Yaygınlaşan İnternet Alışverişinde Kredi Kartına Son!

Yaygınlaşan İnternet Alışverişinde Kredi Kartına Son!

Artık herkes internetten alışveriş yapıyor, e benim de mağazalara ayıracak zamanım yok diyenlerden misiniz? Peki ya kredi kartlarına güvenmeyen, kredi kartlarından faiz yemiş, borç batağına girmiş olup kredi kartlarına ve bankalara inanmayanlardan mısınız? Size harika bir teklif sunmak için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Evet, yanlış okumuyorsunuz. Kredi kartınız olmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Peki ya benim yaşım tutmuyor da diyor musunuz? Demenize hiç gerek yok. Çünkü aktaracağımız sistemde yaş sınırı yok! Hatta sadece yaş değil ne bir maaş bordrosu ne bir kefil ne de bir senet! Hiçbiri bu sistem için gerekli değil. Şimdi yazımıza geçelim ve size bu sistemi zevkle anlatalım.

Paykasa Mı? O Da Ne?

Paykasa İngiltere’de üretilip daha sonra tüm dünyayı etkisi altına almaya hazırlanan bir elektronik para sistemi. Paykasaya kısaca epin de deniliyor. Görünüş olarak kredi kartına benzese de aslında kredi kartıyla çok farklı. Kredi kartı çıkarmak için yapmanız gereken zahmetli işlemlerin hiçbirini bu sistemde yapmanıza gerek yok. Saatler süren müşteri temsilcisi konuşmaları, aylık maaş bordroları, atılması gereken sayfalarca yazı altı imzası, kefiller, şartlar ve dahası! Hiçbiri paykasada yok. Yalnızca yapmanız gereken paykasa satın almak istediğiniz firmayı seçmek ve beklemek. İşte bu kadar kolay.

Seçtiğiniz paykasa firması size bazı tutarlarda bakiyeler sunacak. İhtiyacınız olan bakiyeyi seçerek bu tutardaki paykasayı alabilirsiniz. Paykasa sistemi Türk odaklı üretilmediği için Türk Lirası üzerinden çalışmıyor. Euro para birimi olarak hizmet veriyor. Eğer paykasa alıp kartınızın içinde belirli bir miktar kalırsa bu miktarı o günün kuruna göre Türk Lirasına çevirerek size nakdi olarak geri gönderiyor. Sizce de harika bir sistem değil mi? Paykasa tamamen müşteri odaklı ve kullanıcılarının yararı üzerine düzenlenmiş bir elektronik para sistemi.

Paykasa ile ilgilenen firmalar müşterilerine her an hizmet verebilir durumda. 7 gün 24 saat çevrimiçi destek alabilirsiniz. Bu destek kesinlikle güvenilir bir destek olacaktır. Ayrıca sorunsuz alışveriş yapabilmek için de sizlere yardımcıdır.

Paykasa İle Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Paykasanız içindeki bakiyeyi belirlediniz ve paykasanız elinize ulaştı diye varsayalım. İnternette dilediğiniz web sitesine girerek satın almak istediğiniz ürünü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ürünü sepetinize attıktan sonra paykasa ile ödeme seçeneğini mutlaka göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayarak ürün veya ürünlerinizi paykasanızda bulunan bakiye ile satın alabilirsiniz. Paykasa içerisinde ne kadar tutar varsa o kadar ürün alabileceğinizi unutmamanız gerekir. Paykasada bulunan tutardan yüksek fiyatta ürün satın almak isterseniz bakiyeniz yetmeyecektir.

18 Yaşından Küçüğüm, Paykasa Alabilir Miyim?

Artık internetten alışveriş yapmayan insan sayısı neredeyse yok denecek kadar az miktarda. Bu da bazı yaş grupları için sorun haline gelebiliyor. Örneğin 18 yaşından küçük bireyler kredi kartı çıkartamadığından internet alışverişi yapamıyor. Çünkü hepimizin bildiği üzere kapıda ödeme sistemi bulunan web adresi bulunmayabilir. Ayrıca kargo geldiğinde kişiler evde olmazsa da kapıda ödemeyi sağlayamaz. Bu durumlar için paykasa herkesi düşünmüş durumda. Paykasa için yaş sınırına gerek yok.

Yaşınız ister küçük ister büyük olsun paykasa kullanabilirsiniz. Oyun, kıyafet, kitap ya da elektronik! Ürün içeriğinin ne olduğu önemli değil. Siz istediğiniz ürünü belirleyin yeter. Gerisini paykasa ile ödeme kolaylığına bırakın. İstediğiniz ürünü paykasa ile satın almak çok kolay. Almak istediğiniz ürün için paykasanızın üzerinde yazan on altı haneli kodu satın alma yapacağınız web adresine girmeniz yeterli. Bir de bakmışsınız ki istediğiniz ürün kapınızda!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir