar. Kodun geçerli olduğu sitelere gelince de her sitede ne yazık ki geçmemektedir. Anlaşmalı siteleri bularak kullanım gerekmektedir. Firmamızdan dilerseniz bu siteler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.  Müşteri temsilcimiz size yanıtlar verecektir.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa satın almak için öncelikle firmamızda incelemede bulunabilirsiniz.   Yani paykasa hakkında bilgi edinmeniz size artı sağlayacaktır. Bunun dışında ne kadar harcama da yapacağınıza göre değişen şekilde 10-20-30€ şeklinde seçeneklerden almanız mümkündür. Daha fazla harcama yapıyorsanız miktarlar artabilir. Paykasa kullanımında verilen 16 haneli kod almak için müşteri hizmetlerimizin de yönlendirmesi ile işlemleri sürdürebilirsiniz. Hesap satın almanız çok kolay bir işlemdir ve tecrübeli ekibimiz size gereken detayları aktaracaktır.

Canlı Destek

Gün içerisinde online paykasa sitemize her zaman başvuru yapabilirsiniz. Firmamızda beklentilerinizi karşılayacak şekilde işlemler sürdürülmektedir. Bu kartın ayrıca uluslararası alanda da geçerli olduğunu bilerek işlem yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ait sitelerde daha yaygın şekilde kullanılmaktadır. Çünkü çıkış noktası da İngiltere’dir ve binlerce sitede güvenli olması nedeniyle bu kart kullanılmaktadır. Yabancı sitelerde de geçerlilik kontrolü için önce bilgi alıp sonra devam edebilirisiniz. Özellikle eğlence ve oyun sitelerinde daha fazla yaygın olduğu bilinmektedir.

 

En İyi Şekilde Paykasa Almanın Yolları

En İyi Şekilde Paykasa Almanın Yolları

Ülkemizde çok yaygın olan paykasa kart için genel olarak herkes en iyi paykasa alanın yolları hakkında araştırmalar yapmaktadır.

Paykasa Kart Nedir?

Son zamanlarda internet kullanımı çok fazla yaygın olması nedeni ile büyük bir kesim internetten alış veriş ya da oyun sitelerini kullanmakta ve bunun için en iyi paykasa almanın yolları için bilgi edinirler. Hem dünyada hem de ülkemizde teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi sonucunda pek çok kişinin internet kullanmasına sebep olmuştur. Paykasa kart internet üzerinden her türlü harcamaların ön ödemeleri için çıkarılmış olan online ödeme biçimidir.

Kredi kartını internette alış veriş yapıldığı zaman kullanmayı hiç kimse istemez. Çünkü bu ödemeler sırasında kredi kartı bilgilerini paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak paykasa kart ile bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadığınız için çok daha güvenli olmaktadır. Bu neden ile internet sitelerini kullanan kişiler bu kartı kullanmayı tercih etmektedirler.

Paykasa Kullanım Amacı

Genel olarak zamanı olmayan ya da istediği ürünleri bulamayan kişiler internet üzerinden alış veriş yapmayı tercih ederler. Bu durumda ödemeleri yapmak biraz sıkıntı yapabilir. Çünkü alış veriş sonrası ödemeleri yapmak için kredi kartı kullanmak zorunda kalınabilir ve kredi kartı bilgilerini paylaşılması gerekir. Hiç kimse bu bilgileri paylaşmak istemez ve bunun için hiçbir bilgileri paylaşmak zorunda kalmayacağınız paykasa kartı kullanmak daha cazip gelmektedir. Paykasa kart amacı internet üzerinden daha güvenli ve huzur içinde alış veriş, e- ticaret ya da oyun sitelerini kullanarak ödemeleri yapmaktır.

Paykasa Kart Satın Alma İşlemleri

Son zamanlarda en fazla merak edilen konu internette yapılan alış veriş ya da oyun gibi sitelerin kullanılması sonrasında ödemelerin en güvenli şekilde yapılan en iyi paykasa almanın yolları ile ilgili sorulardır. Çok iyi yapılan araştırmalar sonrasında paykasa kart satın alma işlemleri için son derce güvenli ödeme koşulları bulunan siteyi kullanmanız gerekmektedir. Bu kart pek çok avantajı da yanında getirmektedir. Her geçen gün kullanan kişi sayısının arttığı paykasa karın sadece 3 haneli olması gereken güvenlik kodu bunun yanında ay ve yıl olacak şekilde son kullanma tarihi ile birlikte 16 haneli pin kodu bulunacaktır. Bu pin kodu sayesinde hiçbir bilginizi paylaşmadan tüm internet üzerinden alış verişlerinizi yapabilirsiniz.

Oyun ya da mağazalardan alınan hizmetlerde online ödemeler yapabilirsiniz. 16 haneli paykasa kartınız ile istediğiniz miktarı seçebilirsiniz. 10, 15, 20, 25, 30, 50, 100, 250 ya da 500 Euro oranında seçimler yapabilir ve en kısa süre içinde paykasa kart satın alma işlemlerini

Paykasa Kart Alış&Satış Hizmetleri

Paykasa Kart Al

Paykasa kart, ülke içerisinde e-ticaret ve buna benzer ortamlarda alışverişler esnasında ödeme seçenekleri arasında kullanılan bir kart şeklinde ifade edilir.

Paykasa kart ile birlikte kullanıcılara internet ortamında herhangi bir sorun yaşamadan ödeme kolaylığı sağlamak ve deneyim yaşatmaktır. Elektronik para hizmeti olarak da tabir edilen bu kart ön ödemeli bir nakit aracı olarak kullanılır. Kartın ortaya çıkışı İngiltere merkezli olan Ceresline Voucher Limited tarafından gerçekleştirilmiştir. Bununla birlikte ödeme yapmak amacıyla kullanılan bu kart internet ortamında insanlara çok sayıda ve önemli kolaylıklar sağlar. Bundan dolayı hizmet vermeye başladığı gün itibariyle paykasa kart al konusunda talep ve merak gittikçe artmıştır.

Paykasa Kart Nedir?

İnternet dünyasında elektronik para olarak da bilinen Paykasa kart bir tür sanal karttır ve on altı haneden meydana gelir. Bu kart ile birlikte alışveriş yaparken kişisel kart bilgileri paylaşmaya gerek yoktur ve bu sayede güvenlik önlemleri üst seviyelere çıkar.  Genellikle paykasa kart e ticaret, alışveriş ve oyun sitelerinde daha sık kullanılır. Bu kartı kullanabilmek için öncelikle paykasa kart al işleminin tamamlanması gerekir. Rahat kullanılabilmesi adına kart için çeşitli miktarlarda tutar tanımlamaları yapılmıştır. Bu sayede herkes kendine en uygun paykasa kartı satın alabilir. Paykasa karta sahip olmanın kolay olması ve avantajlı pek çok özelliğinin bulunması gün geçtikçe daha çok kullanıcının bu karta ulaşmasını sağlar.

Paykasa Kart Özellikleri Nelerdir?

Paykasa kart almak isteyenlere sunulan en önemli özellik bu kartın güvenilir olmasıdır. Karta dair herhangi bir kaybolma ya da çalınma risklerinin bulunmaması kartı daha da kullanışlı hale getirir. Buna en olarak paykasa kart yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Yani çok sayıda mağaza ya da internet sitesinde rahatça kullanılabilir. Bu da rahatça alışveriş yapabilme olanağı sağlar. Alışverişleri daha pratik hale getirmek adına hız son derece önemlidir. Buna yönelik olarak paykasa kart hızlı alışveriş yapabilmeye yardımcı olur. Bunun için paykasa kart satın alındıktan sonra ödeme seçenekleri arasından paykasa kart seçeneğinin seçilmesi yeterlidir. Geriye kalan ödeme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanır.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykasa kart al işlemi güvenilir internet satış sitesi üzerinden yapılır. Son derece basit olan kart alma işlemi için öncelikle kart fiyatlarını incelemekte yarar vardır. Çevrimiçi piyasaya bakıldığında kart satışı yapan çok sayıda firma olmasına karşın bunlar arasında en güvenilir ve en resmi firmayı bulmak gerekir. Aynı zamanda fiyat yönünden de uygun olan firma tercih edilebilir. Bu konuda hizmet veren müşteri temsilcileri vardır. Kartın satışının yapıldığı site ziyaret edildiğinde işlem için gerekli tüm yönlendirmeler sitede detaylı şekilde yer almaktadır. Bu sayede paykasa kart al işlemi kısa süre içerisinde sorunsuz şekilde tamamlanabilir.

Paykasa Kart

Ön ödemeli bir kredi kartı olan paykasa kart genel itibariyle normal kredi kartı ile benzer özelliklere sahiptir. Ancak bu iki kartı birbirinden ayıran temel özellik paykasa kartına peşin ödeme yapılarak sahip olunmasıdır. Bunun yanı sıra fiyat olarak bakıldığında paykasa kartın diğer ön ödemeli kartlara kıyasla komisyon oranı bakımından daha düşük oranları vardır. Bu sayede kartın içerisinde yer alan nakit son kuruşuna kadar rahatça harcanabilir. Kartın kendine özgü özelliklerinin bulunması, satın almasının ya da kullanımının kolay olması ve buna benzer özellikler sayesinde özellikle e ticaret dünyasında daha çok kullanıcının bu karta sahip olmasını, alışverişlerini rahat hale getirmesini sağlar.

Paykasa Firmaları Nasıl Seçilir?

Paykasa Firmaları Nasıl Seçilir?

Paykasa ön ödemeli kart diğer kart sistemlerine göre çok daha güvenilirdir. Bunun nedeni paykasa sizlerden kimlik ya da kart bilgilerinizi istemeden alışveriş yapma imkanı vermektedir.

Sadece paykasa firmaları tarafından verilen kart numarası sayesinde sizde sorunsuz online alışveriş işlemlerinden hemen yararlanabilirsiniz. Bununla beraber paykasa kart sistemlerini tek kullanımlık şekilde kullanma imkanında yararlanabilirsiniz. Bu uygulama da güvenliği arttıran ve paykasa kart satın alımını arttıran unsurlar arasında yer almaktadır. Bahis adresleri üzerinde ödeme konusunda da sıklıkla kullanılan paykasa avantajları sayesinde her geçen gün adımızdan söz ettiriyoruz. Paykasa ön ödemeli kart son derece pratiktir. Paykasa kart konusunda alım işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleşir. Bozum uygulamaları konusunda çok kısa bir süre içerisinde hizmet veriyoruz.

Paykasa Avantajları

Paykasa ödeme işlemleri havale uygulaması ile tamamlanmaktadır. Ödeme paykasa şirketlerinin hesabına düştükten sonra telefonlarınıza kart numaraları kart ve kimlik bilgileriniz görünmeden gönderilmektedir. Yabancı büyük alışveriş adresleri üzerinde kredi kartları geçmemektedir. Ancak paykasa sanal kartı ile beraber yurt dışı sitelerinden hemen sizde alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kartı içerisine ne kadar para yüklerseniz o kadar alışveriş yapabilirsiniz. Bu uygulama ile beraber kart limiti aşımı olmamakta ve ayağınızı yorganınıza göre uzatabilirsiniz. Yapılan ödemelerde komisyona gerek yoktur. Paykasa firmaları aracılığı ile ödeme onayı almış olan alışveriş adresleri üzerinde sepetinizdeki ürünü sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Paykasa kartlarınız üzerinde yükleme yaptığınız zaman hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı ödeme konusunda internet üzerinde sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunları çözebilmek için ülkemizde yeni yeni popüler olan Paykasa’dan yararlanabilmek için hemen sitemize giriş yapabilirsiniz.

Peki, Paykasa firmaları nasıl seçilir? Paykasa bilindiği güvenlik esasında kurulan yeni nesil ödeme sistemidir. Paykasa’nın işleme mantığı, ödeme gerçekleştirirken bilgilerinizin güvende tutulmasını sağlamaktadır. Bu nedenle Paykasa PIN’ı almanız gerekir. İnternet üzerinden PIN alırken de banka bilgilerinizi veya mobil ödeme bilgilerinizi paylaşmanız gerekir. Bu nedenle çalışacağınız paykasa firmalarını son derece iyi tanımalı ve hangi firmalar olduğunu bilmeniz gerekir.

İlk olarak Paykasa firması ile çalışmanız sırasında bu firmaların resmi Paykasa tedarikçisi olup olmadıklarını Paykasa firması üzerinden araştırabilirsiniz. Sizde paykasa konusunda firmanın referanslarını inceleyebilirsiniz.

Resmi Tedarikçiden Yararlanın

Paykasa’nın resmi tedarikçiliğini gerçekleştiren firmalar denetlenen ve Paykasa satışına uygun görülmüş firmalar olarak bilinmektedir. Bu nedenle firmalardan Paykasa satın alınması Paykasa şirketi tarafından güvence altındadır. Bunun nedeni ise, Paykasa satış kurallarına tam anlamı ile uyum gösteren ve ana şirket aracılığı ile onay verilmiş tedarikçilerdir.

Bozdurma işlemi sırasında size düşük kur sunan firmalar, kendi kâr ve çıkarlarını daha çok ön planda tutmaya devam ederek sizi mağdur edebilmektedir. Bu tarz firmalar ile çalışarak sizde kurumsallığı ve profesyonelliği benimseyen şirketlerle bir arada çalışmanız sizin açınızdan daha sağlıklı olabilir. Paykasa kart satışlarımız buradan sunulmaktadır. Sizlerle birlikte başlamış olduğumuz bu yolda çabuk paykasa alımları konusunda şirket hesaplarımızla beraber çok daha kolay güvenli bir şekilde paykasa satın alabilirsiniz. Bu adres üzerinde paykasa kodlarımız sizleri beklemektedir.

Paykasa Kart satışları konusunda %100 güven ile çalıştığımız haftanın 7 günü ile sizlerle birlikteyiz. Paykasa online işlemlerine 16 hanelik kartınızı bizden en güvenli bir şekilde kolayca alabilirsiniz. Sizde paykasa konusunda tüm detaylı uygulamalara hemen internet adresimiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Paykasa merkezimiz burada sizlerle bir araya geliyor. Bozum işlemleri konusunda tüm detayları internet adresimiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yüksek Kur’dan Paykasa Bozdurma İşlemleri

Yüksek Kur’dan Paykasa Bozdurma İşlemleri

İnternet alışverişlerinizi güvenilir bir hale getirmek paykasa bozdurma hizmetleri ile olanaklı bir hale gelir.

Günümüzde internet kullanımı son derece yaygındır. Bu nedenle de artık insanlar tüm işlerini internet üzerinden yapmaya çalışır. Eğlence ya da alışveriş konularında insanların dezavantajlı durumu da internet sayesinde kolaylıkla ortadan kaldırılır. İnsanların yaşadığı yerde kolaylıkla ulaşamadığı her şey internet sayesinde ayağına kadar getirilir. Bu nedenle de internet alışverişleri günümüzde son derece tercih edilir. Ancak internette alışveriş yapmak isteyen kişiler için de güvenilir bir alışveriş olanağına ulaşmak önem taşır. Paykasa ile insanların bu avantajlara ulaşması da sağlanır.

Alışverişte Paykasa Kullanımı

İnternette alışveriş yapmak isteyen kişiler kimi zaman yanlış siteler nedeni ile mağduriyet yaşayabilir. Çünkü internet dünyası oldukça geniştir. Bu durum da kimi zaman kontrol edilemeyen bir yere dönüşmesine neden olur. Bu şekildeki bir durum için de insanların yapması gereken güvendiği adresleri tercih etmesidir. Paykasa satın al işlemleri ile artık güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak da olanaklıdır.

İnternette alışveriş yaparken kişilerin yaşadığı sorunların başında kredi kartı bilgilerinin kopyalanması yer alır. Siber dolandırıcılar nedeni ile de insanların istediği alışveriş olanaklarına ulaşması da engellenir. Bu tür sorunlar ile karşı karşıya gelmek isteyen herkese ise paykasa kart yardımcı olur. Paykasa kart kullanımı ile artık siber dolandırıcılık ile kişilerin karşı karşıya kalması da engellenir. Ancak bu sayede sorunsuz bir şekilde alışveriş keyfine sahip olabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş için siz de paykasa kart satın alabilirsiniz.

Paykasa Kartın Özellikleri

Paykasa kart, sadece internet alışverişleri için kullanılabilen bir sanal karttır. Bu sanal kart sayesinde de karınızın alışveriş sırasında kopyalanması durumu da söz konusu olmaz. Paykasa kartlar aynı kredi kartı gibi 16 haneli bir kart numarasına sahiptir. Bu numara ile internet alışverişi gerçekleştirilir. Ancak paykasa kart tek seferlik bir kredi kartıdır. Bu da sizin alışveriş esnasında güvenli olmanıza katkı sunar. Paykasa bozdurma hizmetleri sayesinde de alışveriş esnasında oluşabilecek sorunlar için en doğru önlemi almış olursunuz.

Paykasa kartınız tek kullanımlık şekli ile alınır. Size aynı gerçek bir kredi kartı gibi şifre verilir. Kart üzerinizde hiçbir kişisel bilginiz yer almaz. Bu sayede de kart dolandırıcılarından da kurtulma şansı elde edebilirsiniz. Paykasa kartı istediğiniz limitte satın alabilirsiniz. Bu sayede de tek seferlik kullanılan bu kart ile güvenilir bir alışveriş hizmetlerine de sahip olabilirsiniz. Kartınızın numarası ve şifresi sayesinde istediğiniz alışveriş durumlarını elde edebilirsiniz.

Paykasa kart hakkında çok sık bir şekilde merak edilen sorulardan biri de kartın içerisindeki paranın ne olacağıdır. Bu konuda da sitemiz size yardımcı olur. Çünkü sitemiz paykasa satın alma işlemlerinde olduğu kadar paykasa bozdurma işlemlerinde de size büyük yardım sunar. Sitemizdeki paykasa bozdurma işlemleri aracılığı ile kartınızın içerisindeki tüm paranın geri ödemesine sahip olabilirsiniz. Bu sayede de kartınızda kalan paralarınızın da kendi kredi kartınıza geri iadesi söz konusu olur.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Paykasa kart internet üzerinde kredi kartı kullanımı olan her yerde kullanılır. İnternet üzerinden para alışverişi yapacağınız tüm alanlar paykasa kart sayesinde güvenilir bir yer haline gelir. Bu sayede de sorunsuz bir şekilde kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet oyunları sırasında hesabınıza para aktarma ihtiyacı yaşadığınızda paykasa kartı kullanabilirsiniz. Paykasa bozdurma ve paykasa kart satın alma hizmetleri için en doğru adres olarak size yardımcı oluruz.

Güvenilir Paykasa Şirketi İdeal Paykasa

Güvenilir Paykasa Şirketi İdeal Paykasa

Paykasa kartlar ile alışveriş yapmak istiyorsanız güvenilir Paykasa şirketleri tarafından size sunulan Paykasa kartları satın almanız gerekmektedir.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa kart belirli limitlerle üretilen ve bu limitlerde yapılan alışveriş sonrası geçersiz hale gelen, tek kullanımlık bir online ödeme kartıdır. Paykasa kart satın almayı düşünüyorsanız güvenilir Paykasa şirketleri tarafından size sunulan Paykasa kartları satın almanızda fayda vardır.

Paykasa Kart Ne İşe Yarar?

Paykasa kartı çok fazla yerde duydunuz ya da ilk defa karşınıza çıktı ve ne işe yaradığını mı merak ediyorsunuz. Size Paykasa kartla alışveriş yapmanın avantajları hakkında bilgi verelim.

 • Öncelikle şuan için online ödeme yöntemleri arasında en güvenilir ödeme yöntemi Paykasa kart ile gerçekleştirilen ödemelerdir. Paykasa kartlar ile ödeme işlemi sonrasında kart geçersiz hale geldiği için kart bilgileriniz ve hesabınızdaki nakit güvence altında kalacaktır.
 • Paykasa kart kolay bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlar. Paykasa kartın kullanımı son derecede basittir. Kredi kartı ve banka kartı gibi Paykasa kartın da bir numarası, güvenlik numarası ve kullanım tarihi vardır. Bu bilgileri girerek son derecede kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 • Paykasa kart hızlı işlem yapmanızı sağlamaktadır. Haftanın herhangi bir günü ya da saati ile sınırlı kalmaksızın Paykasa kart ile alışveriş yapabilirsiniz.
 • Belirli limitlerle üretildiği için alışveriş yapacağınız tutarda Paykasa kart seçmeniz gerekecektir.
 • Paykasa kart tek kullanımlık bir kart olduğu için alışveriş işlemi sonrasında sitedeki güvenlik açıkları ya da dolandırıcı sitelerin bu kart bilgilerini girerek daha sonra çekim yapması imkansızdır. Böylelikle Paykasa kart size ultra düzeyde güvenlik ve koruma sağlayan bir online ödeme yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Son Dönemlerin En Çok Merak Edilen Kartı: Paykasa Kart

Son zamanlarda Paykasa kartın neden bu kadar popüler olduğunu mu merak ediyorsunuz? Bunun nedeni çok basittir. Öncelikle güvenlik açıklarını kapatmak amacı ile siber güvenlik elemanları ve platformlar ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar kalan güvenlik açıklarından söz konusu alışveriş platformuna saldıran ve kullanıcıların kart bilgilerini çalan kötü niyetli dolandırıcı kişiler vardır. Kısacası, güvenlik önlemi arttırıldıkça dolandırıcılık için de kullanılan yöntem ve teknikler bir o kadar geliştirilmekte bu da alışveriş yapmak isteyen pek çok kullanıcının kart bilgilerinin çalınma tehlikesi altında olduğu korkusu ile alışveriş yapma konusunda çekimser davranmasına neden olmaktadır. Çekinmeden, korkmadan ve kart bilgilerini, kişisel verilerini koruma altına almak isteyen kişilerin son zamanlarda iyice artması Paykasa kartın popüler olmasını sağlamıştır.

Güvenilir ve Dürüst Bir Platform Olarak Size Hizmet Veriyoruz

Daha önceden de dediğimiz gibi söz konusu Paykasa kartları sorun yaşamadan kullanmak ve satın almak için her zaman güvenilir Paykasa şirketleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Uzun zamandır pek çok müşterimize güvenilir ödeme yöntemleri ile Paykasa kart satın alma seçeceği sunan platformumuzla sorun yaşamadan kullanabileceğiniz, güvenilir ve pratik Paykasa kartları satın alabilirsiniz.

Paykasa Kart Limitlerimiz

Bilindiği üzere Paykasa kartlar isteğe göre doldurulamayan belirli limitlerle üretilen ürünlerdir. Eğer Paykasa kart satın almak istiyorsanız size sunduğumuz limitleri inceleyerek alışveriş tutarınızı göz önünde bulundurmanızda ve buna göre alışveriş yapmanızda fayda vardır. Uygun fiyatlarda sunduğumuz Paykasa kartlarımızın fiyatları kartı satın alacağınız günkü döviz kuruna ve kart limitine göre değişim gösterecektir.

Size sunduğumuz uygun fiyatlı, güvenilir ödeme yöntemleri ile Paykasa kart satın al seçeneğimiz ile istediğiniz limite sahip kartı seçebilir ve internet alışverişlerinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İdeal Paykasa ile Güvenli Paykasa Satışı

İdeal Paykasa ile Güvenli Paykasa Satışı

Paykasa kart satın alabileceğiniz güvenilir paykasa sitesi arıyorsanız; platformumuz üzerinden güvenilir ödeme yöntemleri ile paykasa kart satın alabilirsiniz.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa kartlar güvenilir paykasa sitesi üzerinden satın aldığınız zaman alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayan, tek kullanımlık olan ve böylelikle bilgilerinizin tekrar alışveriş platformundaki güvenlik açıklarından yararlanan dolandırıcı kişi ya da siteler tarafından kullanılmasının önüne geçmenizi sağlayan kartlardır.

Paykasa Kart Nereden Satın Alınır?

Paykasa kartları güvenilir platformlardan satın almazsanız bu durumda bu siteler tarafından dolandırılma ihtimaliniz olduğundan her zaman size güvenilir Paykart satın alma seçenekleri sunan platformların hizmetlerinden yararlanın. Sayısız müşterimize güvenilir ödeme seçenekleri Paykasa kart satın alma hizmeti sunduk ve müşterilerimizin hepsinin hizmetimizden memnun kalmasını ve herhangi bir sorunla karşılaşmamasını sağladık. Eğer güvenilir bir Paykasa kart satın alabileceğiniz bir platform arıyorsanız bizim platformumuz üzerinden istediğiniz limitte Paykasa kart satın alabilirsiniz.

Paykasa Kartın Diğer Kartlardan Farkı Nedir?

Paykasa kart genel olarak diğer banka ve kredi kartlarına göre müşterilerine çok farklı imkanlar sağlayan kartlardır. Paykasa kartın farklılıklarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kredi ve banka kartları son kullanma tarihine kadar sayısız kez alışveriş yapabileceğiniz kartlarken; Paykasa kart tek kullanımlık bir karttır.
 • Kredi ve banka kartları ile kişisel bilgileriniz ele geçirilebilirken ve tekrar kartınızdan ödeme yapılma riski çok yüksekten; Paykasa kartı tek kullanımlık bir kart olduğu için kişisel bilgilerinizi güvence altına alan ve kartınızdan tekrar para çekilmesini imkansız hale getiren bir karttır.
 • Kredi ve banka kartları ile alışveriş yaparken endişe duyabilir ve alışveriş yapıp yapmama konusunda kararsız olabilirsiniz; ancak Paykasa kartı ile alışveriş yaparken bir sıkıntı ya da dolandırıcılık ile karşılaşmayacağınız için Paykasa kartı kullanırken endişelenmez ya da alışveriş yapma konusunda çekimser davranmazsınız.
 • Kredi ve banka kartlarının limitine ulaşana kadar alışveriş yapabilirsiniz; ancak Paykasa kartı tek bir limite sahiptir ve alışverişiniz ardından kart geçersiz hale gelecektir. Dolayısıyla limiti doldurana kadar birkaç kez alışveriş yapma ihtimaliniz Paykasa kartı bakımından geçerli değildir.
 • Kredi ve banka kartları 3D sistemle alışveriş yapıldığında dahi dolandırıcılık ihtimali yüksek olan kartlarken; Paykasa kartı tek kullanımlık olduğu ve tekrar para çekimi imkansız olduğu için son derecede güvenilir ve kullanımı kolay kartlardır.

Güvenilir Platformumuzun Paykasa Kart Paketlerini İnceleyin

Her zaman Paykasa satın alırken güvenilir Paykasa sitesi tercih etmeniz gerekmektedir. Sayısız müşteriye sorunsuz hizmet veren platformumuzla internette özgürce ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayacak Paykasa kartları güvenilir ödeme yöntemlerimizden istediğinizi tercih ederek satın alabilirsiniz. Paykasa kartları satın aldıktan sonra son kullanım tarihine kadar istediğiniz platformdan alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart İle Nasıl Alışveriş Yapılır?

Paykasa kart ile alışveriş yapmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

 1. Öncelikle ödeme yöntemlerinden Paykasa ödeme yöntemini tercih ediniz.
 2. Daha sonra 16 haneli kart numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kartınızın güvenlik numarasını giriniz.
 3. Ödemeyi onaylayınız.

Paykasa Kart Limitleri Nelerdir?

İnternette alışveriş yapmak isteyen herkesin satın alacağı ürünün fiyatı farklı olacağından size pek çok limitte Paykasa kart sunuyoruz. Bu Paykasa kart limitlerinin içerisinden alışveriş tutarınızı göz önünde bulundurarak istediğiniz kartı satın alabilirsiniz. Paykasa kart satın al işlemimizle güvenilir bir şekilde istediğiniz Paykasa kartı satın alabilir ve internet alışverişlerinizi güvenilir, hızlı ve kolay bir şekilde hallederek hem kişisel bilgilerinizi hem de hesabınızı koruma altına alabilirsiniz.

İdeal Paykasa ile Güvenilir Paykasa Bozdurma

İdeal Paykasa ile Güvenilir Paykasa Bozdurma

Paykasa bozdurma konusunda genel olarak kredi kartları kullanılır. Kullanıcılara ait olan birçok kişisel bilgi paykasa üzerinde yer almamaktadır.

Güvenilir paykasa bozdurma konusunda bizlere hemen danışabilişiniz. İlk olarak paykas konusunda uzman dolandırıcıların yoğun olduğu durumlarda kredi kartları, kullanıcılara büyük zarar verebilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemeyen pek çok kişi güvenli şekilde bulunmayan kartlara yöneldiği de görülebilir. Paykasa, ön ödemeli bir sistem olarak bilinmektedir. Paykasa Bozdurma konusunda adresimiz üzerinden satışı gerçekleştirilen Paykasa, ülkemizde de sıklıkla kullanılır. Pek çok e-ticaret internet adresinde kullanıma uygun olarak yer alan bu sanal kart son derece basit ve hızlı bir sistemi yer almaktadır.

Sahip olduğunuz şifre ile alışveriş imkânı sunaya devam eden Paykasa, hiçbir şekilde kişisel bilgiye de ihtiyaç duymadan alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Euro aralığı ile tutara sahip olan bu kart sistemleri, kullanıcının istediği şekilde kullanabilmektedir. Kişisel bir kart olmaması nedeniyle tam anlamı ile sizlere güvenlik sunmaktadır. Farklı tutarların bir arada bulunduğu kartlardan istediğinizi alabilirsiniz. Karta özel olarak hazırlanacak olan şifrenin kişiye verilmesiyle kullanım başlayabilir. Tutar bittiği an kartta geçersiz olarak yer almaktadır. Bu yüzden tek kullanımlık olması sayesinde herhangi bir şekilde para yükleme işlemi de yapılmamaktadır. İstenmesi durumunda farklı bir kart alımı yapılabilmektedir.

Paykasa Nasıl Bozdurulur?

 • Sizde müşterilerimiz ile irtibata geçerek kur fiyatını öğrenebilirsiniz. Satış fiyatlarımıza sizde buradan kolayca göz atabilirsiniz.
 • Firmamız uzun yıllardır bu hizmeti vermektedir.
 • Paykasa kodunu teslim ederek ve banka hesap numarasını belirtmelisiniz.
 • Hesap numaranızı belirttikten hemen sonra 15 dk içinde ödeme alabilirsiniz.

Paykasa miktarları 15 dakika içerisinde hesaplarınıza yatırılmaktadır.

Kurumsal Hizmet

Firmamız kuruluşundan bu yana online kart hizmeti vermek için kuruldu. Profesyonel bir şekilde hizmet veren şirketimiz sahip olduğu bilgi birikim ile tecrübesi ile adından söz ettirmektedir. Firmamız sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz birden fazla online kart satışı yapabilmektedir. İnternet üzerinden satışını yaptığımız online kart sistemlerine hemen buradan erişebilirsiniz. SSL sertifikası ve diğer güvenlik sertifikalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Müsteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız paykasa konusunda en doğru hizmetleri buradan ulaştırmaktadır. Paykasa bozdurma konusunda tüm detaylara buradan kolayca erişebilirsiniz.

Firmamız üzerinde güvenilir paykasa bozdurma işlemlerini kolayca buradan yapabilirsiniz. Bu işlemin kapsamıyla alakalı olarak tüm bilgiler yer almaktadır. Paykasa bozdurma uygulamalarının güvenli olması gerektiğini unutmamanız gerekir. Bu konuda güven son derece önemlidir. Paykasa konusunda sizlerin mağdur olmasını istemiyoruz. Kötü niyetli internet adreslerine giriş yapmadan güvenli paykasa bozdurma yapabilirsiniz. Bu işlemlerin resmi kuruluşu olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Diğer ön ödemeli kartlara paykasa daha güvenilir bir hizmet vermektedir. Paykasa ödeme sistemlerinin uluslararası şekilde kullanılması ve popüler olması nedeniyle kalan miktarı bozum yaparak hesabınıza geçirebilirsiniz. Paykasa ile paranız hiçbir zaman kaybolmamaktadır. İnternet üzerinden harcama yaptıktan sonra artacak olan miktarı her zaman nakit paraya kolay bir şekilde çevirebilirsiniz. Güvenilir paykasa bozdurma işlemleri ile beraber harcamalarınızdan Kartınızda kalan bakiye oranlarını tekrar nakit paraya hemen çevirebilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacınız duyduğunuz zaman Paykasa bozum yaparak sizde hızlı bir şekilde banka hesabınıza nakit olarak yatırabilirsiniz. Paykasa konusunda aklınıza takılacak olan tüm soruları bizlere kolayca iletebilirsiniz. Tüm detayları internet adresimiz üzerinde hemen bulabilirsiniz. En uygun fiyat aralığında en özel bozum işlemlerini sizlere sunabiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için hemen bizleri internet adresimiz üzerinden arayabilir ve aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz.

Ucuz ve Hızlı Paykasa Nasıl Alınır

Ucuz ve Hızlı Paykasa Nasıl Alınır

İnternetten istediğiniz gibi alışveriş yapmanıza imkan veren uygulamalardan olan Paykasa güvenli alışverişin yolunu açıyor.

İnternet üzerinden yapılan satın alma işlemlerinde kişisel bilgilerin paylaşılması ya da kredi kartı bilgilerinin paylaşılması sonucunda birçok dolandırıcılık faaliyetine kurban olunmaktadır. Bunun için birçok kişi ya internetten alışveriş yapmama ya da yapılan alışverişlerde kişisel bilgilerini paylaşmama yoluna gitmektedir. Bu nedenle oluşturulan Paykasa ile istediğiniz miktarlarda kartlar satın alınarak güvenli alışveriş yapabileceksiniz. Resmi internet sitemizden satın alabileceğiniz ucuz Paykasa sayesinde hem güvenli hem de uygun fiyatlara alışveriş yapabilmenize imkan sağlanmaktadır.

Paykasa Nasıl Çalışır?

Belirli tutarlarda çıkartılmış olan Paykasaları satın aldıktan sonra internet alışverişlerinizde kolaylıkla kullanabileceksiniz. Satın almış olduğunuz kart karşılığında sizlere verilecek olan 16 haneli pin numarasını alışverişlerinizde kullanabileceksiniz. Verilen bu pin numarası size özel ve benzersiz olarak çıkartılabilmektedir. Bu nedenle sadece size ait olacak bu pin numarasının başkaları ile paylaşılmaması önerilmektedir. Aynı zamanda kredi kartı gibi son kullanma tarihi ve güvenlik numarası da bulunan bu kartı aynı kredi kartı gibi işlemlerinizde sorun yaşamadan kullanabileceksiniz.

Paykasa Güvenli Midir?

Paykasa ile sizlere verilen pin numarası benzersizdir. Yani sizden başka kimsenin bu numarayı kullanamaması sağlanmıştır. Aynı zamanda belirli limitlerde satın alınabileceği için bu tutarların dışında işlem yapılamayacaktır. Eğer size verilen bu pin numarası farklı kişilerin eline geçerse sadece bu tutar kadar zarar görmüş olacaksınız. Aynı durum kredi kartınızın bilgilerinin ele geçirilmesi ile sonuçlanırsa limitiniz kadar dolandırıcılığa uğrayabileceğiniz için zararınız daha büyük olacaktır. Bununla birlikte kişisel bilgilerinizin paylaşılmasına gerek duyulmadığı için daha güvenli bir yöntem ile alışveriş yapmış olabileceksiniz. Özellikle son dönemlerde artan internet dolandırıcılığı faaliyetleri ile tüketiciler internet üzerinden alışveriş yapmaktan çekinmektedirler. Bu nedenle çıkartılan bu yöntemler sayesinde daha güvenli alışveriş yapılabilmesine imkan sağlanmaktadır.

Paykasa Limitleri Nedir?

Paykasa limitleri Euro para birimine göre oluşturulmuştur. İngiltere merkezli Ceresline Voucher Limited firması tarafından piyasaya sürülen ön ödemeli nakit ödeme aracıdır. 10, 15, 20, 25 ve 30 Euro limitleri ile oluşturulmuş olan bu kartlar günlük kura göre fiyatları belirlenmektedir. Adresimizden bu kartları oldukça uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. Resmi satış kanallarından olmamızdan dolayı fiyatları uygun seviyelerde tutabiliyoruz. Diğer kanallardan satın alınması durumunda fiyatların daha yüksek olacağı ve aynı zamanda gerekli desteklerin alınamaması durumunun yaşanacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle diğer bütün işlemlerde olduğu gibi Paykasa satın alınmasında da mutlaka bu konuda yetkili yerlerden satın alınması gerekecektir. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşanması durumunda ya da destek alınması gerektiğinde sorunsuz olarak işlem yapılabilecektir.

Tüketicilerin daha uygun fiyatlara buldukları ürünleri satın alabilecekleri internet ortamı oldukça sıkıntı yaşanabilecek bir ortam olabilir. Özellikle yapılan alışverişlerde kişisel bilgilerin ve kredi kartı bilgilerinin paylaşılması istenmeyen sonuçların doğmasına neden olabilecektir. Bu nedenle kullanılan Paykasa, satın alabileceğiniz limitleri ile istediğiniz alışverişleri sorun yaşamadan yapabileceksiniz.

Paykasa Limiti Bittikten Sonra Nasıl Arttırılır?

Satın alacağınız Paykasalar belirlenen limitler içerisinde kullanılabilmektedir. Limiti bitene kadar kullanılan Paykasa, limiti bittikten sonra artık kullanılamamaktadır. Üzerine yeniden yükleme yapılması ya da kartın yeniden açılması söz konusu olmayacaktır. Bu nedenle istediğiniz limitlerde tekrar alım yapmanız gerekmektedir. Bu işlem siz değerli kullanıcılarımızın güvenliği için yapılmaktadır.

Siz de ucuz Paykasa sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ile satın alırken ve satış sonrası destek kısmında da istediğiniz hizmeti alabileceksiniz.

Hızlı Paykasa Almanın Yolları

Paykasa Almanın Yolları

Paykasa kart kullanımının artması ile birlikte insanlar internet üzerinden çok daha güvenli, hızlı ve pratik alış veriş yapabilmektedir.

Günümüzde insanların internet üzerinden alış veriş yaparken en çok dikkat ettikleri konuların başında internet alış veriş güvenliği gelmektedir. Paykasa kullanımı sayesinde artık insanlar internet üzerinden güvenli ve rahat alış veriş yapma imkanına sahip olmaktadırlar. Paykasa kullanmanın en önemli artısı ise artık kredi arktı kullanmadan ve bilgilerini vermek zorunda kalmanda internet üzerinden hızlı ve güvenilir bir alış veriş yapılabilmesidir.

Paykasa almanın yolları son derece basit ve aynı zamanda oldukça hızlıdır. Ayrıca bu kartları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde alabilme kolaylığı da bulunmaktadır. Fiziki herhangi bir kartın bulunmaması ve ön ödemli bir sistem olması insanların Paykasa kartı tercih etmelerindeki ana nedenler arasındadır. İnsanlar internet üzerinde alış veriş yapmak istediklerinde o meblağ kadar 16 haneli bir kod almaktadır. Ve bu kodu internet sitesinde yer alan Paykasa ödeme yöntemini işaretleyerek alışverişi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamaktadırlar.

Bu alışverişin tamamlanması ise kredi kartlarına göre çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Güvenilir internet sitelerinden alınan kodların alışveriş tamamlanana kadar başka hiçbir kimse ile paylaşılmaması gerekmektedir. Bu kodlar alışveriş tamamlandıktan sonra geçerliliğini kaybedecektir. İnternet sitemiz bu anlamda sizlere en iyi ve en güvenli şartlarda Paykasa kodu satışı gerçekleştirmektedir. Çünkü güvenilir olmayan internet sitelerinde işlem yapan kişilerin dolandırılma ve zarara uğratılma imkânı oldukça fazla olmaktadır.

Güvenilir Paykasa Kart Satın Alma İşlemleri

Paykasa almanın yolları diğer ön ödemeli kartlara göre son derece basit ve hızlı olması sebebiyle ayrıca Paykasa ödeme kabul eden internet sitelerin hem sayısal anlamda oldukça fazla olması hem de komisyonsuz olması sebebiyle dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu kartın kullanım oranı oldukça atmıştır. Hatta birçoklarına göre geleceğin bu anlamda en güvenilir ve en popüler ödeme yöntemi olacağını ön görülmektedir.

İnsanların kredi kartı ile alış veriş yaparken çektiği zorlukları ve kredi arktı bilgilerinin ele geçirilmesi sonucu dolandırılma vakalarının oldukça artması ile birlikte artık güvensiz bir ödeme aracı olarak görülmeye başlanmıştır. Önümüzdeki yıllarda ise internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı kullanımının iyice azalması beklenmektedir. Bu anlamda başta Paykasa olmak üzere ön ödemeli elektronik kartların kullanımı önemli ölçüde artacaktır. İnsanlar internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde güven duygusunu ön plana aldıklarından dolayı Paykasa bu anlamda ön plana çıkmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden gerçekleştirilen Paykasa satın al işlemi ile kısa sürede herhangi bir ekstra işlemler olmadan gerçekleştirilmektedir. Firmamız bu anlamda kalite, hız ve güveni sizler için en iyi şekilde harmanlamaktadır. Özellikle stoklarımızda yer alan farklı limitler sayesinde alışverişleriniz için gerekli yüklemeleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Paykasa Kod Alma Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykasa almanın yolları son derece basit ve hızlı olsa da resmi ve güvenilir sitelerden alınması son derece önemlidir. Çünkü internetin olduğu her yerde her zaman kötü niyetli insanlarda olmaktadır. Firmamız bu anlamda kod alma işlemlerinde hem kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmakta hem de size bu anlamda en güvenilir kod alma hizmetini sunmaktadır.

İnternet sitemizde komisyonsuz, hızlı ve garantili bir hizmet sunulmaktadır. Talep ettiğiniz tutardaki 16 haneli Paykasa kodu kısa sürede size sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır. Sitemiz bünyesinde 7 gün 24 saat tüm Paykasa işlemleri kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında sunulmaktadır.

Paykasa Satın Alma Ve Kullanma

Paykasa Satın Alma Ve Kullanma

Ön ödemeli alışveriş kartı olarak tabir edilen paykasa kart özellikle internet alışverişlerinde kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlayan bir kart olarak bilinir.

Genellikle pek çok insan internet üzerinden alışveriş konusunda güven sorunu yaşar ve alışveriş sitelerine güvenmeyerek kredi kartı bilgilerini sisteme girmek istemez. Bu gibi durumlar için son derece ideal olan paykasa kart herhangi bir kredi kartı bilgisi girmeden alışveriş yapılmasına yardımcı olur. Kartın üzerinde on altı haneli bir numara bulunur ve alışveriş sırasında bu numaranın girilmesi yeterlidir. Bu yönüyle kredi kartları ile benzerlik gösteren paykasa kart güvenilirlik konusunda önde gelir. Bu kartın en çok sevilen yanı ise aylık herhangi bir ödeme zorunluluğunun bulunmamasıdır.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa satın al işlemi yapmak isteyenler için tüm işlemler online olarak gerçekleşir. Bu alıma yönelik olarak çeşitli miktarlarda belirlenen fiyatlar vardır. Bu fiyatlar Euro bazlı şekildedir. 10 Euro ile başlayan paykasa kartlar 200 Euro aralığında geniş bir yelpazeye sahiptir. Seçeneklerin fazla olması sayesinde herkes dilediği tutarda paykasa kart satın alabilir. Kartı satın almak için internet sitesi üzerinden seçilen tutarın üzerine tıklanarak satın al işlemi başlatılır. Satın alma işleminin tamamlanması için banka havalesi ya da kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Ödeme işlemiyle birlikte karta ait numara ve pin kodu ilgili kullanıcıya iletilir. Bu sayede istenilen platform üzerinden paykasa kart ile birlikte işlem gerçekleştirilir.

Paykasa kart satın alma ve kullanma işlemleri son derece basittir. İnternet üzerinden yapılan satın alma işlemleri sonrasında kartı kullanabilmek için genellikle alışveriş siteleri tercih edilir. Bu sitelerde ödeme kısmına gelindiğinde ödeme seçenekleri arasında yer alan paykasa kart seçeneği seçilir ve daha sonraki adıma geçilir. Burada karta ait on altı haneli numaranın doğru ve eksiksiz şekilde ilgili alana yazılması gerekir. Bu numaradan sonra ise dört haneli dijital pin numarası girilerek alışverişle ilgili ödeme işlemi tamamlanır. Alışverişle ilgili ödeme yapmak için bunun haricinde herhangi bir kart bilgisi girilmesine gerek yoktur.

Paykasa Almanın Faydaları Nelerdir?

Paykasa satın al işlemi için belirtilen çok sayıda avantaj vardır. Öncelikle bu kart kullanıcılarına hızlı ve güvenilir alışverişi sunar. Kartın çok sayıda mağazada ve internet sitesinde kullanılabilmesi de en önemli avantajları arasında yer alır. Bunun yanı sıra diğer ön ödemeli kartlar ile kıyaslandığında paykasa daha ucuzdur ve komisyon oranı diğerlerine göre daha düşüktür. Aynı zamanda ödeme esnasında hız kazandıran ve alışverişi daha cazip hale getiren bu kart kredi kartı ile benzer özelliklere sahiptir. Paykasa kartı kredi kartından ayıran en önemli özellik bu karta peşin ödeme yapılarak sahip olunmasıdır. Bundan dolayı ön ödemeli kredi kartı olarak ifade edilir.

Paykasa Kart Almak

Günümüzde binlerce site üzerinden paykasa kart ile alışveriş yapmak mümkündür. Kullanım ağının geniş olması önemli avantaj sağlar. Bu siteleri anlamak için site içerisinde paykasa logosunun olup

Güncel Paykasa Kart Fiyatları

Güncel Paykasa Kart Fiyatları

Dünyada çok hızlı bir şekilde gelişen teknoloji ülkemizde de çok fazla kullanılmakta olup internet üzerinden her türlü hizmetleri en uygun paykasa kart fiyatları ile sahip olmak mümkün.

Paykasa Nedir?

Paykasa kart fiyatları kullanıcıların isteğine göre değişmektedir. Bu kart en güvenli şekilde internet üzerinden yapılan online ödeme sistemidir. Teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ile hemen hemen çok sayıda insan interneti kullanmaktadır. Özellikle rahatı seven ve her şeyin kolayını tercih edenler internet üzerinden alış veriş, oyun ya da e- ticaret sitelerini kullanmaktadır. Bu durumda ödemeleri en güvenli şekilde yapmak isterler. Bunun için kredi kartı bilgilerini hiç kimseyle paylaşmak istemezler. Paykasa kart her türlü bilgilerinizin saklı olduğu ve sadece sizin bildiğiniz 16 haneli pin kodu bulunan son derece güvenli bir karttır. Bu kartın diğer bir adı da Elektronik para demek çok doğru olur.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda teknolojinin çok fazla geliştiği günümüzde internet girmeyen hiçbir yer olmaması nedeni ile her türlü alış veriş, e- ticaret ya da online sitelerinden hizmet alan pek çok kişi bulunmaktadır. Ancak genel olarak tüm ödeme yöntemlerinin çok güvenli olduğunu söylemek çok doğru olmaz. Büyük bir kesimin tercih ettiği internet ortamının en fazla güvenli olan ön ödemeli kart paykasa kart demek çok doğru olacaktır. Bu kart ile internet üzerinden yapmış olduğunuz alış veriş, oyun gibi hizmetler sonrasında en güvenli şekilde ödemeler yapabilirsiniz.

Paykasa Kartın Özellikleri Nelerdir?

İnterneti kullanan pek çok kişinin tercih ettiği paykasa kart fiyatları çok daha uygun olması kullanan kişilerin çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Bu kartın en önemli özelliği son derece güvenli olması ve satın aldığınız kartın çalınması ya da kaybolma gibi bir riski bulunmamasıdır. Kullanmak istediğiniz kart tüm websitelerinde çok yaygın bir şekilde kullanılırken her yerde geçerlidir.

Ayrıca aldığınız hizmetlerin karşılığını çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunların dışında en çok dikkat çeken özelliği ise diğer ön ödemeli kartların içinde en düşük komisyon miktarlarına sahip olan online ödemeli karttır ve tek kuruşunuz bitene kadar kullanabilirsiniz. Paykasa kısacası ön ödemeli bir kredi kartı olup diğer kartlardan ayıran en önemli özelliği peşin ödeme yapılarak satın alınan bir karttır.

Paykasa Nasıl Yüklenir?

İnternette online harcamalar için özel üretilen paykasa kart internet ortamında Elektronik para olarak bilinir. Bu karta 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 70, 100, 150, 200, 250, 500 ya da 1000 Euro olarak yükselen limitler şekilde yüklenebilir ve harcamaların bu kartla yapıldığı ön ödeme kartıdır. 16 haneli pin koduna sahip olan kart Euro kuruna paralel olduğundan dolayı paykasa fiyatları arttığında siteye yatırılan para oranı da ona göre artmaktadır.

Paykasa Fiyatları Nelerdir?

Güncel uygun fiyatlar ile birlikte istediğiniz miktarda paykasa kartı almanız mümkün olmaktadır. Paykasa kart için uygun bir miktar talep etmeniz durumunda çok kısa bir süre içinde kartınıza yüklenmektedir. Paykasa kart fiyatları genel olarak her gün güncel kur ile sunulmaktadır. 10 Euro paykasa kart 48 lira, 15 Euro 70 lira, 20 Euro 90 lira, 25 Euro 110 lira olup en yüksek 500 Euro paykasa kart fiyatları 2070 lira olarak belirlenmektedir. Çok daha güvenli olması nedeni ile online ön ödemelerinde paykasa kart kullanımı her yönü ile en ideal kart olmaktadır.

Güvenilir Paykasa Kart Hizmetleri

Güvenilir Paykasa Kart Hizmetleri

Sitemiz paykasa güvenilir hizmetler konusunda size yardımcı olarak internet alışverişini kolay bir hale getirir.

İnsanlar için günümüzde istediğine ulaşmak oldukça önemlidir. Pek çok kişi bunun en hızlı bir şekilde olmasını ister. İnsanların bu istekleri nedeni ile sahip oldukları teknolojik olanaklar da her geçen gün artış gösterir. Artık yakın çevresinde kişilerin bulamayacağı tüm ürünler bir tık kadar uzağındadır. Bu sayede de insanların sorunsuz bir şekilde istediklerine ulaşması sağlanmış olur.

İnsanlar istediklerine ulaşırken teknolojiden yararlanır. Özellikle de internet alışverişleri insanların istediklerine ulaşmasının en hızlı ve en kolay yoludur. Bu nedenle de günümüzde pek çok kişi internet alışverişleri ile istediklerine ulaşmaya çalışır. Bunun için de kişiler kredi kartına ihtiyaç duyar. Ancak internet dünyası her zaman güvenilir değildir. Bu nedenle de insanlar kimi zaman endi kredi kartı bilgilerini kullanmak istemez. Sitemiz de kredi kartı kullanmak istemeyen herkese yardımcı olur. Paykasa kart sayesinde siz de alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Hizmetleri

Sanal kartlar arasında insanların en çok tercih ettiği paykasa kart olur. Paykasa kart sanal ortamın güvenilir olması sağlar. Paykasa kart kullanıcıları bu kartı pek çok alanda kullanabilirler. Özellikle alışveriş amaçlı kullanılsa da oyunlarda da insanlar sıklıkla bu karttan faydalanır.

İnternet üzerinde oynanan oyunlarda kimi zaman oyunda ilerlemek için bir takım özel alışverişlere ihtiyaç duyulur. Ancak insanların oyun sitelerine güvenmemesi ya da internet dolandırıcılarının güvenilir siteleri de ele geçirmesi gibi sebepleri ile de kendi kredi kartlarını kullanmak istememesi ortaya çıkar. Bu durum sonucunda da sitemiz size paykasa kart olanağı sunar. Paykasa kart ile istediğiniz her türlü hizmete kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Paykasa Kart Özellikleri

Kredi kartları 16 haneli bir numaradan oluşur. Bu numaralar sayesinde de alışveriş işlemleri gerçekleşir. Ayrıca kredi kartı ile alışveriş yaparken son aşamada şifre gerekir. Bu sayede de alışveriş tamamlanır. İşte bazı siber dolandırıcılar kredi kartı şifresinin girilmesi ile birlikte kartı kopyalar. Siteler her ne kadar önlem alsa da internet dünyası çok da güvenilir bir yer değildir.

İnternet dünyasının kişilere güvenilir gelmemesi nedeni ile insanlar da kredi kartlarını alışveriş esnasında kullanmak istemezler. Bu noktada da sitemizden yardım alabilirsiniz. Çünkü sitemiz size sunduğu paykasa kart hizmeti ile alışverişlerinizi son derece güvenilir bir hale getirir. Bu sayede de her istediğinize paykasa kart kullanımı ile sorunsuz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Paykasa kart aynı kredi kartı mantığı ile işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Bu sayede de kolay bir şekilde bu yeni kartları kullanabilirsiniz. Paykasa kart içerisinde 16 haneli bir kart numarası bulunur. Ayrıca kart şifresi de bulunduğu için alışverişlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Paykasa kartın amacı sizin güvenliğinizi sağlamanızdır. Bu nedenle de paykasa kart üzerinde kişisel hiçbir bilgi de bulunmaz. Üstelik bu kart tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık olduğu için de kartın kopya edilmesi ya da şifresinin çalınması gibi sorunlar ile de karşılaşmazsınız.

Paykasa Kart Bozdurma

Güvenli bir şekilde alışveriş işlemlerinde bu kartı kullanabilirsiniz. Sitemiz paykasa kart alma ve bozdurma konularında size büyük kolaylık sunar. Paykasa güvenilir hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kartınıza istediğiniz limit ile sahip olabilirsiniz. Tek seferde yaptığınız alışveriş sonrasında kartınızda para da kalabilir. Bu durumda da size özel paykasa bozdurma işlemini sunarız. Bu sayede de kart içerisindeki tutara da ulaşabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma Firmaları

Paykasa Bozdurma Firmaları

Paykasa Bozdurma konusunda internet üzerinden sizlere destek veriyoruz. Sanal Kart bozdurma konusunda bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa bozdurma firmaları kart bozdurma konusunda sizlere 24 saat hizmet vermektedir. Sizde internet üzerinden alacağınız dijital kart kodunuz sayesinde hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Kod üzerinde sorun olmaması durumunda bozdurma ödemeniz anında hesabınıza aktarılır.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerinden yapılabilecek uygulamaların artması ile beraber doğal olarak alışveriş de çoğunlukla internet üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde yüksek oranlarda çeşit olmasından dolayı genel olarak internet alışverişi tercih ediliyordu. Ancak, bazı kart sahipleri bu tür alışveriş uygulamaları üzerinde güven problemi yaşanmasından dolayı internet üzerinden yapılan alışverişlerde uzak duruluyordu. Güven sorunlarının yaşanmaması adına sanal kart adı verilen bir ödeme yöntemleri uygulanmaya başladı.

Paykasa Bozdurma Nasıl Yapılır?

Paykasa dünya üzerinde her sitede kolayca kullanılmaktadır. Ön ödemeli çalışan kart sistemi sayesinde internet üzerinden yapılabilecek Paykasa bozdurma uygulamalarını güven içerisinde yapabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir uygulama yapabilmek için dijital kart alabilirsiniz. Sizde Paykasa konusunda tüm işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Sanal kart dünyanın her yerinde geçerliliğini korumaya devam etmektedir. Paykasa işlemi farklı fiyat seçenekleri ile yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde farklı bütçelerde yer alan kart seçeneği ile de satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bununla beraber kalan bakiyeler Paykasa bozdurma firmaları ile anında geri ödenir.

İnternet aracılığı ile birçok internet adresi üzerinden Paykasa Bozdurma ve satın alma işlemi yapabilirsiniz. Orijinal adres üzerinden satın alınmasının yanında aracı adresler üzerinden hemen alınabilmektedir. Bununla beraber satın alma ve Sanal Kart Bozdurma uygulamalarında sorun yaşamamanız adına adresler üzerinden alabilirsiniz. Alınacak olan sanal kart kısa sürede kullanıma girer. Güvenilir şekilde dijital olarak tek kullanımlık şifrelerden bir araya gelmektedir. Bu sayede internet aracılığı ile alım yaptıracak olan kişiler kendisine ait kart bilgilerini ve şahsi bilgilerini paylaşmamaktadır. Paykasa internet üzerinde güven problemi yaşayan insanlara yardımcı olan bir sanal karttır.

Nasıl Kullanılır?

Paykasa kartın kullanımı son derece kolaydır. Ön ödemeli kart açıklamasının yer aldığı site üzerinden Paykasa Bozdurma Alma işlemleri dahil her şey kolayca yapılmaktadır. Ön ödemeli kart sistemleri hesap açtırırken istedikleri kadar tutarları alabilmektedir. Yapılan ödeme sonrasında kart kullanılabilir hale gelmektedir. İşlem yapmak isteyen kişiler herhangi bir bilgi vermek zorunda kalmayacaktır. PAykasa kartları sayesinde banka kartlarınızda riske atılmamaktadır.

Sanal Kart Satın Alma

Sanal kartı online olarak satın alınmaktadır. İnternet üzerinden hemen bizleri arayarak sanal kart konusunda profesyonel hizmetlerden kolayca yararlanabilirsiniz. Paykasa konusunda profesyonel hizmetlerimizi sizlerle bir araya getiriyoruz. Güvenilir alışveriş yapmanızı sağlayan sanal kartlar bu yönü ile fazlasıyla talep görmeye devam ediyor. Sanal şekilde yapılan kart ile belirlenen tutar kadar alışveriş sınırsızca yapmanızı sağlamaktadır. Alışveriş bittiği zaman ise hesap direkt olarak iptal olmakta ve silinmektedir. Bu uygulama ile beraber kart kullanıcılarına ilişkin bir bilgi hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Bu nedenle sanal kart daha da güvenilir bir sistem olarak yer almaktadır.

Dijital döneminde en popüler ve güvenilir ödeme sistemi olarak yer alan Paykasa bozdurma işlemi ile kolaylık sunmaktadır. Online alım- satım uygulamaları ile beraber son derece hızlı transfer, kolay kullanım sunulmaktadır. Tüm dünya üzerinde geçerli olan ödeme sistemi, ülkemizde de yasal olarak kullanılır. Kartın satışı ve bozdurma işlemleri de yine ülke içerisinde legal olarak sağlanır. Paykasa konusunda tüm detaylara internet adresimiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Güvenilir Paykasa Kart Satış İşlemleri

Güvenilir Paykasa Kart Satış İşlemleri

İnternet üzerinden çok daha hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz güvenilir paykasa kart modellerine platformumuz üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa kart elektronik para olarak da adlandırılan bir kart olup, belirli bakiyelerde üretilen ve bu bakiyelerde gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kullanabileceğiniz kartlardır. Bu kartlar tek kullanımlık kartlar olduğu için kart bilgilerinizin tekrar kullanılarak çekim yapılması ihtimalini sıfırlamaktadır.

Neden Paykasa Kart Kullanmalısınız?

Teknoloji çağı her ne kadar pek çok olumlu özelliği beraberinde getirse de olumsuz sonuçlara da neden olmaktadır. İnternetin bugünlerde cep telefonlarımızda dahi kullanabileceğimiz bir araç olması internet üzerinden yapılan alışveriş sayısının her gün artmasına neden olmaktadır. İnternetten alışveriş yapma konusunda tedirgin olan pek çok kişi ise güvenilir bir şekilde internetten nasıl alışveriş yapabileceğini düşürmektedir. Özellikle 3D security sistemi olmadan ödeme yapılan sitelerden pek çok kişi mağdur olmakta ve kişisel bilgileri ele geçirilerek dolandırılmaktadır. İşte tam olarak bu noktada devreye giren güvenilir Paykasa kart bilgileriniz çalınacak korkusu yaşamadan özgürce, kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı mümkün kılan bir karttır.

Sitemizden Güvenli Bir Şekilde Paykasa Kart Satın Alabilirsiniz

İnternetteki alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız platformumuz üzerinden güvenilir bir şekilde Paykasa satın al işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Son derecede güvenilir ve kullanımı kolay olan kart ile hem internetten güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kart satan pek çok platformun aksine sizlere güvenilir ödeme seçeneği sunuyor ve güvenilir bir platformdan Paykasa Kart satın almanızı sağlıyoruz.

Paykasa Kartın Avantajları

Paykasa kart kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar genel olarak şu şekildedir:

Satın Alması Kolaydır

Sizlere sunduğumuz Paykasa kart hizmetimizle Paykasa kartınızı son derecede hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Güvenilir platformumuzdan Paykasa kart satın alarak vakit kaybetmeden alışverişe başlayabilirsiniz.

Hızlıdır

Paykasa kart son derecede hızlı alışveriş yapmanızı sağlayan güvenilir bir karttır. Günün herhangi bir saatinde Paykasa kartınızla güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapma imkanını elde edebilirsiniz.

Kullanımı Son Derecede Kolaydır

Güvenilir paykasa kart kullanımı son derecede kolaydır. Hesabınızı aynı bir banka ya da kredi kartı gibi kullanabilirsiniz. Paykasa kartların son kullanma tarihi, kart numarası ve güvenlik kodu bulunmaktadır. Bu bilgileri girerek alışveriş platformları üzerinden 16 haneli kart numarasını girerek, Paykasa ön ödeme sistemi ile tamamen güvenilir ve belirlediğiniz limit oranında alışveriş yapabilirsiniz.

Belirlediğiniz Limitte Alışveriş Yaparsınız

Paykasa kart acaba kartımdan daha fazla çekim yapıldı mı endişesi yaşamanızın önüne geçer. Çünkü ancak sizin belirlediğiniz limitlerde kartınızdan çekim yapılması mümkündür. Bu limitlerin üzerinde çekim yapılması imkansızdır.

Tek Kullanımlıktır

Paykasa kartınız tek kullanımlık olduğundan birinci kullanım sonrası kartınızın alışveriş platformu tarafından tekrar kullanılması imkansızdır. Böylelikle alışverişinizin ardından kartınızın başka bir platform tarafından kullanılması imkansız hale gelecek ve dolandırılma ihtimaliniz minimalize edilmiş olacaktır.

En Uygun Paykasa Fiyatları Sunuyoruz

Platformumuz size son derecede uygun fiyatlardan Paykasa kart satın alma imkanını sunmaktadır. Kart fiyatlarımız kartın limitine ve döviz kurundaki duruma göre belirlendiği için satın almak istediğiniz kartın fiyatını kendiniz görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz kart paketini seçtikten sonra platformumuz üzerinden Paykasa satın al butonuna tıkladığınızda ön ödemeyi en kısa sürede gerçekleştirebilir ve Paykasa kartınızı satın alabilirsiniz. Alışveriş yaparken kullanacağınız en yüksek güvenlik ve kolaylık sunan bu güvenilir Paykasa kart paketlerini en uygun fiyatlarla satın almak için kart paketlerimizi inceleyin.

Ucuz Paykasa Kart Merkezleri

Ucuz Paykasa Merkezleri

Son dönemlerde adı sıklıkla duyulan Paykasa ön ödemeli kartlardan biri olarak ifade edilir ve üst düzeyde güvenilirlik özelliğine sahiptir.

Paykasa internet sitelerinden güvenli alışveriş yapmaya olanak sağlayan bir karttır. Basit işleyişe sahip olan bu karta internetten sahip olmak mümkündür. Bu sebeple ülke içerisinde kullanımı giderek daha yaygın hale gelen paykasa kart Euro cinsinden farklı tutarlara sahip olacak şekilde satışa sunulur. Tutar seçeneğinin geniş olması sayesinde dileyen herkes kendine en uygun tutarlı kartı rahatça satın alabilir. Genellikle bu kartların ucuza satıldığı ucuz paykasa merkezleri insanların daha çok ilgisini çeker. Dolayısıyla paykasa satın alacak olanların bu tarz yerleri araştırmaları tavsiye edilir.

Paykasa Nedir, Ne İşe Yarar?

Pek çok insan internet üzerinden alışveriş yaparken sitelere güven konusunda sıkıntı yaşar ve ödeme esnasında kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemez. Bunun için alternatif bir ödeme aracına ihtiyaç duyulur ve bu noktada paykasa devreye girer. Ön ödemeli bir alışveriş kartı olan paykasa kart bu yönüyle kredi kartıyla benzerlik gösterir. Güvenlik yönünden üst düzey bir koruma sağlayan paykasa kart hızlı alışveriş yapmaya da olanak sağlar. Bunun için kartın üzerinde bulunan on altı haneli kart numarası kullanılır. Benzersiz şekilde üretilmiş olan bu numara sayesinde alışveriş yapmak daha da güvenli hale gelir. Böylece alışverişler daha basitleşir.

Paykasa Nereden Satın Alınır?

Paykasa kart satın almak için bu işlemlerin güvenilir ve yetkili olan sitelerden yapılması tavsiye edilir. Bu sayede yapılan alışverişler hem daha güvenli hem de daha uygun hale gelecektir. Özellikle ucuz paykasa merkezleri bu noktada öncelikli olarak ilgi görür. Bu tarz işlemler Euro üzerinden yapıldığından dolayı bunun değerinin altında satış yapan sitelerden uzak durulması gerekir. Bu durum tıpkı döviz işlemleri gibi olup değerin altında çeviri yapılması söz konusu değildir. Dolayısıyla bu tür vaatler veren sitelerle alışveriş yapılmamalıdır. Bunun yerine paykasa konusunda resmi satış izni olan ve en makul fiyat seçeneklerine sahip sitelerin tercih edilmesi her zaman avantaj sağlayacaktır.

Paykasa Satın Al

Paykasa satın alma işlemleri için site üzerinde yer alan müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebilir. Bunun için ilk olarak hangi bakiyeye sahip kartın alınacağına karar verilmesi gerekir. Bakiye konusunda geniş bir yelpazenin olması sayesinde dileyen herkes kendi bütçesine en uygun paykasa karta sahip olabilir. Tutar belirlendikten sonra kartın bedeli olan ödeme için kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme seçenekleri tercih edilebilir. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra paykasa kart ile hemen alışveriş yapmaya başlanabilir. Ödemenin en başta peşin olarak yapılması yönüyle paykasa kart kredi kartından ayrılır. Bu kartta kredi kartında olduğu gibi aylık düzenli ödeme yapılması söz konusu değildir.

Paykasa Fiyatları

Euro üzerinden belirlenmiş olan paykasa kart fiyatları genellikle 10 Euro ile başlar ve 200 Euro civarında devam eder. Bu kartların bedelleri o günkü kur ile çevrilmekte olup ödemeler ona yönelik olarak yapılır. Döviz kurunda meydana gelen değişiklikler anlık olarak paykasa fiyatları üzerine yansımakta olup buna yönelik olarak fiyatları en güncel tutan siteler ile alışveriş yapılmalıdır. Kurun değişmesi anlık olduğundan dolayı en doğru bilgiyi alabilmek ve sorunsuz şekilde işlem yapabilmek adına sitede yer alan müşteri temsilcisiyle iletişime geçmek daha yararlı olmaktadır. Sağlanan canlı destek hizmeti sayesinde en güncel fiyatlara ulaşılabilir ve böylece istenilen miktarda paykasa kart satın alınabilir.

Uygun Paykasa Kart Fiyatları

Uygun Paykasa Fiyatları

İnternet üzerinden alışverişleri daha hızlı ve daha güvenli hale getiren paykasa kart son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir kart olarak bilinir.

Tanım olarak bakıldığında paykasa kart kredi kartıyla benzerlik gösteren ve alışverişleri daha hızlı yapmayı sağlayan ön ödemeli kart şeklinde ifade edilir. İnternet ortamında yapılan her türlü alışverişlerde ve ödemelerde kullanılan bu kart çok sayıda avantaja sahiptir. Fiyat bakımından uygun olmasının yanı sıra güvenli ödeme aracı olanağı sağlaması da pek çok insanın tercihini paykasa karttan yana yapmasını sağlar. Bundan dolayı piyasaya çıktığı günden bu yana çok sayıda insan tercihini bu karttan yana yapar.

Paykasa Kart Fiyatları

Uygun paykasa fiyatları Euro üzerinden belirlenir ve kartlar için belirlenen alt limit 10 Euro şeklinde ifade edilir. Bu kartlar satın alınırken site üzerinde yer alan destek ve müşteri temsilcisinden yardım alınabilir. Fiyatlar Euro cinsinden olduğundan dolayı satın alma esnasında güncel döviz kuru büyük önem taşır. Buna bağlı olarak fiyatlar çevrilir ve böylece satın alma işlemi gerçekleşir. Fiyat seçeneğinin fazla olması herkesin kendi isteğine en uygun paykasa kart satın alabilmesini sağlar. Böylece belirlenen tutara bağlı olarak ödemeler rahatça yapılabilir. Bunun için alışveriş esnasında ödeme seçenekleri arasında yer alan paykasa seçeneğinin işaretlenmesi yeterli olmaktadır. Bu sayede alışverişler daha kısa süre içerisinde tamamlanabilir.

Paykasa Kart Bakiyeleri

Paykasa kart satın almak isteyenler bakiyelerin değişiklik gösterdiğini görebilir. Bu durum kullanıcılar için avantaj sağlamakta olup bu sayede herkes dilediği tutarda kart satın alabilir. Ön ödemeli bir sanal kart olan paykasa için bakiye kullanıcı tarafından belirlenir. Bu bakiye belirlendikten sonra o tutar kadar istenilen alışverişlerde kullanılır. Kartın içindeki bakiye bittiğinde ise kart şifresi otomatik olarak iptal edilir ve bir daha kullanılması söz konusu değildir. Bunun amacı güvenlik sağlamak olup farklı bir kartta aynı şifrenin kullanılmasına izin verilmez. Burada yapılacak olan işlem internet sitesi üzerinden farklı bir paykasa kart satın almaktır. Satın alma esnasında bakiye için tutar seçenekleri son derece geniş tutulmuştur.

Ucuz Ve Uygun Paykasa

Paykasa içni geçerli olan fiyatlar Euro üzerinden belirlendiğinden dolayı döviz kuru çevirme işlemlerinin doğru şekilde yapılabilmesi için kartın güvenilir bir siteden satın alınması tavsiye edilir. Aynı zamanda işlem yapılacak olan sitenin güncel döviz kurlarını fiyatlara yansıtabilmesi de önem taşır. Bundan dolayı kurun altında fiyat belirleyen yerlere çok fazla güvenilmemesi gerekir. İstenilen özelliklere sahip siteye ulaşıldığında kolay işlem yapabilmek adına destek ya da müşteri temsilcisi kısmından yardım alınabilir. Uygun paykasa fiyatları kullanıcılar için avantaj sağlamakta olup bu sayede daha çok insan bu kartın sağladığı avantajlardan rahatça yararlanabilir. Böylece internet ödemeleri daha cazip hale gelecektir.

Paykasa Kart Ödeme

Paykasa kart için ödeme yapılan tek yer bakiye yükleme işlemidir. Bunun haricinde kredi kartından alınan hesap ücreti, aidat ücreti, işlem ücreti ve buna benzer ücretler paykasa kart için söz konusu değildir. Buna ek olarak kartın alımı esnasında herhangi bir kişisel bilgiye de ihtiyaç yoktur. Bundan dolayı paykasa kart satın alma işlemleri basittir ve kısa süre içerisinde tamamlanır. Kartlar kişisel özelliğe sahip olmadığından dolayı başkası tarafından da kullanılabilir. Burada önemli olan nokta kartın içerisinde uygun miktarda bakiyenin bulunmasıdır. Aksi takdirde kartla alışveriş yapılması mümkün değildir. Paykasa kart ön ödemeli olduğundan dolayı önce bakiye yüklemesi yapılmakta ve daha sonra kullanıma açılmaktadır.

İdeal Paykasa ile Paykasa Satışı

İdeal Paykasa ile Paykasa Satışı

Güvenilir alışveriş olanaklarına sahip olmak için paykasa satış sitesi hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Alışveriş konusunda herkesin istediğine ulaşması günümüzde daha olanaklıdır. Herkesin yaşadığı yer alışveriş konusunda eşit olanaklara sahip değildir. Bu nedenle de internetin avantajlarında herkes yararlanmaya çalışır. İnternet aracılığı ile insanların hepsinin her istediğine kısa süre içerisinde ulaşması sağlanır. Bu sayede de alışveriş avantajlarından kolay bir şekilde yararlanarak istediğiniz tarza sahip olmanız sağlanır. İnternetten alışveriş yapanlara özel paykasa kart hizmeti sunarız. Bu kart sayesinde de artık internet ortamını sizin için güvenilir bir hale getiririz. Güvenilir alışveriş olanaklarından yararlanmak için siz de sitemizdeki paykasa satışı hizmetlerimizi takip edebilirsiniz.

Paykasa Kart Kullanımı

İnsanlar için alıveriş sırasında güvenilir siteleri kullanmak oldukça önemlidir. Çünkü teknolojinin gelişmesine bağlı olarak ortaya güven konusunda bir takım problemler de çıkar. Bu problemleri engellemek için de insanlar en yüksek korumaya sahip internet sitelerini tercih eder. Ancak kimi zaman ne kadar sitenin koruması yüksek olsa da internet dolandırıcılarından kurtulmak pek de olanaklı değildir. Kredi kartı dolandırıcıları sanal dünyada da egemenliğini sürdürür. Pek çok kişi internet alışverişi sırasında siber dolandırıcıların hedefi olmaktan kurtulamamıştır. Bu nedenle de sitemiz sizi kredi kartı dolandırıcılığından korumayı hedefler. Alışverişlerinizi güvenli bir ortamda yapmak için paykasa kart kullanabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde de artık istediğiniz siteden arzu ettiğiniz ürünlere ulaşmak çok daha kolay olur.

Alışveriş işlemleri oyunlar sırasında da gerekebilir. İnsanlar yoğun geçen bir günün sorununda eğlence ihtiyacını karşılamak için internet oyunlarından yardım alır. Oyun oynarken de ilerleme sağlamak için kimi zaman oyunlar ile alakalı ödeme işlemlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun gibi bir durumda da insanlara güvenilir şekilde oyunda ilerleme sağlarız. Paykasa kart tercih ederek sanal ortamda kendinize güvenilir bir alan oluşturabilirsiniz. Oyunların zevkini arttırmak için pek çok kişi paykasa kartın avantajlarından yararlanır.

Paykasa Kartın Özellikleri

Paykasa kart kişilerin güvenli alışverişe ulaşmalarını sağlar. Bunun için de yapmanız gereken tek şey sitemizdeki paykasa kart hizmetlerinden yararlanmanızdır. Paykasa kartın kullanımı aynı kredi kartı gibidir. Bu nedenle de insanlar kullanırken hiçbir zorluk durumu ile de karşı karşıya gelmez.

Paykasa kartın 16 haneli bir numarası bulunur. Alışveriş sırasında da bu numaradan yardım alabilirsiniz. Ayrıca size özel tanımlanan bir şifrede verilir. Şifreyi girerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Paykasa satış sitesi olarak size özel tanımlanan bu kartı satın alabilirsiniz. Herkesin bütçesi doğrultusunda en güvenilir kartı alması sitemizin hizmetleri sayesinde olanaklı olur. Bu sayede de ne kadar alışveriş yapacaksınız o kadar limite sahip olan kartı satın alabilirsiniz.

Paykasa Kart Güvenli Mi?

Paykasa kartın ne kadar güvenli olması insanların en merak ettiği konuların başında gelir. Pek çok kişi paykasa kart ile alışveriş yapmanın ne kadar güvenilir olduğunu bilmez. Paykasa kart tek kullanımlık bir karttır. Bu kart sayesinde de sanal dünya sizin için güvenilir bir hale gelir. Paykasa kartın tek kullanımlık bir kart olması nedeni ile kart siber saldırılara uygun değildir. Tek sefer kullandıktan sonra kartın şifresi ele geçirilse bile yeniden kullanılamaz.

Sitemizi ziyaret ederek paykasa kart işlemleri ve fiyatları ile ilgili en doğru bilgilere sahip olabilirsiniz. Çünkü sitemiz paykasa fiyatları konusunda da size yardımcı olur. Ayrıca alışveriş sonrasında paykasa kartınızın içerisinde biriken parayı da tekrar hesabınıza aktarabilirsiniz. Paykasa bozdurma konusunda güvenilir sitemizden tüm yardımları alabilirsiniz.

Paykasa Kart Satış Firmaları

Paykasa Satış Firmaları

Sanal kart ile ödeme işlemi yapmak isteyenler için paykasa kart kullanımı özellikle günümüzde giderek yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Kartı kullanmak isteyenler için paykasa satış firmaları yapılacak olan satın alma işlemlerinin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Sanal ortamda alışveriş yaparken özellikle güvenli ödeme imkanına sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilecek sanal kart için Euro üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

Ön ödemeli koşuluyla kullanılmakta olan sanal kart ile yapılacak olan ödeme işlemleri sırasında kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmamaktadır. Özellikle internet üzerinden yapılan alışverişler sırasında kredi veya banka kartı kullanmak istemeyenler tarafından tercih edilmektedir. Güvenli ödeme işlemi yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda pratik kullanımı nedeniyle de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paykasa Kart Kullanımı

Ülkemizde de yaygın olarak tercih edilmekte olan paykasa kart kullanımı ödeme işlemleri sırasında kart bilgilerini vermek istemeyen de için kolaylık sağlamaktadır. 16 haneli kodu, güvenlik kodu ve aynı zamanda gönderilecek olan şifre ile yapılacak olan ödeme işlemleri sırasında kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmamaktadır.

Giderek yaygınlaşan kullanımı sayesinde sanal kart özellikle anlaşmalı olan siteler üzerinden yapılacak olan ödemeleri güvenli hale getirmektedir. Ön ödemeli koşulu nedeniyle kartı kullanacak olanların öncelikle karta para aktarımı yapması gerekmektedir. Daha sonrasında verilen bilgiler üzerinden ödeme işlemleri yapılabilir. Kartta bulunan bakiyenin özellikle yapılacak olan ödeme işlemlerine göre belirlenmesi mümkündür. Daha sonrasında oluşabilecek her türlü soruna karşı ön ödemeli koşulu güvenli ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Paykasa Kart Satın Al

Sanal kart kullanmak isteyenler paykasa satın al seçeneği sayesinde ihtiyaç duydukları her durumda sanal ortamda yapmış oldukları alışverişlerde kullanabilecekleri karta sahip olabilirler. Sorunsuz şekilde ödeme işlemi yapmak isteyenler tarafından tercih edilecek olan kart anlaşmalı siteler üzerinden yapılacak olan ödemeleri güvenli hale getirmektedir.

Kartı satın almak isteyenler site üzerinden yapacakları işlemler doğrultusunda kısa süre içerisinde kart bilgilerine sahip olabilirler. 16 haneli kodu ile kullanılmakta olan kart satın alma işleminin ardından gönderilen bilgileri ile kullanılmaktadır. Kartı kullanmak isteyenler ön ödemeli koşulu nedeniyle öncelikle satın alma işlemi yaparken ihtiyaç duyacakları miktara göre işlem yaparak daha sonrasında kartta bulunan bakiye üzerinden ödeme yapabilirler.

Paykasa Kart Bozdurma

Kartı kullananlar kartta bulunan bakiyeyi istedikleri durumlarda bozdurma işlemi ile banka hesabına aktarabilirler. Bozdurma işlemi özellikle kartı kullanmak istemeyenlerin hesapta bulunan bakiyeyi sıfırlamak veya kart özellikle para çekme işlemlerinde kullanmak isteyenlerin hesaplarında bulunan bakiye üzerinden banka hesabını aktarım yapmasını sağlamaktadır.

Bozdurma işlemi yapmak isteyenler internet üzerinden gerçekleştirecekleri işlemlerde herhangi bir sorun yaşamadan banka bilgilerini girerek aktarım işlemini gerçekleştirebilirler. İhtiyaç duyulabilecek her durumda aynı şekilde gerçekleştirilecek işlemler doğrultusunda kartı bulunan hesaba göre para aktarım işlemi yapılabilir.

Ucuz Paykasa Kart Fiyatları

Euro üzerinden yapılan hesaplamalar kartı kullanmak isteyenlerin ihtiyaç duydukları bakiyeye göre gerçekleştirecekleri talepler sırasında en uygun fiyat seçeneklerinden faydalanmalarını sağlamaktadır. Belirlenmiş olan fiyatlar satın alma işlemi yapmak isteyenlerin bütçelerine uygun fiyatlar ile işlem yapmasını sağlamaktadır. Fiyatları incelemek isteyenler site üzerinden yapacakları işlemler sayesinde en uygun fiyat seçenekleri ulaşım sağlayabilirler.

Sanal kart kullanmak isteyenler için paykasa satış firmaları arasında yer alan site tamamen güvenli şekilde satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda site üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde ödeme için en uygun bakiyeyi belirleyerek satın alma işlemini belirlenen fiyatlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işlemlerinin ardından kullanıcılar için kısa sürede kart bilgileri gönderilmektedir.

Paykasa Nasıl Bozdurulur?

Paykasa Nasıl Bozdurulur?

Günümüzde pek çok kişinin kullanmayı tercih ettiği ve daha sonra paykasa nasıl bozdurulur gibi sorulara en doğru cevabı ararlar.

Paykasa Ne Demektir?

Son zamanlarda hemen hemen pek çok kişinin kullandığı ancak daha sonra ihtiyaçları bittikten sonra paykasa nasıl bozdurulur sorusuna cevap aranmaktadır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de teknoloji son hız ilerlemekte ve internet üzerinde harcamalar yapan kişiler paykasa kullanmayı tercih ederler. Bu kart genel olarak interneti çok sık kullanan alış veriş yapan, e- ticaret ya da oyun sitelerinde gezen kişilerin harcamalarının karşılığında online ön ödeme yapmayı sağlayan çok güvenli bir karttır.

Paykasa kart aynı bir kredi kartı gibi olup 16 haneli pin kodu bulunan bir ön ödeme kartıdır. Teknolojinin çok fazla ilerlediği günümüzde bu kartı kullanan kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu aslında sanal bir kart olup internette yapmış olduğunuz bütün harcamaları özel bilgilerinizi vermeden yapmanıza yardımcı olan son derece güvenli bir karttır. Bu kart ile alış veriş sonrası 16 haneli numaranın girdiğiniz siteye direk bir şekilde yazılması ile ödemeleriniz tamamlanmış olacaktır. Başka hiçbir bilgi vermenize gerek kalmayacaktır.

Paykasa Kart Özellikleri Nelerdir?

Ülkemizde kullanılmaya başladığı günden sonra çok daha kısa bir süre içinde paykasa kart özellikleri bakımından gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşan tek online ödeme sistemidir. Özellikle interneti çok fazla kullanan ya da zamanı olmayan ve aşıl veriş için interneti tercih eden kişilerin büyük bir kurtarıcısı haline gelmiştir. Birçok özelliği bulunan kartın en önemli özelliği son derece güvenli olmasıdır. Çünkü paykasa kart diğer kredi kartları gibi ödeme sırasında özel bilgilerinizi vermenize ihtiyaç duymaz.

Ancak standart kredi kartları ile ödeme yaptığınız esnada bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalırsınız. Bu kartta bulunan ve sadece sizin bildiğiniz 16 haneli pin kodu ödeme yapmanızda yeterli olacaktır. Her türlü alış veriş, e- ticaret ya da oyun sitelerinde harcamalar sonrası yapılması gereken tüm ödemeler çok daha hızlı yapılmakta ve beklemek zorunda kalmazsınız. Diğer kartlara göre çok daha uygun fiyatlara bu karta sahip olabilirsiniz. Paykasa nasıl bozdurulur diye düşünmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman kartınızı bozdurabilirsiniz. Bu kart sayesinde kişisel bilgilerinizi riske atmanıza gerek kalmayacaktır.

Paykasa Bozdurmak İsteyenler İçin

Diğer bir adı Elektronik para olan paykasa kart online harcamalar için özel olarak düzenlemiş ön ödemeli sanal bir kredi karttır. Son zamanlarda piyasada bu kart lider konumda olup en fazla tercih edilen sistemdir. Çok iyi bir araştırma sonrasında paykasa kartınızı en güvenli site üzerinden bozdurmanız mümkün olacaktır. 16 haneli pin kodunuzu güvenli site ile paylaşabilirsiniz. Daha sonra hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan çok daha kısa bir süre içinde banka hesabınıza bozdurmak istediğiniz gün içinde yer alan kur ne kadar ise o değer üzerinden paykasa kartınız bozulmaktadır.

Paykasa kart istediğiniz zaman çok kısa sürede 10, 15, 20, 30, 50, 100, 250 ya da 500 Euro değerinden alabileceğiniz gibi çok daha hızlı bir şekilde o günün kur değerinden bozulmaktadır. Her türlü karlı ve herkesin çok daha uygun fiyatlara sahip olabileceği bu kart sayesinde internette çok daha rahat online ödemeler yapabileceksiniz. Paykasa kart satış fiyatları konusunda hiçbir şüpheniz olmadan gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz. Size büyük bir kolaylık sağlayan kart hız, güven ve uygun fiyatlar ile son derece avantajlı olmaktadır.

Paykasa Kullanımı Nasıl Olur?

Paykasa Kullanımı Nasıl Olur?

Ödeme sırasında özellikle paykasa kart kullanmak isteyenler güvenli ödeme imkanı elde ederek sorunsuz şekilde ödemeleri gerçekleştirebilirler.

İlk defa kullanacak olanlar için paykasa kullanımı nasıl olur veya güvenli midir? Özellikle merak edilen konular arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişleri güvenli hale getirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Günümüzde online ortamda yapılan alışverişlerde banka ya da kredi kartı kullanmak istemeyenler için özellikle sanal kart kullanımı oldukça yaygındır. Kişisel bilgilerinize ya da banka bilgilerinize ihtiyaç duymadan ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. 16 haneli koduyla kullanılmakta olan kart ön ödemeli şartı nedeniyle kullanıcıların güvenli şekilde ödeme işlemi yapmasını sağlamaktadır. Öncelikle karta satın alarak sahip olacak bilgiler ile ödeme yapılabilir.

Paykasa Kart Kullanımı

Sanal kart kullanmak isteyenler paykasa kart satın al seçeneği ile site üzerinden gerçekleştirecekleri işlemler doğrultusunda kısa süre içerisinde kart bilgilerine sahip olabilirler. 16 haneli kodu, güvenlik kodu ve aynı zamanda gönderilecek olan şifre ile kullanılacak olan kart ödeme sırasında kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan ödeme yapmanızı sağlamaktadır.

Kartı kullanırken ön ödemeli koşulu nedeniyle ilk olarak karta para aktarımı yapılması gerekir. Bu nedenle kullanıcılar Euro üzerinden belirlenmiş olan fiyat seçenekleri ile ihtiyaç duydukları bakiye göre satın alma işlemi yaparak kısa süre içerisinde yeterli bakiyeye sahip olan kart bilgileriyle ödemeyi sorunsuz şekilde yapabilirler. Kartı kullanırken aynı şekilde gerekli olması halinde yeniden para aktarımı yaparak yeterli bakiyeye ulaşabilir ve bu şekilde kartı ile ödeme işlemi yapılabilir.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Kartı kullanmak isteyenler site üzerinden yapacakları satın alma işlemleri sayesinde kısa süre içerisinde kart bilgilerine sahip olarak ödeme işlemini kart üzerinden yapabilirler. Anlaşmalı sitelerde kullanılacak olan paykasa kart özellikle güvenli ödeme imkanı sağlamasının yanı sıra pratik kullanımı nedeniyle de tercih edilmektedir.

Belirlenmiş olan fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak satın alma işlemleri ile yeterli bakiye sahip olarak ödeme işlemi yapılabilir. 16 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve bunun yanı sıra yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında gönderilecek olan şifre ile kullanılmaktadır.

Paykasa Kart Satan Firmalar

Giderek artan kullanımı nedeniyle özellikle sanal kart kullanmak isteyenler için satış yapmakta olan firmalar belirlenmiş olan fiyat seçenekleri üzerinden işlem yapılmasını sağlamaktadır. Site üzerinden yapılacak olan satın alma işlemlerinde en uygun fiyat seçenekleri ile tercih yapılmasını sağlamaktadır. Güvenli şekilde gerçekleştirilecek olan satın alma işlemlerinin ardından kart bilgileri kullanıcılara gönderilmektedir.

Özellikle farklı siteler üzerinden yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında kredi ya da banka kartı kullanmak istemeyenler için güvenli ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan ödemelerinizi yapmanızı için uygundur. Kartı kullanmak isteyenler online olarak hizmet vermekte olan site üzerinden taleplerini iletebilirler.

Paykasa Fiyatları

Sanal kart seçenekleri arasında en yaygın tercih edilen kart olarak bilinmektedir. Euro üzerinden belirlenmiş olan fiyat seçenekleri ile satış yapılmaktadır. Kullanıcılar en uygun fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapmak istedikleri durumlarda site üzerinden belirlenmiş fiyat seçeneklerine ulaşım sağlayarak inceleyebilirler.

Özellikle ödeme seçeneğinde paykasa kart ile ödeme imkanı sağlayan siteler üzerinden yapılacak ödemeler sırasında kullanımı sağlanabilir. Bu durumda paykasa kullanımı nasıl olur? Diye düşünenler özellikle pratik kullanımı sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan almış oldukları kart bilgileriyle ödeme yapabilirler. Kartı kullanırken özellikle her kartta kalan parayı bozdurma yöntemiyle banka hesabınıza aktararak hesabı boşaltabilirsiniz.

Paykasa Kart Satış Hizmetleri

Paykasa Kart Satış Hizmetleri

Son dönemlerde online olarak yapılan alışveriş sayıları artmıştır. Tüketiciler, artık alışveriş yapmak için internet adreslerini tercih etmektedir.

Paykasa hizmetleri sayesinde internet üzerinden aklınıza gelebilecek pek çok ürünü online olarak sipariş edebilirsiniz. Paykasa bozumu konusunda doğru alışveriş adreslerinin kullanılması gerekir. İnternet üzerinde alışverişlerin güvenilir firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Yanlış yapılan uygulamalar büyük bir külfete neden olmatkaır.

İnternet üzerinden hemen sizde kolayca alışveriş yapma deneyimine erişebilirsiniz. Pek çok firma müşterilerini internet aracılığı ile alışverişe teşvik etmek adına online alışverişlerde tüketicilere çeşitli indirimler sunabilmektedir. Sizde online alışverişi güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Paykasa Sistemi

Online alışveriş sırasında güvenilir bir şekilde kullanılan Paykasa sisteminden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bir sanal kart olarak kullanılan Paykasa ile birçok online alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Bakiye miktarınıza göre alışveriş yapmanızı sağlayan Paykasa ile güvenli alışverişlerden yararlanabilirsiniz. Paykasa üzerinde bulunan 19 haneli sayının yanında herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Kişisel bilgilerinizi kullanmaya gerek kalmadan internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Paykasa ile kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmadan sizde internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz

Paykasa’nın Avantajları

 • Paykasa, güvenilir bir uygulama olarak yer almaktadır. Paykasa sistemleri kaybolma ya da çalınma gibi sorunlardan sizleri kurtarmaktadır.
 • Paykasa hizmetleri ile sizde anında ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Bununla beraber Paykasa limitiniz dolduğu zaman sizde yeni bir Paykasa alabilirsiniz.
 • Paykasa günümüzde son derece yaygın bir sistem olarak yer almaktadır. Birçok online mağaza ve web adresinde alışveriş yapabilirsiniz.
 • Paykasa son derece güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. İnternet üzerinde yer alan birçok adres üzerinden alışveriş yapma imkanına erişebilirsiniz. Paykasa satın alırken mümkün olduğu kadar prestijli ve güvenli internet adreslerini tercih etmeniz gerekir.
 • Ön ödemeli kartlar içerisinde uygun komisyonlarla size hizmet veriyoruz. Paykasa Euro’nun durumlarına göre belirlenmekte ve döviz kurunun karşılığını bulabilirsiniz. Paykasa’nızı alışverişlerde son limitine kadar kullanabilirsiniz.
 • Paykasa’ya peşin ödeme gerçekleştirerek sizde alışveriş deneyimine sahip olabilirsiniz. Paykasa satın almak için hemen internet adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Paykasa karşılığında belli bir tutar ödemeniz gerekir. Bu tutarı havale/EFT veya kartınız üzerinden ödeyerek hemen kullanabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli bir kart olarak yer almasından dolayı kredi kartları gibi geri ödeme konusunda sıkıntı yaşamadan alışveriş deneyimine erişebilirsiniz.

Hemen Nakde Çevirin

Paykasa limitinizden alışveriş sonrasında tutar artması durumunda bu miktarı hemen nakit paraya çevirebilirsiniz. Paykasa satın aldığınız şirketlerin internet adresine tıklayarak irtibat kurabilir ve Paykasa üzerinde limiti bozdurmak istediğinizi kolayca iletebilirsiniz. Yetkili firmaya Paykasa’nızın 16 haneli PİN numarasını ulaştırarak hemen işlemleri başlatabilirsiniz. Euro’nun o anki zamanlarına göre Paykasa’da kalacak olan Euro Türk lirasına çevirebilirsiniz. Sizde talep edeceğiniz banka hesabına gönderilmektedir. Mesai saatlerinde gönderilecek olan para kısa bir süre içerisinde hesabınızda olmaktadır. Bu uygulama ile pratik olarak Paykasa’nızı kolayca bozdurabilirsiniz.

Paykasa, her yönüyle sizlere pratik alışveriş deneyimi sunmaktadır. Bu yönüyle zaman geçtikçe yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Diğer ön ödemeli kart sistemlerine göre daha ekonomik olan bu sanal kart sayesinde alışveriş yapabilirsiniz. Sizde paykasa konusunda aklınıza takılan tüm soruları internet adresimiz üzerinden bizlere kolayca iletebilirsiniz. Paykasa sitemiz sizlere en uygun fiyat aralıklarında bozum yaptırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm detaylara buradan kolayca erişebilirsiniz. Paykasa sizler için her zaman en doğru kur üzerinden alışveriş yapma deneyimi sunmaktadır. İnternet üzerinden alışverişin bir numaralı sistemi olan paykasa konusunda aklınıza takılan soruları hemen bizlere iletebilirsiniz.

Paykasa Hangi Firmalar Satıyor?

Paykasa Hangi Firmalar Satıyor?

Online ortamda yapılacak olan ödeme işlemlerini güvenli hale getirmek amacı ile tercih edilmekte olan paykasa kart günümüzde en çok tercih edilen kart seçeneğidir.

Kartı satın almak isteyenler için paykasa hangi firmalar satıyor? Sorusu akıllara gelebilir. İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz satın alma işlemleri sayesinde herhangi bir problem yaşamadan site üzerinden karta sahip olabilirsiniz.

Sanal ortamda yapılacak olan ödeme veya para çekme işlemlerini güvenli şekilde gerçekleştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Tamamen güvenli şekilde işlem yapılmasını sağlaması amacı ile hazırlanmış olan sanal kart kişisel bilgilerinize ya da banka bilgilerinize ihtiyaç duymadan işlem yapmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paykasa Kart Nedir?

Giderek yaygınlaşan kullanımı nedeni ile özellikle paykasa kart nedir ve ne şekilde kullanılır? Soruları akıllara gelmektedir. 16 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve aynı zamanda şifre ile kullanılmaktadır. Sanal kart kullanmak isteyenler için ön ödemeli koşuluyla tamamen güvenli şekilde ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle banka bilgilerini vermek istemeyenler tarafından tercih edilmektedir.

Pratik kullanımı sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler için yapılacak ödeme işlemleri sırasında kişisel bilgilerin kullanılmasına gerek kalmadan tamamen güvenli bir şekilde ödemenin aktarılmasını sağlamaktadır. Kartta bulunan bakiye üzerinden ödeme işlemi yapılmaktadır. Bu nedenle ön ödemeli koşulu konusunda kullanıcıların dikkatli olması gerekir.

Paykasa Kart Satışı

Kartı kullanmak isteyenler site üzerinden yapacakları paykasa satın al işlemleri ile kısa süre içerisinde kart bilgilerine sahip olabilirler. Site üzerinden belirlenmiş olan fiyat seçenekleri ile gerçekleştireceğiniz satın alma işlemlerinin ardından gönderilecek kart bilgilerini kullanarak istediğiniz sitelerde ödeme işleminin sanal kartı ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Oluşturulacak hesaplar üzerinden işlem yapılabilir. Kullanıcılar gerekli olması halinde yeniden karta para aktarımı yaparak istedikleri bakiye üzerinden ödeme işlemi yapabilirler. Kredi kartı kullanmak yerine sanal kart kullanmak isteyenler özellikle oluşabilecek problemlere karşı alınacak önlemler sayesinde sorunsuz şekilde ödeme işlemi yapabilirler. Kart bilgileri talep etmeniz halinde yapılan satın alma işlemlerinin ardından en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırmaktadır.

Paykasa Kart Bozdurma

Sanal kart ile özellikle para çekme işlemi yapacak olanlar bozdurma işlemi ile kartta bulunan bakiyeyi banka hesabına aktarabilirler. İnternet üzerinden oyun oynamak veya bahis gibi farklı deneyimler yaşamak isteyenler kazanmış oldukları miktarı banka hesabına aktarırken yaşanabilecek problemlere karşı sanal kartı kullanabilirler.

Bozdurma işlemleri banka hesabına para aktarmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Bakiye üzerinden yapılacak olan işlemler sayesinde kısa sürede istediğiniz parayı sanal karttan banka hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz. Yaşanabilecek güvenlik problemlerine karşı önlem almak isteyenler tarafından özellikle tercih edilebilecek yöntemlerden biridir. Bu sayede sorunsuz şekilde para aktarma işlemleri yapılabilir.

Paykasa Satan Firmalar

Tamamen güvenli şekilde ödeme işlemi yapmak isteyenler için sanal kart kullanımı tercih edilmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı sevenler için hazırlanmış olan pay kasa özellikle yapılacak olan ödeme işlemlerini güvenli hale getirmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Aynı zamanda pratik kullanımı ve ön ödemeli koşulu kullanıcılara avantaj sağlamaktadır.

Paykasa kullanmak isteyenler için paykasa hangi firmalar satıyor? Diye düşünebilirler. Site üzerinden yapacağınız işlemlerde en uygun fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapabilirsiniz. Euro üzerinden belirlenmiş olan fiyat seçenekleri istediğiniz bakiye göre işlem yapmanızı sağlamaktadır. Harcamalarınıza göre farklı miktarda para aktararak işlem yapabilirsiniz. Kart içerisinde bulunan bakiyenin sıfırlanması halinde yeniden yapılacak olan işlemler ile karta aktarım sağlanabilir.

Paykasa Güvenilir Site İdeal Paykasa

Paykasa Güvenilir Site İdeal Paykasa

İnternet alışveriş işlemleriniz için ihtiyacınız olan paykasa güvenilir site arayışlarınızın en doğru adresi oluruz.

Alışveriş yapmak insanların en sevdiği konulardan biridir. İhtiyaç için olduğu kadar eğlence için de insanlar alışveriş yapar. Ancak her ne kadar insanların hoşuna gitse de kimi zaman yaşadıkları yerde her istediklerine ulaşamazlar. Bu durum da internetin ön plana çıkması ile birlikte kolaylıkla çözüme ulaşan bir konu olur. İnternet sayesinde artık herkesin istediklerine ulaşması sağlanır. İnternet alışverişi de kolay bir hale getirir. Fakat bir süre sonra internet dolandırıcıları da ortaya çıkar. Bazı kişiler internet alışverişi yapmak isteyen kişilere siber dolandırıcılık yapar. Kredi kartı bilgilerini kopyalayarak kişileri dolandırır. İnanlar için güvenilir olmayan sitelerden uzak durmak bu anlamda çok önemlidir. Sanal dünyanın gün geçtikçe genişlemesi ise hangi sitenin güvenilir hangisin ise güvenilir olmadığının anlaşılmasını zorlaştırır. Paykasa kart sayesinde bu tür sorunlardan uzaklaşabilirsiniz.

Paykasa Kart Al

Kredi kartının ortaya çıkarabileceği sorunlardan paykasa kart ile kurtulabilirsiniz. Paykasa kart sanal bir karttır. Bu kart sayesinde de insanların güvenilir bir alışveriş yapması sağlanır. Paykasa kart 16 haneli bir karttır. Kredi kartı gibi olması insanların zorlanmadan alışveriş yapmasına olanak sağlar. Ayrıca paykasa kart şifresi de bulunur. Bu sayede de şifre ile tüm alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart al hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa kart tek kullanımlık bir karttır. Tek kullanımlık olması nedeni ile sizi internet dünyasının olumsuzluklarından korur. Çünkü kartın kopyalanması gibi bir durum ortaya çıkmaz. Ayrıca kart üzerinde kişilerin hiçbir bilgisi de bulunmaz. Bu da kartın güvenilir olmasını ortaya çıkarır.

Paykasa Kart Kullanım Alanı

Paykasa kart kullanan kişiler alışverişlerinde büyük kolaylık elde eder. Alışveriş yapmanın dışında başka alanlarda da paykasa kart kullanabilirsiniz. Özellikle de oyun oynayan kişilerin de kredi kartına ihtiyaçları vardır. Oyun esnasında bir takım hileler ya da oyun şekilleri satın almak gerekebilir. Oyun zevkini arttırmak için almak istediğiniz oyun konularını paykasa kart ile satın alabilirsiniz. Paykasa güvenilir site arayan herkese yardımcı oluruz. Oyunlarınızda ya da alışverişlerinizde kredi kartı kullandığınız her alanlarda paykasa kart kullanılır.

Paykasa kartlarını sitemizden temin edebilirsiniz. Tek kullanımlık bir kart olan paykasa kartlarını istediğiniz limitte alabilirsiniz. Alışveriş yapabileceğiniz limitte alacağınız kart ile interneti güvenli bir hale getirebilirsiniz. Paykasa kart almak için aktif halde pek çok site bulabilirsiniz. Ancak bu siteler arasındaki en güvenilir olanları tercih etmeniz gerekir. Sitemiz de size bu konuda büyük yardım sunar. Paykasa alabileceğiniz en güvenilir site olarak size yardımcı oluruz.

Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa konusunda alacağınız yardımların fiyatları konusunda da size yardımcı oluruz. Sitemiz paykasa fiyatları ile herkesin bütçesini düşünür. Paykasa kartınızı en uygun kart ücreti ile sahip olabilirsiniz. Bu noktada sitemizden canlı destek yardımı alabilirsiniz. Sitemiz 7 gün 24 saat boyunca canlı destek hattı sunar. Böylelikle sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Paykasa kart konusunda yardım alacağınız bir diğer nokta da paykasa bozdurma işlemidir. Paykasa kart içerisinde para kaldığı zaman diğer bir alışverişte kullanma şansınız yoktur. Bu noktada da paykasa bozdurabilirsiniz. Paykasa fiyatları ve bozdurma işlemleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak istediğiniz zaman tek kullanımlık kartları kullanabilirsiniz. Paykasa kartı işlemlerine sorunsuz ulaşabileceğiniz adresimiz ile keyifli ve güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz. Size sunduğumuz uygun fiyatlı avantajlardan da yardım alabilirsiniz.

Paykasa Kart Fiyatları Nedir?

Paykasa Kart Fiyatları Nedir?

Son yıllarda kullanımı yaygın hale gelen paykasa fiyatları ve özellikle pek çok kullanıcı tarafından merak edilir hale gelmiştir.

Öncelikle bu kartın ne olduğuna bakıldığında paykasa kart e ticaret, oyun ve alışveriş dünyasında kullanılan bir ön ödemeli kart şeklinde ifade edilir. Bu kartın kullanım alanı oldukça geniştir. Alışverişler esnasında ödeme kolaylığı sağlar ve kullanımı oldukça hızlıdır. Satın alınan paykasa kart pek çok yerde geçer ve kullanımı oldukça yaygındır. Alışveriş yaparken en çok dikkat edilen konulardan biri olan güvenlik bu kart için üst düzeyde tutulmuştur. Güvenilir ve hızlı alışveriş yapmak isteyenler için paykasa kart kullanımı giderek daha yaygın hale gelmektedir. Bu durum kartın fiyatları konusunda yaşanan merak duygusunu daha da artırır.

Paykasa kart fiyatları diğer ön ödemeli kartlar ile kıyaslandığında daha uygun fiyatlara sahiptir. Öncelikle bu kart için belirlenen komisyon oranları oldukça düşüktür. Kartın içinde bulunan para son kuruşuna kadar kullanılabilir. Bu neticede en ucuz paykasa kart fiyatları için küçük çaplı bir araştırma yapıldığında uygun fiyatlar hizmet veren siteye ulaşılabilir. Site üzerinde genel fiyatlar Euro üzerinden verilmekte olup genel olara minimum 10 Euro iken en yüksek fiyat 200 Euro’ya kadar çıkar. Bu alt limit ve üst limit aralığında geniş fiyat seçenekleri vardır. Bu sayede dileyen herkes dilediği tutarda paykart satın alabilir.

Paykasa Kart Bozdurma Nasıl Yapılır?

Paykasa fiyatları içerisinde en uygun fiyat seçeneği belirlenerek kart satın alınabilir. Daha sonra paykasa kart bozdurma işlemi yapılmak istendiğinde bu işlem haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca en pratik şekilde yapılabilir. Bozdurma işlemi öncesinde müşteri temsilcisi ile iletişime geçilerek bozdurma işlemi ile alakalı güncel kurlar ve alım satım işlemleri ile ilgili bilgi almakta yarar vardır. Online olarak yapılan bu işlem için kart numarası sanal bayiye verilir ve ardından paranın yatırılmak istendiği hesap bilgileri iletilir. Yapılan bozdurma işleminin ardından ortaya çıkan bakiye anında ilgili kullanıcının hesabına aktarılır. Kolay ve hızlı kullanma özelliklerine sahip olan paykasa kart pek çok açıdan kullanıcılar için avantaj sağlar.

Paykasa Kart Fiyatları Ve Kullanımı

Paykasa fiyatları ve kullanımı kullanıcılar için son derece basittir. Hem kart satın alma hem de kart bozdurma ve kullanım işlemleri online olarak yapılır. Alışveriş yaparken paykasa kullanmak için ödeme seçenekleri arasında yer alan paykasa kart seçeneği işaretlenir ve belirtilen tutar kadar ödeme gerçekleşir. Kartın üzerinde yer alan on altı haneli kart numarası ödeme kısmına doğru ve eksiksiz şekilde girilerek ödeme işlemi belirtilen adımlarla birlikte tamamlanır. Genellikle ödeme esnasında kullanıcılara dört haneli dijital pin kodu gönderilir ve bu kodun ilgili alana doğru şekilde yazılması istenir. Paykasa kartın kendine özgü kullanım tarihleri vardır ve yalnızca bu belirtilen süre içerisinde kullanılabilir.

Paykasa Kart Değerleri

Paykasa kart değerleri konusunda yelpaze oldukça geniş tutulmuştur. 10 Euro ile başlayan fiyat seçenekleri 15 Euro, 20 Euro, 200 Euro ve buna benzer rakamlar olmak üzere belirlenir. Euro bazlı olan bu kart güvenli ödeme ağı sistemine sahiptir. Ön ödemeli dijital kart olarak da tanımlanan paykasa kart genel itibariyle kredi kartıyla benzerlik gösterir. Son yıllarda en popüler ödeme seçeneklerinden biri olan bu kart kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve kolay ödeme seçeneği sunar. Bundan dolayı gün geçtikçe daha fazla insan paykasa kart kullanımına başlar.

 

Paykasa Satış Merkezi

Paykasa Satış Merkezi

Paykasa ön ödemeli kart 16 haneli pin kodundan bir araya gelmektedir. Paykasa  internet üzerinden sizlere güvenilir alışveriş yapma imkanı vermektedir.

Paykasa satış merkezi aracılığı ile Paykasa card ile şifrelenmiş kod sayesinde bakiye kullanarak binlerce online platform üzerinde ödeme yapabilirsiniz. Sizde güvenli bir şekilde alışveriş yapmak için hemen bu sistemden sizde yararlanabilirsiniz. Ülkemizde son derece popüler olan Paykasa şuanda milyonlarca kullanıcıyı içerisinde bulundurmaktadır.

Paykasa ön ödemeli kart konusunda sizde daha detaylı bilgi edinmek isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizde sayfamız üzerinden bizlere 7 Gün 24 Saat soru ve görüşlerinizi bizlere kolayca ulaştırabilirsiniz.

Neden Biz?

Yılların tecrübesi ile ülkemizde Ön Ödemeli Kartlar sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye’de bu sektör içerisinde hizmet veren firma olarak yer alıyoruz. Firmamız Paykasa satış merkezi olarak hizmet vermektedir. Firmamızdan gerçekleştirmek istediğiniz her alışveriş %100 güvenlik altında yapılmaktadır. Bununla beraber satış işlemleri konusunda komisyon ücreti vb. ekstra ücret müşteriye yansıtılmamaktadır. Firmamızın öncelikli amacı  %100 Müşteri Memnuniyetini sizlere vermektedir. Bu yüzden hizmetlerimizi kalite standartlarına her zaman uygun şekilde sunuyoruz. Hızlı ve kolay bir şekilde Paykasa satın almanız için canlı destek üzerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Paykasa son derece basit şekilde çalışmaktadır. Standart şekilde kabul edilen kredi kartları nasıl çalışıyorsa, Paykasa sistemleri de aynı çalışmaktadır. Bu alanda paykasa ön ödemeli kart online alışveriş konusunda isteklerimizi gerçekleştirmektedir. Hiç bir şekilde zorluğu yer almaması ile beraber istenilen herhangi bir noktada sanal kart ödeme sistemi ile alışverişi kolay hale getirmektedir. Bu içeriğimizde sizlere Paykasa nedir ilgili bilgiler sunduk. Sizde bu bilgilerden faydalanarak sizde online olarak alışveriş deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Siz de ön ödemeli kart konusunda bize sorular sorabilir, merak ettiğiniz sorulara en iyi şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Her Yerde Alışveriş Yapın

Kredi Kartı bilgilerinizi kullanmaya gerek kalmadan istediğiniz internet adresinde ödeme yapma imkanını emen bulabilirsiniz. Sizde oyun ya da ödeme emirleri verebilmek için Paykasa kullanabilirsiniz. Komisyon ücretleri en düşük sistemde yer almaktadır. Müşterilerin gizlilik ihtiyaçlarını karşılama konusunda en yaygın ödeme türü olarak yer almaktadır. Bununla beraber dünyanın herhangi bir noktasında ödeme yapmanıza yardımcı olmakta ve sizi swift işlemleri ile uğraştırmamaktadır.

Paykasa Müşterileri

Payksa ön ödemeli kart online adres üzerinden alışveriş avantajları sunması ile beraber müşterilerden çok güzel yorumlar almaktadır. Paykasa kart her zaman güvenilir, kullanımı kolay ve online alışveriş yapan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her platform üzerinden müşteri temsilcileri tarafından, müşteriler 7/24 online destek almakta ve kart talep konuları ile alakalı olarak detaylı bilgilere erişebilmektedir. Kart ve güvenli alışveriş anlamında sizlere her türlü teknik destek ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Paykasa Fiyatları

Uygun fiyat politikalarınız sizlerle bir araya getiren internet adresimiz her zaman için düşük fiyatlarla satış yapmaya devam etmektedir. İnternet adresimiz üzerinden farklı fiyat aralıklarında Paykasa limitlerini hemen bulabilirsiniz. Kartların limitlerine ve döviz kurları üzerindeki duruma göre bu fiyatlar belirlenir. Sizde internet adresimizi ziyaret ederek uygun şekilde yer alan fiyat politikamızı kendi gözlerinizle kolayca görebilirsiniz. Kart paketinin üzerinde yer alan Paykasa al butonuna tıkladığınız durumlarda ön ödeme sayesinde sizde kartınıza kavuşabilirsiniz. Kolayca ödeme gerçekleştirmek için online alışveriş adresleri üzerinde ödeme sayfasında bulunan alana paykasa kartı bilgilerini girerek online ödeme bilgileri üzerinden kartlarınızın 16 haneli numarası ve güvenlik kodunu girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Bozum Merkezleri

Paykasa Bozum Merkezleri

Paykasa kart bozdurma konusunda en uygun fiyatlı hizmetleri sizlerle bir araya getiriyoruz. Sizde paykasa sayesinde internet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa bozum merkezleri üzerinden satın aldığınız Paykasa kartlarınızı dilediğiniz zaman Paykasa kart bozdurma işlemlerini talep edebilir. Kart hesabınızda bulunan miktarların başka bir hesap üzerinde en kısa sürede aktarılmaktadır. Paykasa Kart bozdurulması, internet adresimiz tarafından en kısa süre sürede cevaplanmakta ve döviz kurunun en yüksek bulunduğu oranlar temel alınarak, değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Paykasa kart bozdurma uygulamalarında güvenilirlik ve iyi niyet içerisinde gerçekleştirilmesini isterseniz adresimiz üzerinden Paykasa kartlarınızı hemen bozdurabilirsiniz.

Paykasa Kart Ne İşe Yarar?

Paykasa kart sitelerinin ne işe yaradığını merak ediyorsanız bu yazımızda sizlere açıklayacağız. Bu kartlar sizlere internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Paykasa kart sistemlerini alışveriş dışında bozum olarakta kullanabilirsiniz. Paykasa kart bozdurma olduğu zaman bu kartı bir yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma

Paykasa bozum merkezleri aracılığı ile sizde Paykasa bozum uygulamalarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Paykasa kart satışı konusunda oldukça güvenilir olan sitemiz siz değerli müşterilerimize Paykasa bozum uygulamalarını her zaman eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Adresimiz bu sayede sizlere böylelikle kar elde etme olanağı sunmaktadır. Diğer internet adresleri üzerinde Paykasa kartlarınızı düşük oranlar üzerinden bozdurmaktan sıkıldıysanız bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Satış sitemiz Paykasa bozum işlemlerini en yüksek kur oranları üzerinden gerçekleştirmektedir. Paykasa satış konusunda sizde bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Paykasa kart yetkilisi olarak hizmet veren sitemiz, Paykasa ile ilgili ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçlarınızda ve tüm sorularınızda yanınızda yer almaktadır. Bizi tanımadıysanız ya da Paykasa kart ismini bile duymadıysanız, hemen adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Nakit Çevrimi

Paykasa kartlarını bu adresten en ucuz fiyatlarla sizlerle bir araya getiren sitemiz Paykasa bozum sırasında Paykasa kartlarınızı en yüksek oranlar üzerinden bozdurmanıza imkanı sunmaktadır. Paykasa kart satın alıyorken kazanmanıza önem veriyoruz. Paykasa bozum işlemleri konusunda en özel fiyat avantajlarını bizde bulabilirsiniz.

Bozum işlemleri sırasında zaman ilerledikçe en yüksek döviz kurunu dikkate almaya devam ediyoruz. Tek kullanımlık olarak yer alan Paykasa kartlarınızı kullandıktan sonra kartınızın içerisinde ne kadar miktar kaldıysa o oranları euro cinsinden dolara çevirebiliyoruz. Bununla beraber eksiksiz bir şekilde paranızı TL türünden hesapladıktan sonra bizlerle paylaştığınız hesap numaralarına kısa sürede yatırıyoruz. Paykasa bozum uygulamalarının kısa sürede gerçekleştiğini buradan sizlere söyleyebiliriz.

Firmamız paykasa ön ödemeli kart ile olarak her türlü işlemlerinizde kolaylık sunmaktadır. Firmamız paykasa ön ödemeli kart konusunda kaliteli hizmet alabilmeniz için her gün çalışmaya devam etmekte ve yenilikçi çözümler üretebilmektedir. Bozum işlemleri konusunda da en doğru desteği sunabiliyoruz. Paykasa bozum uygulamalarından yararlanmak isteyen kullanıcılar firmamızı tercih etmeye devam ediyoruz. Sizde hemen paykasa ön ödemeli kart fırsatlarından yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Paykasa internet üzerinden sizlere yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir kart olarka bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ile beraber, güvenliğinizi belirlemek de sizin tercihinizdir. Paykasa kartın 16 basamaklı bir kod ile hizmet vermektedir. Bu tek kullanımlık kodları kullanarak sizde sanal alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli bir sanal kart olarak yer aldıktan sonra geçerliliğini yitirmektedir. Bu nedenle, başkası tarafından kullanılma riskini taşımamaktadır. Paykasa ön ödemeli kart ile banka ve kredi kartları üzerindeki ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmamaktadır. Paykasa bu yüzden kişisel bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından kullanılması riskini kaldırmaktadır.

Paykasa Ucuz Kur Fiyatları

Paykasa Ucuz Kur Fiyatları

Paykasa fiyatları alımları konusunda paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilmeniz için sizler en iyi kur oranlarını sunuyoruz. Bozum konusunda döviz kur fiyatları üzerinden hizmet veriyoruz.

Euro kurlarına bağlı şekilde döviz kurunda artış olduğu zaman paranızın değeri de artmaktadır. Aynı şekilde fiyatlar üzerinde düşüş yaşansa da sizin de yatırdığınız oranlarda döviz kuruna bağlı şekilde düşmeye başlamaktadır. Sizde Paykasa ucuz kur fiyatlarına kolayca erişebilirsiniz.  Güvenilir ve hızlı bir hizmet konusunda müşteri temsilcilerimiz bozdurma ihtiyaçlarınız için yardımcı olmaktadır. En uygun fiyat üzerinden vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Güvenli Alışveriş İçin

Güncel paykasa ön ödemeli kart fiyatları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adresimiz siz değerli müşterilerimize güvenli alışveriş hizmeti sunan bir firma olarak yer almaktadır. SSL bağlantısı resmi bir garantör hizmeti veriyoruz.

Uygun Paykasa

İnternet adresimiz üzerinde Paykasa ucuz kur fiyatları konusunda resmi satış sunuyoruz. Paykasa şubesi konusunda tüm detayları sizlere sunuyoruz. İnternet üzerinden Euronun gerçek kurundan daha aşağı fiyat aralıklarında satış yapma vaadi sunacak olan adreslerden kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Paykasa da uluslararası Euro günlük kur altında satış yapması yasaktır.

Döviz Kuru

Paykasa ön ödemeli kart satış sitemiz tüm alış ve satış işlemlerini güncel kur değerleri üzerinden yapmaktadır. Güncel döviz kur oranları üzerinden fiyatları beliyoruz. Online olarak müşterilerimizin paykasa alımını daha güvenli bir hale getirmeye devam ediyoruz. Paykasa fiyatları bu uygulama ile mümkün hale gelmekte ve müşterilerimize her zaman maksimum verim elde etmenin keyfini yaşıyoruz. Bu nedenle binlerce kişi paykasa ön ödemeli kart satışı konusunda her zaman firmamızı tercih etmektedir.

Fiyatlar Nasıl Oluşur?

Kartların farklı bakiye alternatifleri yer almaktadır. Her kartın farklı çeşitlerinin yer alması, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru olarak karşılayabilmelerine imkan vermektedir. Paykasa fiyatları tarafımız konusunda en uygun düzeye indirilmesinden dolayı müşterilerimiz bizlere güvenmek konusunda herhangi bir problem yaşamadan alışveriş yapabilmektedir. Daha hesaplı kart alımı konusunda en çok tercih edilen firma olarak burada yer alıyoruz. Fiyatlar, güncel kur oranlarına göre hesaplanmasından dolayı müşterilerimiz ekonomik olarak problem yaşamamaktadır. Firma olarak sunmuş olduğumuz hizmet, her zaman doğru şekilde verilmektedir. Firmamız paykasa ön ödemeli kart konusunda müşterilerimize ekonomik açıdan yardımcı olmaktadır. Güncel kur fiyatları sayesinde internet üzerinden daha fazla ürün alabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Uygun Fiyata Paykasa

Ucuz fiyat aralığında ön ödemeli kart almak isterseniz hemen, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlarla paykasa satış hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca paykasa fiyatları güncel kur değerleri üzerinden hesaplanmasından dolayı müşterilerimiz bizleri tercih etmektedir. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek güncel kur değerleri üzerinden işlem yapmaktadır. Bununla beraber müşteriler ekstra bakiye kazanabileceği fırsatlarla karşılaşmaktadır.

Online olarak tüm müşterilerimize fiyat avantajlarını sunmaya devam ediyoruz. Her zaman kalitemiz sizler için üst düzeye çıkartıyoruz. Sizlere ulaştırdığımız hizmetin sürekli olarak kaliteli olabilmesi için elimizden gelen tüm çabayı sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz bizlerden maksimum olarak verim elde etmektedir. Kartın fiyatını hemen aldıktan sonra hemen ödemeden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimiz ödeme bildirimi yapmaları durumunda hemen online olarak kart bilgilerini alabilecek ve anında alışveriş imkanı vermektedir. Alışverişin daha kolay tamamlanmasına yapılmasına yardımcı olan paykasa ön ödemeli kart sayesinde sizde dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Firmamız paykasa konusunda müşterilerimizin zaman kaybı yaşamamasına yardımcı olmaktadır. Bu uygulama ile tüm problemlerin önüne geçerek, bu alanda müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Firmamız paykasa ön ödemeli kart konusunda güvenilir bir bayi olarak sektörde hizmet vermektedir.

Paykasa Satışları Nasıl Olur?

Paykasa Satışları Nasıl Olur?

İnternet üzerinden alışveriş yaparken sanal kart kullanmak isteyenler kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan ödeme işlemi yapabilirler.

Satın alma işlemi yapmak isteyenler için paykasa satışları nasıl olur? Merak edilen konulardan biridir. Güvenli şekilde ödeme işlemi yapmak isteyenler kartı için belirlemiş oldukları bakiyeye göre gerçekleştirecekleri satın alma işlemlerinin ardından gerekli bilgilere sahip olarak ödemeyi yapabilirler.

Banka ya da kredi kartı kullanmak yerine sanal kart kullanmak isteyenler paykasa için site üzerinden yapacakları satın alma işlemleri ile kısa sürede istedikleri bilgilere sahip olabilirler. Gönderilen kart bilgileri üzerinden yapacağınız ödeme işlemlerinde kişisel bilgilerinizi kullanmanıza gerek kalmadan tamamen güvenli şekilde ödeme işlemi yapmanız sağlanmaktadır.

Paykasa Kart Satışları

Sanal kart satın almak isteyenler için site üzerinden gerçekleştirilen satış işlemleri ihtiyaç duyduğunuz her durumda güvenle kullanabileceğiniz kart için satın alma işlemini en uygun fiyat seçenekleri ile yapmanızı sağlamaktadır. Oluşturacağınız kullanıcı bilgileri ile kartınızda bulunan bakiyeyi bozdurabilir ve bu sayede banka hesabınıza aktarabilir veya kart bakiye kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Site üzerinden online olarak yapılacak olan paykasa kart satın al işlemleri ile istediğiniz her durumda özellikle ödeme seçenekleri arasında sanal kartın yer alması halinde kullanabileceğiniz siteler için ihtiyaç duyduğunuz sanal karta sahip olabilirsiniz. Euro üzerinden yapılan hesaplamalar ile belirlenmiş olan fiyat seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır. Kartı kullanmak isteyenler harcama için belirlemiş oldukları bakiye göre işlem yaparak istedikleri gibi sorunsuz ödeme imkanı elde edebilirler.

Paykasa Kart Nedir?

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan paykasa kart nedir ve ne şekilde kullanılır? Diye düşünenler özellikle online ortamda yapacakları alışverişler sırasında kartı kullanarak ödeme işlemlerini tamamen güvenli olarak yapabilirler. 16 haneli koduyla kullanılmakta olan kart aynı zamanda güvenlik kodu ve şifre ile ödeme işlemleri sırasında kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan ödeme yapmanızı sağlamaktadır.

Ön ödemeli koşuluyla kullanılmakta olan kart için yapılacak olan satın alma işlemleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bakiye göre işlem yapmanız sağlanmaktadır. Daha sonrasında kartta bulunan bakiye üzerinden ödeme işlemi yapılabilir. Gerekli olması durumunda aynı şekilde karta para aktarımı yaparak ödeme yapılabilir. Karttaki bakiyenin az olması özellikle ödeme sonrasında yaşanabilecek problemlere karşı önlem alınmasını sağlamaktadır.

Paykasa Kart Satan Firmalar

Kartı satın alarak kullanmak isteyenler özellikle gerçekleştirilen satışlar ile istedikleri bilgilere sahip olabilirler. Belirlemiş olduğunuz bakiye göre yapacağınız işlemler sayesinde kısa süre içerisinde kart bilgilerine sahip olabilir ve ödeme işlemlerinizi sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kart kullanımı sırasında özellikle kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalardan birisi ise yalnızca anlaşmalı olan siteler üzerinden kullanıldığıdır.

Ödeme seçenekleri arasında yer alması halinde satın alma işlemi yapmış olduğunuz sitelerde kartı kullanarak ödemenizi kişisel bilgilerinizi ya da banka bilgilerinize ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde karşılaşabileceğimiz her türlü probleme karşı üst düzeyde sağlanan güvenlik önlemleri ile ödeme işleminin güvenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Paykasa Kart Satın al

Ödemelerinizi güvenli hale getirmek istediğinizde site üzerinden yapacağınız satın alma işlemleri sayesinde sanal kart sahibi olabilirsiniz. Ödeme sırasında herhangi bir problem yaşanmaması için alınan önlemler ve aynı zamanda pratik kullanım olanağı sağlaması nedeniyle günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kartı kullanmak isteyenler paykasa satışları nasıl olur? Sorusunun cevabını net bir şekilde alarak güvenli ödeme seçeneği ile site üzerinden satın alma işlemi yapabilirler. Euro üzerinden belirlenmiş olan fiyatlar ile yapılacak talepler doğrultusunda istediğiniz bakiye göre satın alma işlemi yapmanızı sağlamaktadır. Daha sonrasında bilgiler tarafınıza gönderilmektedir.

Paykasa Sanal Kart İle İnternette Kolay Ve Güvenilir Alışveriş!

Paykasa Sanal Kart İle İnternette Kolay Ve Güvenilir Alışveriş!

Teknolojinin iyice gelişmesiyle ve günden güne gelişmesini sürdürmesi, hayatımıza birçok kolaylık da katıyor. Alışveriş yapmanın zorluğu da, teknolojinin bize sunduklarıyla birlikte kalkıyor ve internet üzerinden yapılan alışveriş ile birlikte daha kolay yapılan alışverişi hayatımıza sokuyoruz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak hem daha çok seçenek sunuyor, hem de zamanı daha iyi kullanmamızda yardımcı oluyor. Özellikle zamanınızın fazla olmadığı, yoğun geçirdiğiniz günlerde mağaza mağaza dolaşacak olmak veya o yola gidecek olmak bile sizi zorlayacaktır. Bu yüzden internet sitelerinden alışveriş yapmak sizin için en doğru tercihtir. Peki internet üzerinden alışveriş yapmak güvenli mi? Kredi kartı bilgilerini kolayca paylaşmak riskli değil mi? Gibi sorulara sahipseniz ve bu yüzden internet üzerinden alışveriş yapmaktan vazgeçiyorsanız, artık o soruları bir kenara atabilirsiniz! Çünkü cevaplarıyla birlikte güvenilir bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapacak, böylece istediğiniz şeylere zamana kaybetmeden kavuşabileceksiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı güvenilir hale getiren Paykasa sanal kart, artık alışverişlerinizi ödeyebilmek için en iyi tercih! Peki bu Paykasa sanal kartı nedir?

Paykasa Sanal Kartı Nedir? Güvenilir midir?

Paykasa sanal kartı, alışverişleriniz için güvenilir bir şekilde ödeme yapabileceğiniz elektronik paradır. Ön ödemeli bir nakit ödeme aracı olan Paykasa sanal kartı, online ödeme için kullanılan güvenilir bir sanal karttır. Paykasa sanal kartınıza yükleyeceğiniz miktarla birlikte internet üzerinde kolayca alışveriş yapabilir ve hızlıca istediklerinize kavuşabilirsiniz. Güvenilir bir alışveriş sağlayan Paykasa sanal kartı, 16 hanelik bir numaraya sahip ödeme aracıdır. Kredi kartından farklı olarak karşınıza faiz sorunları çıkarmaz, ayrıca sonradan ödeme yapmazsınız. İlk önce belli bir miktar kartınıza yükler, daha sonra internet üzerinden alışveriş yaparsınız. Tek kullanımlık olan bu paykasa sanal kartı, kullandıktan sonra geçerliliğini yitirir. Böylece sizin için güvenilir bir alışveriş sağlar. Paykasa sanal kartına sahip olarak güvenli bir alışveriş yapabilir ve internet üzerinden alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Paykasa sanal kart ile birlikte yaptığınız alışverişler için içinizi rahat tutabilirsiniz. Çünkü paykasa sanal kartlar çok güvenilirdir. Peki Paykasa sanal kart nasıl kullanılır?

Paykasa Sanal Kartını Nasıl Kullanırız?

Elbette en merak edilen sorulardan biri de budur, fakat paykasa sanal kartı ile alışveriş yapmak hiç de karmaşık değil. İstediğiniz bir alışveriş sitesinde, istediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme yolu olarak Paykasa’yı seçmeli ve sahip olduğunuz sanal kartın 16 haneli numarasını girip, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Tahmin ettiğinizden çok daha kolay ve hızlı alışveriş sunan paykasa sanal kart, aynı zamanda size güvenli bir alışverişte sağlıyor. İçiniz rahatken, bedeniniz de rahat ediyor ve oturduğunuz yerden alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Paykasa sanal karta sahip olduğunuzda, internetten alışveriş yapmanın rahatlığına kendinizi kaptıracaksınız. Kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve kredi kartı olmayan her insana kolaylık sağlayan paykasa sanal kartı, her alışverişlerinizde yanınızda! Hızlı, basit ve güvenilir olmasıyla, daha çok tercih edecek ve bu rahatlığa kendinizi kaptıracaksınız!

Paykasa Sanal Kartını Başka Nerede Kullanabilirim?

Paykasa sanal kartı sadece alışveriş sitelerinde mi kullanılır? Elbette hayır, size birçok yerde kullanmak şansı veren paykasa sanal kartı, güvenle internet üzerinde her yerde kullanabilirsiniz. Oynadığınız oyunda, e-ticarette aynı zamanda internet üzerindeki her alışveriş sitesinde ve daha birçok yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Güvenilir olması sayesinde her şekilde kullanabilir ve keyfini sürebilirsiniz. Hızlı, kolay ve güvenilir alışveriş için paykasa sanal kartı tercih edin, rahat alışverişin keyfini yaşayın.

Paykasanın Ortaya Çıkışı, Kullanım Amaç ve Yerleri

Paykasanın Ortaya Çıkışı, Kullanım Amaç ve Yerleri

Paykasanın ne olduğu son zamanlarda oldukça popüler bir soru haline gelmiştir. Birçok insan internetin yaygınlaşmasıyla beraber sanal ortamda kredi kartı kullanarak firmalara ödeme yapmaya başlamıştır. Böylelikle ortaya çevrimiçi hesaplar, sanal kartlar çıkmıştır. İşte paykasa da onlardan biridir denilebilir. Paykasa ismi yerine internet içeriklerinde kısaca epin ismi de kullanılmaktadır. Epin; İngilizcedeki electronic personal ıdentification number kelime grubunun baş harflerinden oluşan kısaltılması demektir. Bu kelimeler Türkçeye elektronik kişisel kimlik numarası olarak çevrilebilir. Böylece paykasanın kişisel olduğu ve elektronik ortamda kullanılabilirliği isminden de anlaşılabilir.

E-ticaret sistemlerinde kullanılan sanal kartlardan biridir paykasa. Alışveriş yapan müşteriler firmalara pasyakasayla ödeme yapabilmektedir. Bu kartın içinde kredi kartları gibi çeşitli ödeme tercihleri bulunur. Vatandaşlar satın alınan ürün ile ilgili taksitli, tek çekim gibi ödeme imkanlarına sahiptir. Bu kart sisteminde kullanıcıların hiçbir sorun yaşamadan ödeme yapılabilmesi amacı güdülmektedir. Bu amaç doğrultusunda paykasa içeriği oluşturulmuştur. Paykasa kullanan kişiler ödemelerini genellikle hiçbir sorun yaşamadan yapabilmektedir.

Peki paykasa sistemi nasıl ortaya çıktı? Bu sistemi kimler, nerelerde kullanabilir gelin beraber inceleyelim…

Paykasa İngiltere’de ortaya çıkan bir kart sistemidir. İngiltere’de bulunan Ceresline Voucher Limited adındaki şirket tarafından üretilmiş ve insanlığa sunulmuştur. Bu şirket kredi kartı şeklinde bir kart sunarak vatandaşlara online ödeme imkanları veriyor. Paykasa için kısaca elektronik para sistemi demek de mümkün.

Diyelim ki internet ortamında bir ürün satın almak istiyorsunuz. Bu ürünü satın alabilmek için uzaktan bağlantılı bir kartınız olması gerekiyor. Bunun için paykasa kullanabilirsiniz. Online ödeme için ya da nakit alımlarda ön ödeme için paykasa sistemi oldukça kullanışlı.

Paykasa kart sistemini internetten alı veriş yapmak isteyen fakat kredi kartı olmadığı için alışveriş yapamayan insanlar genellikle tercih ediyor. Kredi kartı olmayan ve bankaların kredi kartlarını kullanmak istemeyen bireyler paykasa ile bu açığı kapatma hedefindedir. İnternet alışverişlerinde kredi kartı yerine paykasayı kullanabilirsiniz. Paykasa için internette kullanılan para türü olarak düşünüldüğünde daha kolay bir dil olarak ‘elektronik para’ da denilebilir.

Paykasa Nasıl Bir Sistemdir?

Paykasa kredi ve banka kartları gibi on altı haneli bir karttır. Bu on altı hane Türkiye’de bulunan kredi kartlarındaki gibi yalnızca rakamlardan oluşmaz. Paykasa yani epinde bulunan haneler hem harf hem de rakamlardan oluşur. Buna bir örnek vermek gerekirse şu şekilde gösterilebilir; 456Y-KF58- 7258-E3S5.

İnternette yer alan web sitelerinden ürün satın almada kullanılır. Giysi, elektronik, gıda, oyun gibi herhangi bir şeyi paykasa ile satın alabilirsiniz. Bunun için alınacak ürünün e-ticaret ortamında olması yeterlidir. Paykasa son derece güvenilir bir sistemdir. Kişisel bilgi ve verilerinizi her daim saklı tutar ve hiç kimseyle paylaşmaz. Böylelikle bireyler kendilerini güvende hissederek güvenli alışveriş yapar. Ayrıca teknolojinin gelişmesi ve epin güvenilirliğinin artması nedeniyle bazı alışveriş ve oyun siteleri yalnızca paykasa ödemesi kabul eder hale gelmiştir. Bu da kart sisteminin ne kadar sağlam ve güvenilir olduğunun bir göstergesidir.  Paykasa satın alırken paykasa satın alınan yerin ne kadar güvenilir olduğu da oldukça önemlidir. Satın alma yapıldığı zaman paykasa konusunda tecrübeli yerlerden paykasa alınmalıdır. Ayrıca paykart sisteminin nasıl kullanılacağını da iyice öğrenmek ve kavramak gerekir. Paykart elde etme sürecinden sonra paykartın nasıl kullanılacağını öğrenme süreci başlar. Paykartın kullanımının kavranmasının ardından da e-ticaret ortamında kullana aşamasına geçilebilir. Tüm bu durumların ardından dilenen her şeye paykart ile sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartsız E-Ticaret Alışverişi

Kredi Kartsız E-Ticaret Alışverişi

İnternetten alışveriş yapmaya güvenmiyorum. Ya internet siteleri beni dolandırırsa? Peki ya paramı kaybedersem? Satın almak istediğim ürüne ulaşamazsam? Bu soruları artık kafanızdan silin! İnternetten alışveriş yapmak artık eskisi kadar sorunlu bir durumda değil. Son yıllarda çeşitli yasal düzenlemelerle de beraber internetten alışveriş yapmaya güven gün geçtikçe artıyor.

Peki ya kredi kartı bilgilerim çalınırsa? Hayır, hayır! Kişisel kredi kartınızı kullanmak zorunda değilsiniz. Evet, bu doğru! Kişisel kredi kartınızı kullanmadan da e-ticaret yöntemiyle istediğiniz herhangi bir şeyi satın alabilmek mümkün. Tabi ki teknolojinin gelişmesiyle artık hayatta her şey olabiliyor. Peki ya nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.  İşte burada devreye mükemmel paykasa sistemi giriyor.

Neden Kredi Kartı Yerine Paykasa Tercih Edeyim?

Kredi kartı yerine kullanılabilen paykasa sistemini açıklamaya çalışalım. Paykasa; İngiltere’de ortaya çıkan ve burada üretilen bir sistemdir.

Görünüş itibariyle hemen hemen hepimizde olan kredi kartı ya da banka kartlarına benzer.

Somut olarak aynı dikdörtgen, kalın kart görüntüsüne sahiptir.

Üzerinde diğer kartlar gibi on altı haneli bir numara yazar. Fakat bu numaralandırmada yalnızca sayı kullanılmaz. Harfler de sayıların yanında yerini alır.

Paykasa ile kredi kartı karşılaştırmasında; paykasada da tıpkı kredi kartları gibi bir güvenlik kodu yer alır. Bu şekilde güvenilirliği gösterilmiş de olur.

Paykasada da kredi kartları gibi üzerinde kullanan kişinin isim ve soy ismi yazılıdır. Böylelikle tamamen kişisel olduğu belli edilir.

Paykasa ile zaman kazanılır, kredi kartı almak ve banka işlemleriyle uğraşmak gibi vakit kayıplarına gerek olmaz.

Kredi kartında bir limit vardır ve o limite ulaşana dek kartı kullanabilirsiniz. Peki ya paykasa öyle mi? İster 5 TL, bakiye yüklemesi yap ister 50, istersen de 500! Paykasada ne kadar bakiye yüklerseniz o tutar kadar harcama yapabilirsiniz. Böylelikle fazla ve gereksiz alışveriş yapmaktan kurtulabilirsiniz. Bu da size avantaj sağlayan özelliklerden biridir.

Paykasa şahsa özel olarak açılan bir sistem değildir. Bu da kartın ne kadar avantajlı olduğunu gösteren maddelerden biridir.

Paykasa Nedir, Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

Paykasa tamamen kişiseldir ve verilerin korunması konusunda son derece güvenilirdir. Sadece bir kişiye özeldir. En çok tercih edilme sebebi de zaten budur. Kredi kartlarında oluşan ve can sıkan faizden haberi olmayan ve bu durumdan dert yanmayan yoktur. İşte size paykasa kullanmak için harika bir haber daha! Paykasa da faiz diye bir şey kesinlikle yok! Ödemelerinizi yaparken sadece harcadığınız kadar ödeme yapacaksınız. Kesinlikle fazladan gelen bir faiz ödemesi mümkün olmayacak. İşte bu konuda paykasanın sizi tavladığını görür gibiyim. Tabi ya kim faizsiz sisteme balıklama dalmak istemez ki? Elbette ki hiç kimse!

İyi de paykasayı nerelerde kullanabileceğim? Paykasa e-ticaret ile alışveriş yaptığınız tüm sanal ortamlarda kullanılabilen bir sistemdir. İster oyun satın almak isteyin, ister giyim, ister gıda, isterseniz de elektronik! Artık uzun kredi kartı işlemleri, gereksiz banka aşamalarına son! İşte paykasa ile dilediğiniz sanal satış sitesinden dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Tek yapılması gereken hemen bir paykasa kartını temin etmek. Paykasa ile ilgili bir kart temin ettikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Tüm bunlar tamam da paykasayı nasıl kullanacağım diyorsanız sıra açıklamada. Nakit paranızı sanal karta dönüştürmek istediğinizde paykasa sahip olmak için konuyla alakalı bir firmaya ulaşmak yeterli. Ulaştığınız paykasa firması size tüm aşamaları kolaylıkla anlatacak ve paykasa kullanımı için size yardımcı olacaktır. Sizde böylelikle paykasa kullanmanın keyfine varacaksınız.

Paykasa ile Yeni Nesil Alışveriş

Paykasa ile Yeni Nesil Alışveriş

Paykasa ile alışveriş; yapmak rahatça ve güvenilir şekilde olduğundan siz değerli kullanıcıların beğenisini kazanan bir yöntemdir. Gün geçtikçe çoğalan paykasa kullanıcıları ödeme seçeneğinin her platformda kolaylıkla yapılmasından dolayı bu sistemi fazlaca tercih edilmekte. İnternet üzerinde bulunan milyonlarca internet sitesi ve kullanıcıları bu sistemi E-ticaret sitelerinde kullandıkları ve kolayca ödeme yaptıkları için oldukça mutlu. Tüm kullanıcıların hızlıca alışveriş yapmak bu konuda önem arz ediyor. Paykasa ile alışveriş yapmak milyonlarca internet sitesi üzerinden artık çok daha kolay. Dünyaca ünlü ve güvenilirliği onaylanmış tüm E-ticaret siteleri bu ödeme seçeneğini kabullenmiş ve uygun ödeme seçeneği olarak insanlara sunmuşlardır. Ödeme seçeneği tek ve hızlı olduğundan sonrasında ekstra ödeme ve fatura şoku yaşamazsınız. Paykasa sayesinde güven eksikliği yaşadığınız ve yapamadığınız alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Sadece kartınızda bulunan bakiye ile alışveriş yapmak olası bir, kredi kartı borcu ve yüksek gelen kart ekstresine karşı durarak cebiniz içinde oldukça hesaplı bir sistemdir. Bütçenizi olumsuz yönde etkilemeyen ve cep dostu olan paykasa ile alışveriş, piyasaya ve dövize göre şekillenmesi ile daha rahat bir sistemdir. Elektronik, alışveriş, kişisel eşya vb. birçok alanda uygulama yapmakta olan E-ticaret siteleri ödeme şekli olarak paykasa tercih etmiştir. Ödeme yapmak istediğiniz zaman yapacağınız şey aslında oldukça basit. Kart numaranızı ve size verilen şifreyi girmek. Ekstra bir bilgi girmek gerekmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa ile alışveriş zamanınızdan çalmadan ve güvenilir bir şekilde işlerinizi halledip alışveriş yapmanıza yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden yapılan oyun ve sosyal medya gibi tüm tehlikeli sayılabilecek ve havale ve EFT yapmanın riskli olduğu tüm ödemeler için rahatlıkla paykasa kullanabilirsiniz.

PAYKASA KART

Paykasa kart; alışveriş yaparken kullanabilmeniz için size verilmiş kişisel ve tek kullanımlık bir karttır. 16 haneli kart numarası içermektedir. Bu numarayı alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Verilen şifreyi kullanarak tek seferlik alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kart tek kullanımlıktır. Ve döviz kuruna bağlı olarak Euro dalında nakit içerir. Özel bir para birimi içermez ve 10€-20€-50€ gibi belirlenmiş nakitlerin olduğu hesaplardan satın alabilirsiniz. Paykasa Kart satın alırken güvenilir bayilerden almaya çalışın. Gerçek olmayan kartlardan uzak durunuz. Paykasa logosu olan yerler güvenilir satış noktalarıdır. Kart bilgileri, İsim Soy isim, son kullanma tarihi, hesap numarası, ccv, gibi içerikler içermediği için daha güvenilirdir. Kart 1 yıl kullanıma açık kalır. Bu süre zarfında kullanılmayan hesap bloke edilir. Alışveriş sırasında 3 kez yanlış girilen şifre hesabın kapanmasına sebep olmaktadır. Paykasa kart her adımı ile sizin güvenliğiniz için tasarlanmıştır.

PAYKASA İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Paykasa ile güvenli alışveriş yapmak artık çok kolay. E-ticaretin gelişmesi ile birlikte artan dolandırıcılık ve özel bilgilerin gizlenememesi sorunu ile birlikte birçok kullanıcı daha güvenilir bir yöntem aramaya koyuldu. Paykasa’nın yaratılmasında en büyük sebep ise gerçekten güvenilir bir alışveriş ve nakit kullanma ihtiyacının olmasıdır. Alışveriş yaparken tüm özel bilgilerinizi girmek sizin içinde sorun oluşturuyor ve paylaşmak istemeyebilirsiniz. Alışveriş yapma isteğinizi ortadan kaldıran bu sorunları aşarak Paykasa ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Milyonlarca ticaret sitesinin güvenilir olarak kabullendiği sistemi ile sizde alışverişlerinizi hızlı ve kesintisiz şekilde halledebilir. Tek kullanımlık olan paykasa kartı kullanarak sonrasında kredi kartı ekstresi ve fazla harcama sorunlarından uzak durabilirsiniz. Ödeme yaparken hiçbir özel bilgi istemeyerek bir ilke imza atan sistemimiz için sadece 16 hanelik kart numaranız ve şifre kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa ile güvenli alışveriş bir kart kadar yakınınızda.

Paykasa Kart Nedir ve Ne İşe Yarar?

Paykasa Kart Nedir ve Ne İşe Yarar?

Paykasa internet ortamında epin olarak adlandırılan, 16 haneli pin kodundan oluşan, daha önceleri çok daha yaygın ön ödemeli kart olarak kullanılan, içerisinde Euro bakiye bulunan ve Türkiye’de kullanıcıların internet sitelerinde ödeme seçenekleri olarak kullanmış oldukları bir karttır. Paykasa kartın kullanım amacı internet ortamında alış veriş yapan kullanıcılara sorunsuz şekilde ödeme seçeneği sunmaktır. Bu kartların içinde mevcut olan bakiyeler özel olarak üretilemediği için standart şekilde  10€, 20€, 50€, 100€, 150€, 250€ olarak satılmaktadırlar. Bu kartların içindeki bakiye bitinceye kadar kullanım yapılabilir ancak bakiye bittikten sonra bu kart tekrar kullanamamaktadır. Yani bu kartlara tekrar bakiye yüklenememekte olup kart tek kullanımlıktır.

Paykasa kartlar, genellikle birçok online oyun ve e-ticaret siteleri tarafından ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Paykasa kartlarda şifreleme yapılırken harf ve rakamlardan yararlanır. Paykasa kartlar, online ödeme yapmak için kullanılan bir nakit ödeme aracıdır. Diğer bir deyişle ise elektronik para hizmetidir. Genel olarak bahsedilecek olursa Paykasa kartlar, kredi kartı olmayan ya da kredi kartı kullanımını tehlikeli bulan kullanıcıların bilgilerini internet ortamında paylaşmasına gerek kalmaksızın kullanmakta olduğu kartlardır. Bu kartların kullanımı çok daha güvenlidir.

Paykasa kartların kullanım süresi bir yıldır. Kart numarasının 3 kere hatalı girilmesi nedeniyle kartın bloke olma durumu olacaktır. Sistem tarafından her kart bloke edilmez ancak çok fazla deneme yapılan kartlar veya güvenlik işlemlerine takılan kartlar bloke edilmektedir. Kart bloke durumları çok nadirde olsa görülmektedir. Paykasa kartlar, bu gibi durumlarla karşılaşılması durumunda canlı hizmet desteği de sağlamaktadır.

Paykasa kartlarını, kullanmak istediğiniz internet sitesi Paykasa sistemine entegre olmuş ise bu sitelerde kullanabilirsiniz. Paykasa kartını kullanmak istediğiniz internet sitesi şirket statüsünde olmak zorundadır. Çünkü Paykasa kart sistemi sadece resmi şirketi olan sitelere entegre edilmektedir. Paykasa kart sisteminin geçerli olduğu sitelerde Paykasa kart logosu bulunmaktadır. Ancak bu logonun mevcut olduğu yerlerde işlem yapmanız mümkün olacaktır.

Paykasa Kartlar Nasıl Alınır?

Öncelikle Paykasa kart bayiliğini yapmakta olan firmaların müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz ve satın almak istediğiniz kartı, bakiyesine göre belirlemeniz gereklidir. Daha sonra karar verdiğiniz bakiyedeki kartın ödemesini günlük döviz kuruna göre havale ya da EFT ile ödemeniz gerekmektedir. Ödenen miktar firma tarafından kontrol edilir, eğer doğru ise firma kartı onaylar. Sonrasında ücreti ödenmiş olan ön ödemeli sanal kartın 16 haneli dijital kodu tarafınıza teslim edilir. Bu sayede kart satın alma işlemi hızlı ve kolay şekilde tamamlanmış olacaktır. Size verilmiş olan 16 haneli dijital pin kodu aracılığı ile Paykasa kartınız oluşarak kullanıma hazır hale gelir. Kullanıma hazır olan kartınız sayesinde gönül rahatlığı ile kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız EFT ve havale işlemleri anlaşmalı bankalardan yapılmaktadır. Pek çok banka kanalı ile ödeme yapmanız mümkün olacaktır. Bu bankalar Paykart bayiliğini yapan firmalara göre farklılık gösterebilmektedir.

Paykasa Kart Kullanımının Avantajları

Paykasa kart kullanımı artık dünyada yaygın hale gelmiştir. Bu sayede internetten alış veriş yapımı artmıştır. Bu sebeple işlerimizin kolaylaştırılması için pek çok çalışma yapılmıştır. Bu çalışmalardan biri ise Paykasa kart sistemidir.

Hangi sitede Paykasa kart kullanımı gerçekleştirilecek ise kart bakiyesi girilmesine gerek kalmaksızın standart olarak satın almış olduğunuz bakiyeyi direk kart numarası girerek hesaba yansıtmanız mümkündür. Kart aracılığı ile işlem yaparken kart numarasının yanlış girilmiş olması yapmakta olduğunuz işlemlerden zarar etmemiş olursunuz. İşlem yapmakta olduğunuz internet sitesinde para birimi Euro dışında olan bir döviz kuruysa, hesabınıza Euro kurunun güncel döviz kuruna göre karşılığı aktarılmaktadır.

Paykasa Ön Ödemeli Kart sistemi nasıl işler?

Paykasa Ön Ödemeli Kart sistemi nasıl işler?

Paykasa ön ödemeli kart adından da anlaşılacağı üzere tek kullanımlık ve ön ödeme yapılarak satın alınabilen sanal bir karttır. İnternet kullanımının her geçen gün artması ile birlikte E-Ticaret de bu hızlı büyümeye ortak olmaktadır. Avantajlı fiyat ve indirim fırsatları sunan alışveriş siteleri, Online ya da mobil oyun portalları için zaman zaman alışveriş yapma isteğimiz olsa da acaba kredi kartı bilgilerim, kişisel bilgilerim çalınır mı endişesi ile alışveriş yapmaktan vazgeçiyoruz.

Ama vazgeçmeyin…

Paykasa  ile artık alışverişler çok daha güvenli.  Kartınızda bulunan tutar kadar tek seferlik harcama yapma imkanı veren Paykasa ön ödemeli kart ,16 haneli pin kodu ile birlikte kullanılmakta ve kullanım sonrası pin kodu bloke olmaktadır. Alışveriş yaparken Kişisel bilgileriniz size kalsın. Yüzlerce oyun ve ya alışveriş sitesinde siz alışverişin keyfini çıkarın ödemesini Paykasa Ön Ödemeli kart güvenle yapsın.

İnternet alışverişlerinde kredi kartı bilgilerini vermeyi güvenli bulmadığı için birçok kişi internetten alışveriş yapamamaktadır. Oysa ki Paykasa ile hiçbir kişisel bilgilerinizi vermeden ihtiyacınız olan tutarda Paykasa ön ödemeli kart satın alabilir, alışverişinizi hızlıca yapabilir ve kartınızda tutar kaldıysa kartınızı bozdurarak kalan tutarı geri alabilirsiniz.

10 Euro’dan 500 Euro’ya kadar çeşitli tutarlarda satın alınabilen Paykasa ön ödemeli kart size 16 haneli pin kodu ile birlikte gelir. Ödeme seçenekleri arasında Paykasa ile ödeme seçeneği olan yüzlerce web sitesinde 16 haneli Pin kodunuzu kullanarak alışverişinizi tamamlarsınız. Siz alışverişinizin kargoya teslim edilmesini beklerken Paykasa ön ödemeli kartınızın pin kodu bloke olur. Böylece Paykasa kart bilgilerinizin dahi çalınarak başka yerde kullanılması gibi bir olanak yoktur.

Paykasa Ön Ödemeli kartlar  tüm dünya da Euro üzerinden satılmaktadır. Bu nedenle kart satın alırken ya da alışverişleriniz farklı bir döviz üzerinden ise o anki döviz kuruna göre hesaplama  yapılarak Euro üzerinden kartınızdan düşülmektedir. Paykasa kartınızı bozdurduğunuzda ise kalan Euro tutar o anki döviz kurundan TL’ye çevrilerek size geri ödenecektir.

Paykasa Ön Ödemeli Kart’a Neden Güvenelim?

Paykasa Ön Ödemeli kart ile alışverişlerde kartınıza belirli bir tutar yüklediğiniz için bütçeniz kadar alışveriş yaparak harcamalarınızı kontrol altında tutmayı sağlamaktadır.

Paykasa Ön Ödemeli kart ,Sanal bir kart olması nedeni ile kartınızı kaybetme, kartınızın çalınması gibi bir endişe söz konusu bile olamaz.

Paykasa Ön Ödemeli kart kullanarak kişisel bilgilerinizin, kredi kartı bilgilerinizin çalınması ya da dolandırılma gibi bir endişeniz olmaz.

Paykasa Ön Ödemeli kart satın alırken sizden hiçbir şekilde kişisel bilgi istenmemektedir. Paykasa resmi bayilerinden dilediğiniz tutarda ve miktar da Paykasa Ön Ödemeli kart satın alarak alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Özellikle yurtdışı kaynaklı oyun ve ya alışveriş sitelerinde kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli olmayabilir. Çoğu kişi de bu nedenle alışveriş yapmaya çekinmektedir. İşte bu nokta da Paykasa Ön Ödemeli kart ile hiçbir endişe duymadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli kart ile size verilen 16 haneli pin kodu tek kullanımlık bir şifredir. Alışveriş esnasında bu şifreyi kullanıp alışverişinizin ödeme işlemini tamamlarsınız. Alışverişinizden sonra pin kodu kendi kendine bloke olacaktır ve tekrar kullanılamayacaktır. Tekrar alışveriş yapabilmek için yeni bir Paykasa Ön Ödemeli kart satın almanız gerekmektedir.

Paykasa ile alacaklarınızı da  tahsil edebilirsiniz. Hatta bir başkasına ödeme olarak Paykasa Ön Ödemeli kart gönderebilirsiniz.

Tek kullanımlık olan Paykasa Ön Ödemeli kart içerisinde bakiyeniz kaldıysa endişe etmeyin. Kart içerisinde kalan bakiyenizi satın aldığınız Paykasa resmi bayisinden bozdurup hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Kart Nedir?

Paykasa Ön Ödemeli Kart Nedir?

Paykasa ön ödemeli kart, internet üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yapmak istemeyen ya da böyle kartları olmayan kişiler için çıkarılmış bir karttır. Bu açıdan Paykasa Kart,  hem güvenli hem de bilgilerinizi koruyan bir ödeme şeklidir. Paykasa ön ödemeli kart, online olarak güvenli, hızlı bir şekilde nakit kullanım yapmanıza, alışveriş yapmanıza, ödeme yapmanıza ve oyun oynamanıza imkan sağlayan ön ödemeli bir  kart olarak dikkat çekmekte ve her geçen gün giderek yaygın olarak kullanılmaktadır. Paykasa ön ödemeli kart, yeni sürüm ön ödemeli kart; bankaların sağladığı banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme olanaklarına sahip olmayanlar için ve var ise bu bilgilerini online internet sitelerinde, sanal ortamda güvenlik açısından kullanmak istemeyenler için icat edilmiş mükemmel bir çözümdür.

Paykasa Ön Ödemeli Kart faydaları nelerdir?

 • Telefon numaralarınız, banka hesap bilgileriniz, ödemelerinizin havale, kredi kartı veya EFT ile yapılmasından kaynaklanan birçok sorun, güvenlik açığı gibi bilgi güvenliğinizi ve maddi birikimini zora sokacak herhangi sıkıntılarla karşılaşılabilir. Ancak bu Paykasa ön ödemeli Kart ile yapılan ödemelerde böyle sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Çünkü Paykasa ön ödemeli kart sizin kişisel bilgilerinizİ ve banka bilgilerinizi istemez; bu bilgilere gerek duymaz. Bu bilgileri vermeden bir Paykasa ön ödemeli kart satın alabilirsiniz.
 • Kart aidatı yoktur, yıllık aidat yoktur, gecikme faizi, limit aşım ücreti gibi hiçbir problem ile Paykasa ön ödemeli kart kullanırken kesinlikle karşılaşmazsınız.
 • Paykasa ön ödemeli kart sayesinde ödemeler düzenli olarak yapılır ve almış olduğunuz Paykasa ön ödemeli kart limiti ne kadar ise o kadar harcama yapabilirsiniz. Böylelikle gereksiz borçlanmaların ve harcamaların önüne geçmiş olursunuz.
 • Paykasa Ön Ödemeli Kart ile yapılan harcama veya ödeme gizli kalır. Böylelikle zor durumda kalmaktan kurtulmuş olursunuz. Kredi kartı gibi ekstre sistemi olmadığı için harcama detaylarınız herhangi bir kişinin eline asla geçmez.
 • Herhangi bir şahıs ya da herhangi bir yazılım, uygulama vb. elinizde bulunan kart bilgilerini ele geçirebilir, ancak, elinde bulunan kart bilgilerini kullanamayacağı için, bunların kopyalanması hiç bir anlam ifade etmeyecektir. Bu açıdan Paykasa ön ödemeli kart kullanmak çok mantıklı ve güvenilir olduğu görülmektedir.

 Paykasa Ön Ödemeli Kart Nasıl Alınır?

Sanal kart olarak bilinen Paykasa ön ödemeli kart ile alışveriş son derece kolay bir yöntemdir. Peki bu paykasa ön ödemeli kart nasıl satın alınır? Bunun için internette çok sayıda sanal kart satışı yapan internet siteleri mevcuttur. Araştırıp hangi site en güvenli ise yorumlardan takip ederek istediğiniz internet sitesini kullanarak Paykasa ön ödemeli kart satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir siteye giriş yaptığınızda site içerisinde Paykasa ön ödemeli kart satın al ibaresini göreceksinizdir. Bu seçeneği kullanarak sadece dakikalar içerisinde bir Paykasa şifrenizin olmasını sağlayabilirsiniz. Satın alım işlemi sırasında sizden kişisel bilgileriniz istenir. Bir takım küçük kişisel bilgileri vermeniz Paykasa ön ödemeli kartı satın almanız için gerekli olacaktır. Hangi miktarda ödeme yapmak istiyorsanız ona göre sizden istenilen tutarı yatırmanız istenecektir. Alım işlemi Euro kuru üzerinden yapılır. Örneğin 10 Euro alacaksınız, Euro kuru 6.00 TL civarında ise normalde alacağınız kart tutarı 60 TL yapmaktadır. Ancak site sizden küçük bir komisyon talep etmektedir. 70-75 TL civarında yatırmanız gerekecektir. Bu miktarlar siteden siteye göre değişmektedir ayrıca Euro kuru ile doğrudan ilgilidir. Satın alma işlemi gerçekleştirildiğinde size bir şifre (PIN) verilecektir. Bu şifre 16 haneli olup harcamalarınızı bu şifre ile gerçekleştirebileceksiniz.

Paykasa Hakkında Sürekli Sorulan Sorular

Paykasa Hakkında Sürekli Sorulan Sorular

Paykasa Ne İşe Yarar?

Paykasa, oyun ve alışveriş sitelerinde güvenilir bir şekilde ödeme imkanı sunan, ön ödemeli ve tek kullanımlık bir sanal karttır.  10 Euro ile 500 Euro arasında ihtiyacınız olan tutar ve miktar da Paykasa ön ödemeli kart satın alabilir, alışverişlerinizde kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirisiniz.

Paykasa’dan kimler faydalanabilir?

18 Yaş üzerinde olup internetten alışveriş yapmak isteyen, oyun ödemeleri için karta ihtiyaç duyan, her önüne gelen site de kişisel bilgilerini ve kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen, ödemeleri için ek ücret ödemekten bıkan herkes faydalanabilir.

Paykasa’ya Neden Güveneyim?

Paykasa sizden hiçbir şekilde kişisel bilgi istemez. İhtiyacınız olan tutar da ödeme yaparsınız ve size karşılığında yüksek güvenlikli Paykasa Ön Ödemeli kart bilgileriniz anında gönderilir. Siz güvenle ve hızlıca alışverişinizi tamamlarsınız.  Evrak yok, bekleme yok, ek ücret, hizmet bedeli ya da aidat yok.

Paykasa Satın Almak İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Paykasa için hiçbir kişisel bilgiye ihtiyaç olmadığı için her hangi bir belge göstermenize, form doldurmanıza gerek yoktur. Kişisel bilgileriniz siz de daha güvenli. Paykasa bu sebeple var…

Paykasa’yı Nasıl Satın Alabilirim?

Paykasa satışı yapan SSL sertifikalı resmi web sitelerinden havale ya da EFT ile para göndererek satın alabilirsiniz. Paykasa Ön Ödemeli Kartlar Euro üzerinden satışa sunulmaktadır. Satın alırken esnasında o günkü döviz kuruna göre hesaplanır ve TL olarak ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Kart Aldım. Peki, Nasıl Kullanacağım?

Paykasa Ön Ödemeli kartlar size 16 haneli pin kodu, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi bilgilerini içeren E-posta ya da Sms ile ulaştırılır. Paykasa Ön Ödemeli Kartlar kişiye özel değildir.  O yüzden bu bilgileri lütfen bir başkası ile paylaşmayınız. Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme seçenekleri arasında Paykasa ile ödeme yöntemini seçiniz.  Paykasa Ön Ödemeli kart için size gönderilen pin kodu, güvenlik kodu ve son kullanma tarihini giriniz ve saniyeler içerisinde alışverişinizi tamamlayınız.

Unutmayınız! Paykasa Ön Ödemeli kartlar tek kullanımlık olduğu için aynı pin kodu ile tekrar alışveriş yapmanız mümkün değildir. Yeniden alışveriş yapmak istiyorsanız lütfen yeni bir kart alınız.

Paykasa’yı Nerelerde kullanabilirim?

Paykasa Ön Ödemeli Kart,  Dünya da binlerce alışveriş sitesinde, oyun sitelerinde ve bahis sitelerinde kullanılabilmektedir.  Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme seçeneklerini kontrol ederek Paykasa ile ödeme yöntemini sunup sunmadığını görebilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Kart  çoğunlukla ; Skype, Dark Orbit, Adventure Quest, Rebtel, Voip Buster,  Facebook, Metin2, Knight Online,  Silkroad Online, GameForge,  Bonbom, Aurora siteleri ile Bitcoin, Erherium, Ripple, Lite coin, Epin  satın alımları için tercih edilmektedir.

Paykasa Kartıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

Paykasa Ön Ödemeli Kartınıza maalesef bakiye yüklemesi yapamazsınız. Çünkü Paykasa Ön Ödemeli Kartlar güvenlik nedeniyle tek kullanıp tasarlanıp kullan-at formatında üretilmiştir.

Paykasa Ön Ödemeli Kartı satın alırsınız, alışverişinizi yaparsınız ve alışveriş sonrasında kart geçerliliğini yitirir.

Paykasa Ön Ödemeli Kartımda Bakiye Kaldı. O Ne Olacak?

Paykasa Ön Ödemeli Kartınız ile alışveriş yaptıktan sonra içerisinde bakiye kaldı ise Paykasa resmi satış sitesi ile iletişime geçerek kartınızın bozdurulmasını talep edebilirsiniz. Sizin talebiniz üzerine kartınızdaki bakiye o günkü döviz kuruna göre hesaplanarak banka hesabınıza çok kısa bir süre içerisinde yatırılacaktır.

Ödeme almak için Paykasa Kartı Kullanabilirmiyim?

Elbette ki kullanabilirsiniz. Size ödeme yapacak olan kişiye Paykasa Ön Ödemeli Kart satın alarak bu kart ile size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Çağa Ayak Uydurun, Dijital Cüzdan Bulundurun!

Çağa Ayak Uydurun, Dijital Cüzdan Bulundurun!

Teknoloji gün geçtikçe hızla gelişiyor. Beraberinde faydalarla birlikte bize kendine uyum sağlama gerekliliği getiriyor. Mesela alışveriş. Artık bir tıkla her şeye yaklaştığımız bir dünyada yaşıyoruz. Ve bu çağda bazen cebinizde ki cüzdan yeterli olmayabiliyor. Peki ne yapmalı? Bu duruma bir çare bulduğumuzu söylesem ne derdiniz? Sıkı durun size muhteşem bir haberim var! İnternet üzerinden alış veriş yapmanın yeni devri, Paykasa! Daha önce duymuş muydunuz? Hayır mı? O zaman şimdi internet çağının bu yeni yıldızına merhaba demeye hazır olun. Paykasa kart! Sanal kart!

Paykasa, İnternetteki Sanal Cüzdanınız

Paykasa, internet kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini kullanmadan alışveriş yapabildiği ön ödemeli kartlı bir sistemdir. Paykasa kart şahsa açılmayan ve içerisinde bakiye bulunmayan, alacağınız bakiye kadar kullanabileceğiniz bir kartıdır. Bu kartı kullanıcı yükleme yaptıktan kullanabilmektedir. Kullanıcı eğer ki kendi bilgilerini paylaşmak istemiyorsa Paykasa ile bu sorunun üstesinden geliyor. Paykasa kartınız kredi kartı gibi 16 haneli bir numaraya, ayrıca bir güvenlik kodu ile son kullanma tarihine sahip olmaktadır. Kredi kartından farklı olarak ise ön ödemeli olması ve herhangi bir faiz ödemesi söz konusu olmamasıdır. Vaktin nakde dönüşmesini sağlayan bu Paykasa ile hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir alışverişi keyifle deneyimleyin!

Siz Hiç Yorulmayın, Paykasa halleder!

Paykasa seçeneği ile artık kalkıp alışveriş yapmak için evinizden çıkmanıza gerek kalmıyor. Yapmanız gereken tek şey Paykasa kartına sahip olmak. Sonrasında ise internete girip sipariş yağdırmak! Paykasa seçeneği sayesinde alışveriş yapacağınız her yeri ayağınıza getirmiş bulunuyoruz. Yapmanız gereken ise Paykasa kart satın almak, tıklamak, sipariş vermek! Arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlayın, siparişiniz yolda!

Peki Paykasa’yı Nasıl Kullanırım?

Alışveriş zamanı! İnternete girdik, ürünlere bakıyoruz. İşte buldunuz! Sepete  fırlatıver, şimdi ise ödeme zamanı. “Aman tanrım Paykasa!” dediğinizi duyar gibiyim. Evet, tıklayın ona, şimdi ne mi yapmalıyız? Size söyleyeyim, kartınızın 16 haneli kodunuzu giriyorsunuz, hızlı oldu değil mi? Şimdi onaylayın. Evet! Yüzünüzde bir tebessüm oluştuğunu görüyorum, haklısınız bende olsam bende tebessüm ederdim. Sonuçta Paykasa kartınız ile hızlı ve güvenli bir alışveriş yaptınız, daha ne olsun!

Paykasa Kartını Nasıl Elde Edebilirim?

Nakdinizi sanal paraya dönüştürmeye karar verdiniz demek ki? Paykasa kartına sahip olmak için firmanızla iletişime geçmeniz yeterli. Firmanız sizlere Euro bazında bakiye seçenekleri sunacak ve ihtiyacınız olan bakiyeyi seçmeniz yeterli olacaktır. Firmanız ile telefon veya çevrim içi görüşmelerinizi 7/24 kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. E hadi o zaman elleri çalıştıralım!

İyi Güzelde Ya Kartın İçinde Kalan Tutar?

Beklenen soruya geldik sanırım. Merak etmeyin bununda bir çözümü var. Firmamız size Paykasa kartınızın içinde kalan bakiyeyi bozdurma seçeneği de sunuyor. Böylece temin ettiğiniz kartın içinde kalan parayı çöpe atmamış oluyorsunuz. Sanırım karlı çıkmanızı isteyecek başka bir firma yoktur değil mi? Bizde öyle düşünmüştük. Firmamız Paykasa kartınızı içinde kalan bakiyeyi komisyon almadan, o günün döviz kuruna göre dönüştürüp paranızı hesabınıza tekrar iade ediyor. Hizmette kalite cepte rahatlık! Hem hızlı ve güvenilir alışveriş, hem de karlı bir kart, Paykasa kart! Deneyin seveceksiniz!

Paykasa Kartım İle Neler Yapabilirim?

Paykasa kartınız size sonsuz seçenekler sunuyor. 7’den 70’e herkesin alışveriş yapabildiği bu kart ile sosyal medyada veya oyunlarda da alışveriş yapabiliyorsunuz!  Dijital çağa ayak uydurmak artık çok kolay! Paykasa kartını al internet üzerinde hızlı ve güvenli alışverişin keyfine var!

Paykasa Kartı Nasıl Alımı Nasıl Yapılır?

Paykasa Kartı Nasıl Alımı Nasıl Yapılır?

Hızla gelişen teknolojinin günümüzü şekillendiriyor olması beraberinde hızlı bir uyum sürecini de gerektiriyor. Günümüz dijital çağ ile çok değişmiş bulunmakta. Özellikle ihtiyaçlarımızı karşılama açısından dijital ortam bize büyük kolaylıklar sunuyor. Fakat bu gelişmeler beraberinde bir takım sorunları da getiriyor. Bunlardan biri güvenlik. Sanal ortamlarda yapmak istediğiniz her şeyi iki kere düşünmeniz gerekebiliyor. Mesela alışveriş yaparken bilgilerinizin ele geçirilmesini düşününce şüpheye düşer ve alışverişinizi yapmaktan vazgeçersiniz. İşte burada Paykasa devreye giriyor. Kimlik bilgilerinizi kullanmadan rahatça ve güvenli bir alışverişi Paykasa kartı satın alarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile benzer özelliklere sahip olan Paykasa’nın farklı olan özellikleri ise, ön ödemeli bir kart olup dilediğiniz bakiye kadarını kullanabilmeniz ve kimlik bilgilerinizi kullanarak oluşturulmaması ,herhangi bir faiz ödemesi yapmanıza engel olmasıdır. Paykasa kartınız 16 haneli elektronik bir koda sahiptir. Kartı satın almanız takdirde bu kod size teslim edilecek ve alışverişinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Ön ödemeli diğer kartlara nazaran daha kullanışlı olan Paykasa kart ile sizlere tamamen kazanç ve zaman sağlanıyor.

Paykasa’nın Avantajları Nelerdir?

Paykasa sizlere ek ücret alınmadan sunulan bir hizmettir. Gerçek değeri ile satın alabileceğiniz bu kart sizin kimlik bilgilerinizi doğrulamanızı gerektirmez . Ayrıca hızlı ve kontrollü bir alışveriş deneyimi  sizlere sunmaktadır.

Paykasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle alışveriş yapacağınız sitenin SSL sertifikası olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. Paykasa alacağınız şirketin iletişim hattını kullandığınızda konuştuğunuz kişinin firmanın çalışanı olup olmadığından emin olmanız gerekiyor.  Ayrıca Paykasa kartı alacağınız firmanın satış yaptıktan sonra müşteri memnuniyeti sağlayıp sağlamadığını, firmanın yorumlarını ve gelen şikayetleri inceleyerek karar vermeniz sizler için daha iyi olacaktır. Paykasa kartınızı Türk lirası üzerinden alabilirsiniz. Alım yapılırken Euro baz alındığı için güncel döviz kuruna göre hesabınızdan çekim yapılacak ve size bilgi verilecektir. Dikkat etmeniz diğer bir konu ise yeterli bakiyeyi seçtiğinizi bilmek. İhtiyacınızı karşılayacak kadar bakiyeyi tercih etmeniz en sağlıklısıdır. Unutmayın ki Paykasa kartınızda kredi kartı gibi 16 haneli bir kod bulundurduğu gibi belli bir kullanım süreside bulundurmakta. Kartınızı temin etmeden önce firmanızla iletişim halinde iken kartınızın kullanım süresini sorup öğrenmekte fayda var. Bu noktalara dikkat ettiğiniz taktirde ön ödemeli kartınız, Paykasa,  hayırlı olsun!

Paykasa karta sahip olmak çok kolay. Paykasa kartı almak istediğiniz firmayı kararlaştırdıktan sonra, firmanın temsilcileriyle iletişime geçiyorsunuz. Kart alım aşamasında güvenlik sorunları doğmamakla beraber işleminiz çok kısa sürelerde tamamlanıyor ve kartınızın 16 haneli kodu sizlere iletiliyor. Sizin ise yapmanız gereken şey yetkiliye istediğiniz bakiyenin tutarını söyleyerek bakiyenin tutarı kadar olan miktarı karşılamanız. Dikkat edin! Dolandırılmak gibi durumlarla karşı karşıya kalmamanız için Paykasa kartınızı yetkili bir firmadan almanız gerekiyor. İyice araştırıp sonradan kararınızı uygulamanızda fayda var. Paykasa satın alımında en önemli unsur kullanıcının yetkin kişilerle iletişime geçerek Paykasa  kart satın almasıdır. Emin olduğunuz firmadan alışveriş yapmayı unutmayın!

Kullanmadığınız Bakiyeyi Nasıl Bozdurabilirsiniz?

Kullanım kolaylığı sunan Paykasa kart satın alımından sonra yapılan harcama yeterli geldiğinde, artan bakiyeyi kullanamayacağınızı düşündüğünüzde sizlere bakiyenizi bozdurarak yardımcı oluyor. Firmanızla iletişime geçerek sahip olduğunuz bakiyeyi o günün döviz kuruna göre hesaplanmasını sağlayıp paranızın geri iadesini sağlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda, siparişinizi tamamlayıp ödeme seçeneklerine geldiğinizde Paykasa seçeneğini bulabilirsiniz. Paykasa seçeneğini işaretledikten sonra sizlere temin edilmiş 16 haneli kodu girerek ön ödemesini sağladığınız bakiye kadar harcama yapmanız sağlanacaktır. Kodunuzu girdikten sonra ödemeyi onaylayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Neden Paykasa Tercih Etmeliyim?

Neden Paykasa Tercih Etmeliyim?

Tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan paykasanın ne olduğunu bu yazımızda sizlere aktaracağız. İngiltere’de ortaya çıkan ve üretilen paykasanın bir diğer adı da epin. Epin ismi İngilizce electronic personal identification number kelime öbeğinin kısaltması olarak karşımıza çıkıyor. Bunun Türkçe çevirisini yapacak olursak elektronik kişisel kimlik numarası şeklinde yapabiliriz. Buradan yola çıkılınca paykasanın kişisel bir sistem olduğu anlaşılıyor.

Siz de kendinize kişisel bir kart çıkarmak istiyorsanız paykasa tam da tercih edilmesi uygun bir kart sistemi. İnternette sık sık zaman harcıyorum. İnternetten alışveriş yapmayı çok seviyorum. Kredi kartlarına ve bankalara güvenim pek yok. Kredi kartı ya da banka kartı kullanmak istemiyorum. Şeklinde cümleler mi kuruyorsunuz? O zaman tam da yerine denk geldiniz. Bu yazı sizler için biçilmiş kaftan olacak.

Paykasa elektronik sistemde internet üzerinden satış yapan firmalardan dilediğiniz ürünü satın alabilmeniz için son derece uygun bir sistem. Görüntü olarak kredi kartına benzese de kredi kartıyla alakası yok. Kredi kartıyla paykasayı ayıran en büyük özelliği duymaya hazır mısınız? O zaman gözlerinizi iyice açarak okuyun! Paykasada faiz yok! Evet, elf gözlerim neler görüyor deseniz de bu doğru. Herkesin canını sıkan, birçok insanın hayatını tüketen faiz paykasada bulunmuyor. Bu da paykasayı tercih edilir kılan sebeplerin başında geliyor. Paykasa kullanan onlarca insana sorduğumuzda çoğunluk faizsiz olması cevabını vermekte. İşte size harika bir fırsat sunuluyor. Yanınıza bir fincan kahve alın ve bilgisayar ya da cep telefonunuzdan internete bağlanarak dilediğiniz ürünü satın alın.

Paykasa Nasıl Bir Sistem?

Paykasa görüntü itibariyle kredi kartına benzer. Tıpkı kredi kartı gibi üzerinde on altı hane bulunur. Fakat kredi kartından farklı olarak bu haneler içerisinde yalnızca sayılar bulunmaz, harflerde yer alır. Örnek vermek gerekirse şu şekilde 5S6F- G596- 621H- 49W8 olabilir. Yine kredi kartları gibi bir güvenlik kodu bulunur. Bu da başka insanların paykasanızı kullanmaması için bir güvenlik önlemidir. Paykasanız size özeldir. Kesinlikle kişisel ve güvenilir bir sistemdir. Ayrıca bu sistemi 7’den 70’e tüm bireyler kullanabilir. Paykasada yaş sınırı yoktur.

Paykasa sisteminde dilediğiniz bakiyede kart alabilirsiniz. Avantajlardan biri de sınırlı tüketim yapabiliyor olmanız. Tabii ki bu sınırı müşteri olarak siz belirliyorsunuz. Böylece fazladan alışveriş yapmayarak kendinize bir fayda sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca paykasa yurtdışı odaklı olduğu da düşünülürse Türk Lirası üzerinden çalışmıyor. Paykasa sistemi Euro cinsinden hesaplanıyor. Paykasada dilediğiniz bakiyeyi belirleyip aldıktan sonra alışveriş yaptınız ve paykasa sisteminizde bakiye kaldı diye varsayalım. Bu bakiye ne olacak diye endişe etmenize kesinlikle gerek yok. Paykasada kalan bakiye o günün döviz hesabına göre hesaplanarak yeniden Türk Lirasına çevriliyor ve size nakit olarak iade ediliyor. Böylelikle kaybınız olmuyor hatta kazanca geçiyorsunuz.

Paykasayı Ne Şekilde Elde Edebilirim?

Paykasa almaya karar verdiniz fakat bunu nasıl yapacağım diye düşünüyorsunuz. İşte bu konuda çok da düşünmeye gerek yok. Rahat olabilirsiniz! Paykasa sistemiyle ilgilenen birçok firma var. Bu firmalar sizlere yardımcı olacak ve paykasanızın elinize ulaşmasını sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek. Paykasa için yardımcı olan firmalarla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bu firmalar internet üzerinden çevrimiçi destek sağlıyor. Ayrıca müşterilerine güvenilir hizmet sunuyor. Kişisel bilgilerinizi koruyarak dilediğiniz bakiyede paykasa seçmenize yardımcı olmak onların görevi. Yardımcı olma aşamasından sonra da paykasanızı sizlere gönderiyorlar. Böylece sizin için geriye istediğiniz ürünü seçerek e-ticaret yoluyla satın almak kalıyor. Biz de bu durumda keyifli alışverişler diliyoruz!

Yaygınlaşan İnternet Alışverişinde Kredi Kartına Son!

Yaygınlaşan İnternet Alışverişinde Kredi Kartına Son!

Artık herkes internetten alışveriş yapıyor, e benim de mağazalara ayıracak zamanım yok diyenlerden misiniz? Peki ya kredi kartlarına güvenmeyen, kredi kartlarından faiz yemiş, borç batağına girmiş olup kredi kartlarına ve bankalara inanmayanlardan mısınız? Size harika bir teklif sunmak için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Evet, yanlış okumuyorsunuz. Kredi kartınız olmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Peki ya benim yaşım tutmuyor da diyor musunuz? Demenize hiç gerek yok. Çünkü aktaracağımız sistemde yaş sınırı yok! Hatta sadece yaş değil ne bir maaş bordrosu ne bir kefil ne de bir senet! Hiçbiri bu sistem için gerekli değil. Şimdi yazımıza geçelim ve size bu sistemi zevkle anlatalım.

Paykasa Mı? O Da Ne?

Paykasa İngiltere’de üretilip daha sonra tüm dünyayı etkisi altına almaya hazırlanan bir elektronik para sistemi. Paykasaya kısaca epin de deniliyor. Görünüş olarak kredi kartına benzese de aslında kredi kartıyla çok farklı. Kredi kartı çıkarmak için yapmanız gereken zahmetli işlemlerin hiçbirini bu sistemde yapmanıza gerek yok. Saatler süren müşteri temsilcisi konuşmaları, aylık maaş bordroları, atılması gereken sayfalarca yazı altı imzası, kefiller, şartlar ve dahası! Hiçbiri paykasada yok. Yalnızca yapmanız gereken paykasa satın almak istediğiniz firmayı seçmek ve beklemek. İşte bu kadar kolay.

Seçtiğiniz paykasa firması size bazı tutarlarda bakiyeler sunacak. İhtiyacınız olan bakiyeyi seçerek bu tutardaki paykasayı alabilirsiniz. Paykasa sistemi Türk odaklı üretilmediği için Türk Lirası üzerinden çalışmıyor. Euro para birimi olarak hizmet veriyor. Eğer paykasa alıp kartınızın içinde belirli bir miktar kalırsa bu miktarı o günün kuruna göre Türk Lirasına çevirerek size nakdi olarak geri gönderiyor. Sizce de harika bir sistem değil mi? Paykasa tamamen müşteri odaklı ve kullanıcılarının yararı üzerine düzenlenmiş bir elektronik para sistemi.

Paykasa ile ilgilenen firmalar müşterilerine her an hizmet verebilir durumda. 7 gün 24 saat çevrimiçi destek alabilirsiniz. Bu destek kesinlikle güvenilir bir destek olacaktır. Ayrıca sorunsuz alışveriş yapabilmek için de sizlere yardımcıdır.

Paykasa İle Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Paykasanız içindeki bakiyeyi belirlediniz ve paykasanız elinize ulaştı diye varsayalım. İnternette dilediğiniz web sitesine girerek satın almak istediğiniz ürünü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ürünü sepetinize attıktan sonra paykasa ile ödeme seçeneğini mutlaka göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayarak ürün veya ürünlerinizi paykasanızda bulunan bakiye ile satın alabilirsiniz. Paykasa içerisinde ne kadar tutar varsa o kadar ürün alabileceğinizi unutmamanız gerekir. Paykasada bulunan tutardan yüksek fiyatta ürün satın almak isterseniz bakiyeniz yetmeyecektir.

18 Yaşından Küçüğüm, Paykasa Alabilir Miyim?

Artık internetten alışveriş yapmayan insan sayısı neredeyse yok denecek kadar az miktarda. Bu da bazı yaş grupları için sorun haline gelebiliyor. Örneğin 18 yaşından küçük bireyler kredi kartı çıkartamadığından internet alışverişi yapamıyor. Çünkü hepimizin bildiği üzere kapıda ödeme sistemi bulunan web adresi bulunmayabilir. Ayrıca kargo geldiğinde kişiler evde olmazsa da kapıda ödemeyi sağlayamaz. Bu durumlar için paykasa herkesi düşünmüş durumda. Paykasa için yaş sınırına gerek yok.

Yaşınız ister küçük ister büyük olsun paykasa kullanabilirsiniz. Oyun, kıyafet, kitap ya da elektronik! Ürün içeriğinin ne olduğu önemli değil. Siz istediğiniz ürünü belirleyin yeter. Gerisini paykasa ile ödeme kolaylığına bırakın. İstediğiniz ürünü paykasa ile satın almak çok kolay. Almak istediğiniz ürün için paykasanızın üzerinde yazan on altı haneli kodu satın alma yapacağınız web adresine girmeniz yeterli. Bir de bakmışsınız ki istediğiniz ürün kapınızda!

21. Yüzyıl Geleneği İnternet Alışverişi Paykasa

21. Yüzyıl Geleneği İnternet Alışverişi Paykasa

Mağaza mağaza gezmek için yeterli vaktim yok, internetten alışveriş yapmak istiyorum ama kredi kartı kullanma taraftarı değilim diyenlerden misiniz? Herkes size kredi kartın olmadan internetten alışveriş yapamazsın mı diyor? İşte onlara hayır demenin tam vakti! Paykasa tam da burada devreye girerek sizi kurtarıyor. İyi de bu paykasa nedir dediğinizi duyuyorum! Bu yazımızda size paykasanın ne olduğunu ve nasıl bir sistemi olduğunu aktaracağız. Böylelikle yeni bir e-ticaret ufkunuz açılacak, kredi kartı olmadan internette nasıl alışveriş yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Nedir Bu Paykasa?

Öncelikle paykasa denilen kart sistemini bilmiyorsanız kendinizi suçlamayın. Çünkü paykasa zaten ülkemizde yeni gelişen bir sistem. İngiltere’de oluşturulan paykasaya epin de deniliyor.  Paykasa; e-ticaret yapmak isteyip kredi kartı kullananlar için bulunmaz Hint kumaşı desek uygun bir deyim olacak.  Paykasa görünüş olarak tıpkı bir kredi kartına ya da banka kartına benzer. Fakat uygulaması ve işlevi çok farklıdır. Örneğin; kredi kartlarında başımızı yakan faiz sistemi paykasada yoktur. Evet, yanlış okumadınız! Yazılanları tekrar tekrar kontrol etmenize hiç gerek yok! Paykasa içerisinde faiz sistemi mevcut değil. Bu da zaten bu sistemi tercih edilebilir ve avantajlı kılan en büyük seçeneklerden biri.

Paykasa kredi kartları gibi bir güvenlik koduna sahip. Bu şekilde paykasanız size özel ve güvenilir oluyor. Güvenlik kodunu bilmeyen hiç kimse paykasanız ile alışveriş yapamıyor.

Paykasa Almak İstiyorum, Nasıl Temin Ederim?

Gıdadan giyime, elektronikten oyuna dilediğiniz her şeyi paykasa ile satın alabilirsiniz. Görünüş olarak tıpkı kredi kartına benzeyen paykasayı almak için bu işi yapan bir firmayla iletişime geçmeniz yeterli. Tercih edeceğiniz firmaya paykasa kullanmak istediğinizi söyleyin ve paykasanızın size gelmesini bekleyin.  Firma paykasa için sizlere çeşitli seçenekler sunacak. Bu seçenekler de TL değil Euro kurundan olacak. Size düşen yalnızca dilediğiniz kart bakiyesini seçmek. Bu tarz paykasa firmalarıyla internet üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Görüşmeleriniz dilediğiniz gün ve saatte olabilir. Paykasa firmaları müşterilerine çevrimiçi ve güvenli destek sağlar.

Paykasanızda ister 10 lira isterseniz 1000 liralık bakiye açabilirsiniz. Hatta size bir müjde daha vereyim! Diyelim ki; istediğiniz tutarı kullandıktan sonra paykasanızda bakiye kaldı. Bu bakiyeye ne olacak diye düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü paykasanın içinde kalan bakiyeyi anlaşmalı firmanız o günün kuruna göre döviz hesabından Euro’yu Türk Lirasına çevirerek size iade ediyor. Görüldüğü üzere paykasa nakit parayı sanal paraya çevirmek, sanal parayı da tekrar nakit paraya dönüştürebilmek için son derece kullanışlı bir sistem.

Paykasa Kullanma Sınırı Var Mı?

Yaşım çok genç ya da yaşım çok ileri diye düşünmenize gerek yok! Paykasa kartını en küçük yaşlardan en büyük yaşlara kadar herkes kullanabilir. Tek yapmanız gereken istediğiniz bakiyeyi belirterek kartınızı sipariş etmek. Sonrasında da kartınızı elinize almak için sabırsızlanarak beklemek.

Paykasa ile cinsiyet, yaş, meslek grubu ayırmaksızın herkes e-ticaret sistemini kullanabilir. İstediğiniz hangi ürün varsa sadece sepetinize atın! Sonrasında paykasa ile ödeme seçeneğini tıklayın ve ödemenizi size özel güvenilir paykasa kartınız ile yapın. Tüm ürünler kredi kartına, banka kartına, masrafa gerek duymadan tek tıkla kapınıza gelsin. İşte paykasanın diğer tüm ödeme sistemlerinden farkı burada! Faizsiz, senetsiz, kefilsiz ödeme yapmak için daha uygun ne olabilir ki? Çok yakında tüm dünyayı hâkimiyeti altına alacak paykasa. Tüm kişisel verilerinizi gizleyerek sizlere güvenilir alışveriş keyfi sunması için bırakın paykasa size hizmet etsin, siz de dilediğiniz her şeyi satın alın!

Vakit Nakit İse Paykasa’yı Deneyin!

Vakit Nakit İse Paykasa’yı Deneyin!

Günümüzün teknolojisi o kadar hızlı gelişiyor ki ayak uydurmazsanız çok geri kalıyorsunuz. Etrafınızdaki herkes ve her şey değişirken sizin de yeniliklere açık olmanız gerekebiliyor. Dijital çağın henüz başlarındayken bile, bu kısa sürede hayatımızda değişen çok şeye şahit olduk. İletişimden alışverişe kadar o kadar çok şey değişti ki anlatmakla bitmez. Alışveriş demişken… Sanal marketler ve mağazalar, hatta oyunlar! Tek tıkla satın alma imkanı her şeyi basitleştiriyor değil mi? Fakat insan şüphe etmeden duramıyor.  Teknoloji geliştikçe bunu istismar etmek isteyenlerde doğuyor. “Peki ben alışverişimi nasıl güvenle yapacağım?” diyoruz hepimiz ve buna bir çare arar hale geliyoruz. Peki size internet üzerinden güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatabilecek bir hizmetin varlığından söz etsem ne derdiniz? Evet böyle bir hizmet bulunuyor, Paykasa sizlerin internet üzerinde alışverişlerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. “O nasıl bir şey peki?” demeden önce alt satırlara göz atmayı unutmayın derim!

Hadi Anlat Nedir Bu Paykasa?

Teknoloji dedik, hız dedik, ayak uydurmak gerekiyor dedik, ama güvenlikte bir o kadar önemli diye vurguladık. Her şey tamam ama siber saldırılardan korkuyorken nasıl alışveriş yapacağımızı sorgularken, Paykasa dedik. Yüzlerde tebessümler oluştu. Sonra düşündük. Ne ki bu? Paykasa kullanıcılarının alışveriş yaparken kimlik bilgilerini vermek istemeyen, önce güvenlik diyen kişilere hitap eden bir o kadarda kullanışlı ve sahip olması kolay bir sanal kart. Sanal ortamlarda alışveriş yapmanızı sağlayan Paykasa, sanal kart, kredi kartı gibi benzer bir sisteme sahip olmakla beraber bir o kadar farklı. Kimlik bilgileriniz bu kartta yer almıyor ve herhangi bir faiz ödemesi yapmanıza gerek kalmıyor. Paykasa kart, belli bakiyeler ile satılıyor ve siz de bütçenize en uygun bakiyeyi seçerek kolayca bu sanal kart hizmetine sahip olabiliyorsunuz. Kullanması kolay, güvenli ve hızlı bir sanal cüzdana kim hayır diyebilir ki?

Buraya Kadar Anladık Ama Paykasa Kartı Nasıl Satın Alırım?

Paykasa kartınızı kullanması ne kadar kolay ise satın alması da bir o kadar kolay. Yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan bakiyeyi belirtmek. Sonrasında bakiyenin karşılığı kadar gerekli ücreti teslim ederek, Paykasa karta sahip olabilirsiniz. Çok kolay gözüküyor öyle değil mi? Gözükmekle kalmasın, deneyin! Firmamız 7/24 çevrimiçi hizmeti ve telefon hizmeti vermekte. Paykasa karta sahip olmak için yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Dediğimiz gibi, çok kolay!

Ee, Paykasa Kartımı Nasıl Kullanacağım?

İnternete giriş yaptık. Hemen arama çubuğuna alışveriş yapacağımız adresi yazdık. Hmm, şu olsun, bu da olsun. Sepete ekle, siparişi tamamla. Ödeme seçeneklerine geldik. Aha! Paykasa kart! Tıkladık ve 16 haneli kodumuzu istenilen boşluklara yazdık. Ödemeyi onayla diyoruz ve tamamdır! İşte bu kadar basit, hızlı ve güvenli, tadını çıkarın!

Ya Harcamalarımdan Arta Kalan Bakiyem?

Kolaylıktan bahsederken şaka yapmıyorduk. Paykasa hizmeti ile her şey kolay. Alışverişinizi yaptınız. Her şey tamam gibi gözüküyor ama bir baktınız bakiyeniz bitmemiş. Paranızı çöpe atamazsınız değil mi? Bunu yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Paykasa kartınızın içinde bulunan bakiyenizi firmamızla iletişime geçerek dilediğiniz zaman bozdurabilir, sahip olduğunuz bakiyenize eş miktarda paranızı geri alabilirsiniz. Paykasa kartınızın içinde bulunan bakiyenizi bozdurmak istediğiniz takdirde, mevcut bakiyeniz o günün döviz kuruna göre hesaplanmakta ve herhangi bir komisyon alınmadan aynı şekilde paranız size geri iade edilmektedir. Paykasa ile karlı, kolay ve güvenli alışverişler!

Paykasa ile İnternet Üzerinden Alışveriş Yapmak!

Paykasa ile İnternet Üzerinden Alışveriş Yapmak!

Her insan alışveriş yapmaktan hoşlanır. Bir şeyler almayı sever, fakat bazen bunun için yeterli zamana sahip olmayabiliyoruz. Ayrıca birçok mağazaya bile giremediğimizden, almak istediklerimiz için geniş bir seçenek olmuyor. Bu yüzden internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyoruz. Son zamanlarda daha fazla rağbet gören internet üzerinden alışveriş, çoğu kişinin tercihi haline geliyor. Mağaza mağaza dolaşacak vakti olmayanların ya da daha geniş seçenekleri olmasını isteyen insanlar interner üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Özellikle teknolojinin de gelişmesiyle internet üzerinden bir şeyler almak, alışveriş yapmak çok daha kolayken, insanlar bu kolaylığın ve rahatlığın keyfini çıkarmak istiyor. Fakat bazı insanlar için bu hala bir soru işareti. İnternet üzerinden alışveriş yapmak ne kadar güvenilir sorusu akıllarda dolaşıyor. Son zamanlar iyice artan dolandırıcılık mağdurları bu endişeyi büyütürken, insanlar tamamen internet üzerinde alışveriş yapmayı bir yasak haline getiriyor. Peki bunun bir yolu var mı? Güvenli bir şekilde internet sitelerinden alışveriş yapmak mümkün mü? Elbette mümkün! İnternet üzerinden yapabileceğiniz her alışverişi güvenle gerçekleştirmek istiyorsanız Paykasa sanal karta sahip olmanız yeterli!

Paykasa Sanal Kartı

Elbette her birinizin aklından geçen soru, “Nedir bu Paykasa sanal kartı?” olacaktır. Eğer daha önce hiç görmediyseniz ya da görmenize rağmen hakkında hiç araştırma yapmadıysanız merakınız iyice artmıştır. O halde bu soruyu cevaplayalım. Paykasa sanal kartı nedir?

Paykasa sanal kartı internet üzerinden kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan elektronik paradır. Paykasa, 16 haneye sahip, ön ödemeli bir sanal karttır. Daha önceden içine doldurduğunuz miktar ile alışveriş yapabilir, o miktar dışına çıkamazsınız. Ayrıca tek kullanımlık olmasıyla da güvenli bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilir, aklınızdaki tüm endişeleri yok edebilirsiniz. Paykasa sanal kartının amacı size sorunsuz ve güvenli bir alışveriş sunmaktır. Kredi kartı gibi faiz olmaz ve sonradan ödeme yapmazsınız. İlk önce Paykasa sanal kartınızın içine istediğiniz kadar miktar koyacak, sonra da istediğiniz sitede dilediğiniz gibi harcayacaksınız. Kredi kartı bilgilerini vermekten çekinenler ya da kredi kartı olmayanlar için harika bir tercih olan Paykasa sanal kartı, aslında internet üzerindeki alışverişlerin en güvenilir yoludur.

Paykasa İle Güvenli Alışveriş!

Paykasa sanal kartının size sunduğu en önemli özellik güvenilir olması. Ön ödemeli bir nakit ödeme aracı olan paykasa sanal kartının size sundukları arasında, güvenliğin de yanı sıra basit kullanımı tüm alışverişleri rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa sanal kartı tek kullanımlık olduğundan, alışverişinizi yaptıktan sonra geçerliliğini kaybeder ve böylece başınızı sonradan ağrıtmaz.

Paykasa Sanal Kartı İle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Elbette çoğunuzun merak ettiği soru budur, fakat düşündüğünüzden de daha kolay bir yolla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz internet sitesinde, istediğiniz herhangi bir veya daha fazla ürünü sepetinize ekleyin. Daha sonra sipariş verin, sipariş verirken paykasa yazısını göreceksiniz. Paykasa yazısına bir tık ile, 16 haneli kart numaranızı girecek ve alışverişinizi böylece tamamlamış olacaksınız. Gördüğünüz gibi, paykasa sanal kartı ile alışveriş yapmak hem çok kolay, hem de çok hızlı. Alışveriş yapmaya zamanı kalmayanlar için de epey iyi bir seçenek olacaktır.

Peki Paykasa Sanal Kartı Başka Nerelerde Kullanılır?

Elbette sadece alışveriş sitelerinde değil, daha birçok yerde paykasa sanal kartını kullanabilirsiniz. Oyun için, e-ticaret için de paykasa sanal kartını güvenle kullanabilirsiniz. Kolay ve hızlı kullanımı sayesinde sizi zorlamayacak ve güvenilirliği ile aklınıza endişe göndermeyecek. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Paykasa sanal kartını, internet üzerindeki her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Kullanımı Hangi Ülkelerde Vardır?

Paykasa Kart Kullanımı Hangi Ülkelerde Vardır?

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi pek çok sektörü de olumlu yönde etkilemektedir. Örneğin; gelişen teknoloji ile cebimizdeki cüzdanlar dijitalleşerek oldukça farklı alanlarda bizlere farklı ödeme seçenekleri sunabilmektedir. Bu yeniliğin adı olan Paykasa Kart günümüzde daha fazla kullanılmakta ve tüketiciler tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir.
Yeni nesil bir ödeme yöntemi olan Paykasa Kart ile online ödemeleriniz ve hesap bilgileriniz güvence altına alınarak rahat ve huzurlu bir ortamda işlemlerinizi tamamlamanız sağlanır. Bir başka şekilde ifade edecek olur isek ön ödemeli bir sanal karttır.

Paykasa Kart, internet ortamında alışveriş yapmakta olan tüketicilerin sorunsuz şekilde alışveriş işlemini tamamlaması sonrasında hiçbir güçlük çekmeden ödeme işlemini tamamlayabileceği bir kart türüdür. 16 haneli pin kodundan, son kullanma tarihinden ve güvenlik numarasından  oluşmaktadır. Bu kartlar içinde Euro bakiye bulundurmaktadır. Paykasa Kart satın alınırken içindeki döviz bakiyesine göre alınmaktadır. Yani standart olarak üretilen bu kartlar ihtiyacınıza göre 10€, 20€, 50€, 100€, 150€, 250€ gibi bakiyeleri bulundurmaktadır. Sizin ihtiyacınız ne ise o ihtiyacınıza karşılık gelen kartı satın almanız yararınıza olacaktır.

Paykasa Kart Kullanımı Nasıl Yaygın Hale Gelmiştir?

İnternet hayatımızın her anında aşırı aktif olarak kullanılmaktayken, şüphe yok ki bu aşırı  internet kullanımını kötü amaçlar için kullanmak isteyen insanlarda olacaktır. Ön ödemeli sanal kartınız yani Paykasa Kartınız sizler için tüm mevcut olan riskleri ortadan kaldırmaktadır. İnternette alışveriş yaparken kimlik bilgilerinin gizli kalmasını isteyen insanlar tam da bu noktada bu kartları kullanmaya ihtiyaç duyarlar.

Paykasa Kartınız kredi kartından farklı olarak tasarlanmıştır. Bu kartın limiti kredi kartından farklıdır. Siz kartı satın alırken içinde ne kadar bakiye olduğuna göre almış olduğunuz kartın içindeki limiti otomatik olarak kendiniz belirlemiş olursunuz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmaksızın sahip olduğunuz kartınız sayesinde güvenli bir şekilde alışverişlerinizin ödemelerini gerçekleştirebilir, hatta bahis sitelerinde oyun oynayabilirsiniz.

Pek çok Avrupa ülkesinde çok uzun süredir yaygın olarak kullanılmakta olan Paykasa kart kullanımı ülkemizde de son yıllarda sıklıkla tercih edilmekte olup güvenli bir ödeme şekli haline gelmeye başlamıştır. Güvenilir, hızlı ve yeni nesil olarak adlandırılabilecek bu ödeme sistemi hayatınıza girdikten sonra internette gezinmek sizin için çok daha özgürce vakit geçirebileceğiniz bir ortam haline gelecektir. Size internette istediğiniz kadar oyun oynama, alışveriş yapma ve vakit geçirme özgürlüğü sağlamakta olan ön ödemeli sanal karta sahip olduğunuz andan itibaren bu sistemi kullanmaya hayatınızda daha fazla yer vermek isteyeceğinizi görmüş olacaksınız.

Paykasa Kart Kullanımı Yapan Ülkeler

Dünya geliştikçe ve büyüdükçe insanların ihtiyaçlarının artması ile birlikte daha modern ve güvenli alışveriş sistemlerinin geliştirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle tasarlanmış olan ürünlerin evrensel niteliği taşıması için kullanımı gerçekleştirilen ürünlerin, dünyanın her yerinde geçerli olması gerekiyor.

Bu bakımdan Paykasa Kart, dünyanın her ülkesinde geçerliliği olan bir kart olması sebebi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Evrensel oluşu sebebi ile her ülkeden her türlü insanın güvenli şekilde alışveriş yapmasına olanak sunan bu kartların kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir.

Paykasa Kartı almak isteyen kişiler müracaatlarını yaptıktan sonra kartın içindeki bakiye bitinceye kadar kartın kullanımını yapabilirler. Kart içindeki bakiye bittikten sonra, karta güvenlik sebebi ile yeni bakiye yüklemesi yapılmamaktadır. Bu nedenle de daha güvenli bulunan Paykasa Kart kullanımı her geçen gün daha fazla miktarda artmakta olup, kart kullanımını yapan kişilerin sonraki hayatlarında da kalıcı olarak kullanmak istedikleri ürünler haline gelmiştir.

Paykasa Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paykasa Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Son dönemlerde dijital cüzdanların ortaya çıkması ile birlikte oluşturulan Paykasa Kartlar, en güvenilir alışveriş yapma yöntemlerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. İnternetten alışveriş yapmaya çekinen ya da oyun sitelerine para yatırma konusunda tereddüt yaşayan bireyler, Paykasa Kartlar sayesinde internette güzel vakit geçirebilmektedirler. Kredi kartı şeklinde kullanılabilen ancak kredi kartından oldukça farklı özellik taşıyan Paykasa Kart ürününü satın alabilmek için, resmi internet sayfasına girerek sanal bir cüzdan oluşturmak gerekmektedir. Paykasa Kart hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler bile, Paykasa hesaplarını oluşturarak kısa bir süre içerisinde tüm internet sayfalarında kullanmaya başlayabilmektedirler. Paykasa Kart günümüzde olduğu gibi gelecekte de aktif olarak kullanılabilecek olan sistemlerden biridir.

Güvenilir Alışveriş Fırsatı Sunan Paykasa Kartlar

İnternet üzerinden alışveriş yapma oranının artması, e-ticaret sitelerinin artması, ürün çeşitliliğinin çoğalması, insanların günlük hayatta alışverişe çok fazla zaman ayıramaması gibi sebeplerle insanlar ihtiyaçları olan ürünleri oturdukları yerden kolay bir şekilde sipariş vermeye başlamışlardır. Ancak bazı online sayfalar üzerinden ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bireylerin ise kredi kartı ya da banka kartı ile alışveriş yapmaları, güvenilir olmayan adreslerde mağdur olmalarına da sebebiyet verebilmektedir. İnternette işlem yapan kişilerin hesap bilgilerinin kötü niyetli üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, tüm hesap bakiyesi hesaptan çekilmekte ya da kredi kartı limiti tamamen kullanılmaktadır. Paykasa Kart bu şekilde yaşanacak olan mağduriyeti önlemektedir.

Paykasa Kart hakkında bilgi sahibi olan kişiler, bu tarz bir maddi kayıp yaşamadan, istedikleri internet sitesinden alışveriş yapma fırsatına sahip olmaktadırlar.  Kullanıcı bilgilerinin tamamen geri planda tutulduğu Paykasa Kart içerisine bireyler, istedikleri kadar para yükleyebildikleri için mağduriyet yaşama durumları en az seviyeye indirilmiş olur. Son dönemde birçok ülkenin yaygın şekilde kullandığı gibi Türkiye’nin de en çok kullandığı ön ödemeli kartlarından bir tanesi olarak kabul edilen Paykasa Kart, günümüze ayak uydurmakta olup internet çağı için özel olarak oluşturulmuş dijital fırsatlardan yalnızca bir tanesidir.

Paykasa Kart, Kolay Kullanıma Sahip

Paykasa Kartı ilk defa kullanacak olan bireylerin, internette araştırma yapmaları ve bu kartların bayiliğini yapmakta olan resmi internet sayfası üzerinden başvuruda bulunmaları yeterlidir. Kullanıcı bilgilerini girdikten sonra sanal cüzdanlarını oluşturan kişiler, daha sonra anlaşmalı bankalar aracılığı ile hesaplarından ya da kredi kartlarından, belirtilen cüzdana para ödemesi  yapabilirler. Paykasa Kartta para üstü verilmemektedir, bu özelliği ile ön ödemeli kartlardan bir tanesi olarak kabul edilir. Paykasa Kart satın alma işlemlerini gerçekleştirmiş olan kişiler, istedikleri internet sitesinden hızlı bir şekilde alışveriş yapmaya başlayabilirler. Paykasa Karta  ilk kez başvuru yapacak olan kişilerin güvenli kart bayiliğini yapan firmaları seçmiş olması oldukça önemlidir. Tek kullanımlık olarak kullanılabilen Paykasa Kartının çalınması, kopyalanması ya da üçüncü şahısların eline geçme ihtimali oldukça düşüktür. Türkiye içerisinde sıkça kullanılmakta olan sanal kartlara göre daha hızlı ve pratik olduğu biline Paykasa Kart, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. İnternetten alışveriş yapmayı bilmeyen kişiler ya da ilk kez internetten alışveriş yapacak olan kişiler bile Paykasa Kart sayesinde oturdukları yerden ihtiyaçlarını karşılayarak, sanal ortamda hoşça vakit geçirebilirler.

Paykasa Kart ile ilgili yaşanan ya da yaşanabilecek muhtemel sıkıntıları çözebilmek için sürekli hizmet veren müşteri hizmetleri mevcuttur. Her firmaya göre farklı hizmet veren bu müşteri hizmetleri, kart hakkında bilmedikleriniz, merak ettikleriniz veya iptal ve iade işlemleri hakkında bilgi almanıza olanak sağlamaktadır. Hangi firmadan Paykasa Kart alınmışsa o firmanın internet sitesinden müşteri hizmetleri numaralarına ulaşılabilir.

Paykasa Neden Güvenlidir ?

Paykasa Kart Güvenilir mi?

Paykasa, güvenilirliğini kanıtlamış, dünyaca tanınan ve son dönemlerde ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanıma giren İngiltere merkezli bir ön ödeme kartı hizmeti sunmaktadır. En çok kullanım alanları oyun ve bahis siteleri olsa da binlerce e-ticaret sitesinde ödeme seçenekleri arasında yer almaktadır.

E-Ticaret sitelerinin en büyük sorunlarından biri de müşterilerine sunacağı ekonomik ve güvenilir ödeme seçenekleridir. Kredi kartı ile ödeme seçeneği e-ticaret sitesi sahiplerine ek maliyet yüklese de muhakkak ödeme seçeneklerinde yer alıyor. Ancak müşterilerin büyük bir kısmı internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini vermeyi güvenli bulmuyor. Özellikle oyun ve bahis sitelerine karşı olan güvensizlik, birçok kişinin kredi kartı ve kişisel bilgilerinin çalınarak dolandırılması gibi olumsuz haberler bu karar da etkili oluyor. Bu faktörleri göze alan E-ticaret siteleri ödeme seçenekleri arasına ön ödemeli sistem olan Paykasa’yı da eklediler. Binlerce oyun, bahis ve alışveriş sitesinde ödeme seçeneği olarak sunula Paykasa ön ödemeli kart ile alışveriş hem daha güvenli hem de daha hızlı oluyor.

Peki, İnternet de Nasıl Güvenli Alışveriş Yapabiliriz?

Binlerce alışveriş sitesinin ödeme seçeneklerinde yer alan Paykasa ön ödemeli kartı ile güvenli bir alışveriş yapmamız mümkün. Çünkü Paykasa ön ödemeli kart satın alırken sizin kişisel bilgilerinize ihtiyacı olmadığı için sizden hiçbir şekilde kişisel bilgi talep etmez.

Paykasa ile alışverişiniz baştan sona güvenli olarak işlemektedir. Havale ya da EFT yolu ile ihtiyacınız olduğu tutarda Paykasa ön ödemeli kart satın alırsınız, Alışverişinizin ödeme ekranında Paykasa’yı seçersiniz. Size E-posta ya da sms ile gönderilen Paykasa ön ödemeli kart bilgilerini girersiniz ve alışverişiniz tamamlanır. Dikkat ettiyseniz hiçbir şekilde kredi kartı ya da kişisel bilgi girişinde bulunmadınız. Kredi kartlarınız cüzdanınızda güvende duruyor.

Paykasa Nasıl Güvenli Oluyor? Neden Güvenmeliyim?

Paykasa tek kullanımlı, ön ödemeli kart olarak tasarlanmış elektronik bir paradır. Sadece internet üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Basılı bir kart olmadığı için kayıp, çalıntı gibi riskleri bulunmamaktadır. Size gönderilen Paykasa ön ödemeli kart bilgilerini 3. Kişiler ile kesinlikle paylaşmayın. Sizin sorumluluğunuz sadece bu bilgileri korumaktır.

Paykasa ön ödemeli kart’ı satın alacağınız yerin SSL sertifikalı resmi Paykasa satıcısı olduğundan emin olunuz. Her yerde olduğu gibi sistemi suistimal edecek bir çok sahte Paykasa satıcısı muhakkak vardır ve olmaya da devam edecektir. Çok iyi araştırmanızı ve güvenilir bir Paykasa ön ödemeli kart satıcısı bulmalısınız.

Paykasa ön ödemeli kart satın aldığınız zaman size 16 haneli Pin kodu, güvenlik kodu(CVC) ve son kullanma tarihi bilgilerini içeren bir e-posta ve ya sms gönderilmektedir. Paykasa ön ödemeli kartınızı kullandığınız ilk alışverişiniz ile birlikte bu kart kullanıma kapanmaktadır. Alışveriş yaptığınız site tarafından bu bilgiler çalınsa bile hiçbir geçerliliği olmayacaktır. Yeniden kullanılması, içine para yüklenmesi mümkün değildir.

16 Haneli pin kodunun oluşturulması ile birlikte kartın geçerlilik süresi 1 yıldır. Bu 1 Yıl içerisinde Paykasa ön ödemeli kartı kullanabilir ve ya içinde kalan bakiyenizin bozdurularak hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz.

Özetle;

Kişisel bilgilerinizin güvenliğine saygı duyan Paykasa ön ödemeli kartları, ileri teknoloji de güvenliğe sahiptir. İhtiyacınız olan tutarda Paykasa ön ödemeli kart satın alabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra size gönderilen pin kodu tek kullanımlıktır. Paykasa ön ödemeli kart bilgilerinin arka arkaya hatalı girilmesi halinde kart bloke edilerek güvenceye alınmaktadır. Paykasa ön ödemeli kart ile ilk alışverişinizi tamamlamanızın ardından kart bloke edildiği için kart bilgileri çalınmış olsa bile yeniden kullanılması imkansızdır.

Paykasa Kart Güvenilir mi?

Paykasa Kart Güvenilir mi?

Paykasa Kart nedir? Sorusunun cevabını çok basit anlaşılabilir bir şekilde tanımlamak gerekirse güvenli ve online bir ödeme seçeneği olduğunu söylemek mümkündür. Ön ödemeli özelliğe sahip olan Paykasa Kart ile ne kadar alışveriş yapmak istiyorsanız o kadar harcama yapabilirsiniz ve normal kredi kartının aksine paranız ve bilgileriniz herhangi bir saldırıya karşı güvende kalmış olur. Paykasa Kart sizi internette bulunan birçok kötü niyetli kişilerden korumak için çalışan, online olarak kullanılan ve son derece güvenli olan bir sistemdir. Artık hayatımızın her anında yer alan internet insanoğlu için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Her türlü işimizi artık internet üzerinden halledebildiğimiz bu yıllarda, alışveriş ve ödeme yapmak eylemleri sıklıkla kredi kartımızdan gerçekleştirdiğimiz bir platform haline gelmiştir. Ancak her zaman kötü niyetli, bu durumdan istifade etmek isteyecek olan insanlar da vardır. Bunlar çok güvenilir olmayan web siteleri ve uygulamalar üzerinden ödeme yapılırken kredi kartı bilgilerini kopyalama, çalma gibi birçok dolandırıcılık yöntemi ile insanları mağdur etmektedirler. Paykasa Kart sayesinde bu sıkıntılardan kurtularak güvenli bir şekilde alışverişinizi yapıp ödemenizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa Kart bu yönleriyle bizlere online ve güvenli nakit kullanımı ile internet üzerindeki birçok alışveriş sitelerine ödeme yapabilme olanağı sunuyor.

İnternette alışveriş yaparken kredi kartlarını veya banka kartlarını güvenlik açısından kullanmak istemeyen kişiler ya da herhangi bir kart kullanmayan kişiler internet üzerinden ödemelerini Paykasa Kart ile rahatlıkla ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Paykasa Kart ön ödemeli kart olduğundan normal kredi kartlarından farklı olarak önceden ödeme yaparak sahip olduğunuz bakiye ile ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Paykasa Kart ile internet üzerinden birçok sitede alışveriş yapacağınız gibi bunlar dışında oyun sitelerinde de güvenle kullanabileceğiniz bir sistemdir. Ödeme yaptığınız kadar harcayabildiğiniz, paranızın ve bilgilerinizin güvende olduğunu bilerek oynadığınız oyunun tadını çıkarabilir, alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yeni nesil bir ödeme sistemi olan Paykasa Kart, günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmakta ve gün geçtikçe kullanan sayısı hızla artmaktadır. Güvenli ve hızlı olması sebebiyle çok daha fazla kullanılmaya başlayan Paykasa Kart, müşterilerine eksiksiz hizmet vermeye devam etmektedir. Sanal mağazalardan veya internet üzerinden yapacağınız herhangi bir ticari işleminizi güvenli bir şekilde Paykasa Kartınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Paykasa Kart, tüm dünyada dijital bir ödeme sistemi olarak hizmet veren bir ön ödemeli karttır. Popüler birçok internet sitesi ve firmayla olan anlaşmaları sayesinde güvenle alışveriş yapabileceğiniz PIN sistemi ile çalışan bu kart çok güvenilir bir ödeme yöntemidir. Oyun severler tarafından büyük ilgi görmekte olan bazı oyun platformlarında geçerli olan bu Paykasa Kartı kullanabilmek için tek yapmanız gereken Paykasa Kart satın alma işlemini tamamlamak ve yüklediğiniz bakiyelere ait özel PIN kodu numarasını ödeme ekranına girmek olacaktır. Bunlar gibi birçok oyun ve bahis siteleri de bu ödeme yöntemini desteklemektir.

Özellikle oyun sektördeki popülasyon son zamanlarda ciddi anlamda popüler hale gelmiş bulunmaktadır. Hal böyle olunca da Paykasa Kart sanal, güvenli ödeme yöntemi pazarda geniş bir konum sahibi olmuştur. Bu alanda hizmet veren sektörler çok olduğundan saymak oldukça güç olacaktır. Fakat bunların belli başlı olarak en yaygın nerelerde kullanıldığına baktığımızda, online oyunlar, alışverişler, yurt dışında petrol istasyonları ve marketlerde dahi kullanılmaktadır. Paykasa Kartınız ile ön ödemeli her türlü alışveriş sitesinden ürün satın alırken, facebook oyunlarında ve diğer online oyun sitelerinde aynı zamanda bahis sitelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi yaparken kredi kartı kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırması bakımından Paykasa Kart oldukça tercih edilmektedir.

Paykasa Kart Kullanmanın Avantajları Nelerdir

Paykasa Kart Kullanmanın Avantajları Nelerdir

Paykasa, internet kullanıcılarının çoğunun aşina olduğu bir terim. Günümüzde hızın ve son teknolojinin önem kazandığı düşünüldüğünde, sanal ödeme akımının neden bu kadar yükselişe geçtiği anlaşılabilir. Paykasa Kartın son yıllarda kullanım alanı genişlemektedir. Bu kart, birçok internet kullanıcısınız tercihi olmaktadır.  Çünkü internette dilediğinizce, sorunsuz ve güvenli alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Peki bu sanal kartı farklı kılan nedir? Maddeler hâlinde açıklamaya çalışalım.

 • Bazı müşteriler, satın alma alışkanlıklarını değiştirmek istemez. Geleneksel yöntemleri kullanmak isteyebilir, hızlı bir değişim geçiremezler. Kredi kartı taşımaktan, kullanıcı bilgilerini ikinci kişilerle paylaşmaktan hoşlanmazlar. Ama Paykasa Kart tek kullanımlıktır ve kişiye özel 16 haneli bir kod ile ödeme ekranına giriş yapılır. Bilgiler kullanıldıktan sonra yok olur. Bu pratik yöntemi öğrenen geleneksel müşteriler, internet dünyasına yavaş yavaş alışabilirler. Böylece hem alıcı günün akımlarını yakalar hem de alışveriş siteleri müşteri portföyünü genişletirler.
 • Paykasa, yaygın bir kullanım alanına sahip olmasıyla, müşteri memnuniyeti sağlar. Bu avantajları gören birçok firma, günden güne ödeme seçeneklerine Paykasa Kartı da eklemeye başlamışlardır.
 • Ürün seçeneklerinin fazla olduğu bu ortamda, alışveriş yaparken bütçenizi aşmaktan çekiniyor olabilirsiniz. İşte Paykasa Kart ile, limitinizi siz belirleyebilirsiniz. 20 Euro’luk kart alabileceğiniz gibi, 400 Euro’luk da alabilirsiniz. Böylece hesabınızı bütçenize uygun yapmış olursunuz. Ayrıca bu kartların son kullanım tarihi bulunur.
 • Yoğun iş temposunda, mağaza mağaza dolaşmaya veya ödeme yapmaya vaktiniz olmayabilir. Paykasa Kart ile güvenli bir alışverişten ödün vermeden, online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edebilir, bu zamanı kendinize ayırabilirsiniz.
 • Taksitli ödeme yapmak yerine anında nakit ödemeyi tercih ediyorsanız, bu ön ödemeli sanal kart tam size göre. İşlemlerinizi birkaç dakika içinde hızlı ve sorunsuz halledebilirsiniz.
 • Paykasa, diğer ön ödemeli kartlara göre daha ucuzdur. Ayrıca bakiyenizi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
 • Paykasa Kart kullanımına sahip internet siteleri, potansiyel müşterileri arasına, son teknolojiyi takip eden gençleri de katmış olacaklardır. Ülkemizin geniş bir kesiminin gençlerden oluştuğu düşünülürse, bu o işletmeler için oldukça faydalı olacaktır. Böylece işletmeler, gelirlerini artırabilirler. Kamuoyunda daha fazla bilinir olurlar.
 • Paykasa Kart, iki firma arasında, ödeme işlemleri için güvenilir bir aracı olabilir. Bu yöntemle alacak tahsil etmek, pratik bir yol olacaktır. Yine bu yöntem yurtdışı müşterileri için de, ödeme alma ve ödeme yapmada kullanılabilir.
 • Oyun ve bahis sitelerinde, ne yazık ki dolandırıcı kişiler ile karşılaşmaktayız. Bu sitelere girdiğinizde para transferi yapmanız gerektiğinde, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan, Paykasa Kart kullanabilirsiniz. Dolandırıcılara karşı, güvenli bir koruma oluşturacak bir yöntem ile oyununuzun tadını çıkarabilirsiniz.
 • Paykasa Kart ile, limitinizi siz belirlediğiniz için, güzel bir armağan olarak da bu sanal kartı kullanabilirsiniz. Özel günlerde kutlama yaparken hediye almaya vaktiniz yoksa veya o kişinin kendi beğendiği ürün ve hizmetleri almasını istiyorsanız, Paykasa Kart, iyi bir alternatif olacaktır. Hem siz kazançlı çıkacak, hem de çevrenizdekilere özel hissettireceksiniz.
 • Heyecanlı bir oyunun ortasında olduğunuzu düşünün. Acilen para transferi veya ödeme yapacaksınız. Kredi kartınızın limitinin dolu olduğunu varsayalım.Oyun o kadar heyecanlı ki, bırakmak istemiyorsunuz. Birden Paykasa Kartınızın limitinin dolu olduğunu hatırladınız. İşte, günü kurtardınız demektir. Hem eğlenceniz yarım kalmaz, hem de hızlı bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • E-ticarete yeni adım atacaklar için de, Paykasa Kart, rekabette iyi bir yer açacaktır. Çünkü, bu kartı kullananların sayısı, azımsanmayacak düzeydedir.

Paykasa Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Paykasanın kullanım oranının artması ile beraber, kullanıcıların aklında soru işaretleri oluşmaktadır. Biz de bu yazımızda, aklınıza takılacak olası soruları yazıp cevap vermeye çalıştık.

1-Paykasa Kart nedir?

İnternet ortamında, kredi kartı kullanmadan yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz ön ödemeli bir sanal karttır. Güvenliğin oldukça önem kazandığı bu ortamda bilgilerinizi paylaşmadan güvenli alışveriş yapmanıza olanak sağlar.

2.Paykasa güvenli midir?

Evet güvenlidir. Çünkü size özel, tek kullanımlık olan bu kart ile size kısa mesaj veya elektronik posta yoluyla 16 haneli bir pin kodu gönderilir. Kullanımdan sonra bilgileriniz silinir. Böylece banka kartı veya kredi kartı kullanım bilgilerinizi kimseyle paylaşmamış ve güvenli bir işlem gerçekleştirmiş olursunuz. Müşterilerin hesap bilgileri güvence altına alınarak, risk ortadan kaldırılır.

3-Paykasayı nereden alabilirim?

Bu sanal kartı, resmi bayilerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Burada dikkat edilecek husus, internet ortamında iletişime geçtiğiniz site gerçek bir şirket olmasıdır.

4-Paykasa ile alışverişte yaş sınırı var mıdır?

Evet, vardır. Alıcıların 18 yaşından büyük olması gerekir.

5-Paykasayı nasıl bozdurabilirim?

Paykasa Euro bazlı bir ön ödeme kartıdır. Çeşitli miktarlarda satın alabilirsiniz. Bu 30 Euro da, 200 Euro da olabilir. Paykasayı bozdurmadan önce, satın aldığınız firmanın canlı destek bölümü ile iletişime geçip, günlük kur hakkında fikir sahibi olduktan sonra, bozdurma ve ödeme işlemleriniz online olarak gerçekleştirilir.

6.Paykasa ile ödeme nasıl gerçekleşir?

Bozdurma işleminden sonra, ödeme veya havale yapacağınız hesaba, kart numaranız, güvenlik şifreniz ve son kullanma tarihi bilgileriniz ile ödeme işleminiz yapılır.  Ödemeden size geri kalan para hemen hesaba yatırılarak bakiyenize eklenir.

7.Paykasa kartı ne kadar süre kullanabilirim?

Kartınızın son kullanma tarihi bulunur. Kartınızı 1 yıl süreyle kullanabilirsiniz.

 8-Firmaların canlı destek hattında hangi hizmetler sunulur?

Öncelikle şunu belirtelim, Paykasa Kart ile ilgili işlemleri yedi gün yirmi dört saat, istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri, bu hatta, aklınıza takılan soruları cevaplar. Destek duyduğunuz konularda, size yardımcı olurlar. Problemlerinize çözüm sunarlar. Alım – satım fiyatları, döviz kurları ile ilgili, sizi bilgilendirirler. Kısacası kartı satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızda olarak, müşteri memnuniyeti sağlarlar.

9.Paykasayı satın aldıktan ne kadar  zaman sonra kullanabilirim?

Paykasa, kredi ve banka kartları gibi, fiziksel bir kart değildir. Online alışverişlerde kullanılan bir ön ödeme kartıdır. Dolayısıyla, elinize posta ile gönderilecek bir kart değildir. Satın alma işleminden sonra, kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

10.Paykasayı kaç kere kullanabilirim?

Paykasa Kart tek kullanımlıktır. İstediğiniz bakiyede sahip olacağınız bu kartları, alışverişlerinizde ve ödeme işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Aslında ihtiyacınız kadarını satın alarak, maddi anlamda tasarruf sağlarsınız.

11.Paykasa alışverişte hangi avantajları sağlar.

En büyük avantajı, elbette güvenliktir. Çekincelerinizden arındığınızda daha rahat alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yeni nesil ödeme alışkanlıklarına uyum sağlamış olursunuz. Zamandan tasarruf edebilir, alışverişe ayıracağınız bütçeyi kendiniz belirlersiniz. Online para yatırma sistemi ile kötü niyetli kişilere karşı, kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

12.Paykasayı neden kullanmalıyım?

Paykasa kart, Türkiye’de ve dünyada kullanımı gittikçe artan popüler bir karttır. Alışverişe, internet ortamına yeni bir soluk ve alternatif bir çözüm getirdiği söylenebilir. İşimizi kolaylaştıran bu güvenli yöntemleri kullanmak, bize oldukça fayda sağlayacaktır. Kısa zamanda, çok kolayca yeni hizmet ve ürünlere sahip olabiliriz. Ayrıca, E-ticaret yapan firmalar, oyun ve alışveriş siteleri bu yöntemi kullanarak, daha geniş bir kesime hitap edebilirler. Fark yaratıp öne çıkarak, daha bilinir ve görünür olabilirler.

Güvenilir Paykasa Satın Almak İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Güvenilir Paykasa Satın Almak İçin Nelere Dikkat Edilmeli

İnternet tarayıcımıza Paykasa yazdığımızda, onlarca site ile karşılaşırız. Bu siteler resmi bayi olduklarını ilan ederler. Canlı destek ile size hemen ulaşmak isterler. Hatta bazı sitelerde, bayilik alma şartlarını da görürsünüz. Peki bu kadar seçenek içinden, güvenilir olan siteyi nasıl ayırt edebiliriz? Yazımızda, sizin için, güvenli sitelere ulaşmanın püf noktalarını incelemeye çalışacağız.

Basit bir örnekle açıklamaya çalışalım. Bir doktora gittiğinizde o doktorun işinin ehli, tecrübeli ve doğal olarak da diplomalı olmasını beklersiniz. Ya da saçınızı kestirmek veya cilt bakımı yaptırmak için bir güzellik salonuna girdiğinizde, gözünüz şöyle bir duvarlarda gezinir, değil mi? Bir ustalık belgesi ararsınız. Ruhsatı olmayan bir işletmede bulunmak, orası ile iş yapmak sizi huzursuz eder. İşte, Paykasa Kart satan bayiler de, öncelikle resmi şirket statüsünde olmalıdırlar. Alışveriş yapacağınız veya ödeme işleminde bulunacağınız bu siteler, paykasa sistemini entegre edebildiyse,  resmi bir şirkettir. Çünkü paykasa sistemi, resmi sitelere entegre edilebilir. Ayrıca bu firmaların isimlerinde paykasa logosu bulunur.

Diğer bir nokta, alınan paykasa kodları için fatura kesilmesidir. Resmi siteler vergi kurumlarına kayıtlı olacağından, alınan her kod için, havaleden sonra alıcı adına fatura kesilir.  Dilerseniz, bu faturaları bayiinizden talep edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetleri görevlisiyle iletişime geçebilir ya da muhasebe bölümüne, talebinizi bildirebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra faturalarınız posta veya elektronik posta yoluyla size iletilecektir. Paykasa Kart almadan, firmanızın canlı destek bölümünden sorularınızı sorabilir, güvenilir cevapları aldıktan sonra iletişime geçebilirsiniz.

İnternet bir bilgi denizidir. Forumlarda, sosyal medya hesaplarında, müşteri yorumlarında yüzlerce konu tartışılır. Her firmayı denetleme veya her ürünü kullanma şansımız olmadığına göre, söylenenlere kulak kabartmak faydalı olacaktır. Bunu yaparken, kötü niyetli ve rakip firmalarca yanlış bilgiler de yazılabilir. Bu, dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Detaylı bir arama ile, güvenli paykasa satan firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Son günlerde ifşa sistemi,  müşteriler tarafından oldukça yaygın bir cezalandırma sistemi olarak kullanılıyor. Müşteri talepleri değiştiğinden ve bu rekabetin ortasında, firmalar da müşteri memnuniyetini  ve temiz bir sicili oldukça önemsiyor. Bu nedenle çoğu firma, kaliteli ürün ve hizmet konusunda gerekli araştırmaları yapıp değişikliklere gidiyor. Elbette bu dolandırıcıların ve olmadığı anlamına gelmiyor. Ama ifade ettiğimiz gibi, ortaya çıkmaları uzun sürmüyor. Dolayısıyla geniş çaplı bir araştırma ve firmalarla iletişim sonrası güvenli ellere kendinizi teslim edebilirsiniz.

Güvenilir Paykasaya ulaşmanın bir başka yolu da, sıklıkla bu sanal kartı kullanan insanlara veya firmalara ulaşmaktır. Çünkü yurtdışı bağlantılı firmalar, ödeme ve tahsilat işlemi için Paykasayı kullanabiliyorlar. Bu nedenle çevremizde bu firmaları araştırabilir, iş dünyasından tanıdıklarımız aracılığı ile bu kişilere ulaşabiliriz. Ne de olsa kimse kendini zarar uğratmak istemez. Herkes, kendisi ve firması için en güvenli ve kazançlı yolu tercih edecektir. Bizim yeni başladığımız bir işlem, başkaları için sıradan rutinler olabilir. Bu noktada, bizden daha tecrübeli kişilerin bilgisine güvenmekte fayda vardır.

Yine internet aracılığı ile, dünyanın bir ucundaki insana bile kolayca ulaşabiliriz.  Paykasa Kartı daha önce kullanmış tanıdıklarınızla iletişime geçebilirsiniz. Ya da bu kişileri sadece sosyal medya üzerinden takip ediyor da olsanız, bir mesajla kısaca kendinizden bahsedip konu ile ilgili fikir danışabilirsiniz. Sonuçta size yanıt veren birileri mutlaka çıkacaktır. Böylece paykasa ile ilgili fikir paylaşımı yapabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz farklı kişilerin önerdiği aynı firmalar, size referans olabilir.

Paykasa Kart Hakkında Bilgiler

Paykasa Kart Hakkında Bilgiler

Dünya küreselleştikçe, alışkanlıklarımız da değişiyor. Artık oturduğumuz yerden, İnternet ve elektronik aletler yardımıyla birçok iş yapabiliyoruz. Teknolojinin bize sunduklarından, olabildiğince yararlanıyoruz. Satın alma alışkanlıklarımız da, bu durumdan payını alıyor. Dolayısı ile internet ortamında alışveriş yapmak, son yıllarda birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bu hem kolaylık sağlıyor, hem de yoğun tempoda çalışan insanlara zamandan tasarruf ettiriyor. Ödeme yaparken, birçok E-ticaret firması, alışveriş siteleri, müşterilerine çeşitli ödeme seçenekleri sunuyor. Genelde banka kartınız ya da kredi kartınız ile alışveriş yapıyorsunuz. Elbette böyle durumlarda, kişisel bilgilerinizi internet ortamında paylaşmak, tedirginliğe yol açabilir. İşte size güvenli bir alışveriş için kullanacağınız bir yöntemden bahsetmek istiyoruz.

Paykasa, İngiltere menşeli Ceresline Voucher Limited tarafından dolaşıma sokulan ön ödemeli bir nakit ödeme aracıdır. Elektronik para olarak da adlandırabileceğimiz bu kartlar, online alışverişlerinizde veya ödemelerinizde güvenli bir seçenektir. Paykasa kart, bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyen veya kredi kartı sahibi olmayan alıcılara kolaylık sağlar. Elektronik paraların çoğaldığı günümüzde, Paykasa Kart kendine geniş bir yer bulmuştur.

Paykasa Karın istediğiniz bakiyede satın alınabilmesi, bütçe yönetimi bakımından size fayda sağlayacaktır.  Hem içiniz rahat bir şekilde online ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem de kontrolün sizde olmasının rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Paykasa  Kart Nasıl Kullanılır

Paykasa, fiziki bir kart değildir. Aslında Paykasayı sanal kart olarak adlandırmak, yanlış olmaz . Online olarak, Euro bazlı Paykasa Kartınızı  satın aldıktan sonra, size  kısa mesaj veya elektronik posta yoluyla, 16 haneli bir kod verilecektir. Bu işlemler birkaç dakikanızı alacaktır. Bu kod kişiye özel ve tek kullanımlıktır. Bu kod ile istediğiniz mecradan alışveriş yapabilirsiniz.  Paykasa Kart ile alışverişinizi bitirdikten sonra, bu kart kendini imha edecektir. Böylece kişisel bilgilerinizi hiçbir yerde paylaşmamış olursunuz.  Bilgilerinizin başka birinin eline geçeceği endişesi taşımazsınız. Güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Bu kodlar, Epin olarak da adlandırılmıştır.  Açılımı Electronic Personal Identification Numbee’dir. Epin, internet ortamında kullanılan bir ödeme yöntemidir. Epin kodlamaları içinde harf ve rakamları barındırır. 16 haneli olabileceği gibi, 8 ve 12 haneli olanları da vardır.

Paykasa ile, alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme ekranına girdiğinizde, Paykasa  Kart numaranızı, kredi kartlarında da olduğu gibi güvenlik numaranızı ve son kullanma tarihini girerek kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Sanal bir kart olan Paykasa, size çeşitli kolaylıklar sağlar. Örnek vermek gerekirse, karşılıklı güven içerisinde çalıştığınız bir müşteriniz var. Size ödemesi gereken bir borcu olduğunu düşünelim. Bu müşteriniz, size Paykasa şifresini iletebilir, siz de sorunsuz bir şekilde tahsilâtınızı gerçekleştirmiş olursunuz. Bu sayede fiziki ve coğrafi uzaklığın önemi kalmaz.

 

Paykasa Para Bozdurma

Paykasalar, güvenilir  ve resmi firmalardan Euro bazında, online olarak satın  alınır. Yurtiçi alışveriş yaparken, bu kartı Türk parasına çevirmeniz gerekir. Bunun için öncelikle, Paykasa Kartı satın aldığınız resmi bayi ile iletişime geçmelisiniz.  Burada en hassas nokta, güvenilir ellerle çalışmaktır. Her sektörde olduğu gibi, bu sektörde de, görevini kötüye kullanan kişiler mevcuttur. Sıkı bir araştırma ve insanların yorumlarda paylaştıkları deneyimleri takip ederek, çalışacağınız bayii bulabilirsiniz. Canlı destek bölümünden, müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçip günlük kur ve alım satım fiyatları ile ilgili bilgi almalısınız. Kullanıcı kartınızın numarasını bayiinize ilettikten sonra, ödeme yapılacak hesap numarasını paylaşırsınız. Böylece bozdurma işlemi ve ödemeniz yapılır. Kalan para hemen bakiyenize eklenir.  Bozdurma işlemini,  online olarak, her gün istediğiniz saatlerde yapabilirsiniz.

Paykasa Kartımı Hangi Ödeme Kanalı ile Satın Alabilirim ?

Paykasa Kartımı Hangi Ödeme Kanalı ile Satın Alabilirim

Aslında firmalar bu konuda farklı yollar izlerler. Genellikle, çalıştıkları bankalar üzerinden EFT veya havale yoluyla satış tutarını temin ederler. Ayrıca bazı firmalar, ofislerini müşteri ziyaretine açık tutarak, doğrudan alışverişin yolunu açarlar. Bu yöntemin müşteri ve firma arasında bir körü oluşturacağını söyleyebiliriz. Ayrıca bu yolla, güven tazelenir. Ağızdan ağza iyi bir reklam yapılmış olur. Kredi kartı ile de ödeme alan firmalar da vardır. Mobil ödeme, kullanıcılara sunulan diğer bir hizmettir. Ama genel olarak, bankalar ile yapılan anlaşmalar gereği, Cep bank ile ödeme yapılamamaktadır. Satın alma işlemi öncesinde, kullanıcıların internet üzerinden firmanın web sitesini inceleyip genel bilgi almasında yarar vardır.

Paykasa ile Nasıl Para Çekilir

Bunun için öncelikle, ilgili sitede kullanıcı hesabınızı açmanız gerekir. Sonrasında, para çekme talebi oluşturmalısınız. Bakiyenizi Paykasa Kart olarak çekmek isterseniz, çekmek istediğiniz tutar değerinde, bir yıl geçerli Paykasınızın PIN kodu, kısa mesaj veya elektronik posta ile size ulaştırılır.

Peki bakiyemiz bittiğinde ne yapacağız? İlk aklımıza gelen çözüm kartımıza para yüklemek olsa da, bu mümkün değildir. Çünkü bu kartlar tek kullanımlıktır. Kullanım süresi biten Paykasa kart yerine, yeni bir tane edinmelisiniz.

Hepimizin bildiği gibi, kredi kartlarının aidatları vardır. Dolayısıyla, Paykasa ile alışveriş yaparken ek ücret öder miyiz, sorusu akıllara geliyor. Bu konuda bilgi almak için ilgili sitelerin kullanım koşullarını okumak gerekiyor. Ama genellikle ek ücret ödenmemektedir.

Paykasanızdan belirli bir miktarı harcadıktan sonra, kalan parayı geri almanız mümkündür. Bunun için, belirlenen Paykasa bozdurma noktalarını kullanabilirsiniz. Geri alma işleminizi, kartı aldığınız site üzerinden yaparsanız, gönderilecek tutar banka hesabınıza havale edilir. Miktar, o günün kur değerlerine göre belirlenir.

Paykasa ile İlgili Merak Edilen  Diğer Detaylar

İntertte arama yaptığımızda,  Paykasa fiyatlarının sitelere göre değiştiğini görebiliriz. Şöyle düşünebiliriz ki, kalitede belli bir standardı yakalamak için yapılması gerekenler vardır. Vergisini ödeyen resmi firmalar, elbette sundukları kaliteli hizmetin karşılığını almalıdırlar. Aslında talep edilen fiyatlar, genel kart sistemi fiyatlandırması ile ilişkilidir.

Değinmek istediğimiz başka bir konu ise, Paykasa satın almak istediğinizde, nerede olduğunuzun önemi olmamasıdır. Türkiye’nin her yerinden, online destek veya whats app aracılığı ile bu firmlara ulaşabilrsiniz. Paykasaya sahip olmak, zahmetsiz ve kısa bir işlemdir. Satın alma işlemi ardından 16 haneli Pin kodunuz size iletilir. Birkaç dakika içinde, belirlediğiniz limitle, bir yıl boyunca geçerli kartınızı kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart alımına aracılık eden bankalar da merak konusudur. Firmalar farklı bankaları tercih edebilirler. Vakıfbank, Halk Bankası, Finansbank, çalışılan bazı bankalardandır. Şunu da belirtmek gerekir ki, Paykasa alımına aracılık eden bazı bankalar, kredi kartlarında limitler belirlerler. Bu genelde 250 TL’dir. Burada bankanın politikaları devreye girer. Eğer daha düşük bir limit ile satın alma işlemi yapmak isterseniz farklı bankaları inceleyebilirsiniz.

Paykasa alımında, kişisel ve hesap bilgilerinin üçüncü kişilerce paylaşılmadığını belirtmiştik. Kullanıcılar şunu düşünebilir:   benden teyit için TC kimlik numaram istenecek mi? Güvenlik açısından sizden bu bilgi de istenmemektedir. Çünkü size güvenliğiniz için sunulan bu gizlilik, ödeme sırasında da devam etmektedir.

Sonuç olarak Paykasa, sanal bir kart olduğundan, çalınma ve kaybetme riski ile karşı karşıya kalmazsınız. Kotanızı aşma derdiniz yoktur çünkü kullanacağınız miktarı siz belirlersiniz. Alışverişler için pratik ve güvenli bir çözümdür. Kullanımı kolaydır. Bu kartı almak için zaman harcamazsınız. Birçok avantajı bir arada yaşayabilirsiniz.

Paykasa Sanal Kart ile Anlık Alışverişler

Paykasa Sanal Kart ile Anlık Alışverişler

İnternet ortamında çok yaygın şekilde kullanılan paykasa sanal kart ile anlık şekilde alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.Bir kere paykasa sanal kartını kullandıgınız zaman anlık gelişen alışveriş ödemeleriniz sayesinde güvenle işlemlerinizi çok hızlı bir biçimde gerçekleştirebileceksiniz.Bu da sizlerin işlemlerinizi daha hızlı ve daha güvenli hale gelmesini saglayacaktır.Paykasa özellikle internetteki dolandırıcılara karşı inanılmaz bir güvenli sistemine sahiptir. Size verilen paykasa kodlarını kimseyle paylaşmassanız eğer size verilen kodların tam 1 yıl ömrü vardır.Kesinlikle kodlarını anlık olarak kullanın. Örneğin , İdeal paykasa sitemiz üzerinden paykasa kartı veya herhangi bir sanal kart satın aldığınız takdirde kartlar sizin verdiğiniz miktar üzerine anlık olarak basılmaktadır. Sizden gelen talep üzerine sistem tarafında kod oluşturuluyor. Ve size veriliyor. Lüfen paykasa kartlarını aldığınız gibi kullanın. Kimseyle paylaşmayın paykasa kartları çalınan bile karttır. O yüzden paykasa kartları kullan at biçimindedir.Paykasa kartlarını kullandığınız vakit kartları kullanım dışı olur .Kullanılan paykasa kartları kesinlikle bir daha kullanılmaz ve pasif hale gelmiş olur. ideal paykasa sitemiz üzerinden her zaman piyasanın vermiş olduğu en düşük komisyon oranına sahibiz. Bizlere güvendiğiniz takdirde eminiz ki sizlerle uzun süre beraber calışacağız. Bizim bu piyasaya girerken tek amacımız . Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarsak ve amacımızı müşterilerimizin mutluluğu yaparsak müşterilerimiz zaten bizi en yukarı çıkaracaktır. Biz müşterilerimiz ile beraber büyümek istiyoruz. Alışveriş esnasında kesinlikle bizden yana hiçbir sorun yaşanmayacaktır. Sizlerde bize güvenebildiğiniz paykasa kart alımlarınızı güvenli bir şekilde bizden gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kartları yanı dışında sitemiz üzerinde son dönemlerde bir hayli popüler olan paykwik kartlarını güven içerisinde satın alabilirsiniz. Yanı sıra dolar üzerinden işlem gören astropay kartlarının da satışı sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Zaman içerisinde otopay ve cashixir kart satışları da sitemiz üzerinden satılmaya başlanacaktır. Genel amacımız olan minimum komisyon oranı ile sizleri sanal kartlardan soğutmamak güvenli alışverişlerin keyfini sağlamaya yardımcı olmaktır.Sizler güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirirken ideal paykasa firması olarak bizler de hedeflerimiz doğrulutusunda ilerlemeye devam edeceğiz. Unutmayın Bize güvenebildiğiniz zaman vazgeçemeyeceksiniz. Güven konusunda kendimize sonuna kadar güveniyoruz.

Paykasa ile Döviz Kur’una Bağlı Fiyatlar

Paykasa ile Döviz Kur’una Bağlı Fiyatlar

İlk defa paykasa kullanan insanlar Paykasa fiyatları nedir diye soran insanlar bir gün sonra farklı fiyat aldıkları zaman şaşırmaya başlıyorlar. Bunu en iyi şekilde anlatmak için günlük kur ile cevap vermek istiyoruz. Paykasa fiyatları her gün artabilir veya her gün azalabilmektedir.Paykasa kartları yüksek komisyona tercih edilebiliyor. Sebebi ise alışveriş sitelerine ve ödeme sistemlerine entegre edilmiş olan paykasa sistemidir. Dünyanın en hızlı ve en güvenilir ödeme yöntemidir. Paykasa 16 numaradan oluşan özel bir koddur. Kendine özel bir sistemi olan paykasa kartları entegre edilen her sitede ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz.Paykasa kartlarını sitemiz www.idealpaykasa.com ‘dan alırsanız hiçbir şekilde kimlik bilgileri istemiyoruz. Bizim tek amacımz müşteri memnuniyetir. Paykasa satın alan müşterilerimiz memenun olduğu sürece işimizi doğru yapıyoruz demektir. Paykasa fiyatlarını satan firmalara ideal paykasa firmamızda komisyon oranları en az seviyede tutacağız. Sizlerin güvenle işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için en iyi şekilde sizlere hizmetimizi sunacağız. Online ödemelerde kolaylık sağlayan paykasa ile ödemeleriniz çok sabit hale getirerek kendinizi güven altına alabilirsiniz. Paykasa kartlarını 7 gün 24 saat online şekilde sizlerin sorularını bekleyen müşteri temsilcilermizi kafanıza takılan herhangi bir soruyu sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin sorduğu soru soruları cevaplamaktan mutluluk duyacaktır. Paykasa ön ödeme sismteleri sadece güvenlik için kullanabilirsiniz. Ödemeleriniz en güvenli şekilde paykasa kartlarını hızlıca kullanabilirsiniz.

Paykasa İle Ödemelerde Güven Zamanı

İdeal paykasa şirketimiz bünyesinde bulunanan paykasa , astropay ve paykwik kart satışlarını sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Paykasa ile ödemeleriniz daha güvenli hale gelmiştir. Şirketimiz tarafından satılan kartları tarafımıza ait değildir. Paykasa kartlarının sorumluluğu paykasa kartlarını satın alan kişiye aittir. Paykasa kartları ile yapcağınız herhangi işlemde sorumluluğunun üzerinizde olduğunu bilmeniz gerekmektedir. İdeal paykasa olarak her zaman en iyi ve en güvenli şekilde paykasa kartlarının satışını güven içerisinde gerçekleştirerek müşterilerimizi mutlu etmek ve İnternet ortamında güvenli tutmaktır. Şirketimiz paykasa resmi bayisidir. İdeal paykasa sitesinden çalışma saatleri 7/24 online olarak belirlenmiştir. Firmamızdan alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Üstelik bozum işlemlerinizi de güvenle bozarak paranızı atm üzerinden hesabınıza yatırılır.

Paykasa Sanal Kart İşlemleri

Paykasa Sanal Kart İşlemleri

Paykasa sanal kartları ile internet ortamında bu zamana kadar yaşadığınız tüm dolandırıcılık olaylarını unutabilirsiniz.Paykasa kartları ile çok güvenli şekilde paykasa kartlarını kullanarak internette güvenli hale gelebilirsiniz. Paykasa kartlarının kullanımı diğer tüm kartlara göre bir hayli basit ve kolaydır.Özellikle kişisel ve kredi kartı bilgilerine sitelere vermek istemeyen internet kullanıcıları tarafından tercih edilen paykasa kartları çok hızlı ve güvenli olmasından dolayı kullanılıyor.İdeal paykasa olarak sanal kart sektörüne 2018 yılında girmiş bulunmaktayız.Amacımız olan müşteri memnuniyetini tüm müşterilerimize iletmek istiyoruz.Paykasa genellikle bahis siteleri , online oyunlar ve skype kontör alımlarında kullanılır. Paykasa kullanımın en büyük Sebepelerinden biri hiçbir bilgi girmeden gerçekleştirebiliyor olmasıdır. Herhangi bir internet sitesinde paykasa ile ödeme seçeneği entegre ise ödeme olarak paykasa kartlarını seçebilirsiniz. Kendi güvenliğiniz  her şeyden önemlidir. Özelikle bahis sitelerine para yatırım da ve çekimde sorun yaşayan bahis oyuncuları için paykasa en ideal ödeme yöntemidir. Hemen hemen her gün sosyal medya banka hesaplarına bloke işlemleri görülebiliyor. Bunun yanı sıra bahis cezasıda gelebilme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun sebepleri olarak bahis sitelerinin tek bir hesap üzerinden çok fazla üyeye aynı gün için para göndermesidir. Bankalar o hesabın bahis olarak kullanıldığını anladığın para gönderilen hesaplar da bu işten payını almaktadır. Sizde böyle durumlarla karşılaşmamak için sanal kartlar olan astropay , paykwik, paykasa , otopay ve cashixir kartlarını kullanabilirsiniz. Aralarından en çok bilinen ve en çok kullanılan sanal kart paykasa kartıdır. Hemen hemen tüm bahis sitelerinde çoğu alışveriş sitelerinden diğer sanal kartları olmadıgı gözlemlenebiliyor. Ama paykasa kartları her sitede geçebildiği için tercih sebeplerinden biridir.Paykasa kartlarının kullanımı geçtiğimiz son 2-3 seneye göre bir hayli azalmaktadır. Paykasa kartlarının kullanımın azalma sebeplerinden başlıca sebebi paykasa resmi bayisi olamayan paykasa sitelerinin anlamsız bir şekilde aldıkları komisyon oranları paykasa kartlarının kullanımı bir hayli azaltmıştır. Hala çoğu bahis ve alışveriş müşterileri tarafından kullanılan paykasa kartlarını güvenli olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. İdeal paykasa kart firması www.idealpaykasa.com olarak komisyon oranımızı amacımız olan müşteri memnuniyeti için minimum seviyede tutuyoruz.

Güvenilir Paykasa

Güvenilir Paykasa

Paykasa kart Güvenli midir  ? Paykasa kartlarının genel kullanımı amacı güvenlik konusundan üst düzey olmasıdır. Kullanımında hiçbir bilgi gerektirmeyen paykasa kartları sadece verilen pin kodu üzerinden işlemlerini görmektedir. Paykasa kartları ingiliz ceresline şirketinin oluşturduğu sistem sayesinde inanılmaz bir güvenli yöntemle paykasa kodları oluşturuluyor. Paykasa kartlarının temeli güvene dayanmaktadır. paykasa kartlarının içeriğinde hiçbir şekilde kişisel ve kredi kartı bilgilerinizi içermez. Çok güvenli bir yöntem olan paykasa kartlarını güven içerisinde güvenle kullanabilirsiniz. Aktif olarak paykasa kartlarının güvenli şekilde paykasa kart satışını gerçekleştiren ideal paykasa firması olarak paykasa kart satın almak istediğiniz de güvenli olarak paykasa kartları satın alabilirsiniz. Paykasa kartlarının benzerleri de vardır. Paykwik kart , Astropay kart , Paykwik kart Cashixir Kart , Otopay Kart hepsinin temel amacı internet alışverişlerinde güvenliktir. Paykasa kartları 10 euro ile 1000 euro arasında değişim gösterebilmektedir. Sizin yapmanız gerekn almak istediğiniz paykasa kartını belirleyip canlı destek yada whatsapp ile bizim iletişime geçip . Almak istediğiniz paykasa kartını iletmek sonra size verilen banka hesabına ödeme yaptıktan sonra maksimum 5 dakika içerisinde paykasa kartınızı elinize ulaşacaktır. Paykasa kartlarınını kullanarak kendiniz hiçbir şekilde riske atammış olursunuz ve kafanızda hiçbir şekilde soru işareti olmaz . Paykasa kartın kullanımı ise sadece elinizdeki pin kodunu girmeniz gereken yere girerek alışveriş işlemlerinizi güvenle tamamlamış olursunuz. Paykasa kartlarının kullanım alanları da bilindiği üzere alışveriş siteleri , online oyunlar , skype içi kontör alımı , facebook oyunlarında kredi yükletimi ve birçok online platformlarda kullanabileceğiniz en güvenli ödeme yöntemidir. Paykasa kartını kullandığınız takdirde paykasa kartlarının güvenliğini anlamış olacaksınız. Ve eminiz ki internet alışverişlerinde bundan sonra paykasa kartlarını tercih edeceksiniz. Paykasa kartlarının basım işlemlerinden zaman zaman ufak pürüzler çıkabiliyor biliniği üzere paykasa kartları anlık basılmaktadır. Yani müşteri talebi sonrası paykasa kodlarının oluşturuluyor. Paykasa kodları bilindiği üzere kullan at şeklindedir. Kullanılan paykasa kartları geçerliliğini yitirmektedir. Paykasa kartlarınım önemini ve verdiği güvenle ve sunduğu kullanım kolaylığı birçok sanal ortam ödeme yöntemlerine göre son derece güvenlidir. Paykasa güvenli midir ? Sorusuna en güzel cevap paykasa kartları internet ortamının en güvenli ödeme yöntemidir.

Neden Paykasa Kullanayım ?

Neden Paykasa Kullanayım ?

Neden paykasa kart sorusunu en güzel şekilde cevaplamak için sizlere en iyi cevap  GÜVENLİK  olarak verebiliriz. Çünkü internet piyasasında her an birilerini dolandırsam diye bekleyen insanlar mevcuttur. Örnek verecek olursak herhangi bir yere kimlik bilgileri , kimlik fotokopilerini herhangi bir yere verdiyseniz eğer üstüne hat alınmış olabilir.Üstünüze mobil hat alınmış mı ?  Bunu hemen öğrenmek için E-Devlet sistemini girip Mobil Hat Sorgulama bölümünden üstünüze olan bütün mobil hatları görüntüleyebilirsiniz. Kesinlikle hiçbir yere kesinlikle ve kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. İlerleyen zamanlarda verdiğiniz bilgiler sizlerin başınızı ağırıtabilir. Paykasa kartı kullanımı çok kolay bir yöntemdir ödeme yaparken paykasa kartını seçip size verilen paykasa pin kodunuzu yapıştırıp ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bir kere paykasa kartın güvenliği tattıktan sonra paykasa kartı devamlı halde kullanıyor duruma geleceksiniz.Çünkü kendizi güvende hissedeksiniz. Örnek verecek olursak tekrardan yasa dışı bahis oynayan birisi havale ile para yatırıyorsa bahis sitesine sürekli tedirgin oluyor para yatırırken ayrı tedirgin , para çekirgen ayrı tedirgin özellikle para çekme kısmında çok büyük risk taşımaktadır. Çünkü parayı gönderen hesap acaba kaç kişiye daha para göndermiştir. Banka hesap blokeleri bu yüzden oluşmaktadır. Bir banka hesabından aynı gün 10 veya 20 işlem geçerse o işlemlerin yapıldığı banka hesaplarıda aynı riski taşımaktadır. O hesabı kullanan da bunun farkındadır. Bu yüzden bu riski taşımamak için güvenli bir şekilde paykasa kartlarını kullanabilirsiniz. Hiçbir risk taşımadan Paykasa kartlarını satın almak için ATM’den de para yatırabilirsiniz.

paykasa ile ilgili görsel sonucu

NEDEN İDEAL PAYKASA ?

İdeal Paykasa olarak sanal kart dünyasına 2018 yılında giriş yapmış bulunmaktayız. Temel amacımız müşteri memnuniyeti çalıştığımız insanlarla tekarar çalışma isteğimiz ile tek bir çalışma olarak görmüyoruz. Hiçbir müşterimize uygun bir söz kullanımında bulunmuyoruz. Müşterilerimizi çok iyi şekilde davranırsak biliyoruz ki devamlı şekilde beraber çalışacağız. O yüzden biz hedefimize doğru ilerliyoruz. Amacımız her zaman ideal paykasa müşterilerinin mutluğu ve kafalarındaki soru işaretlerini kaldırmak olacaktır.

Paykasa kart satın alırken acaba kodumu verirler mi ? Düşünmeye son vereceğiz.  Kötü ve art niyetli insanlar olduğu için insanlar alışverişlerinde güven duygusunu kaybedebiliyor. ideal paykasa kart sitesine bir kere güvenebildiğiniz zaman uzun yıllar beraber çalışağımızdan biz ideal paykasa olarak eminiz.

Paykasa Kart Satın Almanın Önemi

Paykasa Kart Satın Almanın Önemi

Paykasa kart kullanımı son yıllarda özellikle geçirdiğimiz son yılda inanılmaz bir artış göstermiş durumdadır. Sebebi ise malum çok güvenli bir yöntem olduğu için tercih sebebi olabiliyor. Ve tercih edilmesinin bir numaralı sebeplerinden biridir. Mesela paykasa kart satın almak isteyen bir kişi bizim whatsapp veya canlı destek yoluyla iletişime geçip banka bilgilerini talep ediyor. Aldığı banka bilgilerini ATM üzerinden para gönderim işlemini tamamlıyabiliyor. Ve kodunu sorunsuz bir şekilde satın almış oluyor. ATM’den yatırıldığı için kimin para yatırdığı belirsizliğini koruyor. Ve paykasa kodları ile kimse sizin ne yaptığınız bilemez. Bilindiği üzere paykasa kartları bir çok alışveriş firmalarında ve online oyunlardada kullanıldığı için sorun Çıkmayacaktır. Paykasa Kartlarının genel kullanımı internet üzerinde güveni en yukarı çıkarmaktadır. Paykasa kartları da bu güveni en yukarı çıkardığı internet alışverişlerinden paykasa kartın kullanımı tercih ediliyor. Paykasa kartlarının önemini madde madde niteleyecek olursak şöyle sıralayabilir :

1- Paykasa kişisel bilgilerinizi güvende tutar.

2- Paykasa kullanımı Ekonomiktir.

3- Paykasa Kart Evrenseldir.

4- Paykasa Kart Kredi kartı bilgisi gerektirmez.

5-Paykasa Güvenliğinizi en yukarı çıkarır.

6- Kimse sizin bu kartlarla ne yaptığınızı bilemez.

7- ATM’den para yatırarak paykasa alımınızı da gizlersiniz.

8- Paykasa bozulabilen bir karttır.

Paykasa kartları hakkında söylenecek daha birçok şey vardır. Başlıca olanlar bunlardır. Güvenlik sebebiyle tercih edilen paykasa kartları bozulabilen bir kartır. Paykasa kartları bozulurken güncel kur fiyatından biraz daha düşük fiyatla bozulabilmektedir. Bunun sebebi ise paykasa sisteminin paykasa kartını bozarken komisyon almasıdır. Paykasa sisteminin aldığı komisyonuda düşerek ortaya bir rakam belirlenir . Rakamda anlaşılırsa bozum işlemi gerçekleşir. Paykasa kart satış işlemini gerçekleştiren ideal paykasa kart sitesi olarak her türlü sorularınızı yanıt vermekten mutluluk duyacağız. İdeal paykasa kart sitesi olarak paykasa bozdurma işlemlerinizide %5 ‘lik bir kesin uygulamaktayız. Bu bilgiyi de bozum yapacak müşterilerimize bozum gerçekleşmeden önce iletiyoruz. Kabul görülür ise anlasma sağlanır ve paykasa bozdurma işlemi gerçekleştirilir. Paykasa bozdurma işlemlerinde sürekli gelene müşterilemize daha yükse kur fiyati imkanını da ideal paykasa sitesi sizlere her zaman sunuyor.

Paykasa ve Kredi Kartı Farkları

Paykasa ve Kredi Kartı Farkları

Paykasa ile kredi kartı birbirinden oldukça farklı ödeme yöntemleri olmasına karşın, birbirleri ile karıştırılabilmektedirler.
Son dönemde adı bir hayli duyulmaya başlanan ve her geçen gün kullanım alanı artan ön ödemeli kart Paykasa, bir kredi kartı değildir. Kredi kartı ile benzerlikleri olmakla birlikte, esasen birbirlerinden oldukça farklı özelliklere sahiptirler. Bu yazımızda bu ayırımı net olarak ortaya koyabilmek için, farklarını adım adım ortaya koyacağız.
İlk olarak; adı üzerinde kredi kartları, kullanıcılarına daha sonra ödenmesi taahhüt edilen belirli miktarda tutarı, yani belirli miktardaki krediyi, kullanma imkanı verir. Oysa ki Paykasa, ücreti ödenerek alınan kart içerisinde bulunan, yani ödemesi yapılmış, bir anlamda yüklenmiş olan, tutar kadar alışveriş yapma imkanı tanır. Yani sizi gelecekte borç altına sokma riski yoktur. Özetle kredi kartları sonradan ödemeli, Paykasa ise ön ödemeli bir ödeme yöntemidir.
Kredi kartı sahibi olabilmek için kişisel bilgiler ile bankaya müracaat edilip kabulü halinde karta sahip olunurken, Paykasa, ücretini ödeyen herkes tarafından hiçbir kişisel bilgi verilmeksizin anında sahip olunabilen bir ödeme aracıdır. Kişisel bilgiler, başvuru, kesin onay gibi problemler yaşatmaz.
Kredi kartı kapatılmadığı, iptal edilmediği sürece devamlı olarak kullanılabilir iken, Paykasa’nın ise satın alınmış tutarın tükenmesi halinde geçerliliği biter.
Paykasa sanal karttır, fiziken mevcut değildir. Bu yönü ile sanal kredi kartına benzer. Satın alındığında kullanıcılara fiziki bir kart yerine; 16 haneden oluşan kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu verilir. Dolayısıyla kartı kaybetme riski nerede ise yok gibidir. Oysa kredi kartları fiziken mevcut olan ve kaybedildiğinde yüklü miktarda borçlanmalara sebebiyet verebilen bir araçtır. Yani Paykasa sanal kart, kredi kartları fiziki kartlardır.
Ayrıca, alış verişlerde kullanılır iken kredi kartlarında, banka bilgileri gibi kişisel bilgiler paylaşılmaktadır. Bu durum kişileri ekonomik problemlere düşürebildiği gibi aynı zamanda bir anlamda mahremiyet ihlali olmaktadır. Oysa Paykasa Kart ile yapılan alış verişlerde hiçbir kişisel bilgi verilmeden yalnızca kart bilgileri ile alış veriş yapılmaktadır. Bu durum kullanıcıları maddi ve manevi zararlara karşı korumaktadır.
Son olarak ise kredi kartları taksit imkanı sunarken Paykasa gibi ön ödemeli kartlar taksit yapma imkanına maalesef sahip değildir.

“Paykasa’nın kredi kartından farkı nedir?”

sorusunun cevabını artı ve eksileri ile vermeye çalıştığımız makalemiz sonrasında halen merak edilen konular var ise diğer başlıklara bakılarak bu sorulara cevap bulunabilir.

Paykasa Kart Alırken ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykasa Kart Alırken ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son dönemde hızla yayılan güvenli alışveriş kartı Paykasa, satın alınırken ve kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususları da barındırmaktadır.
Bilindiği gibi sanal alışverişin risklerini sıfıra indirmek için geliştirilmiş olan Paykasa satın alma ve kullanma aşamaları küçük de olsa bazı riskler barındırmaktadır. Her ne kadar internetten alış verişi en güvenli hale getirmek için kurulmuş olsa da; Anadolu’daki tabiri ile “kul yapısıdır.”, eksiklikleri illa ki vardır. Ancak dikkat edilecek belli başlı konular ile bu riskleri sıfıra indirmek mümkün. Bu sebeple kullanıcılar ve satın alacaklar için bu konuları bir araya toplamaya çalıştık.

Paykasa Kart Satın Alma

Bu işlem artık birçok farklı site üzerinden yapılır hale geldi. Bu sitelerin güvenilirliği en önemli konudur. Çünkü kimi kullanıcılar kart satın alma işlemini kredi kartları ile yapmakta, bu sebeple kredi kartı risklerinden kurtulmaya çalışırken yeni bir riskin kapısını aralamaktadır.
Bazen de hesaba havale veya eft yapmak sureti ile sanal kart satın alınmadan ödeme de yapılabilmektedir. Ödenen tutarın karşılığını alabilmek için ise sitenin güvenilirliği oldukça ehemmiyet arz etmektedir.
Bir de satın alınmak istenen tutarda kartın, satıcı firma stoklarında mevcut olup olmadığı muhakkak surette önceden sorulmalıdır. Çünkü paket halinde üretilen bu kartlardan, istenilen tutara sahip paket mevcut değilken satış işlemi gerçekleşmesi halinde, karta ulaşmak haftalar alabilmektedir.

Paykasa Fiyatları

Yine pek çok firmanın bu ürünü satmaya başlaması ile piyasada birbirinden oldukça farklı fiyatlarda satışlar yapılabilmektedir. En ucuz Paykasa fiyatı ile satın alabilmek için bu siteler dikkatle incelenerek karşılaştırılmalıdır. Tabi burada ucuz diye güvenliği bir kenara bırakmamak gerekecektir.

Paykasa Tutarı

Paykasa ön ödemeli bir karttır. Dolayısıyla içindeki tutar, ödenen ücret kadardır. Ayrıca bu tutar bittiğinde kolay bir biçimde yeni bir kart alınabilir. Bu sebeple İhtiyaç oranında tutara sahip paketler tercih edilmeli, gerekirse daha sonra yeniden alınmalıdır. Bu sayede gereksiz harcamaların önüne geçileceği gibi, bir şekilde üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, yüksek tutarlar kaybedilmemiş olunacağından zarar minimumda tutulabilecektir.

Paykasa Bozdurma

Paykasa İngiltere merkezli bir kuruluşa aittir. Bu sebeple de yüklemeler genelde Euro üzerinden yapılmaktadır. Kartta kalan tutarların iade edilebilmesi, iade halinde baz alınacak kur gibi konular muhakkak araştırılmalıdır.
Bu hususlara dikkat edilerek işlemlerin gerçekleşmesi halinde, zaten minimum olan Paykasa kart riskleri sıfıra indirilmiş olacaktır.

Paykasa İle Alış Veriş Keyfi

Paykasa İle Alış Veriş Keyfi

alış verişin ihtiyaçtan ziyade keyfe dönüşmesinde büyük katkı sağlayan online alışverişlerin risklerini ortadan kaldıran kart: Paykasa
Online alış veriş her gün biraz daha çeşitlenmekte, tercih edilmekte ve imkânlar sunmakta iken; sakıncaları nedeni ile bu imkânlardan faydalanmaktan imtina edenler için müjde mahiyetinde Paykasa ön ödemeli sanal kart çıktı. Bilindiği gibi teknoloji her zaman imkânlarının yanında sakıncaları ile hayatımıza girmektedir. Sanal alış veriş de parmaklarımızın ucuna kadar alış veriş merkezlerini sermekte, hem de uygun fiyat ve kampanyaları ile cezp etmekte iken; dolandırılma, kart bilgilerinin üçüncü kişilerce çalınması, kişisel bilgilerin ele geçirilmesi gibi birçok korkuyu da beraberinde getirmektedir. Haklı olarak pek çok kişi de bu sakınca ve korkular nedeni ile bu imkanlardan uzak durmaktadır. İşte tüm bu korku ve sakıncaları gideren yeni bir ödeme aracı var: Paykasa

Paykasa Nedir?

Paykasa; ön ödemeli, sanal alış verişlerde ödeme yapılmasına imkân tanıyan sanal karttır. Hiçbir kişisel veri barındırmaz. Yalnızca; kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu gibi sayısal verilerden oluşur. Üçüncü kişilerce, çok zor da olsa, kullanımı durumunda dahi ön ödemeli olduğundan kişileri borçlandırma gibi riskleri de yoktur.

Paykasa Kart Güvenli Mi?

#Yukarıda da denildiği gibi hiçbir kişisel veri içermez. Yani kullanıcı adı, kredi limiti gibi bilgiler üçüncü kişilerin eline geçmez.
#Kaybedilme riski sıfıra yakındır. Fiziken var olmayan, sanal bir karttır.
#Bir şekilde bu bilgiler üçüncü kişilerin eline geçse dahi, yalnızca kart içerisine önceden yüklenilmiş tutar kadar alışveriş imkanı sunacağından, zarar yine de minimuma inecektir.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Şimdilik online ödeme aracı olan Paykasa kart ile hemen hemen bütün online alışverişler korku ve endişeden uzak bir biçimde gerçekleştirilebilir. Dijital oyun, bilgisayar veya telefon programı, şarkı, albüm satın alımı, hatta kontör yükleme gibi sanal varlıkların alımının yanında giyim, tuhafiye, elektronik, teknoloji gibi mal ve eşya alımlarının bir çoğu bu kart ile yapılabilir. Bunun için gerekli olan koşul; karta sahip olunması ve alış veriş yapılacak internet sitesinde Paykasa kart ödeme seçeneğinin mevcut olmasıdır. Paykasa kart kullanımı ve ödeme seçeneklerine ekleyen site sayısı sunduğu imkanlar nedeni ile sürekli ve hızlı bir biçimde artmaktadır.
Bu sayede, alış veriş keyfinin vazgeçilmez parçası haline gelen Paykasa ile alış veriş yapma, keyfe dönüşmektedir.

Paykasa Özellikleri Nelerdir?

Neden Paykasa?

Son dönemlerde herkesin dilinde olan ön ödemeli alışveriş kartı Paykasa, kullanıcılara birçok kolaylık sunmaktadır.
Ön ödemeli kartların hızla yaygınlaşmaya başladığı bu günlerde, en popüler ön ödemeli sanal kart Paykasa da her gün daha çok kullanılmaya başlanmaktadır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır ve talep edilir olması nedeniyle bir çok site, ödeme seçeneklerine Paykasa ödeme seçeneğini ekleyebilmek için yarışmaktadır. Bankalar tarafından kredi kartı verme yarışı yapılırken ve hemen herkesin cebinde birden fazla kredi kartı var iken Paykasa ödeme yönteminin tercih edilmesinin sebebi nedir?
Paykasa, kredi kartından oldukça farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile kullanıcıları kredi kartı ile online alışveriş yapma risklerinden korumakta, banka formaliteleri ile uğraşmaktan kurtarmaktadır.

Paykasa Özellikleri Nelerdir?

Paykasa her şeyden önce “ayağın yorgana göre uzanmasını” zorunlu kılar. Sanal alış verişlerde, kredi kartında olduğu gibi bedavaymış gibi alış veriş yapılamaz. Çünkü yalnızca karta yüklenmiş olan tutar kadar ödeme yapılmasına olanak tanır. Başka bir deyişle cepte olmayan paranın harcanması gibi bir durum söz konusu değildir.
Ayrıca kartın kaybolma riski yoktur. Çünkü esasen böyle bir kart yoktur. Kart tanımlaması yalnızca kredi kartı gibi ödeme aracı olmasından ötürü yapılmaktadır. Paykasa; kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarasından oluşan rakamlar kombinidir. Satın alındığında müşterilere bu numaralar bildirilir. Kullanıcılar da bu numaraları tuşlayarak kartla alış veriş yaparmış gibi ödeme yapmaktadırlar.
Kişisel bilgilerin ve de banka bilgilerinin üçüncü kişilerce ele geçirilmesini engeller. Çünkü Paykasa’yı kullanırken bu bilgilerin hiç birisinin verilmesi gerekmez. Yalnızca kullanıcılara verilen kart bilgileri tuşlanır. Kart alınırken de bu bilgiler istenmediği için, kart numaraları şahsi bilgi içermemektedir. Bu da Paykasa güvenilirliğini kat be kat arttıran unsurların balında gelmektedir.
Mahremiyete son derece uygundur. Örneğin eşlerine sürpriz yapmak isteyen ancak yapacakları harcamanın ekstrede görünerek sürprizi bozmasından endişelenen kişiler bu riski Paykasa sayesinde bertaraf etmiş olurlar. Ya da cinsel sağlık ürünleri gibi, market ve eczaneden dahi alınırken utanılan ürünler artık kimin alındığı belli olmaksızın alınabilir.
Paykasa avantajları bunlarla da sınırlı değil elbette. Dünyanın bir çok internet sitesinden alışveriş imkanı sunması, banka kabul süreçlerinden kurtarması, her geçen gün yaygınlaşması gibi bir çok tercih nedeni daha mevcuttur.
Yine de unutulmamalıdır ki, satış yapan sitelerde Paykasa fiyatları karşılaştırılarak, güvenli sitelerden satın alınması olası mağduriyetlerin önüne geçilmesi açısından önem arz etmektedir.

Kredisiz Kart Paykasa

Kredisiz Kart Paykasa

Her geçen gün bir yenisi ile tanıştığımız online alışveriş kartlarından, güvenli alışveriş sunması ile ayrışan ödeme yöntemidir.
E-ticaretin yaygınlaşması ile daha çok ihtiyaç duyulmaya başlanan alternatif ödeme yöntemlerinden biri olan ön ödemeli kart Paykasa, kişisel bilgiler paylaşılmadan alışveriş yapılmasına imkân tanımaktadır. Bilindiği gibi online alışverişin sunduğu kolaylık ve uygun fiyatlar nedeni ile her geçen gün kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bu durum hayatımıza büyük kolaylıklar getirdiği gibi birçok sakıncaları da barındırmaktadır. Kart bilgileri ve kişisel bilgilerin sanal ortamda paylaşılması gerekliliği bu sakıncaların başında gelmektedir. Sanal korsanlar tarafından bu bilgilerin ele geçirilmesi maddi ve manevi birçok zararı beraberinde getirebilmektedir. Bu sakıncaların önüne geçmek için kapıda ödeme seçeneği gibi birçok yöntem kullanılmaya başlanmış ise de bunlar da ekstra masraf anlamına gelmektedir. Bu durum müşterileri ve satıcıları yeni yöntemler aramaya zorlamıştır. İşte Paykasa da bu ihtiyaca binaen üretilmiştir.

Paykasa Kredi Kartı Mıdır?

Hayır, Paykasa kredi kartı değildir. Tek seferlik bir sanal karttır. Belirli tutarlarda üretilerek satılan kartlar, satın alınmak istendiğinde aracı firmalara (güvenilir olmasına dikkat edilmelidir.) başvurularak kart numarası (16 haneden oluşur.), son kullanma tarihi ve güvenlik numarası alınır. Bu sanal kartı alırken kişisel bilgilerin verilmesi gerekmemektedir. Kart bedeli ödendiğinde satın alınan kart tutarı kadar ödeme yapılabilir. Bu haliyle kontorlü hatlar gibi düşülmesi anlaşılmasına yardımcı olacaktır. Nasıl ki telefona yüklenen bakiye kadar konuşma yapılabilir ise aynen öyle de satın alınan kart tutarınca alışveriş yapılmasına imkân tanınır. Bu bilgiler girildiğinde ödeme gerçekleşmiş olur. Buradan da anlaşılacağı üzere Paykasa kredi kartı değil, ön ödemeli bir karttır.

Paykasa Nerelerde Kullanılabilir?

Online ödeme seçeneği olan Paykasa, her geçen gün hızla yaygınlaşmaktadır. Paykasa ile alışveriş yapabilmek için, sitenin ödeme seçenekleri içerisinde Paykasa ile ödeme seçeneği bulunmalıdır. Bu özelliği kullanan site sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu sayede alış veriş siteleri, müşterilerine güvenli ve hızlı ödeme seçeneği sunmuş olmaktadırlar. Giyimden beyaz eşyaya, online film ve oyun satışından albüm ve şarkı satışına kadar hemen her alanda kullanılabilmektedir.
Paykasa Güvenilir Mi?
Yukarıda da anlatıldığı gibi hiçbir banka ve kişisel bilgi talep edilmediği ve yüklenilen tutardan daha fazlası harcanamadığı için Paykasa güvenli ödeme yöntemlerinin başında gelir. Yalnız dikkat edilmesi gereken konu; Paykasa satın alma işlemi gerçekleştirilir iken güvenilir sitelerden işlem yapılmalıdır.

Sanal Ortamın En Popüler Kartı Paykasa

Sanal Ortamın En Popüler Kartı Paykasa

Sanal ortamda alışveriş yapmak demek ille de kredi kartı demek değildir. Paykasa, Astropay, Cashixir gibi ödeme yöntemleri sayesinde kredi kartı olmadan, bir bankaya ihtiyaç duymadan, havale veya eft gibi işlemlere girmeden ödeme yapılabilmektedir. Üstelik de ek ödemelerden uzak bir şekilde. Sanal ödeme yöntemi olarak kullanılan sanal kartlardan en popüler olanı ise Paykasadır. Ön ödemeli bu sanal kart, alışverişinizi en güvenli hale getirmek, sizi dolandırıcılardan korumak için vardır. İçine dilediğiniz miktarda para yüklediğiniz Paykasada ek bir masraf ödememeniz onu avantajlı hale getirmektedir. Hesap işletim ücreti, vergi gibi giderleriniz de olmamaktadır. Böylece arada üçüncü bir kişi olmadan alışveriş yapmanız mümkündür.

Dünyanın Hemen Her Yerinde Kullanılır

Kullanıcılar tarafından Paykasanın güvenli olup olmadığı dışında yasal olup olmadığı da sorgulanmaktadır. Dünyanın hemen her ülkesinde, özellikle Avrupa coğrafyasında kullanılan, büyük markaların bile online ödeme sistemlerine dahil ettikleri Paykasa, Türkiye’de de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yasaklı olmayan, hukuka uygun sitelerde kullanılmasında elbette bir sakınca yoktur. Dolayısıyla müşteri iyi niyetlerle kartı kullandığında zaten hiçbir sorunla karşılaşmayacaktır. İnternet üzerinden ama yurt dışından sık alışveriş yapan insanlar, yabancı sitelere kredi kartı bilgilerini ve kişisel bilgilerini girerken zaman zaman tedirginlik yaşayabilmektedir. Paykasa, bu sorunun da önüne geçmiştir. Kişisel bilgileriniz olmadan yabancı sitelerden de alışveriş yapmanıza olanak tanıdığı için gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Gezerek değil de oturduğu yerden, kahvesini yudumlayarak alışveriş yapmaktan hoşlananlar için bir teknoloji harikası olduğu söylenebilir. İnternette adınızı soyadınızı, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanızın önünü açması, gizli bir kimlikle sanal ortamda gezindiğiniz şeklinde de yorumlanabilir. Kendinizi daha güvende hisseder, bilgilerinizin kopyalanacağı endişesinden sıyrılır ve alışverişinizin keyfine varırsınız. Kartın içindeki paranın tek seferde kullanılması da olasıdır ve bu durum da kartı tek kullanımlık bir karta dönüştürmektedir.
Online yollarla alınan kart, Euro üzerinden işlem yapmaktadır. Sizin seçeceğiniz miktarda içinde para bulunabilmektedir. Türkiye’de bahis sitelerinde sıklıkla tercih edilen bir karttır. Hızlı ve basit bir ödeme yapma yolu olan Paykasa, internette doldurulan kısa bir form sonrasında elde edilir ve on altı haneli bir kodunuz olur. Bu kod internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de bahis sitelerinde de ihtiyacınız olan şeydir. Kartın üzerinde bir de kredi kartlarında olduğu gibi son kullanma tarihi bulunur, güvenlik numarası yazılıdır. Masraf kesintisi derdi olmadan kullanılması, ilerleyen dönemde kullanıcı sayısında artış olacağını garantilemektedir.

Paykasa Sizi Kötü Niyetli İnsanlardan Korur

Paykasa Sizi Kötü Niyetli İnsanlardan Korur

İnternette gezinirken sanal olarak harcama yapmak için kullanılan bir kart olan Paykasa, kredi kartı kullanmayan veya tehlikelerden korktuğu için kullanmayı tercih etmeyen kişiler için ideal bir yöntemdir. Sanal ödeme yönteminde kullanılan kartlar arasında popüler olan Paykasa, alışveriş yapmanızın yanı sıra internette para ödeyerek oyun oynamanıza da yarar. Böylece bankanın verdiği bir kartınız yoksa da online ödeme yapabilirsiniz. Hem de insanları kredi kartı almak zorunda bırakan bir sisteme dahil olmamış olursunuz.

Ön Ödemeli Bir Kart

Ön ödemeli bir kart olarak işleyen Paykasanın on altı haneli bir numarası bulunur ve sizden online alışverişin ödemesini yaparken bu numara istenir. Kartınızın numarası dışında kişisel bilgilerinize, tc kimlik no gibi bilgilere ihtiyaç duyulmaz. Böylelikle güvenli bir alışveriş için bütün önlemler alınmış olur, tehlikelerin dışında kalırsınız. Paykasa kullanarak yine düzenli olarak gerçekleştirmeniz gereken ödemelerinizi de gerçekleştirirsiniz. Kartınız, sizin istediğiniz miktarda parayı içereceği için fuzuli bir masraftan da kaçınmış olursunuz. Ekstre dönemi gibi bir stresin altına da girmezsiniz.

Kontrolsüz Harcamaya Elveda

Paykasanın sağladığı avantajlardan bir diğeri de çocukların oyun oynarken yapabileceği yanlış harcamaların önüne geçmesidir. Özellikle teknoloji ile iç içe yaşadığımız bu çağda çocukların cep telefonları ile fazla vakit geçirdiği ortada. Oyun satın almak için kredi kartı kullanmaları veya sizin kredi kartı bilgilerinizi istemeleri ise bu bilgilerin siber ortamdaki zorbaların eline geçme ihtimalini taşıyor. Ancak içinde sınırlı bir miktarda para bulundurabileceğiniz Paykasa ile boşuna harcama yapmamış olursunuz. Öte yandan alışveriş sitelerinde geçirdiğiniz vakitte sepetinizde biriken ürünler, kredi kartı ile aldığınızda taksit yaptıracağınız için size küçük gelebilir. Ancak biriken harcamalar ay sonunda dev bir borca dönüşebilir. Bu gibi kontrolsüz davranışların da önüne geçen Paykasa, bugün Avrupa’nın dört bir yanında kullanılmakta olan, uluslararası geçerliliğe sahip bir yöntem. Türkiye’de de son dönemde kullanımı artıyor. Online sitelerin hemen hepsinin bu kartı tanıması, müşterilerin güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarına olanak tanıyor. Hem markalar müşterilerin huzur içinde alışveriş yapmaları için hizmet veriyor hem de müşteriler internetten ödeme yapacakları için tedirgin olmuyorlar. Kartın sahip olduğu on altı haneli numarayı sisteme girerek, üstündeki son kullanma tarihini sistemle paylaşarak para ödemesini gerçekleştiriyorlar. Paykasa, teknoloji çağında hayatımıza giren ve dijital teknolojiler ile yarın daha farklı biçimlerini de görebileceğimiz bir sanal kart. Haliyle çağı yakalamak gerekiyor.

Paykasa Kart Oyunlarda Da Kullanılıyor

Paykasa Kart Oyunlarda Da Kullanılıyor

Yaşadığımız çağın internet çağı olması ve teknolojinin günden güne gelişme göstermesi, haliyle çağa ayak uydurmak zorunda kalmamızla sonuçlanıyor. Özellikle kalabalık şehirde yaşayanlar, trafikten şikâyet edenler ve kendilerine daha fazla vakit ayırmak isteyenler alışverişlerini dahi internet üzerinden, sanal olarak gerçekleştiriyorlar. Kıyafetten tutun ev alışverişine hatta bahis sitelerinde geçirilen eğlenceli zamanlara kadar hemen her şey bir tıkla halloluyor. Peki bu kadar özgürlük tanıyan, kişinin adeta sörf yapmasını sağlayan, uçsuz bucaksız internet ortamı, ödeme yaparken tehlike barındırmıyor mu?

Hackerlara Karşı Paykasa

Kişisel bilgileri başkalarının eline geçtiği için borç batağına saplanan, hesapları boşaltılan onlarca mağdurun haberini her gün izliyoruz. Kredi kartıyla bir siteden alışveriş yapmak, ad ve soyad dışında kart numarasını, kredi kartının güvenlik numarasını, son kullanma tarihini de siteye girmeye neden oluyor. Haliyle kötü emelli kişiler bu siteleri veya kartınızı hackleyerek sizin adınıza işlem yapıp sizi borca sürükleyebiliyor veya dolandırabiliyor. Ancak sanal bir kart olan Paykasa ile tüm bu tehlikeler geri kalıyor.

Oyun ve Bahis Siteleri

Paykasa kart, kolay alımı ile içine dilediğiniz miktarda para koyabileceğiniz bir sanal karttır. Bu kartın üzerindeki numara ile başka bilgiye ihtiyaç duymadan online alışveriş yapabilir, hatta uygulamalar üzerinden oyun indirirken, bahis sitelerinde vakit geçirirken de ödeme yapabilirsiniz. Kısa yoldan, güvenli ödeme yapmanın adresi Paykasa, Türkiye’de son yıllarda kullanıcı sayısını arttırmış revaçtaki ödeme yöntemlerinin başında gelmektedir. Oyun satışı yapan firmalarda ve telefona, bilgisayara, tabletlere indirilen oyunlarda da kullanılan bir kart oluşu ilgi görmesindeki en büyük faktörlerden birisidir. Artık oyun siteleri ve uygulamaları da bahis siteleri de bu ödeme yöntemini kullanmaktadır. Artan ödeme yöntemleri, müşteri artışını da sağlamaktadır.
Bahis ve oyun sitelerine güvenmeyenler için ama yine de eğlenmekten kendilerini alıkoyamayanlar için en ideal yöntemin Paykasa olduğu ortada. Teknoloji çağında satın almak kadar ödeme yapmak da kolay bir iş. Hem güvenli gezinmenizi ve hackerların tuzağına düşmenizi engelleyen hem de haddinden fazla para harcayıp borç yükünün altına girmenizi önleyen Paykasa, müşterileri ile bir güven ilişkisi üzerine kurulu. Dileyen herkesin kolaylıkla alacağı ve bu ödeme yöntemini kabul eden bütün sitelerde rahatlıkla kullanabileceği kart, üzerindeki numara ile içindeki paranın tamamını tek seferde harcamayı da mümkün kılıyor. Ya da dilediğiniz miktarda, havale, eft gibi işlemlere gerek kalmadan harcama yapabiliyorsunuz.

Paykasa ile Alışveriş Çılgınlığı Kontrol Altında

Paykasa ile Alışveriş Çılgınlığı Kontrol Altında

Tüketimin had safhada olduğu bir çağın getirisi olan alışveriş çılgınlığı, özellikle internetten alışveriş yapmayı mümkün kılan sitelerin açılmasıyla, cezbedici kampanyalar sonrasında önlenemez bir hal almıştır. İndirimler ve dört bir koldan gelen reklam, mesaj gibi uyarıcılar insanları bu sitelerde vakit geçirmeye itmektedir. Oturduğunuz yerden dilediğinizi, dilediğiniz kadar almanızı mümkün kılan sanal alışveriş ortamları, birtakım güvenlik önlemlerine dikkat etmeyi ve kendini frenlemeyi bilmeyi de zorunlu kılmaktadır. Tehlikelerin başında kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin kötü emelli kişilerin eline geçmesi bulunmaktadır.

Anonimlik Sağlar

Haber bültenlerinde bile artık gündemi meşgul eden dolandırıcılık vakaları, güvenli olmayan online mecralara kart bilgilerini ve kişisel bilgileri verme neticesinde artış kazanmıştır. Bugün internetten düşük miktarda bir alışveriş yaparken bile kart bilgilerinizi girmeniz zorunludur. Ancak sanal ödeme yöntemlerinden olan Paykasa, sizi bu zorunluluktan kurtarır. Dilediğiniz kadar para yatırdığınız ve bu paradan fazlasını harcayamadığınız bir kart sistemi olduğu için hem sizi tüketim çılgınlığından uzaklaştırır hem de güvenli alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Sanal ödeme yapmaya yarayan sanal kartlar arasında en çok tercih edilenlerden olması da bu sebepledir. Belli bir miktar karşılığında edindiğiniz Paykasanın içinde ne kadar para olacağına siz karar verirsiniz. Sonrasında ek bir para yatırmanız gerekmez. Bu miktarı tek seferde kullanabileceğiniz gibi azar azar da kullanabilirsiniz. Kredi kartınıza ihtiyaç duymadan, Paykasa kartınızın numarasıyla yapacağınız alışveriş, sanal ortamda anonim birisi gibi, kimliğinizi gizleyerek gezinmenizi sağlar. Böylece havale ve eft derdinden de kurtulursunuz.

Üçüncü Kişilere İhtiyaç Duymazsınız

Kredi kartları, öte yandan elle tutulur, somut bir para çıkışı olmadığı için ne kadar harcadığınızı anlamanızı da zorlaştırır. Ay sonunda büyük bir borcun altına girmenize neden olabilir. Özellikle alışveriş çılgınlığından vazgeçemeyenler için bu gibi tehlikeler taşıyan kredi kartlarına karşın Paykasa kontrolü elinize almanızı sağlar. İçinde sınırlı bir para olduğu için fazlasını harcamanız zaten mümkün değildir. Online ödeme sistemine sahip olan her türlü sitede kullanılabilen Paykasa kartlar ile artık alışveriş yaparken üçüncü bir kişiye ihtiyaç duymazsınız. Kişisel bilgilerinizi bir bankaya vermek zorunda da kalmazsınız. Bu hızlı, güvenilir ödeme sistemi, alışveriş siteleri dışında bahis sitelerinde, e-ticaret sitelerinde kullanılabilir. Kartı alırken Paykasa’nın sizden istediği kısa bilgiler, kesinlikle kimseyle paylaşılmaz. Paykasa bu konuda müşterilerine yüzde yüz güven verir. Kullanması kadar alması da kolay olan Paykasa ile hayat kolaylaşır.

Paykasa ile Güvenli, Rahat Alışveriş

Paykasa ile Güvenli, Rahat Alışveriş

Günlük hayatın vazgeçilmez nesnesi olan para, insanın hayatını idame ettirebilmesi için ihtiyaç duyduğu temel bir gereksinim halini almıştır. Tarih sahnesinde önemi giderek artan para, yeni ödeme yöntemlerinin gelişmesi, yerleşik kavramların zaman aşımına uğraması ve teknolojik yenilikler sonrasında farklı alanlarda, farklı biçimlerde karşımıza çıkar olmuştur. Kimi zaman sanal olarak, kimi zaman elle tutulur bir şekilde. Büründüğü formlar fark etmeksizin değerini arttıran para, kredi kartlarının hayatımıza girmesinden sonra “nakit” kavramıyla olan ilişkisini yitirmiştir. E-ticaret siteleri ve online ödeme sistemleri sayesinde artık sanal şekilde gerçekleşen ticaret, alışveriş gibi uğraşlar herkesin kart sahibi olmasını neredeyse zorunlu kılmıştır. Artık her şey bir tıkla hallolmaktadır.
Yeni çağın getirdiği ödeme yöntemlerinden olan sanal kartlar, Avrupa’da uzun süredir kullanılmaktadır. Sistem Türkiye’de de artık oturmaya başlamıştır. Bir sanal ödeme yapma yöntemi olan Paykasa kartlar, son yıllarda internetten alışveriş yapan hemen herkesin gündemine girmiştir. Basit bir işleyişinin olmasının yanı sıra güvenlik açısından da avantajlar sağlaması, Paykasayı popüler ödeme yöntemlerinden biri haline getirmiştir. Günden güne sayısı artan dolandırıcılık vakalarının ve hackleme olaylarının, Paykasa sayesinde en aza indirgenmesi mümkün gözükmektedir.

Basit Bir Sisteme Sahiptir

Paykasa, ufak farklılıkları dışında kredi kartı sistemiyle benzer çalışmaktadır. Kredi kartında olan borçlanmalar Paykasada görülmemektedir ki en büyük avantajlarından birisi de bu kontrollü alışverişi mümkün kılmasıdır. Çünkü Paykasada miktarı kullanıcı kendisi belirler, kartın içine dilediği kadar para aktarır. Paykasa kart, en kısa tanımıyla sanal bir karttır ve bu kartı edindikten sonra sizin bir kodunuz olur. Bu kod sayesinde alışverişinizi yaparsınız. Kartınızın ayrıca üç haneli bir güvenlik kodu, kredi kartındaki gibi ay ve yılı da bulunur. Bu bilgiler, online alışverişiniz esnasında ödeme yapmanıza yarar. Bunlar haricinde sizden hiçbir kişisel bilgiyi üçüncü kişilerle paylaşmanız istenmez, kartınızın içinde ne kadar varsa tek seferde hepsini veya dilediğiniz kadarını kullanırsınız. Siz numarayı girip ödeme yaptıktan sonra da kartın artık geçerliliği kalmaz. Bu ödeme sistemi sayesinde, online alışverişlerde kredi kartınızın şifresini ve kişisel bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan güvenli bir şekilde alışveriş yaparsınız. Ayrıca bir banka ile bilgi paylaşımında bulunma zorunluluğunuz da olmaz. Kullanım kolaylığı ve anlaşılır bir işleme sistemi olan Paykasa kartlar, özellikle güvenli alışveriş yapmayı olanaklı ve basit hale getirdikleri için son yıllarda gerek Avrupa’da gerek ülkemizde revaçtadır.